تغییر رشته از کامپیوتر به حقوف

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
man_sina

تغییر رشته از کامپیوتر به حقوف

پست توسط man_sina » شنبه 16 آذر 1392, 12:15 am

با سلام بنده کاردانی نرم افزار کامپیوتر دارم آیا میشه واسه کارشناسی تغییر رشته بدم و حقوق بخونم توی دانشگاه آزاد یا
علمی کاربردی .(در صورتیکه تغییر رشته شاملم بشه) کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته چیه ؟کدومش شامل من میشه؟
در آخر این کارشناسی پیوسته و ناپیوسته چی هست؟
با تشکر

آواتار کاربر
travian
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: پايتخت

Re: تغییر رشته از کامپیوتر به حقوف

پست توسط travian » سه‌شنبه 3 دی 1392, 12:09 pm

man_sina نوشته شده:با سلام بنده کاردانی نرم افزار کامپیوتر دارم آیا میشه واسه کارشناسی تغییر رشته بدم و حقوق بخونم توی دانشگاه آزاد یا
علمی کاربردی .
سلام. بله می تونید. برای ورود به دانشگاه های دولتی و غیر انتفاعی مطمئن هستم که می تونید تغییر رشته بدید اما در مورد دانشگاه آزاد فکر نکنم این امکان وجود داشته باشه، در مورد علمی کاربردی هم شک دارم.
بهترین راه اینه که با یکی از دانشگاه های آزاد و یکی از دانشگاه های علمی کاربردی تماس بگیرید و از خودشون این سوال رو بپرسید

صفحه سوم دفترچه شماره 1:
1 (1).png
اما همینطور که تو این توضیحات می بینید ، در صورت قبولی باید حدودا 12 واحد رو بعنوان پیش نیاز یا جبرانی بگذرونید ، البته خیالتون راحت باشه این دروس رو حتما نباید ترم 1 و قبل از دروس تخصصی بگذرونید یعنی فقط اسم این دروس پیش نیاز هست و عملا شما می تونید حتی ترم آخر اون دروس رو انتخاب کنید اما حتما باید اون دروس رو پاس کنید.
man_sina نوشته شده: (در صورتیکه تغییر رشته شاملم بشه) کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته چیه ؟کدومش شامل من میشه؟
در آخر این کارشناسی پیوسته و ناپیوسته چی هست؟
با تشکر
شما هم می تونید وارد مقطع کارشناسی ناپیوسته بشید و هم کارشناسی پیوسته. یعنی شما می تونید با همین مدرک کاردانی کامپیوتر برای کارشناسی ناپیوسته حقوق کنکور بدید و در صورت قبولی ادامه تحصیل بدید و هم می تونید برید پیش دانشگاهی بگیرید و بعد از اون تو آزمون سراسری کنکور بدید و با بچه های رشته های نظری (ریاضی فیزیک ، علوم تجربی و...) رقابت کنید و در صورت قبولی وارد مقطع کارشناسی پیوسته بشید اما در این صورت باید حداقل 8 ترم بگذرونید ولی تو کارشناسی ناپیوسته شما حداقل 4 ترم می گذرونید.

من خودم پیشنهاد می کنم که راه اول رو انتخاب کنید ، یعنی تو کنکور کارشناسی ناپیوسته شرکت کنید .
البته انتخاب با خودتونه.

آزمون كارشناسي پيوسته آزموني است كه داوطلبان بعد از گذراندن دوره متوسطه و پيش‌دانشگاهي در آن آزمون شركت مي‌كنند و وارد دوره کارشناسی می شوند ، آزمون كارشناسي ناپيوسته به آزموني گفته مي شود كه داوطلب بعد از گذراندن دوره كارداني، در آن آزمون شركت کرده و وارد دوره کارشناسی می شود.
درياي آرام ناخداي قهرمان نمي سازد

قفل شده