بهترین دانشگاه

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
aysan-nox

بهترین دانشگاه

پست توسط aysan-nox » شنبه 3 تیر 1391, 5:51 pm

سلام به همه وقتی داشتم مطالب سایت رو دنبال میکردم یه چیز خیلی به وضوح به چشم میخورد و اونم این بود که همه دوس داشتن موقعیت دانشگاه ها رو با هم بسنجن
من خودم انصرافی دانشگاه ازاد و در حال حاضر دانشجو علمی و کاربردی هستم
از نظر سطح علمی حرف اول رو دانشگاه های سراسری میزنن بالاخره کلاس قضیه رو هم نباید نادیده گرفت
البته نا گفته نماند که خیلی از دانشگاه های دیگه سر ترن اما این تو جامعه به عنوان یه قانون در اومده که اونی که داره تو دانشگاه سراسری درس میخونه حتما خیلی خوب بوده و دانشگاهشم برتره
دانشگاه های غیر انتفاعی به دو دسته تقسیم میشن دانشگاه های خیلی خوب با اصول و مقررات بالا و سخت و هزینه و دانشگاه های متوسط که اگه یکم تلاش کنی حتما موفق میشی
بعد از اون دانشگاه های علمی کاربردی است که دو دسته ترمی و پودمانی داره
کسایی که شاغلن و وقت ندارن میتونن از راه پودمانی وارد این دانشگاه شده و مدرک بگیرن مدرک اونا برابر با مدرک علوم و فنونه و کار و هم تخصصی یاد میگیرن
دانشگاه های ترمی علمی علمی و کاربردی کنکور داره و از هر لحاظ خوبه شهریه پایینی داره مدرک اون اعتبار بالایی داره و اگه تو واحد خوبی قبول بشین انگار که تو دانشگاه سراسری هستین
دانشگاه های ازاد به سه دسته عالی خوب و ضعیف تقسیم میشن
عالی که تکلیفش روشنه
خوب در حد اینه که زیاد غصه نمیخورین
ضعیف رو بهتره تو ترم اول بیخیالش شین چون پول میدین و مدرک میخرین همین اونم یه پول زیاد
و دانشگاه پیام نور این دسته از دانشگاه ها شاید بد نباشن اما عالی هم نیستن در کل به دو دسته خوب و ضعیف تقسیم میشن البته مدرک مدرکه دیگه
در کل اگه دولتی قبول شدین و راحت بودین که نیاز به سوال نداره حتما ادامه بدید
شهریه غیر انتفاعی و علمی و کاربردی نسبتا یکیه علمی و کاربردی دانشگاه تازه نفسیه و من مطمئنم اینده خوبی داره اگه تو یه واحد خوب قبول شدین به همه پیشنهادش بدین
دانشگاههای ازاد هزینه زیادی دارن اما مدرکشون جا افتاده اما اگه تو غیر انتفاعی و ترمی علمی کاربردی درس بخونین به نفعتونه
پیام نور بد نیست من هیچ دانشگاهیو تکذیب نمیکنم اما زیاد به این فکر نکنین که استاد داشته باشین همیشه
از نظر اعتبار:
سراسری
موسسات غیر انتفاعی
علمی و کاربردی( ترمی)
ازاد
علمی و کاربردی( پودمانی)
پیام نور

امیدوارم که کمکی بهتون شده باشه goll

zhashemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

Re: بهترین دانشگاه

پست توسط zhashemi » پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 11:45 pm

aysan-nox نوشته شده: از نظر اعتبار:
سراسری
موسسات غیر انتفاعی
علمی و کاربردی( ترمی)
ازاد
علمی و کاربردی( پودمانی)
پیام نور

امیدوارم که کمکی بهتون شده باشه goll
سلام
آیا این نظره ی عامه ی مردمه؟ واون چیزی که نظام آموزشی جا انداخته؟
ولی واقعیت اینه که دانشگاه های سراسری حتی به اندازه علمی کاربردی درمعنای واقعی کلمه دانجوتربیت نمیکنن! ولی این همه تبعیض؟ آیا فقط به خاطر اینه که مسئولین فارغ التحصیل دانشگاههای سراسرین؟؟؟؟ khk: به نظرمن که غیرانتفاعی به اندازه یک پنجم علمی کاربردی هم بازدهی نداره

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”