انصراف از آزاد و خوندن برای سراسری

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
hamid70

انصراف از آزاد و خوندن برای سراسری

پست توسط hamid70 » یک‌شنبه 25 فروردین 1392, 11:55 pm

سلام.
من کاردانیم رو تو ۶ ترم گرفتم. بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی در دانشگاه آزاد تهران شمال ثبت نام کردم.
اوضاع تهران شمال خیلی مزخرفه! مخصوصا استادا که باقالین به تمام معنا‌ ( البته نه همشون ).
خلاصه ترم یک رو گذروندم و ترم دو رو هم مرخصی گرفتم که الانه.
الان موضوع اینجاست که فکر می کردم از لحاظ سربازی مشکلی پش نمیاد ولی مثل اینکه داستان ها داریم!
من می خوام بدونم الان اگر در دانشگاه دولتی قبول شم می تونم از دانشگاه آزاد انصراف بدم و برم اون دانشگاه ثبت نام کنم؟ یعنی سربازی و اینجور چیزا دردسر نمی شه؟
بعد در مورد انصراف چقدر باید پیاده شم؟ یک و نیم برابر شهریه ثابت یا اونی که خوندم هم تغییر کرده و بیشتر می دزدن؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: انصراف از آزاد و خوندن برای سراسری

پست توسط farshidshd » دوشنبه 26 فروردین 1392, 1:07 pm

hamid70 نوشته شده:سلام.
من کاردانیم رو تو ۶ ترم گرفتم. بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی در دانشگاه آزاد تهران شمال ثبت نام کردم.
اوضاع تهران شمال خیلی مزخرفه! مخصوصا استادا که باقالین به تمام معنا‌ ( البته نه همشون ).
خلاصه ترم یک رو گذروندم و ترم دو رو هم مرخصی گرفتم که الانه.
الان موضوع اینجاست که فکر می کردم از لحاظ سربازی مشکلی پش نمیاد ولی مثل اینکه داستان ها داریم!
من می خوام بدونم الان اگر در دانشگاه دولتی قبول شم می تونم از دانشگاه آزاد انصراف بدم و برم اون دانشگاه ثبت نام کنم؟ یعنی سربازی و اینجور چیزا دردسر نمی شه؟
بعد در مورد انصراف چقدر باید پیاده شم؟ یک و نیم برابر شهریه ثابت یا اونی که خوندم هم تغییر کرده و بیشتر می دزدن؟
سلام
در صورت قبولی در دانشگاه میتونید انصراف بدید و در دانشگاه جدید ثبت نام کنید...

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده