نصب sql کمک کنید (فوق حیاتی)

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
mammad_asir
کاربر ساده
کاربر ساده

نصب sql کمک کنید (فوق حیاتی)

پست توسط mammad_asir » چهارشنبه 27 آبان 1388, 10:59 am

با سلام من یه برنامه نویس تازهکار با سی شارپ هستم البته تا الان با اکسس کار میکردم می خواستم کار با اس کیو ال را شروع کنم ولی هر کاری کردم نصب نشد (2005) این کار ها را کردم 1)رم 512 دی دی آر وان گرفتم 2)vs را ریموو کردم 3)ویندوز را عوض کردم . چند بار امتحان کردم یه بار هم کامل نصب شد ولی خبری از manegment studio نبود البته من چون dvd rom ندارم ستاپ را ریختم تو فلش .تازه 2 تا cd را هم گرفتم ولی با همون cd اول نصب کامل شد تا finish ولی maneg نیومد در ضمن من فقط developer را امتخان کردم چون من کتابی که دارم از c# داره sql 2005 را میگه واسه همین میخوام این را نصب کنم حالا اگه نصب 2008 و محیط زیاد فرق نداره اونو تگین چه کنم الان 3 هفته کارم شده نصب sql از استاد دانشگاه هم پورسیدم فکر کنم واسه اونم یکی دیگه نصب کرد .ببخشید طولانی شد!!

مشخصات سیستم

ram 512 ddr1

cpu celeron r 2.4

hard 120 ide

cd rom

win xp sp2

grafic 128 on board

mamnon

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: نصب sql کمک کنید (فوق حیاتی)

پست توسط mojtabapc » چهارشنبه 27 آبان 1388, 4:31 pm

شما باید برای نصب sql server 2005 حتماً XP-sp2 به بالا داشته باشی..
در ضمن باید سرویس IIS ویندوز هم فعال کنید چون در صورت عدم وجود بعضی از سرویس ها ، قسمتی از قابلیتهای SQL Server نصب نمی شه و قابل استفاده نیست مثلا اگر IIS بر روی سیستم نصب نشده باشه ، شما قادر به نصب و استفاده از Reporting Service نخواهید بود.

این نکته هم در نظر داشته باش که در ویندوز XP نسخه ای غیر از Enterprise نصب کنید !
نسخه های Developer و Express بر روی ویندوز XP هم جواب می دهند.

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”