موسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
elfy

موسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز

پست توسط elfy » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 9:08 pm

موسسه آموزش عالي پاسارگاد شيراز
در سال 1384 با موافقت هاي اصولي و قطعي وزارت علوم تحقيقات و فناوري تشکيل و از مهر ماه همان سال در دو رشته برق – الکترونيک و نرم افزار کامپيوتر در مقطع کارداني و با 140 دانشجو رسماً شروع به کار نمود .

اين موسسه در حال حاضر داراي شش رشته در مقطع کارداني و شش رشته در مقطع کارشناسي ناپيوسته با تعداد نزديک به 1600 دانشجو به شرح زير است .
کارداني: برق و الکترونيک --- نرم افزار کامپيوتر --- مخابرات – ارتباطات داده --- فناوري اطلاعات و ارتباطات داده ها --- برق قدرت --- مکانيک گرايش ساخت و توليد

کارشناسي ناپيوسته: برق و الکترونيک --- نرم افزار کامپيوتر --- مخابرات --- فناوري اطلاعات و ارتباطات داده ها --- برق قدرت --- کنترل گرايش ابزار دقيق

کليه کلاس ها ، آزمايشگاه ها و کارگاه ها و قسمت هاي آموزشي و اداري در حال حاضر در چهار ساختمان استيجاري واقع در شيراز – بلوار شهيد رجايي ( فرهنگ شهر) است .

موسسه آموزش عالي پاسارگاد شيراز در حال حاضر در زميني به مساحت پنج هزار متر مربع با زير بناي نه هزار متر مربع در شهرک والفجر مشغول ساخت دانشگاه با فضاي هاي مخصوص سامانه آموزشي در سطح بهترين دانشگاه ها مي باشد .

بنده خودم در این موسسه دوره کاردان فنی برق قدرت ورودی 88 بودم و به حمد خدا تونستم از این جهنم نجات پیدا کنم ابتدا عرض کنم که تا سال قبل انتخاب واحد به صورت دستی بود! و برای انتخاب واحد هر کی قوی تر بود زودتر کارش راه میوفتاد قانون جنگل. این موسسه از 4 تا خونه تشکلیل شده که زدن به هم شده پاسارگاد امکانات رفاهی کارگاهی فوق العاده پایین به طوری که ما کارگاه برق باید از پنل بغلی سیم میدزدیدیم درس ها فقط در یک ترم ارائه میشه و اگر خدای نکرده شما یه درس تخصصی رو افتادی 5 ترمه شدن رو شاخشه سواد استاد ها فوق العاده پایید خصوصا تو قسمت برق به طوری که شما یه دکتر نمیبینی همه لیسانس نهایتش فوق لیسانس فوق لیسانسشم تازه از دانشگاه آزده چند تا استاد داره که اگر باهات لج افتاد تا اخر تو پاچت هست جدیدا رفتن تو شهرک ولفجر یه ساختمون زدن که نیاز به چند دانشجوی داوطلب واسه بنایی داره!! زمستان های سرد تو کلاس ها و تابستون های گرم نداشتن ثبات درست و بی درو پیکر بودن به طوری که یه مدیر گروه داره به اسم آقای بزرافکن ایشون فوق لیسانس هست و مدیر گروه برق قدرت برق الکترونیک برق کنترل و کلا همه کاره هست خودش گرایشش الکترونیک بوده لااقل واسه قدرت یه مدیر گروه که خودش گرایشش تخصصیش قدرت باشه نذاشتن که لااقل درس ها رو پاس کرده باشه همیین جوری استاد میزاره برنامه میچینه و شما حق اعتراض نداری به دلیل کم بودن فضای آموزشی شما از شنبه کلاس داری تا پنج شنبه زرنگ باشی یه روز تو هفته واسه خوت خالی کنی البته چند تا استاد با سواد هم داشت که رفتن معاون دانشگاه آقای مهدوی فر هست که کلا کل خانوده رو آورده تو موسسه دو تا از پسراش مدیر گروهن یکیشون علاوه بر مدیر گروهی مسول دفتر ارتباط با صنعت نیز هست کلا خانوادگی موسسه زدن چند تا خونه با چند تا کانکس اسموشو گذاشتن دانشگاه کلا نکته مثبت کم داره جالبه رتبه برق قدرت تا 2000 بیشتر نمیگیره کنترل تا 4000 الکترونیک تا 10000 مخابرات تا 25000 آی سی تی هم که بزنی قبولی من اینجا هستم سوالی بود در خدمتم

voltmetr

Re: موسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز

پست توسط voltmetr » یک‌شنبه 9 مهر 1391, 3:00 pm

دوستان در آینده نچندان دور پاسارگاد به دانشگاه تبدیل میشه... من ورودی 88 کاردانی قدرت بودم. امسالم باز کارشناسی قدرت پاسارگاد آوردم.
متاسفانه از سر مجبوری میرم پاسارگاد... سخت گیری های بیش از حد و الکی. اساتید بدردنخور و کم سواد. پاسخگو نبودن مسئولین به مشکلات دانشجویان و ... از مشکلات این دانشگاست.

اگه میخواید اطلاعات بیشتری در مورد دانشگاه پاسارگاد شیراز بدونید به سایت تازه تاسیس ما مراجعه کنید.
http://voltmetr.co.cc/

voltmetr

پست توسط voltmetr » جمعه 1 دی 1391, 7:44 pm

دوستان ميتونيد سوالاتون رو درباره دانشگاه پاسارگاد اينجا بپرسيد:

سایت دانشجویان دانشگاه پاسارگاد شیراز
http://voltmetr.ir/

ali.ahvaz

پست توسط ali.ahvaz » شنبه 5 مهر 1393, 8:30 pm

کسی از دوستان یه استاد به اسم آزادی میشناسه ؟ ( برق - الکترونیک )
تو باهنره الان البته میگفت دانشجوای پاسارگاد بهتر از باهنرن !
گفت تو پاسارگادم هستم .

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”