فارغ تحصیل کاردانی و شرکت دوباره در کنکور سراسری

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
MEISAM M

فارغ تحصیل کاردانی و شرکت دوباره در کنکور سراسری

پست توسط MEISAM M » جمعه 6 بهمن 1391, 6:18 pm

سلام خسته نباشید.
من فارغ تحصیل رشته کاردانی بهداشت در شهریور 91 هستم با توجه به فرصت یکساله که تا فرستادن دفترچه سربازی دارم آیا میتونم در کنکور سراسری 92 شرکت کنم؟
بعد اگه بتونم شرکت کنم آیا معافیت تحصیلی بهم میدن؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: فارغ تحصیل کاردانی و شرکت دوباره در کنکور سراسری

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 8 بهمن 1391, 10:42 am

MEISAM M نوشته شده:سلام خسته نباشید.
من فارغ تحصیل رشته کاردانی بهداشت در شهریور 91 هستم با توجه به فرصت یکساله که تا فرستادن دفترچه سربازی دارم آیا میتونم در کنکور سراسری 92 شرکت کنم؟
بعد اگه بتونم شرکت کنم آیا معافیت تحصیلی بهم میدن؟
سلام
خب تا یکسال مهلت دارید یعنی شهریور 92 و تا قبلش می تونید هر کنکوری هست شرکت کنید
معافیت تحصیلی هم میدن

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

MEISAM M

پست توسط MEISAM M » سه‌شنبه 10 بهمن 1391, 7:14 pm

پس این قانون چی؟ ger
-فارغ التحصيلان مقطع كارداني مجاز به شروع به تحصيل در مقاطع كارشناسي پيوسته ، كارشناسي ارشد پيوسته و دكتري پيوسته و همچنين فارغ التحصيلان مقطع كارشناسي مجاز به شروع به تحصيل در مقطع كارشناسي ارشد پيوسته و دكتري پيوسته پزشكي ، دندانپزشكي ،داروسازي و دامپزشكي نيستند .(به استثناي رشته هايي كه به تأييد وزارتين علوم و بهداشت فاقد دوره كارشناسي ناپيوسته مي باشند)

MEISAM M

پست توسط MEISAM M » سه‌شنبه 10 بهمن 1391, 7:29 pm

MEISAM M نوشته شده:پس این قانون چی؟ ger
-فارغ التحصيلان مقطع كارداني مجاز به شروع به تحصيل در مقاطع كارشناسي پيوسته ، كارشناسي ارشد پيوسته و دكتري پيوسته و همچنين فارغ التحصيلان مقطع كارشناسي مجاز به شروع به تحصيل در مقطع كارشناسي ارشد پيوسته و دكتري پيوسته پزشكي ، دندانپزشكي ،داروسازي و دامپزشكي نيستند .(به استثناي رشته هايي كه به تأييد وزارتين علوم و بهداشت فاقد دوره كارشناسي ناپيوسته مي باشند)
بعدش من رفتم حوزه نظام وظیفه شهرستان گفت باید فقط رشته خودتو ادامه بدی گفت از اول یعنی از صفر نمیتونی شروع کنی من باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 11 بهمن 1391, 2:53 pm

MEISAM M نوشته شده:
MEISAM M نوشته شده:پس این قانون چی؟ ger
بعدش من رفتم حوزه نظام وظیفه شهرستان گفت باید فقط رشته خودتو ادامه بدی گفت از اول یعنی از صفر نمیتونی شروع کنی من باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله باید رشته خودتو ادامه بدید دیگه
کارشناسی ناپیوسته رشته خودتون باید ثبت نام کنید

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده