بياين تا آخرين روز كنكور 92 همديگرو همراهي كنيم!!!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
parham007

بياين تا آخرين روز كنكور 92 همديگرو همراهي كنيم!!!

پست توسط parham007 » دوشنبه 6 شهریور 1391, 6:19 am

با سلام خدمت دوستان راستش با اين هدف اومدم كه به هواي همديگه باهم ديگه جلو بريم حالا مي پرسين چرا بگم.
كلي با خودم كلنجار رفتم تا اينكه تصميمو قطعي كنم واسه كنكور مي پرسين مگه غير از اين هم داشتيم؟
خب راستش آره من مي خواستم واسه آلمان اپلاي بگيرمو قيد كنكورو بزنم. كه حالا يه سري مشكلات بوجود اومدو مجبور شدم فعلا قيد آلمانو بزنم. در ضمن مگه منه دانشجوي ايراني چقد دلم خوشه كه دم به ساعت بايد يه كنكور مسخره كه به نظر من كليت دانشجورو ميبره زير سوال بدم.
در نتيجه مي خواستم بگم هنوز شروع نكردم واسه ارشد 92 گرچه الان خيلي ها شروع كردنو شايد حتي تموم و دارن مرور مي كنن.
خلاصه كلام اگه دوست من (دوست ايراني خودم!) شروع نكردي يا نه شروع كردي مي خواي به هواي دوستاي ديگت جلو بري بيا و بيا دوستاي و خودتو تو اين قسمت همراهي كن.

اما شرط داره :
قرار نيست وقت با ارزشمونو صرف گپ و گفتگو بكنيم نه به هيچ وجه! قراره كه حالا روزي هم نشده دو روز يك بار بيايم و هي به همديگه آمار كارايي رو كه كرديمو بگيم كه چي بشه؟ تا اگه مثلا من نوعي كم كاري كردم يه هو به خودم بيامو از خواب خرگوشي پاشم!

پس به اميد خدا آخرين روز هم همينجا همديگرو راهيه كنكور مي كنيم ايشالا با نتايج خوب!