تجربه ها و نظرات داوطلبان درباره پارسه

موسسه آموزش عالی آزاد پارسه ( پرسپولیس )

مدیر انجمن: rosa_127

ارسال پست
آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

تجربه ها و نظرات داوطلبان درباره پارسه

پست توسط rosa_127 » پنج‌شنبه 29 اسفند 1387, 3:12 pm

بي شك يكي از مهمترين فاكتورهايي كه در انتخاب صحيح موسسات كنكور براي كلاسهاي حضوري، آزمونهاي آزمايشي، كتابها و ... كمك مي كند تجربه ها و نظرات صادقانه دوستاني است كه در اين موسسات شركت كردند.

نمونه هايي از سوالاتي كه درباره اين موسسه براي داوطلبان حائز اهميت هست عبارتند از:

1- شركت در كلاسهاي پارسه چقدر در موفقيت شما در كنكور تاثير داشته؟
2- اگر در مورد كلاسها، روش تدريس اساتيد و جزوات موسسه رضايت نداريد لطفا همراه با دليل توضيح بديد.
3- با توجه به هزينه بالاي كلاسهاي اين موسسه كيفيت هم به همين ميزان بالا مي رود؟
4- آيا تمامي مباحث به صورت كامل در كلاس گفته مي شه و تستهاي كافي از هر مبحث حل مي شه؟
5- جزوات پارسه را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
6- آيا علاوه بر گرفتن جزوات موسسه و شركت در آزمونها ثبت نام در كلاسهاي موسسه را هم پيشنهاد مي كنيد؟
7- اين كلاسها براي دانشجويان با سطح علمي متوسط و يا داوطلباني كه چند سال از زمان فارغ التحصيليشان مي گذرد، مناسب است؟
8- كداميك از كلاسهاي اين موسسه را پيشنهاد مي كنيد؟(با كدام استاد)
9- سطح سوالات آزمونهاي موسسه را در مقايسه با تستهاي كنكورها چگونه ارزيابي مي كنيد؟
10- آيا شركت در آزمونهاي موسسه را پيشنهاد مي كنيد؟
و ...

از همه دوستاني كه تجربه هايشان در اختيار دوستان كنكوري قرار مي دن صميمانه سپاسگزاريم.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

Re: تجربه ها و نظرات داوطلبان درباره پارسه

پست توسط rosa_127 » پنج‌شنبه 3 اردیبهشت 1388, 12:14 am

دوستان عزيز در پاسخ به تعدادي از سوالات صرفاً تجربه شخصيم را بازگو مي كنم و در پاسخ به تستهاي ديگر به عنوان كسي كه حدود 3 سال است كه با اين موسسه ارتباط دارد و در حال حاضر در اين موسسه فعاليت مي كند پاسخگو خواهم بود.
1- شركت در كلاسهاي پارسه چقدر در موفقيت شما در كنكور تاثير داشته؟
در سال 85 در كلاسهاي مدار منطقي و برنامه نويسي اين موسسه ثبت نام كردم؛ كلاس برنامه نويسي عليرغم اينكه يكي از مفيدترين كلاسهايي بود كه شركت مي كردم به دليل اينكه زبانهاي برنامه نويسي در كنكور سراسري 86 تغيير كرد، دانسته هايي كه در اين كلاس كسب كرده بودم تاثيري نداشت.
كسب درصد بالاي مدار منطقي رو مديون استاد گرانقدر استاد زربخش هستم كه از متعهدترين و دلسوزترين اساتيدي هستند كه تا به حال افتخار شاگرديشون رو داشتم و كمك ايشون به اين صورت كه تقريبا هر جلسه نيم ساعت از وقتشون رو صرف برطرف كردن اشكالات و سوالات من مي كردند و حتي روزهايي كه كلاس نداشتند براي رفع اشكال رايگان موسسه مي اومدند، قابل قدرداني بسيار دارد.
معتقدم كه انتظارات اصلي كه يك داوطلب از يك كلاس مناسب داره اينه كه تمام سرفصلها تدريس بشه، تستهاي كنكور حل بشه و تمام اشكالاتي كه در اين درس داره برطرف بشه؛ همه اين موارد به علاوه آرامش و اعتماد به نفس و تشويق براي مطالعه بيشتر از مواردي بود كه در اين موسسه كسب كردم.
3- با توجه به هزينه بالاي كلاسهاي اين موسسه كيفيت هم به همين ميزان بالا مي رود؟
لزوماً خير؛ در مقايسه با موسسات ديگر بخشي از هزينه مازاد به دليل بيشتر بودن تعداد ساعات آموزشي اين موسسه است؛ با توجه به بالا بودن هزينه تعدادي از كلاسهاي اين موسسه نسبت به موسساتي مانند كاوشگران به دوستاني كه محدوديت مالي دارند پيشنهاد مي كنم دروسي كه اساتيد اين موسسه و موسسات ديگر مشترك هستند را در موسسات ديگر ثبت نام كنند.
4- آيا تمامي مباحث به صورت كامل در كلاس گفته مي شه و تستهاي كافي از هر مبحث حل مي شه؟
موردي كه مشخص هست اينه كه كيفيت كلاسهاي مختلف به دليل متفاوت بودن اساتيد هر درس و ميزان ساعت مي تونه كاملا متفاوت باشه؛ معمولا با توجه به بيشتر بودن تعداد ساعات آموزشي اين موسسه نسبت به تعدادي از موسسات ديگر به مباحث بيشتر از موسسات ديگر پرداخته مي شود؛ روال كلي در كلاسها تدريس تمامي مباحث و حل تمامي تستهاي كنكور به علاوه آزمونهاي كلاسي(در تعدادي از كلاسها) مي باشد.
5- جزوات پارسه را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
به عنوان فردي كه تقريبا تمامي كتابها و جزوات موسسات معتبر را مطالعه كرده، خدمت دوستان عزيز عرض مي كنم كه در اكثر كتب دروس تخصصي نرم افزار كتاب كامل و جامعي كه تمامي سرفصلها را كامل و بدون اشتباه(علمي) پوشش دهد در حال حاضر وجود ندارد (يك مثال كوچك: مباحث 20 درصد تستهاي ساختمان داده كنكور سراسري 87 در اكثر كتب معتبر كنكوري مطرح نشده بود)؛ بنابراين در مورد جزوات مي تونم در قالب مقايسه با ساير موسسات و با توجه به اينكه در اين موسسه اين قانون در قراردادها وجود داره كه هر ساله كتابها بايد ويرايش علمي شود، جزوات مناسب از ويژگي هاي مثبت اين موسسه هست؛ شخصا به دليل آگاهي از نحو تاليف جزوات و كتب تخصصي رشته كامپيوتر كه زير نظر استاد طوراني با دقت بالايي انجام مي شود نظر شخصي من به دليل جامع بودن در عين سادگي اين هست كه اين جزوات از بهترين منابع كنكوري براي داوطلبان كنكورهاي مختلف هست.
مقايسه كنيد با پرفروش ترين كتب موسسه x كه حل تستهاي كنكورهاي سال 81، 82 و ... كه سالهاست بدون ويرايش به فروش مي رسد.
6- آيا علاوه بر گرفتن جزوات موسسه و شركت در آزمونها و ثبت نام در كلاسهاي موسسه را هم پيشنهاد مي كنيد؟
با توجه به مزايايي كه شركت در آزمونهاي آزمايشي داره همواره تاكيد به اولويت شركت در آزمونها دارم؛ با توجه به استاندارد بودن نسبي سوالات موسسه و جامعه آماري بالاتر نسبت به تعداد زيادي از موسسات، اين موسسه مي تونه انتخاب مناسبي براي ثبت نام در آزمونها باشد؛ داوطلباني كه امكان شركت در كلاسهاي كنكوري را دارند مطمئنا مي تونن از امكان حضور در كلاسها كه مزاياي زيادي دارد و در اينجا مجال برشمردنشان نيست، استفاده كنند؛ دوستاني كه مايل به شركت در كلاسها هستند اولويت را به دروس مهمتر و دروسي كه پايه درسي ضعيفي دارند، بدهند.
7- اين كلاسها براي دانشجويان با سطح علمي متوسط و يا داوطلباني كه چند سال از زمان فارغ التحصيليشان مي گذرد، مناسب است؟
معمولا در اكثر كلاسها اساتيد بدون در نظر گرفتن سطح علمي داوطلبان تمامي مباحث را از ابتدا همراه با پيش نيازها تدريس مي كنند؛ البته اين مورد هم مانند ساير موارد گفته شده بستگي به نوع درس و استاد هر درس دارد؛ نظر شخصي من اين هست كه اين موسسه نسبت به موسسات ديگر در اين زمينه قوي تر عمل مي كند.
8- كداميك از كلاسهاي اين موسسه را پيشنهاد مي كنيد؟(با كدام استاد)
نظر شخصي من در مورد اولويت كلاسها با توجه به اينكه در اين موسسه معمولاً تعدادي از دروس با اساتيد مختلفي داده مي شود:

رياضي : دكتر معتقدي - استاد انصاري
مدار منطقي :‌ استاد زربخش
ذخيره، ساختمان و برنامه نويسي : استاد طوراني
سيستم عامل : استاد سلامي

البته استاد طوراني به دليل اينكه كلاسهاي ارشد آمار، ساختمان داده ها، طراحي و پياده سازي زبانهاي برنامه سازي و GMAT را به عهده دارند معمولا در هر سال يكي از دروس ذكر شده را تدريس مي كنند؛ در مورد نحوه تدريس، مهارت آموزشي و سطح علمي ايشون كه بدون اغراق فراتر از توصيف هست فقط اين مورد رو عرض مي كنم كه برخلاف بسياري از اساتيد و عليرغم تسلطي كه به دروسي كه تدريس مي كنند دارند، در برنامه روزانه شون همواره مطالعه هست و يكي از معدود اساتيدي هستند كه بارها علاوه بر ساعات كلاسشون بيشتر از 10 ساعت رايگان كلاس تشكيل مي دهند و ... .
كلاسهاي رايگان ذخيره و بازيابي ايشون در حال حاضر در موسسه تشكيل مي شود.
9- سطح سوالات آزمونهاي موسسه را در مقايسه با تستهاي كنكورها چگونه ارزيابي مي كنيد؟
در دوره هاي اخير نظارت بيشتر و دقيقتري بر طرح سوالات اساتيد بوده تا هرچه بيشتر استاندارد سوالات رعايت بشه و ميشه گفت موسسه در اين مورد موفق بوده؛ براي مثال
اگر استاد درس x در موسسات مختلفي براي درسي تست طرح كند، تستهايي كه در اين موسسه طرح مي كند متفاوت و داراي كيفيت و استاندارد لازم هست و تستهاي تمام دروس تخصصي نرم افزار برخلاف اكثر موسسات كاملا بررسي مي شود و در صورتي كه در تستها تكنيكهاي طراحي تست رعايت نشده باشد يا از لحاظ علمي استاندارد لازم را نداشته باشد به اساتيد تذكر داده مي شود.
10- آيا شركت در آزمونهاي موسسه را پيشنهاد مي كنيد؟
بله.

در نهايت بار ديگر تاكيد مي كنم كه تمامي موارد گفته شده نظر شخصي من هست؛ مطمئنا استفاده از امكانات ساير موسسات معتبر هم مزاياي زيادي داره كه در تاپيكهاي خودشان بررسي مي شوند؛ شخصا در مورد اين موسسه پاسخگوي سوالات عزيزان در حد توانم هستم.

آواتار کاربر
Enamel
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Enamel » پنج‌شنبه 3 اردیبهشت 1388, 6:21 pm

سلام ، ممنون از راهنمایی هاتون
من 1 مشکلی دارم ، تستهای آخر فصل جزوه مدار منطقی پارسه خیلی مشکله و درست قابل فهم نیست و جواب تشریحی هم نداره تا فهمش آسون تر بشه . امکانش هست که من بتونم جوابای تشریحیشو پیدا کنم؟؟؟ شما که تجربه قبلی از حضور در پارسه دارید میشه کمکم کنید؟؟؟؟ ممنون...

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » پنج‌شنبه 3 اردیبهشت 1388, 10:14 pm

تستهای آخر فصل جزوه مدار منطقی پارسه خیلی مشکله و درست قابل فهم نیست و جواب تشریحی هم نداره تا فهمش آسون تر بشه
به اين دليل هست كه اين ويرايش اول كتاب هست و چاپ قبلي تاليف مهندس شكوري بوده؛ اين مورد در ويرايش بعدي اصلاح مي شه.
امکانش هست که من بتونم جوابای تشریحیشو پیدا کنم؟
شما در كلاس مدار منطقي ثبت نام كرديد يا از طرح مكاتبه اي استفاده مي كنيد؟

آواتار کاربر
Enamel
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Enamel » جمعه 4 اردیبهشت 1388, 2:19 am

راستش این کتاب که من دارم تالیف مهندس نوید زربخش هستش،حدود 1 ماه هم هست که ثبت نام کردم یعنی با این حال تالیف قدیمیه؟؟؟؟؟
من دوره های غیر حضوری (آزمون و جزوه) ثبت نام کردم.

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » جمعه 4 اردیبهشت 1388, 11:16 am

یعنی با این حال تالیف قدیمیه؟
خير؛ اين جزوه ويرايش اول اين مولف هست.

من با استاد زربخش صحبت مي كنم اگر حلهاي تشريحي را داشته باشند در همينجا اطلاع مي دهم.

آواتار کاربر
Enamel
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Enamel » جمعه 4 اردیبهشت 1388, 1:01 pm

rosa_127 نوشته شده:
یعنی با این حال تالیف قدیمیه؟
خير؛ اين جزوه ويرايش اول اين مولف هست.

من با استاد زربخش صحبت مي كنم اگر حلهاي تشريحي را داشته باشند در همينجا اطلاع مي دهم.
واقعا مرسی فقط هفته دیگه آزمونه اگه میشه زودتر خبر بدید ممنون میشم :wink:

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » یک‌شنبه 20 اردیبهشت 1388, 11:32 pm

با عرض معذرت براي تاخير در پاسخگويي، دوست عزيز استاد زربخش يك ضميمه كه حاوي حل تشريحي تستهاي كنكور هست به واحد انتشارات موسسه داده بودن تا به داوطلبان مكاتبه اي داده بشه، براي پيگيري اين موضوع با واحد انتشارات موسسه تماس بگيريد و ضميمه جزوه مدار منطقي را درخواست كنيد:
شماره تماس: 88901000
اگر در صورت بروز هر مشكلي از همين طريق اطلاع بديد.

آواتار کاربر
Enamel
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Enamel » پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388, 1:37 am

rosa_127 نوشته شده:با عرض معذرت براي تاخير در پاسخگويي، دوست عزيز استاد زربخش يك ضميمه كه حاوي حل تشريحي تستهاي كنكور هست به واحد انتشارات موسسه داده بودن تا به داوطلبان مكاتبه اي داده بشه، براي پيگيري اين موضوع با واحد انتشارات موسسه تماس بگيريد و ضميمه جزوه مدار منطقي را درخواست كنيد:
شماره تماس: 88901000
اگر در صورت بروز هر مشكلي از همين طريق اطلاع بديد.

ممنون مرسی به خاطر کمکتون bil: ،من تماس گرفتم گفتند هنوز چاپ نشده ولی تا یکی دو روزه آینده چاپ میشه !!!

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » یک‌شنبه 23 اسفند 1388, 2:23 pm

داوطلبان گرامی، رتبه های 1 هر سه واحد تهران شمال، تهران جنوب و تهران شرق و رتبه 3 تهران جنوب آزاد 88 از دانش پذیران پارسه بوده اند.

آواتار کاربر
Era
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: آمل
تماس:

پست توسط Era » جمعه 20 فروردین 1389, 6:17 am

اگه امکانش وجود داشته باشد که از نفرات برتر سوالاتی رو بپرسیم خیلی مفید خواهد بود! ktb:
ای نسخه نامه الهی که تویی...وای آینه جمال شاهی که تویی...
بیرون زتو نیست هرآنچه در عالم هست...از خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی...

ارسال پست