مرکز مشاوره و مطالعات تحصیلی خورازمی

معرفی و تحلیل عملکرد موسسات آموزش عالی و کلاسهای کنکور

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
ati1368a
پست: 2
تاریخ عضویت: یک شنبه 29 فروردین 1389, 10:47 am

مرکز مشاوره و مطالعات تحصیلی خورازمی

پست توسط ati1368a » دو شنبه 30 فروردین 1389, 12:46 pm

موسسه خوارزمی یک موسسه آموزشی و مطالعاتی در سراسر کشور میباشد که در عرصه افتخارات آموزشی جایگاه ویژه ای را دارا میباشد که به طور نمونه یکی از افتخارات کسب 186 رتبه 1 و 2 رقمی در کنکور سال های 86 و 87 میباشد.
در این بخش از مجموعه بزرگ خوارزمی میتوان به محصولات و خدمات آموزشی خوارزمی اشاره کرد که این محصولات عبارتند از :1 -برگزاری کلاسهای جمع بندی _ خصوصی 2 -جلسات مشاوره وبرنامه ریزی تحصیلی 3 -دوره های مهارت تکنیک تست زنی ونگاه طراح کنکور 4 -انتخاب رشته حضوری _کامپیوتری دانشگاه آزاداسلامی_سراسری 5 -برگزاری اردوهای آموزشی در تهران و شهرستانها 6 -ارایه خدمات از طریق وب سایت آموزشی 7 -برگزاری دوره های تیز هوشان و المپیاد 8 -ارایه پشتیبانی آموزشی 9 -ارایه کلیه خدمات به صورت مکاتبه ای اقصی نقاط کشور.
همچنین میتوانید خدمات و محصولات موسسه آموزشی خوارزمی را به صورت اینترنتی خریداری نمایید. برخی از این خدمات و محصولات عبارت اند از :
نمونه سوالات احتمالی کنکور ، اموزش دروس کنکور به صورت صوتی ، تکنیک و مهارت تست زنی، اسرار موفقیت در کنکور
میتوان در مهمترین قسمت گروه خوارزمی به وب سایت خوارزمی اشاره کرد که در این وب سایت بانک سوالات -مسابقه و قرعه کشی -رادیو کنکوری ها -محصولات خوارزمی و تالار گفتگوی خوارزمی امکانات متنوع دیگری عرضه میشود و در بخش مهم وب سایت خوارزمی میتوان اشارهای داشت به رموز موفقیت تحصیلی از دیدگاه مهندس پژمان پرداخت 1-فکر کنید و هدف گذاری کنید 2-هدفهای خود را واضح و روشن مکتوب کنید 3- برنامه خود را اجرا کنید.
موسسه خوارزمی با همکاری 66 طرح کنکور - 33 کارشناس رسمی سازمان بیش از 2600 مدیر، مشاوره، استاد نمونه و برتر کشور کار خود را آغاز کرد.
و شما مخاطبین عزیز میتوانید از طریق رادیو کنکوری ها در وب سایت WWW.GKH.IR وابسته به موسسه خوارزمی از طریق ایمیل تماس تلفنی مشکلات درسی و مشاوره ای را به صورت پخش زنده از اساتید مجرب بپرسید.
salam dostan

بازگشت به “موسسات آموزشی و کلاسهای کنکور”