کلاس های کنکور هفت استاد(دانش نوین شیراز)

معرفی و تحلیل عملکرد موسسات آموزش عالی و کلاسهای کنکور

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
MohsenJamali
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: زنگان(زنجان)

کلاس های کنکور هفت استاد(دانش نوین شیراز)

پست توسط MohsenJamali » دوشنبه 23 شهریور 1388, 3:23 pm

به تمام دوستان جنوب کشور که رشته کامپیوتر هستند توصیه می کنم اگه می خواید قبول بشید این موسسه توی این رشته حرف اول رو می زنه به خصوص خود آقای صنعتی که کارش عالیه من که امسال(88)رفتم و نتیجه خوبی گرفتم(رتبه 9 + لپ تاپ).اگه واقعاً به فکر قبول شدن هستید اینجا رو از دست ندید.
سعی کن روزا رو استراحت کنی تا شبا رو خوب بخوابی

hadi178
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: کلاس های کنکور هفت استاد(دانش نوین شیراز)

پست توسط hadi178 » دوشنبه 23 شهریور 1388, 3:46 pm

آقا بی خودی تبلیغ این کلاس کنکور های درپیتی رو نکنید! چرا؟
آقای صنعتی کلاس کنکورش برای کاردانی انصافا خوبه ولی برای کارشناسی افتضاحه wc: فقط خوب پول می گیره
مثلا سه تا از رفیقام رفتن کلاس کنکور صنعتی و خودشونو با جزوه و کنکور آزمایشی کشتن cuf: بالاخره چی شد؟ یکیشون رتبه حدود 3000 یکی شون 5000 یکی شون هم 6500
منم که خودم خونده بودم شدم حدود 2000
این آخریا درباره کلاس کنکورش هم ازچند نفر دیگه سوال کردم گفتن برای کارشناسی زیاد خوب نیست اونا هم راضی نبودن khk:
نتیجه اخلاقی:اول از کسایی که رفتن کلاس کنکورش تحقیق کنید! از ما گفتن

gamron
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط gamron » چهارشنبه 25 شهریور 1388, 7:17 pm

آقا هادی راست میگه من کاردانی خوندم خیلی افتضاح بود از بچه های کلاس ما رفتیم هیچ کدوممون قبول نشدیم پیش خودم گفتم اگه کتاب تست خودم کار میکردم صد در صد باهنر قبول بودم حتی درس های عمومیش از همه بدتر مخصوصا ریاضی که آدم حالش بهم می خورد. بله فقط تو پول درآوردن زرنگن
هوسبازان وقتی زیبایی را می بینند عاشق میشوند ولی خرد مندان وقتی عاشق می شوند زیبا می بینند

gamron
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط gamron » چهارشنبه 25 شهریور 1388, 7:22 pm

MohsenJamali نوشته شده:به تمام دوستان جنوب کشور که رشته کامپیوتر هستند توصیه می کنم اگه می خواید قبول بشید این موسسه توی این رشته حرف اول رو می زنه به خصوص خود آقای صنعتی که کارش عالیه من که امسال(88)رفتم و نتیجه خوبی گرفتم(رتبه 9 + لپ تاپ).اگه واقعاً به فکر قبول شدن هستید اینجا رو از دست ندید.

فکر کنم این پیغام تبلیغی از محسن صنعتی هست تا محسن جمالی
هوسبازان وقتی زیبایی را می بینند عاشق میشوند ولی خرد مندان وقتی عاشق می شوند زیبا می بینند

آواتار کاربر
MohsenJamali
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: زنگان(زنجان)

پست توسط MohsenJamali » پنج‌شنبه 26 شهریور 1388, 6:14 pm

من نظر شخصی خودمو گفتم و شما هم نباید توقع داشته باشین با رفتن به کلاس کنکور دیگه همه چی تمومه و حتماً یه رتیه خوب میارین ممکمنه یه نفر کلاس کنکور هم نره و یه رتبه مناسب بیاره من فقط گفتم اگه رشتتون کامپیوتره و می خاین برین کلاس کنکور این موسسه نسبت به موسسات دیگه بهتره و الا شاید مثلاً کاوشگران تهران خیلی بهتر از دانش نوین باشه(فک نکم فرقی داشته باشه) به هر حال من نظر شخصیمو گفتم. البته مدرک هم دارم و بیخودی حرف نزدم! موفق باشین.

تصویر

:wink:
سعی کن روزا رو استراحت کنی تا شبا رو خوب بخوابی

آواتار کاربر
ganron

پست توسط ganron » پنج‌شنبه 26 شهریور 1388, 8:57 pm

من نمیگم شما بیخود حرف می زنید و این که کسی رتبه9 میاره تعجب وجلوه ی خاصی نداره بالاخره زحمت هم که کشیدین برای خودتون بوده من گفتم شاید شما از کارکنان موسسه باشین.

gamron
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط gamron » پنج‌شنبه 2 مهر 1388, 12:54 am

در صورت مصلحت این تایپیک رو حذف کنید

آواتار کاربر
hirsoft
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط hirsoft » جمعه 22 شهریور 1392, 3:12 am

دوستان کار به کار
به نظر من موسسه مهمه اما نه دیگه تا ای حد که اگه کسی رتبه 5000 اورده دیه این موسسه اعتبارش اومده پایین.
کار بندگون خدا کلاس گذاشتن هس. حالا مثلا آقای پارس زاده رو همه میشناسن. صنعتی رو همه میشناسن چندسال سابقه خوب توی باهنر داشته. اگه شومو درست ازشون استفاده نکردین نذارین تقصیر اونا
منم دانشجوی کاردانی ترم آخرباهنر هستم.آقای صنعتی رو هم یه باری دیدم.
به وظیفه خودتان عمل کنید.مزد آن هم دریافت خواهید کرد
بذار تقدیر کار خودش رو بکنه
حمید

قفل شده

بازگشت به “موسسات آموزشی و کلاسهای کنکور”