آشنایی با جهاد دانشگاهی بجنورد ( علمی کاربردی)

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
Not

آشنایی با جهاد دانشگاهی بجنورد ( علمی کاربردی)

پست توسط Not » سه‌شنبه 9 اسفند 1390, 10:21 am

سلام.من یکی از بچه های این دانشگاه هستم که بعلت این که نخواستم شش ماه بیکار بمونم تا کنکور دولتی و از درس و دانشگاه عقب بمونم اومدم در مقطع کارشناسی در این داشگاه درس بخونم، ترمی هستم.

هیچ کم و کسری نداشتم که بخام سجاد مشهد قبول بشم (دور از مسئله نبودم).
حرفهای من جهت آشنایی دوستان با این مرکز هست و اگر شکی داشتید بنده در خدمتم تا در دانشگاه مذکور همدیگر رو ببینیم.

اول اینکه جای پرت و دور از شهر.سلف نداره.یک دونه بوفه هست که نستا کوچیکه و گاهیم ساندویچ با طعم روغن سوخته میده به مشتری و واسش مهم نیست، چون اگه نمیخای خوب نخر.مجبورت که نکردن!!!سوای از اینها چون همه شاغل و متاهل هستند بنا به این میذاریم که سلف نمیصرفه که بخواهند ایجاد کنند. سرویس که 2تا مینی بوس داره و من فقط یکیشو دیدم.یک دونه اسکانیا سبز رنگ داره که اونم توی یک ساعت خاص میشه سرویس کارکنان و هیچ کسی از دانشجویان حق نشستن در این سرویس رو نداره. روهم رفته 10-15 تا کارمند بیشتر نیستند.

چون اطراف محیط آموزشی باز هستش گاهیم حیوانات اهلی همچون موجودات رام شده ای مانند سگ پیدا میشوند (لطفا واقعیت ها رو بپذیریم و باچشم باز همه جارو ببینیم.)

دوستان در زیر داستان تعریف نشده. بیشتر جهت آشنایی با افراد این مرکز و کارهایی که انجام میدهند و طرز فکر و استدلال هاشون هست.

ما درس معماری رو که گذروندیم موقع انتخاب واحد آز معماری ارئه نشد!!حالا مجبوریم باید درخواست بدیم!!(نمیدونم چرا وقتی جز دروس هست و باید ارائه بدن و 30نفر ترم قبل خود معماری رو پاس کردن چرا باید درخواست بدیم) که حداقل بتونیم موقع حذف و اضافه درس آز معماری رو بداریم.خوب رسیدیم سر اصل ماجرا، موقع حذف و اضافه تقریبا باید 90درصد شهریه رو به حساب داشگاه بریزیم تا بذارن عمل حذف و اضافه رو انجام بدیم.فکرکنم تا اینجا فهمیدیم که دلیل درخواست دادن برای تشکیل اون درس چی بود و استدلال و سیاست های بچگانه پشت پرده چی بودند.

بازهم سوای از این امروز میخام یک درسx که با استاد A برداشتم رو حذف کنم و با استاد B بردارم. که ظرفیت کلاس استاد B هم خالی هستش.خانم پرنیان فرمودند: این درس رو در حذف و اضافه ارائه ندادیم !!!! و شما نمی تونید اینکار رو انجام بدید و از حق مسلم محروم و مجبورید سرکلاس همون استاد A بمونید. ger

بحث جالبتر واس انجمن علمی، اول گفتن بچه زرنگ ها بیان چون کسی دلخوشی نداشت نرفت و خداییش باور کنین من رفتم لیست رو دیدم 2نفر بیشتر اسم ننوشته بودند!!!یعنی اصلا تشکیل نمیشد این انجمن.بعد که دیدند کسی نیومد گفتن هرکی دلش میخاد بیاد بازم کسی نرفت.دیگه خیلی ضایع بود گفتند شرایط و امتیازات داره هرکی انجمن بیاد.چندتا :
40 درصد تخفیف شهریه ثابت
کارآموزی نمیخاد برن و با فعالیت انجمن واسش حذف میشه
کلاس اگه!! واس ارشد بزارن انجمن مجانی
و.....

حالا 25 نفر حدودا اسم نوشتند و رای گیری انجام شد که 8 نفر اول عضو انجمن شدند.در ترم جدید میگن 40درصد تخفیف کو؟!؟!؟ آقای کریمی میفرمایند: ماکه فعالیت شماروندیدیم انشالله این ترم فعالیت کن که ما بدونیم کاری کردی تا 40 درصد رو ترم بعد بهت بدیم!!که میشه ترم 4 و تخفیف هم ارزونی خودشون.

نتیجه گیری: فکرنکنم کسی بتونه توی این مرکز سرکنه فقط کسایی که بتونند بگن چشم و ساکت باشن.

این بود ماجرا.حکایت همچنان باقی است .....

یاعلی و باامید موفقیت و پیروزمندی برای تمام دانشجویان فنی مهندسی که آینده مملکت در دستان آنهاست goll

Not

Re: آشنایی با جهاد دانشگاهی بجنورد ( علمی کاربردی)

پست توسط Not » چهارشنبه 25 مرداد 1391, 3:11 pm

آقایون اینم دوتا عکس قشنگ از حیوانات اهلی که در محیط دانشگاه هست.
این ترمم اتفاقات جالب افتاد.استاد ادعا های واهی میکرد،شما با فلان برنامه کارنکردید و ... منم گفتم که بنده کارکردم(استاد فکر میکنه انگار داره با یک مشت آدم گنگ و بی سواد حرف میزنه)

باهام لج کرد و یه درس بیخود که کسی ارزش واسش قائل نمیشه بهم نمره ای داد که تو عمرم نگرفته ام همچین نمره ای رو !!!! looc

دانشگاهی که توش واس درس پروژه کی با کدوم استاد باشه، قرعه بندازن !!! معلوم نیست پلنگ پولونگ پلیش (هرکی تک آورد) میکنن، یا سنگ کاغذ قیچی، و شایدم عدد میارن و بعد میشمارن عدد به هرکی افتاد .....

خلاصه وضع افتضاح، حراست ادعای حجاب و پوشش و عفاف میکنه!!! ولی همکارش که بچه هارو میبره اردو مردیکه ببین چه اوضاع و احوالی خودش داره !!! عکس و بعضیام فیلم در آرشیو موجود است.

خداییش چندبار قاطی کردم خواستم بزنم توگوش استاد!!!! کی؟؟ منی که همه میگن خیلی صبوری و فکرنکنم تو عمرت یک بارم عصبی شده باشی .... که خود استاد فهمید و ساکت شد دیگه ادامه نداد که عقده ای روی نمره تلافی کرد. اعتراض تو امتحانات اصلا تاثیری نداره و بقولی اعتراض نکنی سنگین تری چون ارزش قائل نمیشن. یکی از بچه ها به استاد گفت بیا برگمو از نو تصحیح کن. استاد بهش میگفت من 5نمره بهت اضاف دادم شدی 12 !!! krn: وقتی برگه رو امضا کرد دوستم از خود برگه شده 12 !!!! کلا خواهرها و برادرای گرامی اوضاع داغونتر از این حرفهاست که تو متن بگم

تصویر
http://www.4shared.com/photo/WmLKi48O/DSC00011.html

تصویر
http://www.4shared.com/photo/-fm6erY3/DSC00012.html

باعث افتخار و سر افرازی ماست که توی این مجتمع آموزشی درس میخونیم tof:

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”