مقایسه ی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
javadnaby

مقایسه ی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی

پست توسط javadnaby » شنبه 22 بهمن 1390, 11:10 am

سلام
امروز می خواهم در این جا به مقایسه ی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی بپردازیم.
من تمام مطالب مربوط به معرفی دانشگاه های این بخش را خوانده ام و تا حدودی به این نتیجه رسیدم که آزاد بهتر از غیر انتفاعی است(من کاردانی آزاد هستم)
خارج از این که من دانشجو آزاد هستم معمولا دانشگاه های غیر انتفاعی با کمبود فضای آموزشی و هیات علمی مواجه هستند ام چون دانشگاه آزاد شهریه هاش بیشتر است توانسته فضای آموزشی بیشتر ی را فراهم بکند و همین طور هیات علمی قوی داشته باشدمانند(آزاد قزوین و نجف آباد و علوم تحقیقات و خمینی شهر)به نظر من اگر بتونیم کارشناسی آزاد بخوانیم بهتر از غیر انتفاعی است.ولی شهریه هاش بالاست gld
این نظر من بود شما هم مقایسه کنید و نظر دهید ktb:

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: مقایسه ی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی

پست توسط مهيار » شنبه 22 بهمن 1390, 10:59 pm

javadnaby نوشته شده:سلام
امروز می خواهم در این جا به مقایسه ی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی بپردازیم.
من تمام مطالب مربوط به معرفی دانشگاه های این بخش را خوانده ام و تا حدودی به این نتیجه رسیدم که آزاد بهتر از غیر انتفاعی است(من کاردانی آزاد هستم)
خارج از این که من دانشجو آزاد هستم معمولا دانشگاه های غیر انتفاعی با کمبود فضای آموزشی و هیات علمی مواجه هستند ام چون دانشگاه آزاد شهریه هاش بیشتر است توانسته فضای آموزشی بیشتر ی را فراهم بکند و همین طور هیات علمی قوی داشته باشدمانند(آزاد قزوین و نجف آباد و علوم تحقیقات و خمینی شهر)به نظر من اگر بتونیم کارشناسی آزاد بخوانیم بهتر از غیر انتفاعی است.ولی شهریه هاش بالاست gld
این نظر من بود شما هم مقایسه کنید و نظر دهید ktb:

سلام به شما دوست عزیز
در تاپیکهای دیگه بارها در این مورد صحبت شده
لطفا قبل از ارسال پست تو انجمن جستجو کنید
یا حق
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”