کاردانی به کارشناسی

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
parvaz_azad

کاردانی به کارشناسی

پست توسط parvaz_azad » شنبه 16 آبان 1388, 5:28 pm

سلام من خسته شده ام همه اش درس بخ.نم وقبول بشم وخانواده ام نگدارند به دانشگاه دور بروم من اهل همدان هستم ودر دانشگاه شیراز قبول شده ام تورو خدا من رو راهنمایی کنید حداقل علمی کاربردی قبول بشم بعد اصلا حوصله خوندن درس رو ندارم به من کمک کنید تا بتونم به روحیه سابقم برگردم توری که هرروز درس بخونم نه هر دوروز یک بار اگر میشه به من کمک کنید khk:

آواتار کاربر
masoud.t
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
تماس:

Re: کاردانی به کارشناسی

پست توسط masoud.t » شنبه 16 آبان 1388, 9:40 pm

parvaz_azad نوشته شده:سلام من خسته شده ام همه اش درس بخ.نم وقبول بشم وخانواده ام نگدارند به دانشگاه دور بروم من اهل همدان هستم ودر دانشگاه شیراز قبول شده ام تورو خدا من رو راهنمایی کنید حداقل علمی کاربردی قبول بشم بعد اصلا حوصله خوندن درس رو ندارم به من کمک کنید تا بتونم به روحیه سابقم برگردم توری که هرروز درس بخونم نه هر دوروز یک بار اگر میشه به من کمک کنید khk:
اعتماد به نفس داشته باش .بدان که شما 100 در صد در علمی کاربردی قبولی .
تمام
الملك يبقي مع الكفر و لايبقي مع الظلم

گاهی ماهی واسه موندن باید از آب جدا شه...

------------------

آواتار کاربر
atatoo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط atatoo » شنبه 28 فروردین 1389, 1:20 pm

منم مشكل شمارو دارم دوست عزيز. منم دوسال بابل قبول شدم ولي اجازه ندادن برم khk:
اگه ميخواي محال ترين اتفاق زندگيت رخ بده، باور محال بودنشو عوض كن!

mehraban_17_f
تماس:

پست توسط mehraban_17_f » شنبه 28 فروردین 1389, 1:50 pm

من خودم کاردانیم علمی کاربردی شهر خودمون بودم..به نظر من اصلا نمی ارزه که بخاطر علمی کاربردی از استان خارج شی...اگه می خوای علمی کاربردی قبول شی بخون که تو شهر یا حد اقل ،نزدیک قبول شی ،والا بخون برا سراسری.

مرمر

پست توسط مرمر » سه‌شنبه 12 مرداد 1389, 1:52 am

سلام. من 3 سال پیش مدرک کاردانی کامپیوتر از دانشگاه آزاد گرفتم . می توانم کارشناسی رشته ی مترجمی زبان شرکت کنم؟ اگه می شه لطفاً کمی بیشتر راهنماییم کنید. دانشگاه ازاد و دولتی هم می توانم شرکت کنم؟ منابع اش را هم بگید . راستی کی میتونم دفترچه تهیه کنم ؟ممنون

قفل شده