دلنوشته های قبل کنکور ارشد 91

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

Re: دلنوشته های قبل کنکور ارشد 91

پست توسط amin » جمعه 28 بهمن 1390, 11:24 pm

خیلی متشکر
مدیریت رو فقط از کتاب مقسمی خوندم!! همونکه فقط تسته و جوابش کلی تشریح تست! همونکه 30-40 صفحه بیشتر نیست dan اونم خوبه والا جواب میده bale

هوشم آره دیگه، آسون بود واسه همون

شهناز1364

پست توسط شهناز1364 » جمعه 4 فروردین 1391, 11:38 pm

سلام بچه ها.من ترم اول کاردانی بودم که عضو این سایت شدم حالا ترم اول کارشناسی هستم منکه ازش راضیم خدا هم ازشون راضی باشه goli
این اشعاری که ثبت شده خیلی قشنگن مخصوصا که یه نفر در حق من به تمام معنا ظلم کرد و رفت
یکی از دلایل رفتنش هم این بود که مدرک من از اون پایینتر بود رفت امریکا که دکترا بخونه اما من تازه پشت کنکور کارشناسی بودم الان هم نمیدونه برای کارشناسی قبول شدم.بچه ها به قران روانیش بودم حتی برای خودش هم ثابت شده بود میگفت تو مجنونی و... اون توی بدترین شرایط تنهام گذاشت وقتی که داشتم برای کنکور کارشناسی میخوندم، اما خدا تنهام نذاشت.اینقد دلتنگش میشم که دوست دارم با همه درد و دل کنم.فقط خدا میدونه چطور روزگارم سپری میشه.حالا که ترم اولم میخوام یواش یواش بخونم برای ارشد که بهش ثابت کنم من... برام دعا کنید. الان 5ماهه که ازش بیخبرم دیگه چشمام سو نداره از بس اشک ریختم، احساس میکنم خدا هم دیگه حوصله شنیدن درد و دلهامو داره ger

ploto
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ploto » چهارشنبه 10 آبان 1391, 7:44 pm

سلاااااااااااااااااااااااااام دوستای عززیزم خوبین؟ goll
حالا اینارو خونذم ولی بالاخره نفهمیدم نتیجه چی شد؟ mohsen , amin ,.. قبول شدین ؟
تصمیم گرفتم بخونم بعد کلی سال dan

یادش بخیر برای کارشناسی این سایت خیلی بهم روحیه داد. خیلی عالی بود . goli

قفل شده