آقا فرشید به دادم برس

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
dddd
کاربر ساده
کاربر ساده

آقا فرشید به دادم برس

پست توسط dddd » چهارشنبه 29 خرداد 1392, 2:35 pm

سلام آقا فرشید گل
من امروز برگه المثنای آماده به خدمت رو گرفتم اعزام زده 19 مرداد حالا چند تا سوال دارم
1-شنیدم که اگه 45 روز قبل از اعزام درخواست تعویق بدی دلیلش زیاد مهم نیست مثلا میزنن مشکلات خانوادگی و موافقت میکنن حالا موندم فردا برم این جوری درخواست بزنم یا بند 5 و 6 دفترچه مربوط به تعویق شامل من میشه؟!
بند 5-پذیرفته شدگان قطعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی که در مهلت یکساله پس از فراغت از تحصیل در دانشگاه قبول شده اما زمان ثبت نام و ادامه تحصیل آنان بعد از موعد اعزام می باشد در صورتی که واجد شرایط ادامه تحصیل باشند اعزام آنها حسب مورد حداکثر تا شش ماه به تعویق می افتد.
بند 6- دارندگان برگ اعزام تاریخ های مرداد شهریور و دی ماه هر سال که منتظر اعلام نتایج آزمون مراکز سنجش آموزش عالی هستند موعد اعزام آنها حسب مورد حداکثر تا دو ماه به تعویق می افتد.(مشروط بر اینکه از زمان فراغت تحصیل تا پذیرش در دانشگاه بیش از یک سال سپری نشده باشد.)

من پشت کنکوری هستم و امسال دارم کنکور شرکت میکنم با توجه به اینکه نتیجه قبولی 15 شهریور میاد و اون موقع من قبول قطعی محسوب میشم که دیگه از زمان اعزامم گذشته پس از بند 5 نمی تونم استفاده کنم درسته؟
بند 6 شامل من میشه ولی پرانتز مشکل درست کرده من خرداد 91 فارغ شدم ثبت نامم میفته آخر شهریور 92 میتونم از این بند استفاده کنم؟
تعویق یه ماه داریم ؟اگه داریم یه ماهه برنم که بهتر قبول کنن بعد اعزامم میفته 19 شهریور که برای کنسل کردن اعزام باید از دانشگاه نامه بیارم یعنی اخر شهریور و چون یه بارم درخوست تعویق دادم دیگه نمی تونم اون موقع از بند 5 استفاده کنم درسته؟

dddd
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: آقا فرشید به دادم برس

پست توسط dddd » جمعه 31 خرداد 1392, 4:59 pm

من باید شنبه صبح برم برای درخواست تعویق !!!!!!!!!!!!!!!!!! ger ger ger ger ger fekr cuf: ddn:
ج بده khk: khk:

dddd
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط dddd » شنبه 1 تیر 1392, 2:03 pm

امروز رفتم پلیس +10 گفت فقط یک ماهه میزنیم و بدون دلیل و مدرک راحت تعویق میزنن ولی گفت اگه دو ماهه می خوای باید گواهی دکتر بیاری از شکستگی دست و پا و... و گفت اگه می خوای گواهی بیاری بزار 20 روز به اعزام بیا گفتم تا اون موقع کد نمی خوره که نشه تعویق زد گفت نه الان داریم کسایی که تاریخ اعزامشون رسیده ولی هنوز کد نخورده!!!!!!!!!!!!!!
حالا اگه یه ماهه بزنم میفته 19 شهریور بعد نتیجه دانشگاهم که 15 شهریور میاد اما اینا گواهی ثبت نام می خوان تا اعزامو لغو کنن ثبت نامم که میفته اخر شهریور اینجوری باید 10 روز برم سربازی بعد موقع ثبت نام مرخصی بگیرم برم ثبت نام؟اون جوری که ثبت نام نمی کنن؟!چون سربازم اون موقع !!!پس حتما روز ثبت نام ترخیص میشم؟!!!!!! ha:
میشه گواهی ثبت نامو 10 روز زودتر از دانشگاه گرفت ؟دانشگاه آزاد مثلا؟
چه کار کنم جون مادرت جواب بده amuz: amuz: ger ger

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 2 تیر 1392, 11:44 am

dddd نوشته شده:امروز رفتم پلیس +10 گفت فقط یک ماهه میزنیم و بدون دلیل و مدرک راحت تعویق میزنن ولی گفت اگه دو ماهه می خوای باید گواهی دکتر بیاری از شکستگی دست و پا و... و گفت اگه می خوای گواهی بیاری بزار 20 روز به اعزام بیا گفتم تا اون موقع کد نمی خوره که نشه تعویق زد گفت نه الان داریم کسایی که تاریخ اعزامشون رسیده ولی هنوز کد نخورده!!!!!!!!!!!!!!
حالا اگه یه ماهه بزنم میفته 19 شهریور بعد نتیجه دانشگاهم که 15 شهریور میاد اما اینا گواهی ثبت نام می خوان تا اعزامو لغو کنن ثبت نامم که میفته اخر شهریور اینجوری باید 10 روز برم سربازی بعد موقع ثبت نام مرخصی بگیرم برم ثبت نام؟اون جوری که ثبت نام نمی کنن؟!چون سربازم اون موقع !!!پس حتما روز ثبت نام ترخیص میشم؟!!!!!! ha:
میشه گواهی ثبت نامو 10 روز زودتر از دانشگاه گرفت ؟دانشگاه آزاد مثلا؟
چه کار کنم جون مادرت جواب بده amuz: amuz: ger ger
عذر می خوام که دیر جواب میدم ، چند روزی نبودم ....

بله موقع ثبت نام اگه خدمت باشید ترخیص می کنن

می تونید اگه دانشگاه قبول شدید یه گواهی قبولی یا همون کارنامه قبولی رو به عنوان مدرک ببرید

.

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده