ktb: مشكل با 2 درس مشكل

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
mihan

ktb: مشكل با 2 درس مشكل

پست توسط mihan » پنج‌شنبه 18 تیر 1388, 3:37 am

سلام من تا سوم هنرستان رشته كامپيوتر خوندم ولي چون توي درس رياضي سال دوم هنرستان رياضي 2 و رياضي 3 سال سوم هنرستان قبول نشدم هنوز نتونستم ديپلمم رو بگيرم بخاطر اين دو درس نتونستم كنكور شركت كنم در حالي كه نمي دونم چرا اصلا رياضي رو نمي تونم ياد بگيرم و يا اينكه اصلا بهش علاقه اي ندارم
من هر سال 3 بار امتحان ميدم ولي قبول نشدم در حالي هم كه خيلي دوست دارم برم دانشگاه چون توي درسهاي كامپيوترم بيشتر عالي بودم به جز سخت افزار همه عالي بودم

بنظرتون دانشگاهي هم هست و آيا هست كه بشه بدون داشتن ديپلم وارد دانشگاه شد

من بيشتر در زمينه شبكه هاي رايانه اي علاقه دارم سنم 22 سال

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: ktb: مشكل با 2 درس مشكل

پست توسط peyman » پنج‌شنبه 18 تیر 1388, 9:25 am

نه عزیز من مگه میشه بدون دیپلم وارد دانشگاه شد ؟
کمی وقت بزار برای ریاضی و پاسش کن
نهایتا از معلم خصوصی یا از آشنایان کمک بگیر ...
تاپیک رو هم در بخش مربوطه ایجاد کن !
...

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: ktb: مشكل با 2 درس مشكل

پست توسط mojtabapc » پنج‌شنبه 18 تیر 1388, 11:14 am

سلام
دوست عزیز همچین انتظاری که بدون دیپلم بخوای به دانشگاه بری اصلا امکان نداره حتی در ایران!! :mrgreen:

سعی کن ریاضی رو قوی کنی چون در دانشگاه و مخصوصا رشته کامپیوتر خیلی با ریاضی سروکار داره و اگه از این دیپلم رد بشی اونوقت دانشگاه رو چکار میکنی مثلا ما این درس معادلات دیفرانسیل یا ریاضیات گسسته بابامون رو درآورده تازه محاسبات عددی یا آمار واحتمال مهندسی و ریاضی مهندسی و.... باید بگذرونی و بعدش هم تا ریاضی قوی نباشی یه برنامه نویس حرفه ای ومخصوصا الگوریتم نویس ماهر شدن تقریبا محااله
پس بچسب از همین حالا ریاضی رو قوی کن چون انشالله بدرد دانشگاهتون هم میخوره منم با تدریس خصصی موافقم یا اینکه یه پایه برای خودت پیدا کن و با هم درس بخونین و تاثیرش از تک خونی مخصوصا برای درسی مثل ریاضی خیلی بیشتره bil:

موفق باشی

قفل شده