میتونم معافیت تحصیلی بگیرم یا خیر ؟

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
hosseinsees

میتونم معافیت تحصیلی بگیرم یا خیر ؟

پست توسط hosseinsees » جمعه 8 دی 1391, 6:20 pm

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز .

من متولد خرداد سال 1373 هستم . دیپلمم رو خرداد 90 گرفتم و ازون موقع هیچ جا به اشتغال تحصی نداشتم .
رشتم گرافیک هست و سال 90 کنکور کاردانی دادم ، منتها کنکورمون 2 مرحله ای بود که مرحله دوم رو شرکت نکردم .
امسال که سال 91 باشه دوباره کنکور کاردانی دادم و جوابش احتمالا تو همین ماه یا بهمن ماه بیاد که احتمال 90% میدم که قبول شم .

اما مشکلی که هست به تازگی متوجه شدم که مشمول حساب میشم

طبق قوانین که تو سایت نظام وظیفه خوندم در خرداد 91 من 18 سالم تموم شده 6 ماه فرصت داشتم خودم رو معرفی کنم که نکردم ، حالا طبق چیزی که تو سایت نوشته بود غایب محسوب میشم و حق ادامه تحصیل هم ندارم .

گفتم یک مشورتی از شما بگیرم ببینم آیا راهی هست من بتونم ماه بعد که جواب دانشگاه میاد برم دانشگاه ؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون .

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: میتونم معافیت تحصیلی بگیرم یا خیر ؟

پست توسط farshidshd » جمعه 8 دی 1391, 7:13 pm

hosseinsees نوشته شده:با عرض سلام خدمت دوستان عزیز .

من متولد خرداد سال 1373 هستم . دیپلمم رو خرداد 90 گرفتم و ازون موقع هیچ جا به اشتغال تحصی نداشتم .
رشتم گرافیک هست و سال 90 کنکور کاردانی دادم ، منتها کنکورمون 2 مرحله ای بود که مرحله دوم رو شرکت نکردم .
امسال که سال 91 باشه دوباره کنکور کاردانی دادم و جوابش احتمالا تو همین ماه یا بهمن ماه بیاد که احتمال 90% میدم که قبول شم .

اما مشکلی که هست به تازگی متوجه شدم که مشمول حساب میشم

طبق قوانین که تو سایت نظام وظیفه خوندم در خرداد 91 من 18 سالم تموم شده 6 ماه فرصت داشتم خودم رو معرفی کنم که نکردم ، حالا طبق چیزی که تو سایت نوشته بود غایب محسوب میشم و حق ادامه تحصیل هم ندارم .

گفتم یک مشورتی از شما بگیرم ببینم آیا راهی هست من بتونم ماه بعد که جواب دانشگاه میاد برم دانشگاه ؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون .
سلام

مشمول هستید و باید دفترچه بفرستید
اگه غیبت داشته باشید که نمیتونید برید دانشگاه
اگه غیبت نداشته باشید که مشکلی نیست

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده