قابل توجه دواطلبان کارشناسی رتبه دانشگاه شهیدباهنرکرمان

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
rahnam

قابل توجه دواطلبان کارشناسی رتبه دانشگاه شهیدباهنرکرمان

پست توسط rahnam » پنج‌شنبه 5 مرداد 1391, 10:22 pm

البته محل تحصیل کارشناسی ناپیوسته دانشگاه شهید باهنر در شهر کرمان نمی باشد و محل تحصیل در دانشکده صنعتی و معدنی زرند می باشد (شهرستان)وشرایط علمی و امکانات آن شاید پایین تر از دانشگاه شهید باهنر باشد اما فعلا زیر نظر دانشگاه شهید باهنر کرمان است.
طبق آخرین رتبه بندی دانشگاهها دانشگاه شهید باهنر از نظر کل دانشگاهای کشور رتبه هفدهم را کسب کردو از نظر رتبه استانی دهمین استان کشور کشور شد( از تهران چند تا دانشگاه زیر این هفده تا دانشگاه بودند یا شهر های دیگر) منفکر کنم با این رتبه بهترین دانشگاه در رشته کامپیوتر کارشناسی ناپیوسته همن دانشگاه باشد زیرا رتبه دانشگاه هایی مانند بیرجند و گلستان و شهید رجایی تهران کمتر از دانشگاه شهید باهنر شد مثلا رتبه دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از نظر کلی پنجاه و خورده ای شد.آموزشکده های فنی جزو این رتبه بندی نبودند.

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

Re: قابل توجه دواطلبان کارشناسی رتبه دانشگاه شهیدباهنرکرمان

پست توسط siteman » جمعه 6 مرداد 1391, 10:39 pm

بنظر من غیر انتفاعی های خوب بهتر از رفتن به کرمان هست...مثل غیر انتفاعی رجا در قزوین یا دهخدا یا علم و فرهنگ...دوست من کاردانیش باهنر بود....اصلا تایید نمیکنه اونجارو
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”