مشکل روشن نشن لب تاپ مدل hp pavilion dv6000

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
sindrela1000
کاربر ساده
کاربر ساده

مشکل روشن نشن لب تاپ مدل hp pavilion dv6000

پست توسط sindrela1000 » دوشنبه 11 بهمن 1389, 2:20 pm

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز و گرامی
امیدوارم حالتون خوب باشه
ببخشید واسه لب تاپ من یه مشکلی پیدا شده میخواستم تا جایی که میتونید کمکم کنید که بتونم مشکلمو حل کنم. خیلی بهش نیاز دارم، ترم آخرمه و کلی پروژه و کارگاهم دارم که اگه درست نشه خیلی برام بد میشه. ممنون
همیشه دعاتون میکنم تنها کاریه که از دستم برمیاد.
لب تاپ من مدلش hp pavilion dv6000 . خودمم دست دوم از یه جایی خریدم.
حالا نمیدونم چش شده وقتی دکمه روشن لب تاپو میزنی روشن میشه اما چیزی تو صفحه نمیاد و یه چیز دیگه اینکه چند ثانیه بعد از روشن شدن چند تا بوق بلند میکشه و بعد همین .
یه چیز جالب دیگه اینکه چند بار شانسی پیش خودم روشن شد و اومد بالا و باهاشم کار کردم و هیچ مشکلی نداشت . اما همینکه خاموشش کردم دیگه روشن نشده و از اون شانسها هم فعلا که پیش نیومده.
یه بار که شانسی اومد بالا گفتم شاید از ویندوزش باشه زود ویندوزشو عوض کردم و اومد بالا و خوب تا اینکه خاموشش کردم و دیگه هر کاری کردم روشن نشد.
با یه دوستم مطرح کردم گفت رمش سوخته اما اگه رمش سوخته بود چطور چند بار اومد بالا مگه میشه.
بعد رفتم شیراز بردمش قسمت تعمیرات لب تاپ تو چند تا مغازه نشونش دادم اونا همونجا یه نگاه بهش کردن گفتن گرافیکش سوخته. حالا تو این موندم اگه گرافیکشم سوخته باشه پس چطور چند بار بالا اومده.
بعد گفتن اگه بخوای تعمیرش کنی 80 تا 100 هزار تومان هزینش میشه و اگه بخوای عوضش کنی 150000 هزار تومان.
خیلی زیادم گفتن. حالا از شما میخوام تا هر جا که میتونید منو راهنمایی کنید که مشکل لب تاپ من چشه و باید چکار کنم.
بعد اگر گرافیکش سوخته چقدر خرجش میشه که درست بشه یا عوض بشه و اینکه کجا برم که مطمئن باشه و کارشون رو درست انجام بدن .
ممنون . امیدوارم بتونم جبران کنم. بخدا همیشه دعاتون میکنم.
منتظر راهنمایی هاتون هستم
با تشکر از شما و سایت بسیار خوبتون
فعلا

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”