نظر سنجی درباره موسسات

معرفی و تحلیل عملکرد موسسات آموزش عالی و کلاسهای کنکور

مدیر انجمن: rosa_127

بهترین موسسه از نظره شما کدام است ؟

کاوشگران ( مقسمی )
18
26%
اندیشه اساتید ( عادلی نیا )
3
4%
شیر افکن
7
10%
پارسه
26
37%
ماهان
4
6%
مدرسان شریف
9
13%
سیمیا
1
1%
پاسارگاد
1
1%
سنجش تکمیلی
0
بدون رأی
مجتمع فنی
1
1%

مجموع رأی ها: 70

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

نظر سنجی درباره موسسات

پست توسط mojtabapc » شنبه 8 فروردین 1388, 3:59 pm

به نظر من بهترین و به روز ترین موسسه کنکوری کاردانی به کارشناسی کامپیوتر موسسه کاوشگران با مدیریت آقای مقسمی هست و اگر روزی و در جایی کسی به شما گفت کاوشگران بدرد نمی خوره ببدونید و آگاه باشید که آن شخص میخواد خاص باشه ولو اینکه حرفش هم بجا و صحیح نباشه.
ترتیب اعتبار موسسات کنکوری در مقطع کاردانی به کارشناسی کامپیوتر :
1- کاوشگران
2- پارسه
3- اندیشه اساتید
4- پوران پژوهش
5- مدرسان شریف
6- ماهان

AKSHEH

Re: نظر سنجی درباره موسسات

پست توسط AKSHEH » دوشنبه 17 فروردین 1388, 10:55 am

سلام دوستان
من پارسال تو موسسه پارسه شرکت کردم

موسسه پارسه برای دوستانی که خود را قبلا واسه کنکور اماده کرده باشند و قبلا خونده باشند خیلی

مناسب .

کتابهای این موسسه فقط به نکات اصلی وتستی اشاره کرده اند.

به نظر من برای کسانی که تازه بخواند شروع کنند مناسب نیست

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

پست توسط عسل » شنبه 12 اردیبهشت 1388, 3:26 pm

سلام
من فقط واسه آزمون موسسه پارسه رو انتخاب کردم و تا الان هم از آزمون ها راضی بودم البته خیلی سخت تر از کنکوره که این خیلی خوبه البته یه نکته هم بگم که برخی پاسخ های سوالات آزمون های پارسه اشتباهه دقیقا مثل کنکور!!!!
در مورد جزوات باید بگم همشون کامل نیستن
بعضی درسا رو زیاد تست گذاشتن بعضی ها رو زیادی باز کردن مثل ریاضی و آمار برخی درسا تست ندارن و همش توضیحه
در کل کسی که بخواد واسه کنکور بخونه باید چندین کتاب بخونه و فقط به یه سری کتاب و یه موسسه خاص اکتفا نکنه
کسی در کنکور پیروز میشه که به اراده و استعداد و تلاش خودش تکیه کنه و صد البته توکل به خدای مهربون
اینم بگم موسسه پارسه رو یکی از اساتید دانشکده بهم پیشنهاد کرد و با تحقیقی که انجام دادم رفتم پارسه
امیدوارم موفق باشید و در حد تلاشتون به نتیجه خوب برسید
در پناه حق
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

پست توسط عسل » جمعه 8 خرداد 1388, 12:09 pm

سلام
امروز با یه دل پر اومدم از پارسه شکایت کنم
درسته که پارسه یکی از بهترین موسسات برگزاری کنکور آزمایشیه اما چرا اینقدر نا درست؟؟
تا حالا چندتا آزمون بوده که به دلیل اشتباه چاپی جواب سوالا اشتباه می شده
امروزم که تو یه سوال ساختمان الگوریتم مرتب سازی داده بود گفته بود این چه روش مرتب سازیه اونوقت دقیقا جای نکته اصلی سوال که تعیین می کرد سورت صعودیه یا نزولی، علامت بزرگتر و کوچیکتر وجود نداشت!!!!! ger:
خب من چجوری می تونستم بفهمم این الگوریتم سورت حبابی صعودیه یا نزولی؟؟؟ nar:
در حبابی بودنش شکی نبود اما صعودی نزولیشو نتونستم تشخیص بدم و سوال بی جواب موند
قبلا سوتی های این جوری زیاد از پارسه دیدم حالا کی مسوول رسیدگی به این مشکلاته نمی دونم oft:
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » شنبه 16 خرداد 1388, 5:31 pm

نمیدونم چرا نمیتونم مثله تو رفتار کنم
آخرین ویرایش توسط yazdanfar در یک‌شنبه 27 دی 1388, 12:34 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

m.j.a

پست توسط m.j.a » جمعه 12 تیر 1388, 12:29 am

تمامه موسساتی که در مقطعه کاردانی به کارشناسی کار میکنن مثل پارسه و مدرسان وماهان و مقسمی و ... از اینها بهتر موسسه استاد شیر افکن است چون با بیان ساده و راحت و حل تمام تستهای سالهای گذشته بصورت مفهومی و تجزیه و تحلیل کامل بیان میکنند و کتاب های ایشانن برای کسانی که کلاس نمیان میتونند راحت قبول شن بهترین کتاب ها کتاب جدید استاد شیرافکن مخصوصا ++c,c و vbو ساختمان داده و سیستم عامل و ذخیره برای کامپیوتر هستش واقعا عاللللللللللللیییییییییییی اگه بازم راهنمایی خواستی میل بزن javad_eshghi_12457@yahoo.com

m.j.a

پست توسط m.j.a » جمعه 12 تیر 1388, 12:37 am

سلام آقا مجتبی بهترین و قویترین و باتجربه ترین و کاربلدترین و به روز ترین موسسه کنکوری کاردانی به کارشناسی کامپیوتر به طور قطع و یقین فقط و فقط موسسه مهندس شیرافکن میباشد و چون از 36 داوطلب 31 قبولی دانشگاه دولتی و هرکس کلاسهای شیرافکن رو رفته 100 قبول میشه.
و از نظر کتاب ها بهترین کتاب ها کتاب جدید استاد شیرافکن مخصوصا ++c,c و vbو ساختمان داده و سیستم عامل و ذخیره برای کامپیوتر هستش واقعا عاللللللللللللیییییییییییی اگه بازم راهنمایی خواستی میل بزن javad_eshghi_12457@yahoo.com

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » شنبه 13 تیر 1388, 1:13 am

سلام دوسته من از اطلاع رسانیت درباره موسسه شیر افکن ممنونم البته با اینکه بیشتر حالته

تبلیغ داشت اما اگرم واقعا نظرت اینه و دانشجویه ایشون بودی باید یه چیزیرو بدونی که حتی از نظره

منطقی تو دوره کارشناسی ناپیوسته هیچ استادیو نمیتونی پیدا کنی که بتونه تو همه مباحث تسلطه

100 % داشته باشه چون اگه توانایی و هوششم داشته باشه زمان بهش اجازه نمیده که بتونه دائما رو

چندین درس مطالعه داشته باشه در صورتی که آقایه شیر افکن تمامه درسهایه تخصصی + برنامه

نویسی + مدار منطقی + آمار و گاهی ریاضیو درس میده و برنامه کلاساش از بالا تا پایین شیر افکن

نوشته :mrgreen: ger: حتی استاد مقسمی که دیگه فکر نمیکنم از نظره نشره کتابهایه کارشناسی

رو دستی داشته باشه بازم وقتی میخواد درس بده نهایتا 3 تا درسه تخصصیو بر میداره و تو درسایه

دیگه از استادایه دیگه کمک میگیره که تازه من میگم همین 3 تا درسم تو یه سطح مهارت نداره در

ضمن من کتاب هایه آقایه شیر افکنم دیدم فقط ایشون تو سیستم عامل اونم برایه کنکوره دولتی یه

ابتکاری کردن و کتابه آقایه فهیمی رو از روش یه کتاب در آوردن اما بقیه کتاباشون از نظره نحوه تدریس و

باره علمی از کتاب هایه گسترش علوم پایه چیزه بیشتری نداره که حتی کمترهم هست سیستمی

که آقایه شیر افکن داره فقط به درده کاردانیا میخوره دقیقا مثله موسسه فارابی که آقایه یگانه همه

درسارو کار میکنه یا مثله آیندگان که آقایه طالبی درس میداد یا مدرسان شریف که استاد یاری

همه درسارو میگفت

darlingo

پست توسط darlingo » یک‌شنبه 11 مرداد 1388, 4:56 pm

من امسال تو موسسه آموزش عالی آزاد سیمیا ثبت نام کردم، یعنی میگی قبول نمی شم. khk:
کلاسهام هم بد نبوده.
کلاسها و اساتیدش هم رو میتونین اینجا ببینید.
http://simia.ac.ir/arshad/computer.aspx
فکر میکنم اساتیدش خوب باشن.

rostami
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کردستان - شهر دلیران

پست توسط rostami » سه‌شنبه 13 مرداد 1388, 11:00 pm

darlingo نوشته شده:من امسال تو موسسه آموزش عالی آزاد سیمیا ثبت نام کردم، یعنی میگی قبول نمی شم. khk:
کلاسهام هم بد نبوده.
سلام دوست عزیز
من کاردانی نرم افزار ترم 3 هستم میخوام واسی کاردانی به کارشناسی کنکور بدم به نظر شما موسسه پارسه خوبه یا کاوشکران بین این دو شک دارم
موفق و پیروز باشید
عشق من عاشقم باش

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » چهارشنبه 14 مرداد 1388, 12:23 pm

rostami نوشته شده:
darlingo نوشته شده:من امسال تو موسسه آموزش عالی آزاد سیمیا ثبت نام کردم، یعنی میگی قبول نمی شم. khk:
کلاسهام هم بد نبوده.
سلام دوست عزیز
من کاردانی نرم افزار ترم 3 هستم میخوام واسی کاردانی به کارشناسی کنکور بدم به نظر شما موسسه پارسه خوبه یا کاوشکران بین این دو شک دارم
موفق و پیروز باشید
سلام
اگه تهران هستید کاوشگران و گرنه پارسه.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

wodad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط wodad » چهارشنبه 14 مرداد 1388, 12:38 pm

سلام منم یه راهنمایی میخواستم
من پارسال موسسه پارسه شرکت کردم بد نبود اما با ظرفیتها که خیلی پایین اومده بود قبول نشدم
امسال فقط کنکور آزمایشی میخوام شرکت کنم اما نمیدونم کجا !!!!!!!!!!!
کسی از آزمونهای ماهان خبر داره ؟ این درسته که فقط 60/70 نفر شرکت کننده داره ؟؟ چون میخوام یه جا برم که شرکت کننده ها بیشتر باشه ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
اینم میل من : w_mstg@yahoo.com

rostami
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کردستان - شهر دلیران

پست توسط rostami » سه‌شنبه 20 مرداد 1388, 3:51 pm

wodad نوشته شده:سلام منم یه راهنمایی میخواستم
من پارسال موسسه پارسه شرکت کردم بد نبود اما با ظرفیتها که خیلی پایین اومده بود قبول نشدم
امسال فقط کنکور آزمایشی میخوام شرکت کنم اما نمیدونم کجا !!!!!!!!!!!
کسی از آزمونهای ماهان خبر داره ؟ این درسته که فقط 60/70 نفر شرکت کننده داره ؟؟ چون میخوام یه جا برم که شرکت کننده ها بیشتر باشه ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
اینم میل من : w_mstg@yahoo.com
سلام دوست عزیز
من از خیلی ها پرسیدم میگن پارسه بهتر البته کاوشکران هم بد نیست ولی تعداد پشت کنکوری پارسه بهتر از سایر موسسات دیگه است
عشق من عاشقم باش

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط amin24 » جمعه 30 مرداد 1388, 10:41 am

در مورد جامعه آماري (تعداد شركت كنندگان) موسسات براي آزمون :
موسسه كاوشگران متاسفانه شركت كنندگان كمي داره من خودم قبلا در كاوشگران ثبت نام كرده بودم.
تعداد شركت كنندگان بين 70 تا 100 نفر متغيير بود كه البته براي سراسري 88 بيشتر از 100 نفر بود ، ولي در كل خيلي كمه!

موسسه پارسه تا حدودي خوبه از دوستانم كه در پارسه بودن ميگفتن چيزي حدوده 1000 نفر و بيشتر شركت كننده داره و اين براي بدست آوردن تراز خوبه.

موسسه مدرسان بر خلاف كلاس هاش كه من رفته بودم و خوب نيست (مخصوصا آقاي تبريزيان كه اطلاعات غلط زياد ميداد) آزمون هاش خوبه. براي سراسري 86 چيزي بين 2500 تا 3000 نفر شركت مي كردند و اين براي گرفتن تراز درست خيلي خوبه.

اما انتخاب با شماست ولي به نظر من هر موسسه اي با توجه به خصوصيات خوب ضعف هايي هم داره ، و كسي كه مي خواد نتيجه عالي بگيره نبايد خودش رو فقط با اين موسسه ها وقف بده و حتما بايد از دوره كارداني شروع به درس خوندن كنه ، بهترين كتاب ها همون كتاب هاي درسي دوره كارداني هست.
مهم نيست گودال كوچك آبي باشي يا درياي بيكران، زلال كه باشي آسمان در توست.

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » جمعه 30 مرداد 1388, 4:23 pm

خوب دوسته عزیز خوبه خودتم گفتی مدرسان شریف استاداش خوب نیستن فقط استاده آمارش

آقای دهکردی خوبه و زبانش استاد جوادی اما بقیه استادایه خوبش از بس موسسه گندیه از اونجا

خیلی وقته که رفتن یه زمانی عادلی نیا - وتر - سلامی - هوشیاری و خیلی از استادایه شاخ کارشونو

از این موسسه شروع کردن اما از وقتی موسسه افتاد تو کاره سیاه بازیو کلاهبرداری تازه نه

فقط از مشتریاش بلکه حتی از استاداشم ger: همه از اونجا رفتن

و وقتی امثاله تبریزیان طراحه سوالایه کنکوراش هستن پس اون آزمونشم از بیخ و بن

بی فایده هست حالا 10000000 نفر شرکت کننده داشته باشه اگه فقط به تعداده شرکت کنندست

آدم بره دو میدانی بهتر از مدرسانه ha: در ضمن زیادم به آمارایه مدرسان شریف اعتماد نداشته

باشید چون کلا خیلی خالی بند و شارلاتان هستن به نظره من هر کی بره مدرسان فقط

پولشو ریخته دور

قفل شده

بازگشت به “موسسات آموزشی و کلاسهای کنکور”