ارسال دفترچه و چند سوال

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
dddd
کاربر ساده
کاربر ساده

ارسال دفترچه و چند سوال

پست توسط dddd » پنج‌شنبه 16 خرداد 1392, 2:54 am

سلام
من متولد دی 72 هستم و پشت کنکوری طبق قانون تا آخر خرداد مهلت معرفی دارم که فردا می خوام دفترچه بفرستم ولی اگه اعزامم بیفته 19 مرداد و تعویق نخوره و منم غایب بشم سه ماه اضافه خدمت + دانشگاهم ثبت نام نمی کنن
از یکی شنیدم که میگفت غیبت رو با یه گواهی دکتر الکی موجه میکنن و میتونم ثبت نام کنم دانشگاه ولی سه ماه اضافه رو نه!
1-حالا نتیجه ها که 15 شهریور میاد و ثبت نام هم 30 -31 شهریور اگه تا اون موقع غایب باشم 6 ماه اضافه میزنن؟
برای ثبت نام مشکلی پیش نمیاد؟
2-اگه بعد از قبولی در دانشگاه انصراف بدم میتونم دوباره کنکور بدم یا باید برم خدمت رو تموم کنم در صورتی که قبل از ثبت نام در دانشگاه اول غایب بوده باشم یا اعزامم به تعویق خورده باشه و با برگه اعزام بخدمت ثبت نام کرده باشم یا هین خدمت ترخیص شده باشم [ در هر سه حالت] !؟
3-در خواست تعویق حتما یکی از دلایلی که تو دفترجه نوشته رو می خواد یا اگه یک ماه قبل از اعزام درخواست زد بدون دلیلم میشه؟
4-ملاقات مردمی فقط تو تهران هست یا شهرستان ها هم داره ؟
با تشکر بسیار

dddd
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: ارسال دفترچه و چند سوال

پست توسط dddd » جمعه 17 خرداد 1392, 2:45 pm

آقا فرشید جون هرکی رو دوس داری جواب بده

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: ارسال دفترچه و چند سوال

پست توسط farshidshd » جمعه 17 خرداد 1392, 8:22 pm

dddd نوشته شده:سلام
من متولد دی 72 هستم و پشت کنکوری طبق قانون تا آخر خرداد مهلت معرفی دارم که فردا می خوام دفترچه بفرستم ولی اگه اعزامم بیفته 19 مرداد و تعویق نخوره و منم غایب بشم سه ماه اضافه خدمت + دانشگاهم ثبت نام نمی کنن
از یکی شنیدم که میگفت غیبت رو با یه گواهی دکتر الکی موجه میکنن و میتونم ثبت نام کنم دانشگاه ولی سه ماه اضافه رو نه!
1-حالا نتیجه ها که 15 شهریور میاد و ثبت نام هم 30 -31 شهریور اگه تا اون موقع غایب باشم 6 ماه اضافه میزنن؟
برای ثبت نام مشکلی پیش نمیاد؟
2-اگه بعد از قبولی در دانشگاه انصراف بدم میتونم دوباره کنکور بدم یا باید برم خدمت رو تموم کنم در صورتی که قبل از ثبت نام در دانشگاه اول غایب بوده باشم یا اعزامم به تعویق خورده باشه و با برگه اعزام بخدمت ثبت نام کرده باشم یا هین خدمت ترخیص شده باشم [ در هر سه حالت] !؟
3-در خواست تعویق حتما یکی از دلایلی که تو دفترجه نوشته رو می خواد یا اگه یک ماه قبل از اعزام درخواست زد بدون دلیلم میشه؟
4-ملاقات مردمی فقط تو تهران هست یا شهرستان ها هم داره ؟
با تشکر بسیار
سلام
گواهی دکتر الکی صحت نداره

1- بله اضاف میزنن و نمیتونید در دانشگاه ثبت نام کنید
2- بعد از انصراف تا 1 سال مهلت دارید که کنکور بدید ، اگه غیبت داشته باشید که نمیتونید ثبت نام کنید،اگه تمدید کرده باشید مشکلی نیست ، اگه برگه آماده به خدمت داشته باشید یا ترخیص شده باشید هم مشکلی نیست
3- باید با دلیلی باشه که نظام وظیفه قبول کنه. بدون دلیل نمیشه
4- بله فقط در تهران هست

.

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده