منابع برای کنکور دولتی

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

Re: منابع برای کنکور دولتی

پست توسط عسل » شنبه 18 مهر 1388, 1:39 pm

shiva_abbasi نوشته شده:سلام دوست من .
من ترم آخرم .
اما یه سوال چه اشکالی داره از الان شروع کنم به خواندن . به خاطر اینکه من متاهل هستم شاغل هستم و یک دختر دارم می ترسم وقت کم بیارم .
در ضمن خواهش می کنم به من بگید که در اهواز کدام موسسه برای آزمون بهتره؟
خب راستش من شرایط شما رو نمی دونستم که گفتم از حالا زوده که بخونی واسه این گفتم فعلا شروع نکن چون معمولا آخراش خسته میشید و درس رو ول می کنید ولی اگه وقتتون در روز کمه از حالا شروع کنید و درسها رو همروند بخونید نه اینکه یه درس رو خونید و یکی رو بذارید کنار این که تموم شد اونو شروع کنید
باید همه شو باهم جلو برید
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

nnss68

پست توسط nnss68 » شنبه 23 آبان 1388, 3:41 pm

سلام و خسته نباشید به همه دوستان
من تو کنکور 88 یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی قبول شدم ولی نرفتم، امسال میخوام بخونم تا یه دانشگاه دولتی قبول بشم ولی جدا نمی دونم چی بخونم ، برای دروس عمومی میخوام مدرسان شریف بخونم آما برا اختصاصیا نمی دونم چی بخونم آخه هر کس یه چیزی معرفی میکنه و من نمیدونم کدوم بهته لطفاکمک کنید ، یه سوالم در مورد ان بسته های مهندسی معکوس داشتم ، یه بسته ی آموزشی هست مال سنجش و دانش که تبلیغ می کنند و تو سایت konkoor3 فروش اینترنتی دارن ، یه بسته ی مهندسی معکوسم که تو سایت کارشناسی معرفی کردین ،آیا خرید این بسته ها فایده ای داره ؟ کسی هست که استفاده کرده باشه؟ این بسته ها مخصوص رشته ی کامپیوتره یا یه چیز کلی هست؟
ممنون

hanikoo

پست توسط hanikoo » سه‌شنبه 17 آذر 1388, 1:18 am

به خدا ما با نرم افزاريا فرق داريم khk: ! سر فصل هاي كنكور كارداني به كارشناس و بگيد ! تا بچه هاي IT هم بدونن بايد چي كار كنن !

آواتار کاربر
arshiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arshiya » یک‌شنبه 22 آذر 1388, 1:53 pm

با سلام به دوستان عزیز
من در کنکور پارسال سراسری کارشناسی ناپیوسته نرم افزار در غیر انتفایی صنعتی بابل قبول شدم و امسال هم در غیرانتفایی کاسبین قزوین قبول شدم و نرفتم امسال قصد دارم خیلی محکم تر بخونم و فقط هدفم تهران می خواستم پیشنهاد بدم یک قسمتی مخصوص برنامه ریزی برای کنکور سراسری 89 بزاریم و با هم تبادل اطلاعات داشته باشیم چون فکر می کنم این جوری رقابت بیشتر می شود و همه می تونن ارزیابی کنند که در هفته ها و ماه ها نسبت به دیگر دوستان چقدر می خونن.
در ضمن اگر کسی سوالی در مورد سراسری 89 ناپیوسته رشته نرم افزار داره من در خدمتم .

این ادرس ایمیلم:yamini_z@yahoo.com

looba

پست توسط looba » پنج‌شنبه 3 دی 1388, 8:31 pm

سلام
من میخوام برا کارشناسی بخونم ولی نمیدونم چه کتابهایی رو بخرم
اگه کسی میتونه کمک کنه montazeri1368@yahoo.com

metaphase

پست توسط metaphase » سه‌شنبه 22 تیر 1389, 3:00 pm

سلام دوستان کنکوری
امروز میخوام یه سایت توپ در زمینه کنکور بهتون معرفی کنم
من که یک سال باهاشون کار کردم نتیجه ی خیلی خوبی گرفتم امیدوارم برای شما هم همینطور باشه
www.100dar100.net

samadblaj
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط samadblaj » دوشنبه 25 مرداد 1389, 8:54 pm

metaphase نوشته شده:سلام دوستان کنکوری
امروز میخوام یه سایت توپ در زمینه کنکور بهتون معرفی کنم
من که یک سال باهاشون کار کردم نتیجه ی خیلی خوبی گرفتم امیدوارم برای شما هم همینطور باشه
www.100dar100.net
بابا این که نیاز به ثبت نام داره من پولم کجا بود lat:

