SQL حیاطی (ت)

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
mammad_asir
کاربر ساده
کاربر ساده

SQL حیاطی (ت)

پست توسط mammad_asir » دوشنبه 4 آبان 1388, 3:36 pm

با سلام اگر من sql 2008 را نصب کنم میتوانم برنامه هایی را که با sql 2000 یا 2005 نوشته شده را بخوانم ؟؟؟
قضیه atach کردن جدول هل تو sql چیه ؟ مثله یه برنامه دلفی است که با sql 2000 نوشته شده را میخواستم سورس را بخونم یارو گفت باید جدول ها را atach کنی یکی موتونه به من به طور واضح تر بگه ؟قدم به قدم ممنون از کرمتون

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: SQL حیاطی (ت)

پست توسط مهيار » سه‌شنبه 5 آبان 1388, 10:43 pm

من با 2008 کار نکردم ولی دیتابیسی که با 2000 ساخته بشه تو 2005 و بالعکس باز نمیشه .
خطای ورژن میده . همون attach کردن که شما گیر کردی توش
در مورد attach کردن هم یه توضیح مختصری میدم انشاء الله به دردت بخوره .
وقتی اس کیو ال رو باز میکنی از زیر مجموعه sql groupet روی گزینه کشویی database کلید راست کن و از منوی باز شده گزینه attach ( واسه 2000 از قسمت task / attach رو انتخاب کن ) انتخاب کن .
بعد اونجا یه پنجره باز میشه که میتونی دیتا بیستو از جایی که روی هاردت هست انتخاب کنی .
موفق باشید
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
king_it23
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: esf
تماس:

Re: SQL حیاطی (ت)

پست توسط king_it23 » شنبه 30 مرداد 1389, 3:06 am

[quote="mammad_asir"]با سلام اگر من sql 2008 را نصب کنم میتوانم برنامه هایی را که با sql 2000 یا 2005 نوشته شده را بخوانم ؟؟؟
قضیه atach کردن جدول هل تو sql چیه ؟ مثله یه برنامه دلفی است که با sql 2000 نوشته شده را میخواستم سورس را بخونم یارو گفت باید جدول ها را atach کنی یکی موتونه به من به طور واضح تر بگه ؟قدم به قدم ممنون از کرمتون[/quoپشتیبانی میشه

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”