همیاری جهت ارائه پروژه کاردانی کامپیوتر

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
lVl@hD
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط lVl@hD » پنج‌شنبه 17 آذر 1390, 10:57 pm

با سلام
دوستان عزیزی که میتونن کمک کنن خواهش می کنم بنده رو کمک بفرمایند

استاد عزیزمون فرمودند یه نرم افزار جدید طراحی رو انتخاب کنید و Help برنامه رو ترجمه کنید یک Template از این ترجمه Help درست کنید و تحویل بدید، این پروژه ی ماست که البته میشه پروژه های دیگه رو هم انتخاب کنیم

دوستان میتونید نرم افزار معرفی کنید که بدرد ما بخوره و یا پروژ های بدردبخور دیگه که بشه از پسش بر اومد

متشکر

manoto1371
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط manoto1371 » چهارشنبه 19 تیر 1392, 2:29 pm

lVl@hD نوشته شده:با سلام
دوستان عزیزی که میتونن کمک کنن خواهش می کنم بنده رو کمک بفرمایند

استاد عزیزمون فرمودند یه نرم افزار جدید طراحی رو انتخاب کنید و Help برنامه رو ترجمه کنید یک Template از این ترجمه Help درست کنید و تحویل بدید، این پروژه ی ماست که البته میشه پروژه های دیگه رو هم انتخاب کنیم

دوستان میتونید نرم افزار معرفی کنید که بدرد ما بخوره و یا پروژ های بدردبخور دیگه که بشه از پسش بر اومد

متشکر
با یاد خدا و با سلام ..
نرم افزار طراحی که می توانید از Maya و 3dsMax استفاده کنید و همچنین نرم افزار های دیگر مرتبط ..
برای ارایه پیشنهادات دیگر باید موضوع مرتبط با تولید پروژه را بین کنید تا پیشنهادات ارایه شود .
نیا نیا گل نرگس ز رنجمان تو مکاه

کسی ز خلق و خلائق فدای راه تو نیست

اللهم عجل لولیک الفرج

zahra72

Re: همیاری جهت ارائه پروژه کاردانی کامپیوتر

پست توسط zahra72 » دوشنبه 15 مهر 1392, 12:12 pm

سلام دوستان.من به کمک شما خیلی احتیاج دارم برای پروژه ترم اخر.باید یه اپلیکیشن پیاده سازی کنم.از مرحله اول یعنی سند چشم انداز یا ویژن تا پیاده سازیش.میشه چندتا موضوع ومنبعش و زبان برنامه نویسیشو بهم پیشنهاد بدین.خیلی ممنونم.

mahmod
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ahwaz
تماس:

پست توسط mahmod » سه‌شنبه 16 مهر 1392, 1:16 pm

راستش من بلد نیستم
سی دی خام بده
کی به کیه
..................................................... امضا نداریم .....................................................

modaliyari
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط modaliyari » جمعه 24 آبان 1392, 6:11 pm

از دست این استاد ها ... نه خوب درس می دن .... بعد پروژه عجیب و غریب از آدم هم می خوان ... خود این استاد ها هم خوب می دونن که آموزش ..... تبدیل شده به کالا .... البته تو کشور ما ...

دم همه استاد هایی که واقعا درس و آموزش صحیح رو می دن... گرم goli
<a href="http://www.melyan.net" class="postlink">گروه ملیان طراحی مالتی مدیا</a>

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”