تینایی

پست توسط تینایی » دوشنبه 3 آبان 1389, 12:52 pm

سلام بچه ها من یه کتاب سیستم عامل از مهرداد فهیمی دارم میخوام ببینم که کتابش فرقی کرده یا نه ؟
کتاب من جلد آبی - جلد اول مفاهیم وتکنیکها - انتشارات جلوه - دانشگاه صنعتی شریف -461 صفحه داره آخرین چاپش هم سال 1387 هسته krn:
حالا با این توضیحات این کتاب بدردم میخوره یا باید برم کتاب چاپ جدیدشو بخرم و بخونم ktb: ssb:

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » یک‌شنبه 6 شهریور 1390, 10:44 am

سلام کسی می دونه منابع کنکور دولتی کاردانی به کارشناسی سال 91 چیه؟لطفا راهنماییم کنید؟وهم چنین منابع کنکور علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی سال90؟ rooz ktb: cuf: krn: :?:

آواتار کاربر
Pirex
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Pirex » یک‌شنبه 6 شهریور 1390, 11:18 pm

سلام به همگی...
امیدوارم که همگی خوب و سلامت باشید
من منابع ازمون کاردانی به کارشناسی رشته ی کامپیوتر پیوسته رو می خاستم
کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟
و اگه میشه راهنماییم کنید که از کدوم کتابا کمک بگیرم؟؟؟
منظورم مدرسان شریف،پارسه،یا ...
کدوم بهتره؟؟؟؟ fekr
قشنگه با تو بیداری

اگه دنیا توی خوابه

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » دوشنبه 7 شهریور 1390, 1:28 am

سلام کسی می دونه منابع کنکور دولتی کاردانی به کارشناسی رشته نرم افزار سال 91 چیه؟لطفا راهنماییم کنید؟وهم چنین منابع کنکور علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی رشته نرم افزارسال90؟تورو خدا کمک کنید. rooz ktb: rooz ktb: cuf: krn: :?:

آواتار کاربر
Pirex
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Pirex » پنج‌شنبه 13 تیر 1392, 2:42 pm

سلام به همگی...ی سوال داشتم در رابطه با یک رشته ی دیگه..رشته ی انسانی بخاد بره تربیت معلم بخونه واسه دانشگاه از چه منابعی باید استفاده کنه؟
لطفا زود جواب بدید...
قشنگه با تو بیداری

اگه دنیا توی خوابه

sakvand

پست توسط sakvand » چهارشنبه 13 آذر 1392, 12:05 am

من میخوام کاردانی به کارشناسی ساخت تولید جوشکاری شرکت کنم به نظرتون چه منابعی بخونم/ کمک کنید من هیچی هنوز پیدا نکردم...... nar: ger

کمک کنید....

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 9 بهمن 1392, 2:36 pm

sakvand نوشته شده:من میخوام کاردانی به کارشناسی ساخت تولید جوشکاری شرکت کنم به نظرتون چه منابعی بخونم/ کمک کنید من هیچی هنوز پیدا نکردم...... nar: ger

کمک کنید....
- مجموعه دروس اختصاصي ماشين ابزار (شامل ماشين هاي كنترل عددي ، اندازه گيري دقيق ، قيدو بند ، رسم فني ، ماشين هاي ابزار)

- مجموعه دروس اختصاصي طراحي و نقشه كشي صنعتي (شامل اجزاء ماشين، قيد و بند ، طراحي قالب ، نقشه كشي صنعتي ، گرافيك)

- مجموعه دروس اختصاصي قالبسازي (شامل اجزاء ماشين ، انداز هگيري دقيق ، قيد و بند ، طراحي قالب ، رسم فني)

- مجموعه دروس اختصاصي جوشكاري (شامل تكنولوژي جوشكاري، تكنولوژي برش و تغيير شكل نيم ساخته هاي فلزي ، تست هاي مخرب و غيرمخرب ، متالو رژي جوش ، رسم فني)

نکته: در تمام گرایش های ساخت و تولید دانشگاه آزاد اسلامي نيز علاوه بر ساير دانشگاه ها و مؤسسات اموزش عالي دانشجو مي پذيرد.
پیوست‌ها
manbe.jpg

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

افتخار

پست توسط افتخار » پنج‌شنبه 8 اسفند 1392, 5:16 pm

سلام میخواستم مجموع دروس عمومی کامپیوتر نرم افزار رو بخرم لطفا یک کتاب تست معتبر واستاندارد بهم معرفی کنید؟؟؟ :smile:

قفل شده