لطفا جواب بدین .به راهنمایی نیاز دارم

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
malake

لطفا جواب بدین .به راهنمایی نیاز دارم

پست توسط malake » جمعه 30 اردیبهشت 1390, 5:40 pm

سلام.من کاردانی کامپیوتر خوندم.حالا دارم برا کنکور کارشناسی کامپیوتر میخونم. دو ماه بیشتر نمونده و من فقط از هر کتاب دو سه فصل خوندم. به نظر شما این دو ماه خوندن برا قبول شدن در دانشگاه جهاد دانشگاهی اهواز میتونه نتیجه داشته باشه؟
اگه آره چطور میتونم خودمو خوب آماده کنم؟ کتابارو یک دور کنم کافیه؟ روزی چند ساعت بخونم ؟چند دور تست بزنم که قبول شم؟؟
جهاد اهواز رتبه زیر سه هزار میگیره. لطفا خوب راهنماییم کنین. منتظر پاسختون هستم nar.

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: لطفا جواب بدین .به راهنمایی نیاز دارم

پست توسط peyman » جمعه 30 اردیبهشت 1390, 6:12 pm

malake نوشته شده:سلام.من کاردانی کامپیوتر خوندم.حالا دارم برا کنکور کارشناسی کامپیوتر میخونم. دو ماه بیشتر نمونده و من فقط از هر کتاب دو سه فصل خوندم. به نظر شما این دو ماه خوندن برا قبول شدن در دانشگاه جهاد دانشگاهی اهواز میتونه نتیجه داشته باشه؟
اگه آره چطور میتونم خودمو خوب آماده کنم؟ کتابارو یک دور کنم کافیه؟ روزی چند ساعت بخونم ؟چند دور تست بزنم که قبول شم؟؟
جهاد اهواز رتبه زیر سه هزار میگیره. لطفا خوب راهنماییم کنین. منتظر پاسختون هستم nar.
هنوز دیر نشده
شما میتونید توی مدت زمان باقی مونده سایر سرفصل های باقی مونده رو هم مطالعه کنید
از مطالب خونده شده یادداشت برداری کنید و به تست های سالهای قبل مسلط باشید
جهاد هم پارسال تا رتبه 5000 پذیرش داست
...

قفل شده