بهترین cms از نظر شما چیه؟

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: بهترین cms از نظر شما چیه؟

پست توسط peyman » جمعه 19 شهریور 1389, 2:55 pm

تجربه من میگه
1 - wordpress
Movable Type - 2

بستگی داره شما چه انتظاراتی از اون سیستم دارید
اگه دنبال قالب های مختلف و متنوع هستی برو سمت وردپرس. وردپرس افزونه های خیلی زیادی هم داره که انعطاف پذیریشو خیلی زیاد کرده
اگرم دنبال یه سایت قدرمتمند سبک با انعطاف پذیری بسیار بالا و پنل قوی هستی برو سمت مووبل تایپ. طراحی قالب برای مووبل تایپ خصوصا نسخه جدیدش به مراتب سخت از وردپرسه ولی به دلیل ماهیت استاتیکیش فشار کمتری به سرور میاره
هرچند ماژول های CGI همین مووبل تایپ پدر CPU رو در میاره چون بردازش زیادی نیاز داره
...

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: بهترین cms از نظر شما چیه؟

پست توسط peyman » جمعه 19 شهریور 1389, 5:05 pm

B.I.O.H.A.Z.A.R.D نوشته شده:
peyman نوشته شده:تجربه من میگه
1 - wordpress
Movable Type - 2

بستگی داره شما چه انتظاراتی از اون سیستم دارید
اگه دنبال قالب های مختلف و متنوع هستی برو سمت وردپرس. وردپرس افزونه های خیلی زیادی هم داره که انعطاف پذیریشو خیلی زیاد کرده
اگرم دنبال یه سایت قدرمتمند سبک با انعطاف پذیری بسیار بالا و پنل قوی هستی برو سمت مووبل تایپ. طراحی قالب برای مووبل تایپ خصوصا نسخه جدیدش به مراتب سخت از وردپرسه ولی به دلیل ماهیت استاتیکیش فشار کمتری به سرور میاره
هرچند ماژول های CGI همین مووبل تایپ پدر CPU رو در میاره چون بردازش زیادی نیاز داره
بسیار ممنونم پیمان جان

راستی یه سوال دیگه هم هست. اینکه چطور سایتمو به گوگل معرفی کنم؟

سرچ زدم، یه لینک داد که گفت از اونجا آدرس بدم تا URL من Submit بشه. بعد پیغام هم داد که وبسایت شما add شده ولی اسم سایتمو سرچ میزنم پیدا نمیکنه!
لازم نیست کاری انجام بدید
حتی اگه آدرس سایتتون رو ثبت نکنید هم گوگل پیداش میکنه
...

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”