کفالت پدر نیازمند به مراقبت

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
tani

کفالت پدر نیازمند به مراقبت

پست توسط tani » شنبه 28 اردیبهشت 1392, 6:22 pm

سلام دوستان 1سوال خیلی خیلی مهم و حیاتی داشتم. پدر من متولد شهریور 1332ست. منم تنها اولاد مذکر خانواده هستم. پدرم دارای مشکلات عدید پزشکیست و تا الانم چندین عمل سختو مشکل داشته( پرونده هاشم هست) اما در حال حاضر مشغول به کار اداری می باشد. میخواستم بدونم با توجه به اینکه طبق قانون جدید کفالت پدر بیمارمو میتونم بگیرم یا خیر؟ fekr
خیلیییی ممنون

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: کفالت پدر نیازمند به مراقبت

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 29 اردیبهشت 1392, 4:36 pm

tani نوشته شده:سلام دوستان 1سوال خیلی خیلی مهم و حیاتی داشتم. پدر من متولد شهریور 1332ست. منم تنها اولاد مذکر خانواده هستم. پدرم دارای مشکلات عدید پزشکیست و تا الانم چندین عمل سختو مشکل داشته( پرونده هاشم هست) اما در حال حاضر مشغول به کار اداری می باشد. میخواستم بدونم با توجه به اینکه طبق قانون جدید کفالت پدر بیمارمو میتونم بگیرم یا خیر؟ fekr
خیلیییی ممنون
سلام

بله می تونید کفالت بگیرید

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

tani

پست توسط tani » جمعه 3 خرداد 1392, 1:47 pm

ممنون از جوابتون.
1 سوال دیگه : بیشتر پرونده های پزشکی پدر بیمار من در حال حاضر در دسترس نیست. آیا دوباره نیاز هست که برای چکاب( بیماری varicos veins) واریس حاد به پزشککش مراجعه کنه یا همون کمیسیون نظام وظیفه ارجاع میدن به پزشک مخصوص خودشون و دیگه مدارک پزشکی ما نیاز نیست؟ fekr
ممنون

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » جمعه 3 خرداد 1392, 3:42 pm

tani نوشته شده:ممنون از جوابتون.
1 سوال دیگه : بیشتر پرونده های پزشکی پدر بیمار من در حال حاضر در دسترس نیست. آیا دوباره نیاز هست که برای چکاب( بیماری varicos veins) واریس حاد به پزشککش مراجعه کنه یا همون کمیسیون نظام وظیفه ارجاع میدن به پزشک مخصوص خودشون و دیگه مدارک پزشکی ما نیاز نیست؟ fekr
ممنون
کمیسون نظام وظیفه ارجاع می ده به پزشک معتمد خودش

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده