تا اطلاع ثانوي از ف-ي-ل-ت-ر ش-ك-ن استفاده نكنين

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

ali-sm

Re: تا اطلاع ثانوي از ف-ي-ل-ت-ر ش-ك-ن استفاده نكنين

پست توسط ali-sm » سه‌شنبه 4 فروردین 1388, 1:34 am

من تازه عضو شدم
خوش آمدم صفا آوردم
خط adsl دارم
اگه مطلب درسته سند ارائه بدید
شاید از طریق آی پی معتبر ی که ما استفاده می کنیم در سرور های آی اس پی که اکثرا هم لینوکس نصب میکنند از روی پورت اتصالی و مسیر روت در روتر ها بشه لیستی از سایتهای مورد رجوع را پیدا کرد اگه پورتی که isp به ما داده تغییر کرده باشه (که اصول کار فیلتر شکن همینه) مشخص میشه که از فیلتر شکن استفاده شده ولی تاحالا چند تا از adsl دارا اسمشون رفته لیست سیا آمار بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ dd: dd: :mrgreen:

Knight
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

Re: تا اطلاع ثانوي از فيلتر شكن استفاده نكنين

پست توسط Knight » یک‌شنبه 29 شهریور 1388, 7:17 am

kanan نوشته شده:
farshidshd نوشته شده:الان دیگه حتی واسه یه تحقیق گرفتن هم نیاز داریم به ف ی ل ت ر ش ک ن همه ی سایتا رو بستن
مجبورمون میکنن تا ...
به هر حال بازم میگم این کار عملی نیست ! cuf:
با سلام
حق ميدم برات ولي چاره نيست
من يه پيشنهاد ميدم به دولت يه ليست بده بنويسه ميتونيد به اين سايتها بريد ddn:
کنعان لیست سایتا رو باهات موافقم ha:

البته از این دولت همه چیز برمیاد - amuz:

ولی چنین چیزی امکانش در حد صفر هست -

چون تقریبا هرکی رو میبینی توی چند روز بالاخره مجبوره یک بار از پروکسی استفاده کنه ! sanj:

با این وجود بهتره دولت یه لیست سفید بده (کسایی که از ف ی ل ت شکن استفاده نمیکنن )
چون این جور به صرفه تره براشون ! his:
بعد بقیه رو یکجا بزارن لیست سیاه!

فکر کن لیست سفیدیا چه ادمایی بامزه ای باشن tof: ha:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » یک‌شنبه 29 شهریور 1388, 11:01 am

با سلام
دوست عزيز شما 1 هفته يا 1 ماه با پركسي برو فقط تو سايتهاي سياسي ببين ميري تو ليست سياه يا نه و ميان ميگيرنت يا نه
من خودم اينو به عينه ديدم خودم يه زماني رو سرور isp كار ميكردم و يه سرور واقعي رو از نزديك ديدم چگونه كار ميكنه پركسي فقط مسير رو عوض ميكنه كه ميتونين سايتها رو ببينين ولي معلوم ميشه كه شما كجا رفتين و چيكار كردين
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

Knight
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط Knight » دوشنبه 30 شهریور 1388, 7:07 pm

kanan نوشته شده:با سلام
دوست عزيز شما 1 هفته يا 1 ماه با پركسي برو فقط تو سايتهاي سياسي ببين ميري تو ليست سياه يا نه و ميان ميگيرنت يا نه
من خودم اينو به عينه ديدم خودم يه زماني رو سرور isp كار ميكردم و يه سرور واقعي رو از نزديك ديدم چگونه كار ميكنه پركسي فقط مسير رو عوض ميكنه كه ميتونين سايتها رو ببينين ولي معلوم ميشه كه شما كجا رفتين و چيكار كردين

!

ما خودمون به دلیل یکسری مشکلات (تحریم ایران) یه زمانی یکی دو ماه مجبور بودیم از وی پی ان استفاده کنیم و گاهی وقتام پروکسی و خوب طبعا گاهی وقتا که کاری نداشتیم به سایتای خبر رسانی ( به قو ل دولت سیاسی ) هم سری میزدیم

میدونم شما از طرز عملکرد اینجور راه گریزا با خبری و... !

این موضوع تا حدودی بستگی داره به اون سرویس دهنده شما که بیشتر این شرکتا ادمای با تحصیلات و با سوادی داره و زیاد خودشون مایل نیستن که هر سایتی رو ببندنو کاربراشون رو زجر بدن ( (الان هرچی سایت که شبکه اجتماعی محسوب میشه رو بستن ) که این یه کاره و قعا خنده داری هست !)) ولی خوب به خاطر فشار دولته که مجبور به این کارن !

می دونید که این موضوع ف ی ل ت ر ی ن گ از یک جا نیست از سرویس دهنده شما مخابرات و خلاصه راحت بگم هرجا حال کنن

البته احتیاط شرط عقله من که اولشم گفتم از دستشون هرکاری ساختس

مخلصم کنعان جان :wink:

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”