اعتراض به تعیین زمان انصراف توسط دانشگاه

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
arrow

اعتراض به تعیین زمان انصراف توسط دانشگاه

پست توسط arrow » شنبه 22 آذر 1393, 11:18 pm

دوستان حتما شنیدن که در صورت موافقت مجلس میخوان از سال 94 به مدت یک سال سربازی رو برای غایبان بالای 8 سال بفروشن.حالا مشکل اینه که من از مهر سال 86 ترک تحصیل از دانشگاه ازاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته کردم و از ان تاریخ به بعد به دانشگاه مراجعه نکردم و تحصیل رو به خاطر مشکلات زیادی که برام پیش اومد ول کردم و حتی نتونستم سربازی هم برم.دانشگاه هم , چون من از اون تاریخ مراجعه نکردم پرونده منو یکسال بعدش یعنی مهر 87 به نظام وظیفه ارجاع داده.یعنی تاریخ انصراف منو اومده زمانی تعیین کرده که سنوات من تموم میشده(اون موقع سنوات 8 ترم بود).در حالیکه من از مهر سال 86 به دانشگاه مراجعه نکردم.حالا سوال من اینه که من میتونم به تعیین زمان انصراف که توسط دانشگاه تعیین شده اعتراض بکنم؟چون اگه غیبت منو از سال 87 حساب کنن خرید خدمت شامل من نمیشه.در ضمن من کاردانیمو سال 83 گرفتم و متولد 61 هستم.دوستان خواهشا اگه اطلاعی دارین از من دریغ نکنین

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: اعتراض به تعیین زمان انصراف توسط دانشگاه

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 24 دی 1393, 8:18 pm

arrow نوشته شده:دوستان حتما شنیدن که در صورت موافقت مجلس میخوان از سال 94 به مدت یک سال سربازی رو برای غایبان بالای 8 سال بفروشن.حالا مشکل اینه که من از مهر سال 86 ترک تحصیل از دانشگاه ازاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته کردم و از ان تاریخ به بعد به دانشگاه مراجعه نکردم و تحصیل رو به خاطر مشکلات زیادی که برام پیش اومد ول کردم و حتی نتونستم سربازی هم برم.دانشگاه هم , چون من از اون تاریخ مراجعه نکردم پرونده منو یکسال بعدش یعنی مهر 87 به نظام وظیفه ارجاع داده.یعنی تاریخ انصراف منو اومده زمانی تعیین کرده که سنوات من تموم میشده(اون موقع سنوات 8 ترم بود).در حالیکه من از مهر سال 86 به دانشگاه مراجعه نکردم.حالا سوال من اینه که من میتونم به تعیین زمان انصراف که توسط دانشگاه تعیین شده اعتراض بکنم؟چون اگه غیبت منو از سال 87 حساب کنن خرید خدمت شامل من نمیشه.در ضمن من کاردانیمو سال 83 گرفتم و متولد 61 هستم.دوستان خواهشا اگه اطلاعی دارین از من دریغ نکنین
سلام
احتمالش خیلی کمه که قبول کنن

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده