رضـــــا صـــــــــــادقی

مدیر انجمن: eli

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

Re: رضـــــا صـــــــــــادقی

پست توسط eli » یک‌شنبه 28 فروردین 1390, 12:57 pm

atefeh89 نوشته شده: این آهنگ دقیقا حرف دل خیلیاست،مفهوم شعر دقیقا زده وسط خال!
و عبارت"وایسا دنیا من می خوام پیاده شم" منو یاد اون جمله معروف دکتر شریعتی می ندازه! "خواستم زندگی کنم راهم راه بستند.ستایش کردم گفتند خرافات است،عاشق شدم گفتند،دروغ است.گریستم گفتند بهانه است.خندیدم،گفتند دیوانه است.دنیا را نگه دارید می خواهم پیاده شوم."
اتفاقا خود رضا هم در تمامی کنسرت هاش قبل از اینکه شروع به اجرای این ترانه بکنه اول یادی از دکتر شریعتی عزیز میکنه و این متن رو میخونه و بعد شروع به اجرا میکنه.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » جمعه 13 خرداد 1390, 12:23 am

آلبوم "دیگه مشکی نمیپوشم" هم بالاخره به بازار اومد.
هنوز زوده در موردش نظر بدیم.
تا الان یه چند تا از آهنگاش حسابی درگیرم کرده.
مرسی از رضا و خسته نباشید بهش.
آخ که ضعیف ترین کارای رضا هم به قوی ترین کارای خیلیای دیگه می ارزه.
هنوز هیچی نشده یه عده شروع کردن به فاز منفی دادن در مورد آلبوم جدید رضا.
کسایی که اینقدر زود در مورد یه آلبوم با 14 قطعه متفاوت نظر میدن معلومه که نظرشون زیاد منتطقی نیست.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » شنبه 14 خرداد 1390, 5:18 pm

eli نوشته شده:آلبوم "دیگه مشکی نمیپوشم" هم بالاخره به بازار اومد.
من هم این آلبوم رو گرفتم، چقدر آهنگ هاش زیاد بود! واقعا میتونم بگم که همه آهنگ هایی که تاحالا گوش دادم قشنگ بودند، مخصوصا از "یادگاری" و "چراغ هارو خاموش کن" خیلی خوشم اومد. تاحالا کل آلبوم رو گوش نکردم اما فقط این دو تا آهنگو ده بار گوش کردم... bale

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » شنبه 14 خرداد 1390, 5:33 pm

این تکراری ترین ضعیف ترین و خسته کننده ترین آلبوم رضا صادقی بود...

تنظیم ها به شدت ضعیف و خسته کننده. ریتم کند . طراحی کاور ضعیف ...
می دادن همین آقا سینای خودمون طراحی می کرد خیلی بهتر از این می شد...
هرچی این آلبوم رو گوش می دم می بینم انقدر بد و بی حوصله ساخته شده که حد نداره.

یاد اون روزا به خیر که رضا صادقی تنظیم کننده های خوبی رو استفاده می کرد...
یاد سیروان به خیر.
تنها کسی تو این آلبوم در حد خودش بوده کوشان حداد بوده...
نظراتی که مردم راجع به آلبوم تو سایت ها دادن واقعا همه چی رو نشون می ده...

به نظرم خیلی بهتر از این آهنگارو رضا صادقی تو 3 آلبوم قبلی ش داشت...
اصلا آلبوم متفاوتی نیست اکثر آهنگا تکراری هستن و آهنگای قبلی که اینا به هدف تکرار موفقیت اونا ساخته شده خیلی بهتر بودن...

فقط آهنگ نسبتا خوب داره شیر خسته و چراغا رو خاموش کن... که اونم هنر کوشان مشخصه
تنظیم های خود رضا صادقی افتضاحه در بعضی آهنگا سر و صدای عجیبی به گوش می رسه که معلوم نیست برای چیه.
امیدوارم آلبوم بعدی رو بهتر و با حوصله تر کار کنه.
وایسا دنیا که محاله تکرار شه چون همکاری با سیروان محاله تکرار شه.
این آلبوم در حد یکی بود یکی نبود هم نبود.
دلم خوش بود رضا صادقی چند آهنگ در حد آهنگای آغوش تو - مرگ و زندگی و ماهگرد حلقه ها در این آلبوم خواهد داشت که اون رو هم نداشت

وقتی پیشرفت رو در لبوم قلب یخی می بینیم و این رو در آلبوم زندگی من بابک جهانبخش که هفته آینده میاد خواهیم دید نمی شه در مورد این آلبوم چیزی گفت

ما فاز منفی نمی دیم این اولین آلبوم رضا صادقیه که واقعا ضعیف کار شده.

تنها کسی که آهنگ سطحی نخونده بود رضا صادقی بود که با خوندن آهنگ سرت سلامت این امر به وقوع پیوست...

عجیبه که رضا صادقی ندیده ضعیف ترین آهنگای آلبوم های چاوشی - یگانه و فرزاد فرزین این سبک آهنگا بودن و باز هم این رو خونده...

تنها آهنگ این آلبوم خیلی خوبه شیر خسته هست که واقعا همه چیش جوره و عالی هست...
بقیه متوسط تنظیم هایی که خودش کرده که زیر متوسط. معلومه خوب هنر تنظیم کار هر کسی نیست. وگرنه سیروان و کوشان حداد و بهروز صفاریان که نمی شدن تنظیم کننده.

در کل کوشان تا حدی آبروی آلبوم رو خرید. وگرنه خیلی آلبوم از 3 آلبوم قبلی ضعیف تره این حقیقتیه که اگه با دقت این آلبوم رو گوش کنید متوجه می شید...

در پایان این رو گفت که هیچ کس همیشه رو اوج نیست و افت هم برای همه هست. ان شا الله آلبوم بعدی خیلی بهتر باشه...

آلبوم قلب یخی آلبوم فوق العاده قوی تریه...

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » شنبه 14 خرداد 1390, 6:05 pm

قرار نیست هرکسی هر آلبومی میده بهترین باشه.
یکی بود یکی نبود فقط یکی بود و اومد و باقی میمونه.
همون طور که رگ خواب یگانه دیگه تکرار نمیشه.
من و امثال من آهنگ های رضا و با شدت و علاقه دنبال میکنیم فقط به خاطر شعرای معرکه رضا، فقط بخاطر بغض قشنگ رضا، فقط بخاطر غم قشنگ و دل نشینی که تو صداش هست، فقط بخاطر اینکه حرفی که تو ترانه هاش میگه حرف دلامونه، حرفیه که با تمام وجود درکش میکنیم. حالا جدا از اینکه فلانی و فلانی تنظیم کننده و آهنگساز و ... هستند.
ما منتظر آلبوم رضا بودیم نه اینکه کی تنطیمش کرده.
هر چند هرچند منکر این نیستم که خیلی چیزا مکمل هم هستند تا یه اثر هنری خوب و با کیفیت تر در بیاد.
حتی حتی منکر این نیستم که آلبوم رضا خیلی قوی تر میتونست دربیاد اما همین مرا بس است که همین آلبوم رضا که عنوان میشه از جانب شما و امثال شما که خیلی ضعیف و خسته کننده است و غیر قابل تحمل، ولی به شدت و به شدت ترجیح میدم به قوی ترین و بهترین آلبوم ها با تنطیم های دیگران.
پیشنهاد میکنم وقتی آزارتون میده دیگه گوش نکنید و برید صدای جیغ و داد بقیه رو گوش کنید و ممنون از اینکه نظرتون رو گفتید ولی خیلی خیلی بهتر هستش تا زمانیکه دیگران هنوز آلبوم رضا رو کامل گوش نکردن شما دید منفی خودتون رو به بقیه تحمیل و تلقین نکنید.
حتی من با اینکه بارها آلبوم جدیدش رو گوش کردم به خودم اجازه ندادم تا بقیه کامل گوش نکردن، نظرمو بگم تا یه وقتی رو دید اون ها تاثیر بذاره.

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » شنبه 14 خرداد 1390, 6:21 pm

eli نوشته شده:قرار نیست هرکسی هر آلبومی میده بهترین باشه.
یکی بود یکی نبود فقط یکی بود و اومد و باقی میمونه.
همون طور که رگ خواب یگانه دیگه تکرار نمیشه.
من و امثال من آهنگ های رضا و با شدت و علاقه دنبال میکنیم فقط به خاطر شعرای معرکه رضا، فقط بخاطر بغض قشنگ رضا، فقط بخاطر غم قشنگ و دل نشینی که تو صداش هست، فقط بخاطر اینکه حرفی که تو ترانه هاش میگه حرف دلامونه، حرفیه که با تمام وجود درکش میکنیم. حالا جدا از اینکه فلانی و فلانی تنظیم کننده و آهنگساز و ... هستند.
ما منتظر آلبوم رضا بودیم نه اینکه کی تنطیمش کرده.
هر چند هرچند منکر این نیستم که خیلی چیزا مکمل هم هستند تا یه اثر هنری خوب و با کیفیت تر در بیاد.
حتی حتی منکر این نیستم که آلبوم رضا خیلی قوی تر میتونست دربیاد اما همین مرا بس است که همین آلبوم رضا که عنوان میشه از جانب شما و امثال شما که خیلی ضعیف و خسته کننده است و غیر قابل تحمل، ولی به شدت و به شدت ترجیح میدم به قوی ترین و بهترین آلبوم ها با تنطیم های دیگران.
پیشنهاد میکنم وقتی آزارتون میده دیگه گوش نکنید و برید صدای جیغ و داد بقیه رو گوش کنید و ممنون از اینکه نظرتون رو گفتید ولی خیلی خیلی بهتر هستش تا زمانیکه دیگران هنوز آلبوم رضا رو کامل گوش نکردن شما دید منفی خودتون رو به بقیه تحمیل و تلقین نکنید.
حتی من با اینکه بارها آلبوم جدیدش رو گوش کردم به خودم اجازه ندادم تا بقیه کامل گوش نکردن، نظرمو بگم تا یه وقتی رو دید اون ها تاثیر بذاره.

خانوم الهام یه کم آروم تر...
از شما بعیده جلو نظر مخالف انقد تند برید
خوب اگه دقت کرده باشید منم تو جایی که تو چشم هست نظرمو نگفتم.
علاقه شما به آهنگای رضا صادقی ستودنیه.
شما اگه دیده باشید خود من گفتم این آلبوم رو اورجینال تهیه کنن همه و هرکس نظر خودشو داره.
قبل اینکه آلبوم رو گوش بدم هم به همه گفتم آلبوم اومده برید بخرید گوش کنید...
چون من هیچ وقت از کسی ذهنیت قبلی و ذهنیت بد ندارم...
وگرنه به دلیل اظهاراتی که پارسال رضا داشت و خیلی گفتن ما اصلا این آلبوم رو گوش نمی دیم و نمی دونم انگیزه ای نداریم من این کارو نکردم.
چون مقوله سیاست از هنر جداست
و منم منتظر آلبومی بودم که بدرخشه اما نشد...
دلیل نمی شه که من وقتی خوشم نیومده از این که پول بابتش دادم ناراحت باشم نه اصلا.
من معتقدم به هر حال زحمت پاش کشیده شده حتی اگه خوب درنیومده باشه و این باعث می شه قطعا آلبوم بعدی خیلی خیلی بهتر بشه.
و من گفتم که همه همیشه رو اوج نیستن.

اتفاقا منم به همون دلیلی که شما می گین ایشون رو دوست داشتم چون اون آهنگایی که من از رضا صادقی دوست دارم که قبلا گفتم به نظرم فقط از ایشون برمیومد.
ولی خوب اونا رو اینجا ندیدم فقط آهنگ شیر خسته رو دیدم.

خوب باید بریم ریشه یابی کنیم چرا تنظیم های به اون خوبی 2 آلبوم قبلی که توسط افراد متفاوتی ساخته شده بود به این تنظیم ها مبدل شد؟
خیلی عوامل باید دست به دست هم بده که آهنگ ماندگار بشه.

ضمنا من تو نظرم هیچ توهینی نبود ما همه داریم بحث می کنیم اونم سر مسائل فرهنگی .
و هرگز نگفتم این آلبوم منو آزار داد و دیدم رو به هیچ کس تحمیل نمی کنم...
پس این دشمنی از چه برخواست؟

راجع به جیغ و دادم نمی دونم چی بگم و نمی گم... حرف قشنگی نیست
اینکه صدای اوج یه خواننده به دید شما جیغ و داد میاد کاملا محترمه.
اما به کسی توهین نمی کنم.
بیچاره محسن یگانه و علی لهراسبی که صبح تا شب دارن به هم دل و. قلوه می دن که این به اون می گه تو قوی ترین اجرا رو داری و اون یکی به این یکی...

