کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

مدیر انجمن: مهيار

ارسال پست
mohammad 24

کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

پست توسط mohammad 24 » جمعه 5 مهر 1387, 8:07 pm

سلام

من مدرک کاردانی دارم و می خواستم در دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه تحصیل بدم اگه کسی در مورد

این دانشگاه و شرایط قبولی و کیفیت و همچنین زمان آزمون کاردانی به کارشناسی این دانشگاه اطلاعاتی داره

بگه ممنون میشم

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

پست توسط mojtabapc » چهارشنبه 7 اسفند 1387, 10:52 am

mohammad 24 نوشته شده:سلام
من مدرک کاردانی دارم و می خواستم در دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه تحصیل بدم اگه کسی در مورد

این دانشگاه و شرایط قبولی و کیفیت و همچنین زمان آزمون کاردانی به کارشناسی این دانشگاه اطلاعاتی داره

بگه ممنون میشم
دوست عزیز شما چرا پست های قبل رو نمیخونی؟!
در مورد این موضوع فکر کنم بالای 10 صفحه صحبت شده و باز شما این سوال رو مطرح کردی!
یکبار دیگه: مدرک دانشگاه جامع علمی کاربردی همانند سایر دانشگاهها معتبر می باشد و زیر نظر وزارت علوم قرار دارد و کنکور این دانشگاه از طریق سازمان سنجش برگزار میشود که این موضوع دلیلی محکم بر معتبر بودن مدارک علمی کاربردی هستش.
و شما با مدارک کاردانی و یا کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی قادر خواهید بود برای ادامه تحصیل در تمام دانشگاههای داخل و خارج کشور ادامه تحصیل دهید.
و مدارک دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل ترجمه برای خارج از کشور نیز میباشند و از نظر شهریه همانند دوره های شبانه دولتی میباشد و از دانشگاه آزاد خیلی کم هزینه تر هستش.
و یک نکته دیگر اینکه در دانشگاه جامع علمی کاربردی به دانشجویان بعد از فراغت از تحصیل در صورت درخواست و ارائه طرح کارآفرینی وام خوداشتغالی از سوی وزارت علوم اعطا میشود که این وام تا حدود 30 میلیون میباشد و فقط مختص دانشجویان علمی کاربردی میشود و به هیچ دانشگاه دیگری غیر از علمی کاربردی این وام تعلق نمیگیرد.
دفترچه کنکور علمی کاربردی پاییز هر سال میاد و زمان کنکور هم در فصل زمستان میباشد.

اینگونه سوالات را در تاپیک "سوالات شما در مورد علمی کاربردی" مطرح کنید.

ارسال پست