کمک برای مهمان گرفتن

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
nIMa_aZx
کاربر معمولي
کاربر معمولي

کمک برای مهمان گرفتن

پست توسط nIMa_aZx » سه‌شنبه 4 مرداد 1390, 8:45 pm

سلام به همه دوستان

این تاپیکو زدم یه سوال داشتم از شما دوستان.
من الان دارم تو شمسی پور درس میخونم ، حالمم داره به هم میخوره کلا از همه چیه اونجا ، مخصوصا درس دادنو نوع نمره دادن استاد ها (البته اگر بشه اسم یه سریشونو استاد گذاشت.)
در هر طورت میخواستم این ترم که میرم ترم 4 یه انتقالی مهمان بگیرم برای اینکه احتمالا مشکل مشروطی نداشته باشم و جایی رو میخوام برم که مثلا اینجا انقدر بی وجدان نباشن و کلا راحت تر بگیرن و اطراف تهران باشه. البته انقلاب 100 برابر میدونم از اینجا بهتره(اصلا هر جایی که این مدیر گروهش اقبالیان با منطق باشه از اینجا بهتر هست ) ولی مثل اینکه قوانین اجازه مهمان گرفتنو نمیده.
حالا درس هایه من که مونده گندشون : امار و زبان فنی که توسط 2 نفر به رحمدل و شاطریان ارائه میشه.
(کسانی که میشناسشون میدونن من چی میگم)
البته بازم هست ولی نه این طوری...
کلا میدونم اینا بیشتر از 12 13 که نمیدن.
منم تصمیم مهمان گرفتن دارم به همین دلایل.25 تا واحدمم مونده که از اینجا خلاص شم.
نمیدونم هم جایه تاپیک درست یا نه . اگر اشتباه شده شما ببخشید.
در زندگی یاد گرفته ام: ۱) با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوش بخت زندگی کند. ۲)با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند. ۳)از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود.۴) تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم….

nIMa_aZx
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: کمک برای مهمان گرفتن

پست توسط nIMa_aZx » سه‌شنبه 11 مرداد 1390, 5:00 am

nIMa_aZx نوشته شده:سلام به همه دوستان

این تاپیکو زدم یه سوال داشتم از شما دوستان.
من الان دارم تو شمسی پور درس میخونم ، حالمم داره به هم میخوره کلا از همه چیه اونجا ، مخصوصا درس دادنو نوع نمره دادن استاد ها (البته اگر بشه اسم یه سریشونو استاد گذاشت.)
در هر طورت میخواستم این ترم که میرم ترم 4 یه انتقالی مهمان بگیرم برای اینکه احتمالا مشکل مشروطی نداشته باشم و جایی رو میخوام برم که مثلا اینجا انقدر بی وجدان نباشن و کلا راحت تر بگیرن و اطراف تهران باشه. البته انقلاب 100 برابر میدونم از اینجا بهتره(اصلا هر جایی که این مدیر گروهش اقبالیان با منطق باشه از اینجا بهتر هست ) ولی مثل اینکه قوانین اجازه مهمان گرفتنو نمیده.
حالا درس هایه من که مونده گندشون : امار و زبان فنی که توسط 2 نفر به رحمدل و شاطریان ارائه میشه.
(کسانی که میشناسشون میدونن من چی میگم)
البته بازم هست ولی نه این طوری...
کلا میدونم اینا بیشتر از 12 13 که نمیدن.
منم تصمیم مهمان گرفتن دارم به همین دلایل.25 تا واحدمم مونده که از اینجا خلاص شم.
نمیدونم هم جایه تاپیک درست یا نه . اگر اشتباه شده شما ببخشید.
یعنی کسی نیست که یه کمکی بکنه یه نظری در مورد دانشگاه قزوین یا کرج به ما بده ببینیم از نظر سخت گیری و نمره دادن چطوری هستن ؟؟!!؟!!؟ مثل همین جا هست یا بهتره کلا ؟!!
در زندگی یاد گرفته ام: ۱) با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوش بخت زندگی کند. ۲)با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند. ۳)از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود.۴) تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم….

Altar

Re: کمک برای مهمان گرفتن

پست توسط Altar » شنبه 15 مرداد 1390, 1:26 am

عجب ! gsg
سلام آقا منم تو شمسی پورم خدا شاهده ، خودم قبول دارم سیستم این دانشگاه ها زیاد خوب نیست و خوب درس نمیدن ولی خدا شاهده ما خودمون بچه هایی داشتیم که وقتی از اینجا رفتن برگشتن اومدن پیش خودم گفتن آقا ما عجب اشتباهی میکردیم به اینجا میگفتیم نرکده khk: و میگفتیم اینجا خوب نیست ، آقا واقعاً کادر آموزشی اینجا خیلی خوب کار مارو راه مینداختن و ...

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”