من به کسی توهین نکردم خدای نکرده که شما انقد تند جواب می دین و بحث یه بنده خدا دیگه رو باز می کنید. من که خودم خیلی از آهنگای انکار نشدنی رضا صادقی رو دوست دارم و به خاطر این بهش توهین نمی کنم

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » شنبه 14 خرداد 1390, 6:41 pm

اول اینکه من هم تو صحبت هام هیچ توهین به شخصی نکردم و هیچ اسمی از شخص خاصی نیوردم.
دوم اینکه بحث و به حاشیه نکشید که دشمنی و این حرفا، فقط و فقط بحث سر اینه که وقتی آلبوم هنوز به دست خیلیا نرسیده نظرتون رو به این صریحی بیان نکنید.
اتفاقا خیلی خوبه که هر انتقادی داری و بیای بعدا (دقت کن بعدا) بحث کنی. زمانی که همه گوش کردن و نظرات خودشون رو دارن، ولی وقتی شما از روز 4 شنبه شروع میکنی به اینکه این آلبوم ضعیف و ... این یعنی داری فاز منفی رو روی شنوندگان این آلبوم پخش میکنی.
دیگه هم قصد ادامه دادن بحث رو ندارم با شما، امید وارم که دیگر خوانندگان عزیز این مرزو بوم که از تنظیم کننده های بسیار قوی و استاد استفاده میکنن آلبومی بسیار ضعیف و خسته کننده و تکراری و ... ندن بیرون bil:

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » شنبه 14 خرداد 1390, 6:47 pm

eli نوشته شده:اول اینکه من هم تو صحبت هام هیچ توهین به شخصی نکردم و هیچ اسمی از شخص خاصی نیوردم.
دوم اینکه بحث و به حاشیه نکشید که دشمنی و این حرفا، فقط و فقط بحث سر اینه که وقتی آلبوم هنوز به دست خیلیا نرسیده نظرتون رو به این صریحی بیان نکنید.
اتفاقا خیلی خوبه که هر انتقادی داری و بیای بعدا (دقت کن بعدا) بحث کنی. زمانی که همه گوش کردن و نظرات خودشون رو دارن، ولی وقتی شما از روز 4 شنبه شروع میکنی به اینکه این آلبوم ضعیف و ... این یعنی داری فاز منفی رو روی شنوندگان این آلبوم پخش میکنی.
دیگه هم قصد ادامه دادن بحث رو ندارم با شما، امید وارم که دیگر خوانندگان عزیز این مرزو بوم که از تنظیم کننده های بسیار قوی و استاد استفاده میکنن آلبومی بسیار ضعیف و خسته کننده و تکراری و ... ندن بیرون bil:
والله آخه شما حرف از جیغ و داد زدین که قبلا راجع به یکی گفته بودین و این یعنی کوچک کردن خواننده ای که کس دیگه دوسش داره... و حرف قشنگی نیست
بعدم من 5شنبه گفتم آلبوم ضعیفه چون 2و3 بار گوش دادم.
و حقیقتی بود
راجع به هر آلبوم باید به موقع نظر داد تو همه جا هم به صورت آنلاین امکان نظر و بحث هست...
اما ما انسان ها نباید نظر هر کسی رو چشم بسته قبول کنیم...
مید وارم که دیگر خوانندگان عزیز این مرزو بوم که از تنظیم کننده های بسیار قوی و استاد استفاده میکنن آلبومی بسیار ضعیف و خسته کننده و تکراری و ... ندن بیرون
قطعا همین طور خواهد بود...تابستون منتظر آلبوم فرزاد فرزین و محسن یگانه باشید تا ببینید عناصر یک آهنگ زیبا چه طور دور هم جمع می شن... امیدوارم آلبوم بعدی رضا صادقی خیلی بهتر باشه

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » شنبه 14 خرداد 1390, 8:57 pm

همون طور که گفتم قصد بحث با شما رو ندارم چون قصد ندارم این تاپیک رو به سمت و سویی برم که خیلیا میخوان!!!!!!!!!
وگرنه بسیار بسیار پاسخ های توجیح کننده ای برای شما دارم.

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » شنبه 14 خرداد 1390, 9:24 pm

خوب من که حرفی نزدم.نظرمو گفتم حرف حاشیه ایم نزدم.
دیگه بحث نمی کنم شاید شما آرام تر باشید...

SORUSH
محل اقامت: اهواز

پست توسط SORUSH » دوشنبه 16 خرداد 1390, 10:11 pm

مهم اینه که رضا صادقی هر رنگی بپوشه عزیز ه bale

ارسال پست