بوفه !!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

بوفه !!

پست توسط moien » سه‌شنبه 24 مهر 1386, 1:07 am

:D :D :D :D

به هر حال به تفریح هم نیاز داریم یا نه :lol:
گفتم یه بوفه هم بزنیم که ملت جمع شن چای بخورن ، بیسگیبید بخورن ، چت(چه-ت ، یاوه قشنگ) بگن ، روحیه بگیرن ... :lol:
چت گویی خودش کم چیزی نیست ها !! مراتب داره ، سیر داره ، سلوک می خواد ..
اول " چتس" ( Chets - کسی که چت می شنود) بعد می شه "چطور" (chetor - کسی که چت می گوید) .. همین طوری میاد بالا و به حضرت چت نزدیکتر می شه :lol: کم کم میشه چتمستر( chetmaster -به کسی که در چت مهارت داشته باشد ) ، بعد میشه چتوروس (خدایگان چت در افسانه های یونان ) .. من خودم الان چتشارپ (chet#) ام :lol:

خوب دیگه از این به بعد اینجا می شه بوفه یه بچه کنکوری های گل فروم و از هر گونه متلک و چت و روحیه و دل و قلوه و این ها استقبال می شه شدید ..
هر چه قدر هم که تونستین بزنین تو سر من که ملت بخندن :lol:
جان Ce.mohsen راس می گم :D

پیشاپیش مقدم Chets ها را گرامی می داریم ...
دردی است غیر مردن کان را دوا نباشد / پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

تهدید !!

پست توسط moien » چهارشنبه 25 مهر 1386, 7:49 pm

برخی از افراد که گویا این بوفه منافعش اون رو به خطر انداخته ، طی چند سری پیام های خصوصی و پیامک و تلفن کارتی ، قصد ارعاب این تن (تن نه که !! تن -- ) رو داشتن ..

من همینجا از پشت همین تریبون (به تو چه که کی برده--(می دونم مساوی شدن، من منظورم کی بورده ) -- آخه) اعلام می کنم که بنده نه تنها قصد همکاری با این افراد و آقا زاده ها و رانت خوار ها و پول شو ها و همه و همه رو ندارن ، بلکه خیلی هم ورزش های رزمی ام خوبه و کلی هم بروس لی همستم هاااااااااااا !!!!

یه خبر جدید هم این که به یاری برویچ ، علاوه بر بیسگییبید و نوشابه و چای دارچینینگ ، سیب زمینی و تخم مرغ آب پز هم ازافه کردیم ، که البته زحمتش و Ce.mohsen کشید ، آخه قبلا خودش تخم مرغی بود !! نمایندگی داشتن هاا ، بنده هم که توی بناب دوره های کشت سیب زمینی ، تغییر در ساختار هرمونی سیب زمینی ، چگونه سیب زمینی هایمان را گوجه کنیم ، و سیب زمینی بده در رو ، را پاس کردم .

من قول می دم اگه شما هم تو این بوفه زوری بزنین و پستی بدین ، به کسی نگم !!! چون استقبال از این طرح زیاده واسه همین می گم هاا :wink: و الا من که خودم زن دارم و می خوام apply بگیرم .. واس خاطر خودت می گم amin :)

سخن به اطناب آوردن ، نا ثواب بود .. که چون هر چه روی به اطناب گذارد ، عاقبت بندش از بند بگسلد .[/list]

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

پست توسط ce.mohsen » پنج‌شنبه 26 مهر 1386, 2:58 pm

به به به .......
می بینم که باز هم یه پیشنهاد جالب (که باید به کف صابون رو دیوار حموم بنویسیش) تو این فروم مطرح شد ، اون هم از جانب کی................ جناب حجت الاسلام والمشرکین معین بروسلی (من شخصا چند تا از حرکات رزمیش رو که سر 2 تا بیچاره به نامهای سینا و علی درآورد دیدم ، توی اون لحظات آرزوی مرگ می کردن بدبختا)

از سال سوم دبیرستان و بدتر از اون پیش دانشگاهی دیگه خواب درست و حسابی نداریم (من که ندارم ، شما رو نمی دونم)
با اینکه درسی هم نخوندم ، ولی همین استرس کنکور و آینده و کار و ... خیلی تو روحیه آدم تاثیر می زاره دیگه ه ه ه
توی دانشگاه هم بین هر دو تا کلاس یه Time استراحتی داشتیم که می رفتیم بیرون تو چمن ها و باغ زرد آلو (ما فقط ترم آخر بوفه داشتیم و می رفتیم یه چایی می خوردیم) و یه دوری می زدیم تا این مغزمون Refresh بشه . بعد حیف نیست تو این جای به این خوبی (این تریبونی که در سطح International شنونده داره) فقط و فقط از درس صحبت کنیم
تازه به من باشه می گم بریم پارک و سینما و کوه و .... تا یه کم قیافمون شبیه آدمی زاد بشه .آخه الان قیافه معین شبیه یکی از همون سیب زمینیهایی که روشون تحقیقات می کنه و قیافه من شبیه علامت تعجب شده (آخه هنوز متوجه نشدم چرا مهدی انتخاب دومش رو بناب زده :?: :!: ) :lol:
و شما هم که همه شبیه فرشته ها و پری ها می مونید

چند نکته بهداشتی که با رعایتش محصولات بهتری عرضه خواهیم کرد
1)محصولات شما باید دارای علامت استاندارد "الیاس" باشه (یه سری استاندارد های تقلبی با نام های الیس و حاج آقا فتوحی و ... هم اومده ، خیلی مراقب باشید)
2)از فروش مشروبات الکلی ( هر کی دوست داشت می تونه اون "ل" رو حذف کنه :wink: ) با مارک آب شنگولی شدیدا استقبال می شه :wink:
3)محصولات شما نباید باعث رنجش خاطر شخص جناب معده مصرف کننده بشه (شوستشوی معده کلی خرج داره )

به جون فرزین (همون موجود دو پا که روی دو دست راه می ره) با رعایت این نکات همتون ارشد قبول می شید .(جون فرزین کم چیزی نیست ها!!!!!)
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط moien » جمعه 27 مهر 1386, 12:04 am

دقیقا !!!
چون من هم نفهمیدم چرا این بچه انتخواب دوم ، بناب زد !!! اون خراب شده به غیر از زردآلو فقط یه درخت بادام داره . کلی گاو گوسفند که توهم زدن و با آدم حرف می زنن !!!

راستی یه گیم خفن هم نصب کردم Obscure2 یه خورده همچین ترسناکه :twisted: ، فیفا 2008 ام کلی چرته ، گرافیک مزخرف ،فقط یه قسمت با عنوان be a pro co-op" بهش اضافه شده .
resident evill هم نسخه PS اش به بازار اومده که اگه JoyStick ندارین بیخیال شین بهتره ، Need for Speed هم نسخه جدید و وادر کرده ، که اسمش و نمی دونم

ولی هیچ کدوم این ها به شما ربطی نداره ، بشینین درس بخونین .

دختر و پسر چگوارا رو هم دعوت کرده بودن به همایش "چه - مثل چمران" که واسه بسیج تبلیغ کنن ، که گوبا دختر چگوارا ...... بهشون :lol:

می دونستین بیل گیتس در 1981 پیش بینی کرده بود که " هیچ کس در دنیا حافظه ای بیشتر از 640 کیلو بایت برای کامپیوترش نیاز نخواهد داشت " ؟
این نشون می ده بیل گیتس خودش چتمستری بوده واسه خودش .

هوشنگ ابتهاج (سایه) ، سید محمد خاتمی طرفدار پرسپولیسن :o
سهراب سپهری هم استقلالی بوده :o :o تازه قدیمی ترین داربی بین تیم های منچستر یونایتد و منچستر سیتی است که به 110 سال قبل بر می گرده .و اینکه یک داربی بلگراد ، نطفه جنگ داخلی چند ساله یوگوسلاوی بوده ..

قابنار خزر مطمعن در خدمات ، خفن در محصولات .. پیکان

در ضمن توی این بوفه هر هفته قرعه کشی می شه و کسانی که برنده می شن ، اسمشون اعلام میشه ، تا همه بدونن که برنده شدن .

می خواستم اخباری هم از دولت عدالت خواه بدم که پاک یادم رفت .. شرمنده ..

پرایدی که باکش 35 تا ظرفیت داره امروز 43 تا توش بنزین زدم ، که ثابت بشه هیچ گونه آب و افزودنی های مجازی بجز هوا قاطی بنزین نیس ، خیالتون تخخخخخخخخخخخخخخخخخخخت.

من سرم گیج رفت :shock: :shock: :shock: [/code]

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

مگه میشه ؟؟

پست توسط moien » جمعه 27 مهر 1386, 12:45 pm

محسن جان نشد !!
هر کاری کردم ، نشد که نشد .. شاید ایراد از صابون های ما بود ها ( گلنار با طعم نارگیل ) !!
هر چه قدر رو در و دیوار حموم نوشتم "بوفه" ، فقط به صورت Transparent نوشته شد .

ایول SJJ .. بوفه متعلق به خودته ها ، هر چی خواستی بخور و بگو ..

آقا / خانوم Return to castle wolfinstain آخرش که بازی تموم می شه ، اسمه چند تا مهندس وطنی رو به عنوان ناظر پروژه و اسم یک شرکت ایرانی رو به عنوان سفارش دهنده بازی معرفی می کنن :o :o :o ولی تو Credits خود بازی همشون فرنگی هستن :o :o جالبه ! نه؟

دولتی ها در همایشی که بر گزار می کنن ، صنایع دستی ایرانی به مدعوین می دهند :o :o
حالا لابد می پرسی این که دیگه دهن گرد کردن نداره :roll:
ولی خوب داره ...
اگه بدونی این صنایع دستی ایرانی همشون ساخت چین بودن ، خودتم گرد می شی :shock:

میدان نقش جهان اصفهان (همون نصف جهان اگر تبریز نباشد) محل فروش صنایع دستی ایرانی ، که البته ساخت چین هستن شده :shock:
شاید چند سال بعد ، تار و 3تار و محمدرضا شجریان و محمدرضا لطفی و حمید متبسم و کلهر و علیزاده و ناظری و سایه و داریوش طلایی و مسعود شعاری و هوشنگ ظریف .. تا حافظ و سعدی و سعید شمخانی و "فرزین " هم تولید کنن .

به جان فرزین من نبودم !!!!
در راستای سیاست های کلی اصل 44 و چشم انداز 20 ساله یه قسمتیش رو به بخش خصوصی واگذار کنید.
والا بخش خصوصی نمیاد جلو آخه .. ریسک کار بالا است ، نه این که این کار در اشل جهانی مطرحه ، واسه همین ریسکش هم بالاس ..
ولی کلا این جا همه سهام دارن :D
بدون استفاده از هرگونه سلاح کشتار جمعی- در جبهه کنکور پیروز شدیم
به جان فرزینم ، من سلاحی نداشتم ، ولی 30 دقیقه بعد از شروع آزمون هیشکی در شعاع 113 متری ام نبود .

راستی این نستارداموس آخر چت گوییه (بعضی ها می گن چطوروس کبیر همین نستارداموس بوده) می دم عکسش و بزنن اینجا .. (اینجا نه یه کم اون ور تر... آره همون جا خوبه )

راستی این بوفه شبانه روزیه ها .. باور نداری به ساعت های آپ شدنش نیگا کن . :D

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط moien » جمعه 27 مهر 1386, 11:32 pm

amin نوشته :
ما که نفهمیدیم چی گفتی
ای بابا تابو بود که ، به عبارتی ساده تر منظورم اینه که ، من قول می دم اگه شما هم تو این بوفه زوری بزنین و پستی بدین ، به کسی نگم !!! چون استقبال از این طرح زیاده واسه همین می گم هاا و الا من که خودم زن دارم و می خوام apply بگیرم .. واس خاطر خودت می گم amin
البته نکته اصلی این بوفه چت(همون چه-ت) پراکنی اش ، در اشل جهانیه ، که حالا من گاه به گاه چند تا خبر هم می دم :D

amin نوشته :
معین لی (برگرفته از بروس لی) توی این بوفت یه آگهی استخدام برا ما میچسبونی رو دیوار؟
صاب بوفه ای امین جون .. هر جا عشقته بچسبون ، می خوای بزنم رو بیل بورد :)

زودتر کارتو اونجا تموم کن بیا ، این جا با هم سیبزمینی بفروشیم ، عینه پیکان فروش می ره :lol:

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

donky in donky

پست توسط moien » یک‌شنبه 29 مهر 1386, 11:24 pm

البته کسی که عشق Al pacino باشه ، مشکل پسنده :D ...

Godfather می شه گفت ، جز بهترین فیلم هایی که دیدم ، شاهکار scar face و کلی شاهکار دیگه ..

Real Madrid :D

چرا تو این سایت همه عاقل ان پس ؟

راستی .. یه خبر مهم !!!

جریان این دریای خزر چی شد ؟

خب عزیزم .. وقتی شهریار بشه شاعر فارسی ، لابد مولانا هم میشه شاعر ترکیه و ابوریحان هم میشه دانشمند عرب :o

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » دوشنبه 30 مهر 1386, 1:20 am

ببخشید میون کلامتون وارد بوفه شدم
ولی داشتم از این ورا رد میشدم
گفتم افتتاح این بوفه رو تبریک بگم, بعد برم :o :)

راستی معین جان
هر روز چقدر کاسبی؟ :D

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » دوشنبه 30 مهر 1386, 7:01 pm

amin نوشته شده:
نهایتا فیلم 2 ساعته رو یه ساعته سر تهشو هم آوردن!
خوب میخوان وقتمون تلف نشه دیگه
بیا و خوبی کن :D
می خوای فیلم توپ ببینی(زیر نویس فارسی) یکشنبه ها ساعت 9.30 شبکه GEM TV چه فیلمایی میده نامرد ، البته این فیلما کاملا وقت آدمو تلف می کنن چون سانسور نشدن

یک سوال هم از بانوان محترمه سایت : این یانگوم زیر گل رفته کی تموم می شه؟
نمیزاره ما این فوتبالمونو ببینیم که

نخیر امین جان اتفاقا آقایون هم به اندازه ی خانوم ها علاقه به این سریال دارند.
والا منم امیدوارم هر چی زود تر تموم بشه تا بتونم با خیاله راحت بشینم سوتی های داش جواتی ( جواد خیابانی ) و بردهای های غرور آفرین پرسپولیس رو ببینم . تصویر
البته این جوری که من شنیدم یانگوم 54 قسمته که تا الان 51 قسمتو پخش کرده و ایشالا به همین زودیا یانگوم و افسر مین به پای هم پیر میشن. تصویر البته امیدوارم این خبر صحت داشته باشه.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط moien » دوشنبه 30 مهر 1386, 10:05 pm

خوش آمدین Rosa جان :) قدم آزرده کردین روی چشای این ce.mohsen :wink:
:shock: :shock:
به جان این فرزین که می خوام تا دنیا دنیا است ، اثری ازش نباشه ، این بوفه سهامی عامه :D

محسن ، اون رانی ها رو بزار زمین بیا ، این ها رو ترجمه کن ... :) البته بی زحمت :wink:

به فکر این افتادم که توی این بوفه ، فیلم هم معرفی کنیم ، که کلی خوش بگذره :D

البته دوستی می گفت ، بهترین راه انتخواب فیلم ، cast ، فیلمه ..
آخه خیلی کم پیش میاد بازیگرای توپ ، فیلم های پرت بازی کنن ، .. والااا ..

اشتباه نکنین ها !! Tom Cruse بازیگر خفن محسوب نمی شه ، ستاره هست ها، ایشون علاوه بر عضویت در باشگاه 20 میلیونی ها ، کلی هم سود از فروش فیلم می گیره ، آخه توی تهیه کنندگی شرکت دارن ایشون .. کلا چیزه خاصی ازش ندیدن ، بجز تیپ .. :lol:

من یکی از خفنج ترین فیلم هایی که دیدم ، Forresr Gump با هنرمندیه Tom Hanks .
بعضی ها می گفتن ، فیلم خوبب نیست و چرته و از این ها ، ولی فقط حضور Tom Hanks در اون فیلم برای لذت بردن ازش کافیه ، این هم بدونین ، تام هنکس برای این فیلم هم اسکار گرفته ، یعنی برای فیلم فبلی اش هم اسکار گرفته بود ، دو اسکار پشت سر هم (فقط تام هنکس دو تا پشت سر هم گرفته تا حالا) ... از اون دسته فیلم هاییه که سر بعضی از سکانس هاش نمی دونی باید بخندی یا ناراحت شی ، و این یعنی شاهکار ...
البته این فیلم جدید نیست هاااا ....
راستی معین جان هر روز چقدر کاسبی؟

والا ، بازار داره کم کم به راه می شه ، تا حالا که از جیبه خودم می زارم هی ، هی .. البته دوستم تو جیب دوستان هم هست :lol: ...

با توجه به حضور بانوان محترم (محترمه غلطه ، علط هم نباشه خیلی بی ریخته .. باور کن !!) باید به فکر آوردن خوراکی های جدید هم باشیم ،
ما خاکی هستیم و سیب زمینی و با پوست می خوریم و تخم مرغ و با پراش و .... اش :) و بعد راس راس راه می ریم ... :lol:

به یه پشه می گن ، شما زمستون ها چرا پیداتون نیست .. می گه (دین دین دیرین دین دیین دین دین دیریریم قاینار خزر بخور همیشه بخور ، یکی ماله من ؟ آره بابا همش ماله خودت ، حلقه سبز ، 40سزباز) ...
شرمنده برق ها رفت . :D

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » چهارشنبه 2 آبان 1386, 1:00 am

نفهمیدم

کی به کی چی گفت :?:

من باید زحمت ترجمه ها رو بکشم یا ce.mohsen :?:

لطفا شفاف سازی کنید

البته لازم میدونم, پیشاپیش برای هر کسی که این وظیفه ی به واقع سخت و طاقت فرسا رو بعهده بگیره آرزوی موفقیت و سلامتیه روانی بکنم. :lol:

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

بزک نه بزک ..

پست توسط moien » پنج‌شنبه 3 آبان 1386, 12:51 am

محسن جان تعارف نداره یکی تون زحمتشو بکشین خوب ...

هنوز ضربان قلبم از 234 تا پایین نیومده :) 4 - 2 لهشون کردیم :D
راستی "با تعلل ، عجله کردن "یعنی چی :lol: ؟ جوات جان همچنان در افشانی می کنند :lol:

"از دیوار مردم نرو بالا "، این جمله رو یه بار آکتور یه فیلم به آکتور یه فیلم دیگه ، که اتفاقا در یه فیلم مشترک بازی می کردن گفت ، جمله اش خیلی آموزنده بود .. لحنش هم خیلی مرشد مسلکی بود ، اسمه این فیلمه یادم نمی یاد ، ولی شما اگه وقت کردین ، حتمی فیلم Taxi Driver با بازیRobert Deniro و Jodie Foster (که اون موقع کوچولو بوده :wink: ) رو ببینید ، این فیلم از شاهکار های هالیوده . به قول منتقدین ما ، اوضاع نا به سامان و فاسد جامعه رو در اون مقطع زمانی نشون می داده

کنسرت استاد محمد رضا شجریان هم که قرار بود توی تبریز برپا شه ، Cancel شد :( و به جای تبریز می رن شیراز
قرار بود توی اصفهان و تبریز کنسرت برگزار شه ، که تبریزش Cancel شد ..
البته هموز Alim Qasimov قراره که بیاد ها :D

به نظر شما این فرزاد حسنی فلج اطفال گرفته ؟ :o

SJJ نوشته :
گویا این کفار آسیای شرقی ازخوردن هیچ چیزی ابعا ندارن و اصولا به هر جونوری به چشم وعده غذایی نگاه می کنن!

عارضم خدمتت که بنده از یه منبع موثق (من وقتی بچه بودم املاشو بلد نبودم ، آخه کلمه یه گنده ای یه و مسعولیت و ار آدم صلب می کنه (همزه نداره کی بوردم واسه همین عین می نویسم ها)) شنیدم که این چینی های بی صفت ، گرون ترین غذاشون مغز نوزاده :shock:
البته نوزاد های مرده ها
مرده هایی که خودشون می میرن ها ..

توی محله قدیم ما ، یه کره ای اومد چند ماه موند .. و از اون تاریخ به بعد هیچ کس ، گربه ای در شعاع 123.32 متری محله مون ندیده .

یه کتابی بود به نام "در ماگادان کسی پیر نمی شود "

sjj می گه :
طرح بانوانیزه کردن آواتار ها
آقا یه باره بیان بانوان و جمع کنن ببرن (به بورن نه ، به برن - حمل کنند-درشکه) ندامتگاه ، به جاش چند کانتینر بانوی حرف گوش کن و کد بانو از چین وارد کنن .. دیگه هم بودجه مملکت و صرف مبارزه با بد حجابی اینا نکنن .
بنیان خانواده هم سفت می شه ، بچه هامون هم علاوه بر تربیت صحیح از غذاهای خوش مزه بهره مند می شن ، اگر هم بچه مون گم شد یه هو ... احتمالا توی شیکم همسایمونه ، پس نگرانی هم کم می شه ، و در نتیجه درصد سکته قلبی هم میاد پایین و پزشکها سرشون خلوت تر می شه و می تونن برن کشاورزی کنن تا ما کلا خودکفایی در هر ضمینه را کسب کنیم و خوشحالی کنیم .

تازه ملت چشاشون هم بادامی میشه ، خوشگل میشه ، چاق می شم چله بشو ، پس بیاین همدیگرو بخوریم :shock:

راستی سپردم بچه ها چند تیکه وسایل ورزشی و تردمیل و از این چیزا بیارن که ورزشکار شوید ، تا سحر خیز شوید ..
پس کامروا باشید .
:roll:

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط ce.mohsen » پنج‌شنبه 3 آبان 1386, 9:23 am

سلام
3 ساعت نشستم یه پست کامل دادم و کلی مطلب و محصول و ...
موقع send کردن همش پرید
حال ندارم از اول بنویسم
فقط می نوسیم یادگاری تا بماند روزگاری
این بناب پوستم رو کند
معین یه رانی پرتغال با 4 تا طغرا بیار واسم

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط moien » جمعه 4 آبان 1386, 2:23 pm

رفتم "اداره بهداشت و جنگل بانی " !! بعد از کلی بوروکراسی و برو این اتاق و از اون یکی بیا بیرون و کارت بهداشت ها رو به تعداد گرفتم :D
البته گفتم عکس نزنن و اسم ننویسن که بعدا خودمون پر کنیم ..
قسمت جنگل بانی اش هم مجوز جنگل دادن بهمون .. نمی دونم چیه ، ولی خوب "وار دان ضرر گلمز" یا به عبارتی شاید بعدا به درد خورد :D

و اما Godfather اپیزود اول ، با بازی "مارلون براندو" و "آل پاچینو" .. کارگردانش هم که تابلو می باشد :" فرانسیس فورد کاپولا " . ریتم فیلم در ابتدا کنده (کند نه کند - یواش - آروم - هوپ) ، و شاید کسل کننده به نظر بیاد ، ولی فیلم نامه قوی و داستان ، در کنار بازیگردانی قوی و هنر نمایی ستارگان فیلم .. بیننده رو میخ کوب که سهل ، پونیس( شاید هم پونیز ) می کنه جلوی مونیتورر .. فیلم نسبتا طولانیه ، ولی من خودم شخصا اصلا متوجه گذر زمان نشدم .
در اپیزود دوم "رابرت دنیرو" هم به جمع بازیگران اضافه می شه ، و فیلم با فلش بک هایی به گذشته (نه این که به قسمت اول ها ) جریان پیدا می کته .
و اپیزود سوم ، سکانس آخر ، "آل پاچینوی"پیر و در عین ضعف جسمانی ، قدرتمند !! روی پله ها افتاده ، داره گریه می کنه ، داد می زنه ، ولی صداش در نمیاد .. شاید این سکانس و 87765453 بار دیده باشم ،
از صحنه هایی که مو رو بر تن آدم سیخ می کنه .. :shock:

بوفه رو سیستم بستیم خفن .. اوپتس !! اوپتس!! اش گوشه فلک و ناراحت کنه شاید ، کمش کن بچه .. :lol:

آهنگ درخواستی پخش می کنیم :)

پنجره دن داش گلیر ، آی پری باخ پری باخ ..
خومار گز دن یاش گلیر ، آی پری باخ پری باخ ..

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

واگذاری به بخش خصوصی

پست توسط ce.mohsen » جمعه 4 آبان 1386, 7:21 pm

در راستای فرمایشات مقام معظر رهبری و اصل 44 قانون اساسی به نظرم بتونیم الان بوفه رو به بخش خصوصی واگذار کنیم ، اینطوری می تونیم محصولات با کیفیت بهتری به مشتری بدیم و مدیریت بوفه هم راحتتر میشه
این فکر اون موقع به ذهنم رسید که معین یه سری رانی قاچاقی وارد کرد و با قیمت سرسام آوری به بوفه فروخت و کلی سودش رو به جیب زد ، حالا اگه فردا صداش درآد ، مامورین مبارزه با قاچاق کالا به معین کاری ندارن ، ما رو می گیرن و اون رانی ها رو از حلقوممون بیرون می کشن تازه من معین رو کنترل می کنم اینه فکر کنید اگه بالا سرش نباشم چی میشه ، به جون فرزین توی چایی هاتون مرگ موش می ریزه .

در همین لحظه که این پست رو تایپ میکردم مهدی از بناب زنگ زد (چی گفت ، به تو ربطی نداره)

نمایشگاه کتاب تبریز هم با 40% تخفیف شروع شده . روی قیمت های قبلی یه برچسب می زنن (40% گرون تر از قیمت کتاب) و موقع خرید 40% نسبت به اون برچسب تخفیف می دن . می بینید چه آتیشی به مالشون می زنن (انقلاب فرهنگی که میگن اینه)

در راستای فرمایشات مقام معظر رهبری در مورد جنبش نرم افزاری تصمیم گرفتم Asp Classic رو ببوسم و بزارم تو تاقچه و Asp.NET کار کنم (حرف رهبر رو نمی شه شهید کرد)

Borland Copmany خفن ترین محصول خودش رو (Delphi زپرتی رو می گم) فروخت . من شنیده بودم به Microsoft می فروشه و کلی خوشحال شدم و امیدوار ، اما طبق خبر های رسیده به یه شرکت به نام ؟؟؟؟؟ فروخته . اون موقع که Borland با یه تیم 70 نفره روش کار می کرد وضعش اون بود (اون Error های مسخره و اعصاب خورد کن و بی معنی) اما از به بعد باید منتظر ...... باشیم

بخش Video Cloop هم داره پا می گیره .دیدم همه 1 فیلمی که دوست دارن معرفی کردن ، گفتم من هم یکی که همتون دیدید و خیلی دوسش دارم رو بگم
Good Will Hunting به کارگردانی Gus Van Sant
Man Of The House به کارگردانی Stephen Herek و با بازی Nicolas Cage ( یه فیلم ایرانی مزخرف با بازی رامبد جوان و ماهایا پتروسیان هم از روی اون ساخته شده ولی این کجا و اون کجا )
Sweet November به کارگردانی Pat O'Connor و با بازی Keanu reeves و charlize theron
3 تا شد ولی منظوره من همون اولی بود

حالا یه بخش Music هم راه بندازیم و هر بار خواننده ها و سبک هاشون رو معرفی کنیم

قفل شده