درخواست برنامه به روش hashing یا index برای ذخیره و بازیابی

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
dokhtar

درخواست برنامه به روش hashing یا index برای ذخیره و بازیابی

پست توسط dokhtar » چهارشنبه 23 دی 1388, 11:29 am

سلام بچه ها
من یه پروژه به زبان سی پلاس پلاس یا سی میخوام که یک محیط رو مثل کتابخونه یا دانشگاه یا هرچیز دیگه مثل دفترچه تلفن رو به روش hashing یا index پیاده سازی کنه به طوری که اون 6 عملیات مبنایی در ذخیره و بازیابی اطلاعات رو بشه روش انجام داد(منظورم واکشی تک رکورد-خواندن کل فایل –بهنگام سازی-یافتن رکورد بعدی-درج و سازماندهی مجدد هست)
تورو خدا اگه کسی میتونه کمکم کنه. خیلی نیاز دارم 5 روز هم بیشتر فرصت ندارم باید تا 28/10/88 اماده کنم.
خدا بگم چیکار کنه این استاد برنامه نویسیمون رو که هیچی بهمون یاد نداد.برای نوشتن این پروژه باید لینک لیست و پوینتر و فایل رو بلد باشم که بهمون یاد نداده. منم چون سر کار میرم تاحالا فرصت نکردم که خودم برم دنبالش وگرنه اونقدرا هم خنگ نیستم.جز معدل بالاهای دانشگاهمون هستم ولی بعضی استادا واقعا مفت خوری میکنن و هیچی یاد نمیدن منم که فرصت نمیکنم همش خودم برم دنبالش.ولی باید یه وقتی رو واسه اینکار بذارم.
در هر صورت الان نیازم به شدت فوری و اضطراریه . جون هر کسی که دوست دارین یه فکری به حالم بکنین. اگه کامل هم نشد عیب نداره. یه چیز کلی میخوام. اگه وقت کردم خودم اشکالاتش رو بر طرف میکنم.

اگه برنامه ای دارین یا میتونین بنویسین لطفا به ایمیلم بفرستید. مرسی
Dokhtar_nagoo@yahoo.com

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”