بوفه !!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

Re: بوفه !!

پست توسط moien » جمعه 8 مهر 1390, 8:58 pm

بازمانده ها دست ها رو بالا بگیرن..بالا بالا، بالاتر که همه ببینن، به کوری چشم تنگ دنیا هنوز زنده ایم، هنوز نفس امون گرمه.. زندگی دیروز نیست امروز نیست فردا نیست زندگی همین لحظه است و چش که بهم زدی دیگه اون لحظه ام نیست. سلامتی کنکوری و بیکار و سرباز ، سلامتی دلشیکسته ها و زخم خورده ها، سلامتی وجدان هایی که کمی درد دارن، سلامتی خودتون...
شیشه نوشابه هاتون رو دیگه نشکنین که بابا جنبه داشته باشین... قرون قرون پولش رو می دین ، با پول رایانه بوفه می گردونیم و بچه عوض می کنیم، (خودش رو نه ساسی پوشکش رو) مشتری هامونم تو فاز ترکوندنن، دی جی به ما فاز بده
دردی است غیر مردن کان را دوا نباشد / پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

EhsanChess
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: شیراز

پست توسط EhsanChess » شنبه 9 مهر 1390, 7:42 pm

این بوفه برای مدیران و پیشکسوتان سایت هست.
ما بچه ها باید بریم تیله بازیمون رو بکنیم.
بازی آفریننده و بدون ترس از ریسك و داشتن یك سبك روشن به هیچ وجه شما را از كار و تمرین سخت بی نیاز نمی سازد؛ برعكس، همواره می بایست بازی خود را كامل تر كنید... تكنیك خود را بی نقص تر سازید و نتیجه ی بازیهای پیچیده را بررسی كنید.((گاری كاسپارف))

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » جمعه 15 مهر 1390, 1:40 am

به به ببین کی اومده؟ با صدای چی؟ ddn:
موسس بوفه
خجالت نمیکشی واقعا!! در بوفه رو بستی و رفتی ، حالا ما به جهنم فکر اون کیک های خوشمزه (اسمش چی چی بود، قیلی!!!!) رو نکردی که چه بلایی سرش میاد!!!
یارانه های ماو بالاکشید ی و رفتی
ها نکنه توام چند هزار میلیارد اختلاس کردی و رفتی nar:
زود اعتراف کن amuz:
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » چهارشنبه 27 مهر 1390, 8:24 pm

ای بابا یاد ایام سرخوشی بخیر bale
یک عالمه تبریکات گفتیم امسال هشکی بهمون شیرنی نداد nar:
بزار حالا سال دیگه به هیشکی تبریک نمی گم ببین همه شیرنی میارن به زور می کنن تو حلوقمه ما poo

والا !!! عاقبت ما همینه دیگه tof:
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » پنج‌شنبه 27 بهمن 1390, 7:07 pm

ger

AFRA

پست توسط AFRA » پنج‌شنبه 27 بهمن 1390, 10:07 pm

سلام معین جان
بهت تبریک میگم واسه این ایده ی قشنگت bil: راستش وقتی اسم بوفه رو دیدم یاد امتحانام افتادم که با بچه ها میرفتیم بوفه هم چیزی بخوریم هم درس بخونیم اما هی میخوردیمو درسم نمی خوندیم fekr
راستی بهترین خاطراتت وقتی می رفتی بوفه چی بود؟البته اگه دوست داری ج بده dan

sina2000

پست توسط sina2000 » شنبه 29 بهمن 1390, 3:38 pm

سلام خدمت همه دوستان
من تازه عضو شدم ومیدونم جای پستم اینجا نیست اما جای مناسب روپیدا نکردم والبته نخواستم یه تاپیک اضافه کنم
من یه مشکل خاص برام پیش اومده و ازتون میخوام که منو راهنمایی کنین
من ورودی روزانه مهر 88دانشگاه آذربایجان رشته ریاضی محض هستم و الان ترم 6میباشم و فقط 40 واحد در طول این ترم ها پاس کرده ام
لابد شما هم میدونید که از سال 89 این رشته عوض شده یا بعبارتی حذف شده وتبدیل شده به ریاضیات وکاربردها که چون دروس شون 3 واحدی هست ما حق انتخاب درس با اونارو نداریم یعنی آخرین ورودیه رشته خودمون و توهر درسی که بیفتیم دیگه اون درس ارایه نمیشه (مگه اینکه بیش از 20 نفر تو اوندرس بیفتن) ومن چون تو دروس زیادی افتادم کارم از معرفی به استاد و این حرفا گذشته
حالا اگه من معادل کاردانی بگیرم میتونم تو کنکور کاردانی به کارشناسی تو یه رشته دیگه شرکت کنم یا مشکل خدمت پیش میاد ؟(اگه بخوام تو دانشگاه آزاد بخونم بازم باید کنکور بدم؟ )
مسئله دوم اینکه آیا من میتونم معادل درسهایی رو که اینجا پاس کردم بگیرم تا تو دانشگاه آزاد همین رشته رو ادامه بدم؟(دانشگاه آزاد گفته اگه واحد هارو بتونی بیاری قبول می کنیم و مشکل همون گرفتن واحدهاست)
و آیا راه حل سومی برای من وجود داره؟
پیشاپیش ممنون

آواتار کاربر
rwww
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط rwww » جمعه 1 اردیبهشت 1391, 5:13 pm

سلام به همه دوستاننننننننننننننننننننننن shd: shd: shd:
یادش بخیر صب تا شب اینجا بودم سال 88 واسه کارشناسی ger ger ger ger
ترم پیش درسم تموم شد و شدیم مهندس نرم افزار ha: ha: ha:
چند روز .... درس خوندن بدجور تو بدنم میلوله dd: dd: dd: dd:
هی میزنم تو سرش مگه ول کنه dd:
گفتم بیام اینجه ببینم چه خبره در حال حاظر اهنگ ( ساقی امشب مث هر شب اختیارم دستته....) کافه چی کجاست یه پیک چای بده ما sbl sbl
بچه ها ارشدی ها چقدر خوندن لازمه واسه قبولی ارشد ازاد و غیر انتفاعی(البته اگه باشه)؟ (خودم میدونم اینجا جای سوال نبود ولی راه گم کردم دیگه sanj: sanj: sanj: )
یه روز بیادماندنی 1/6/88 ساعت : 18 :( ؟ :) ؟

آواتار کاربر
ali_nemo
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط ali_nemo » شنبه 10 تیر 1391, 10:17 pm

سلام به همه دوستان
من محمدم
پارسال تو بخش كارداني به كارشناسي بودم،تو اين زمان ها هم بود كه در تب تاب كنكور بودم پس غريبه نيستم با اين سايت
راستش الان اومدم كه بگم:
ميخوام برا ارشد شروع كنم راستش من ترم دوم كارشناسي رو تموم كردم و ترم ديگم ميشه سوم
اما خوب تصميم بزرگي گرفتم و ميخوام شروع كنم واسه خوندن.
از دوستان نظر ميخوام!!!!!!
تصميم دارم اين هفته برم پارسه ثبت نام كنم (كارداني به كارشناسي هم پارسه بودم)
خوب به نظرتون چطوره؟
براي شرروع كردن هيچ موقع دير نيست يا علي بگوووووووو

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط moien » پنج‌شنبه 2 شهریور 1391, 7:27 pm

می خواستم اوقات بیکاری واسه ارشد یخونم krn: ، (هم کار می کنم هم سرباز بدبخت این مملکت هستم) توی گوگل سرچ یاپیدم اومد اینجا، افتادم توی بوفه اش. یاد قدیما بخیر، goli
دقت کردین همه دوران خوب و بد سپری میشه و نوستالژیش می مونه؟ (می دونستم از شما ها فکر بکن در نمیاد dd: (شوخی کردم(نکردم(کردم))))

بهترین خاطرات بوفه روی؟ بهترین خاطراتش قابلیت نقل کردن رو نداره dan ولی یه باحالش همیشه یادم می مونه، کیک قیللی که معرف حضورتون هست؟ یکی از این کیک ها نصیب آغ جلال معتاد ما شد توی بوفه، و تار مویی به کلفتی یک جوات و بلندای آنشرلی (وقتی هنوز کوتاه نکرده بود) از کیک اوشون زد بیرون، فرداش امین شیکمش مریض شد نیومد.
خاطرات طاقچه (تاقچه) ها بخیررررررررررررررررررررررررررررررررررر.
دردی است غیر مردن کان را دوا نباشد / پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » جمعه 11 مرداد 1392, 1:33 pm

من هم امسال هیچی نخونده بودم و کنکور دادم (رفته بودم برا کیک و ساندیسش dan )
نرم افزار مجاز شدم ، رتبم هم 2000 شده ، khk:
حالا شاید سنجش قاطی کنه و ما هم اون ته مها یه جایی قبول شیم baba:

mil-i300
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط mil-i300 » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 1:54 pm

سال 88 بود با استفاده از بخش کاردانی به کارشناسی تونستم تو یکی از موسسه آموزش عالی خوب مشهد نرم افزار قبول شم. خیلی خوشحال بودم. چون خیلی دیر سورع کرده بودم. من سرجمعش حدود 18 روز برای کنکور خونده بود ( البته از 7:30 صبح تا 7 بعدازظهر تو کتابخونه بودم) اینجا چند نفر همونجا که من قبول شدم .. قبول شدن. 4 سالی هست با هم رفیقیم. حس خیلی خووبی بود. 2 سال هست کارشناسی رو تموم کردم و خدمت رو هم اردیبهشت تموم کردم. از همون اردیبهشت یک شرکت در زمنیه شبکه ( با توجه به تجربه ام که از قبل کارشناسی قبول شدن داشتم.. ) تاسیس کردیم و الان مشغولیم. اطرافیانو که میبینم دنبال درس هستن .. منم یکمی مورمورم شده برای ارشد شرکت کنم. ارشد آزاد زمانی که پادگان بودم شرکت کردم. اول مجاز نشدم. ولی تکمی ظرفیت مطمئتنم که یزد و میبد و دامغان رو میارم. ولی هزینه اش بنظرم نمیصرفه! ظرفیت های سراسری امسال رو که دیدم... خیلی امیدوار شدم. میخوام شروع کنم برای یکی از دانشگاههای تهران قبول شم. nisdh
خلاصه تو بوفه یادباد آن دوران! dan

mahmod
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ahwaz
تماس:

پست توسط mahmod » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 3:11 pm

بیخیال درس.فقط اپل.ایفون مدل جدید
..................................................... امضا نداریم .....................................................

قفل شده