پیچوندن نظام وظیفه!!!!!!!!!!!!!!!!!

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
dddd
کاربر ساده
کاربر ساده

پیچوندن نظام وظیفه!!!!!!!!!!!!!!!!!

پست توسط dddd » سه‌شنبه 12 دی 1391, 2:52 am

سلام
من متولد نیمه دوم 72 هستم برا کنکور 92 ثبت نام کردم و تا خرداد مهلت ارسال دفترچه دارم ممکنه قبل از اعلام نتایج سراسری 1 ماه برم سربازی و بعد از اعلام نتایج مرخص بشم ،میشه الان آزادبدون کنکور که کلاس هاش هم از بهمن شروع میشه ثبت نام کنم و مرخصی بگیرم که دانشجو محسوب بشم و بعد سراسری شرکت کنم و اون 1 ماه سربازی رو بپیچونم؟توی دفترچه ثبت نام کنکور خوندم که دانشجو های انصرافی در صورتی که از معافیت تحصیلی استفاده نکرده باشند می تونن در صورت قبولی در سراسری ثبت نام کنن اما اگه از معاقیت استفاده کرده باشن نمی تونن !!جریان استفاده از معافیت تحصیلی چیه؟
چه کار کنم که اون 1 ماه احتمالی رو بپیچونم goll ger ger ger ger ger

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: پیچوندن نظام وظیفه!!!!!!!!!!!!!!!!!

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 12 دی 1391, 10:58 am

dddd نوشته شده:سلام
من متولد نیمه دوم 72 هستم برا کنکور 92 ثبت نام کردم و تا خرداد مهلت ارسال دفترچه دارم ممکنه قبل از اعلام نتایج سراسری 1 ماه برم سربازی و بعد از اعلام نتایج مرخص بشم ،میشه الان آزادبدون کنکور که کلاس هاش هم از بهمن شروع میشه ثبت نام کنم و مرخصی بگیرم که دانشجو محسوب بشم و بعد سراسری شرکت کنم و اون 1 ماه سربازی رو بپیچونم؟توی دفترچه ثبت نام کنکور خوندم که دانشجو های انصرافی در صورتی که از معافیت تحصیلی استفاده نکرده باشند می تونن در صورت قبولی در سراسری ثبت نام کنن اما اگه از معاقیت استفاده کرده باشن نمی تونن !!جریان استفاده از معافیت تحصیلی چیه؟
چه کار کنم که اون 1 ماه احتمالی رو بپیچونم goll ger ger ger ger ger
سلام بله می تونید آزاد ثبت نام کنید و مرخصی بگیرید
هزینه ی یک ترم مرخصی رو باید پرداخت کنید

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

dddd
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط dddd » چهارشنبه 13 دی 1391, 12:55 pm

با تشكر از باسخ شما
اكر من دفترجه رو خرداد بفرستم به نظر شما احتمال اينكه تاريخ اعزام مهر بيفته جقدر هست؟يكي از دوستام كه دفترجه فرستاده افتاده ١٥ مرداد تعيين تاريخ اعزام ظرفيتي هست يعني اكه ظرفيت مرداد تكميل بشه ممكنه بيفتم برا مهر؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 13 دی 1391, 12:59 pm

dddd نوشته شده:با تشكر از باسخ شما
اكر من دفترجه رو خرداد بفرستم به نظر شما احتمال اينكه تاريخ اعزام مهر بيفته جقدر هست؟يكي از دوستام كه دفترجه فرستاده افتاده ١٥ مرداد تعيين تاريخ اعزام ظرفيتي هست يعني اكه ظرفيت مرداد تكميل بشه ممكنه بيفتم برا مهر؟
بله
اگه ظرفیت تکمیل بشه ممکنه بره برای دور بعد

دانشجوی ارشد نرم افزار

dddd
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط dddd » پنج‌شنبه 14 دی 1391, 9:36 am

ببخشید چند سوال دیگه داشتم
1-تو سایت police.ir نوشته که دانشجویان مشغول به تحصیل مجاز به شرکت در کنکور 92 نیستن و دانشجویان انصرافی می تونن شرکت کنن این یعنی باید قبل از کنکور 92 برم آزاد انصراف بدم؟
2-کد نظام وظیفه رو برا ثبت نام کنکور 5 زدم اگه دانشگاه آزاد ثبت نام کنم مشکلی پیش نمیاد؟
3-تو سایت police.ir نوشته که فقط یک بار میشه از انصراف استفاده کرد حالا سوال من اینکه بعدا برا کنکور ارشد اگه بخوام یه سال پشت کنکور بمونم مشکلی پیش نمیاد ؟ یعنی توی مهلت یکساله فارغ التحصیلی تا کنکور ارشد نیازی به این جور پیچوندنا نیست!!!
4- میشه به جای آزاد پیام نور ثبت نام کرد چون شهریش کمتره؟مرخصی به پیام نور در ترم اول میدن؟نظام وظیفه باش مشکلی نداره؟
با تشکر بسیار از آقا فرشید گل

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 14 دی 1391, 2:16 pm

dddd نوشته شده:ببخشید چند سوال دیگه داشتم
1-تو سایت police.ir نوشته که دانشجویان مشغول به تحصیل مجاز به شرکت در کنکور 92 نیستن و دانشجویان انصرافی می تونن شرکت کنن این یعنی باید قبل از کنکور 92 برم آزاد انصراف بدم؟
2-کد نظام وظیفه رو برا ثبت نام کنکور 5 زدم اگه دانشگاه آزاد ثبت نام کنم مشکلی پیش نمیاد؟
3-تو سایت police.ir نوشته که فقط یک بار میشه از انصراف استفاده کرد حالا سوال من اینکه بعدا برا کنکور ارشد اگه بخوام یه سال پشت کنکور بمونم مشکلی پیش نمیاد ؟ یعنی توی مهلت یکساله فارغ التحصیلی تا کنکور ارشد نیازی به این جور پیچوندنا نیست!!!
4- میشه به جای آزاد پیام نور ثبت نام کرد چون شهریش کمتره؟مرخصی به پیام نور در ترم اول میدن؟نظام وظیفه باش مشکلی نداره؟
با تشکر بسیار از آقا فرشید گل
1- اگه نوشته بله دیگه
2-خیر
3- خیر
4-بله،مرخصی هم فکر نکنم واسه ترم یک بدن بستگی به خوده دانشگاه داره،نظام وظیفه هم باهاش مشکلی نداره

.

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده