معرفی بهترین دانشکده های فنی با همکاری دانشجویان و کنکوری ها

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
farzad20

معرفی بهترین دانشکده های فنی با همکاری دانشجویان و کنکوری ها

پست توسط farzad20 » دوشنبه 5 خرداد 1393, 1:58 pm

سلام دوستان
من هم مثل خیلی های شما کنکور فنی(کامپیوتر) دارم و همونطور که میدونید دیروز ثبت نام کنکور شروع شده.
حالا کنکاش جدیدی که پیش روی ماست، انتخاب دانشکده های فنی برای کسایی که واقعا درس خوندن و قصد دارن در بهترین ها تحصیل کنن.
اینجا جای این بحث نیست که: "جون پدرتون فقط دانشکده استان خودتون رو بزنید و حرفای مثل این"
خیلیا درس خوندن و ماه ها تلاش کردن، مطمئنا قبولی در دانشکده های ضعیت استان های محروم بیش از یک ماه تلاش نیاز نداره.
اینجا بحث، بحث شهید مهاجره، بحث انقلاب اسلامیه و...
لیستی از بهترین دانشکده های فنی:

انقلاب اسلامی تهران
شهید مهاجر اصفهان
شهید شمسی پور تهران
شهید باهنر شیراز
منتظری مشهد

خب کاملا مشخصه که برخلاف دانشگاه های نظری که هر استانی حداقل یه دانشگاه دولتی خوب داره، صدها هزار دانشجوی فنی برای قبولی در این پنج دانشکده باید با هم رقابت کنند البته دانشکده های خوب دیگری هم مثل اهواز و تبریز وجود دارند که اطلاعات کمی درموردشون وجود داره.

از دوستان خواهش میکنم اگر در این دانشکده ها تحصیل میکنید یا اطلاعی در موردشون دارین کنکوری ها رو راهنمایی کنید.
فقط یه نکته لطفا نگید پدرتون اینجا درمیاد و استادا خیلی سخت گیری میکنن و خیلی باید درس بخونین و اگه بومی نیستین نیاین.
ببینید دوستان اولا کسی که میخواد در این دانشکده ها ادامه تحصیل بده باید تلاش زیادی بکنه وگرنه فرق بین دانشکده های تاپ و معمولی در چیه؟
کسی که میخواد در رشته اش موفق بشه باید سختی غربت رو هم تحمل کنه همونطور که دانشجوهای شریف و تهران تحمل میکنن.

اطلاعات بنده حقیر در این باره کمه اما هر چی میدونم مینویسم:
دانشکده انقلاب: متاسفانه کسی رو ندیدم درباره دانشکده انقلاب حرف زیادی بزنه اما هر چی هم شنیدم تعریف نبوده البته صددرصد واقعیت جور دیگری است.(یکی از اقواممون اونجا در حال تحصیله سعی میکنم تا فردا اطلاعات کاملی در اختیارتون بزارم)
دانشکده شمسی پور: خیلی ها تعریفش رو میدن و دانشکده ی بسیار خوبی هست، البته یه جایی هم خوندم معروفیت این دانشکده مربوط 4-5 سال پیش هست و الان کمی ضعیف تر شده، البته اکثر رتبه های زیر صد این دانشکده رو میزنن مخصوصا کنکور 91
دانشکده مهاجر اصفهان: با توصیفاتی که شنیدم در حال حاضر بهترین دانشکده فنی هست و بسیار در عرصه های علمی فعاله و امکانات عالی ای داره. تصاویر دانشکده در سایت اصلیش هست. همچنین یک سایت اطلاع رسانی دیگه هم داره که میتونید در اینترنت براحتی پیداش کنید. تعداد زیادی از رتبه های برتر هم این دانشکده رو زدن
باهنر شیراز: شنیدم دانشجوهای عالی ای داره و مخصوصا در کامپیوتر یکی از بهترین های کشور هستن. امکانات بسیار خوبی هم داره.
منتظری مشهد: فقط شنیدم که تراز بالایی برای قبولی میخواد و دانشکده ی خیلی خوبیه.

از دوستان خواهش میکنم در تاپیک همکاری کنند.
از مدیر انجمن هم خواهش میکنم تاپیک رو مهم کنن.
آخرین ویرایش توسط farzad20 در دوشنبه 24 شهریور 1393, 2:49 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
MIT
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

Re: معرفی بهترین دانشکده های فنی با همکاری دانشجویان و کنکور

پست توسط MIT » دوشنبه 5 خرداد 1393, 7:17 pm

گل پسری که امسال کنکور داری من خودم شمسی پور نرم افزار میخونم و بهت میگم همون ساوه درست رو بخون شهر خودت پیش پدر و مادرت . چون اینجا اونطور که بیرون میگن نیست . فقط پیش خانواده باش و درست رو خوب بخون تا ارشدت یه جایی مناسب مثه تهران - شریف یا پلی تکنیک قبول شی.
اگه سوالی درباره وضعیت فعلی دانشکده یا بهتر بگم آموزشکده داشتی بپرس جوابت رو بدم
موفق باشی.
باید تلاش کرد و بس.

farzad20

پست توسط farzad20 » سه‌شنبه 6 خرداد 1393, 4:32 pm

ممنون از نظرت دوست عزیز، خب هر کسی یه نظری داره

دوستان من درباره دانشکده انقلاب از پسرخالم(دانشجوی شیمی انقلاب) پرسیدم، گفت که دانشکده انقلاب واقعا قوی تر از شمسی پوره و تو این دو سالی که در اونجا بودم همه چیز عالی بود. به نظرش بهترین دانشکده ها به این ترتیب بودن:
1-انقلاب تهران
2-مهاجر اصفهان
3-شمسی پور تهران
4-باهنر شیراز
نکته دیگه اینکه گفت تهران به خاطر وجود تعداد زیادی شرکت های مختلف به خصوص برای دانشجوهای کامپیوتر بهترین مکان برای ادامه تحصیله و دانشجویی که میخواد از همون زمان تحصیل مشغول به کار بشه و برای خودش سابقه کاری جمع بکنه باید تهران رو انتخاب بکنه

sadegh-king
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sadegh-king » چهارشنبه 7 خرداد 1393, 2:47 pm

farzad20 نوشته شده:ممنون از نظرت دوست عزیز، خب هر کسی یه نظری داره

دوستان من درباره دانشکده انقلاب از پسرخالم(دانشجوی شیمی انقلاب) پرسیدم، گفت که دانشکده انقلاب واقعا قوی تر از شمسی پوره و تو این دو سالی که در اونجا بودم همه چیز عالی بود. به نظرش بهترین دانشکده ها به این ترتیب بودن:
1-انقلاب تهران
2-مهاجر اصفهان
3-شمسی پور تهران
4-باهنر شیراز
نکته دیگه اینکه گفت تهران به خاطر وجود تعداد زیادی شرکت های مختلف به خصوص برای دانشجوهای کامپیوتر بهترین مکان برای ادامه تحصیله و دانشجویی که میخواد از همون زمان تحصیل مشغول به کار بشه و برای خودش سابقه کاری جمع بکنه باید تهران رو انتخاب بکنه
سلام دوست عزیز
همونطور که MIT عزیز گفتن ، شما تو همون ساوه درس بخونی بهتر هست .
دانشگاه تهران می خواهی بیای چیکار کنی ؟! خیلی از دانشجو ها هستن که اومدن تهران و پشیمون شدن !
مدرک شهرتون هیچ فرقی با تهران نداره . ( برای دانشگاه های فنی و حرفه ای )

hsdn
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hsdn » چهارشنبه 7 خرداد 1393, 5:56 pm

برای مشاهده گزارش کلیک کنید

من دانشجوی هیچکدوم اینایی که گفتی نیستم دانشجوی امام جعفرصادق استانه اشرفیه هستم البته بومی تهران بودم ولی خب رتبم 4030 شد ونتونستم تهران قبول بشم
منم دوست داشتم شمسی پوریا انقلاب قبول بشم ولی الان والا خوشحالم شدم شهرستان قبول شدم دانشگاه چیزی بهت یادنمیدن سرفصل میگن خودت باید یادبگیری اکثربچه ها اخرترم حفظ میکنندوتوی برگه مینویسندودرس رو اصلا متوجه نمیشن عوضش وقت خالی دارن اگرکسی علاقه ای داره بره سرغش ویادبگیره اونو مثلا برنامه نویسی تحت وب یا اپلیکیشن ،دیزاین و... ولی شمسی پور وانقلاب باید درس بخونی یه سهل انگاری مشروط شدی !نمیگم بده عالیه ولی باید بخونی واقعا هم خیلی باید بخونی
پس همون شهرستان بخون هم کنارخانوادت هستی هم محل زندگیته وازهرنظری برات عالیه مدرک زیاد مهم نیست ازکجابگیری موقع کار ازت کارمیخوان به مدرکت کاری ندارند میگن چی بلدی نمیگن چی توی دانشگاه بهت گفتن که شهرستان خودت بمون وهمونجادرستو ادامه بده

omidparkour
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط omidparkour » پنج‌شنبه 8 خرداد 1393, 11:09 pm

سلام دوستای گلم
من هم مثل شما سال پیش داشتم درباره بهترین دانشگاه جستجو میکردم و خدا رو شکر الان دارم تو داشنگاه انقلاب درس میخونم
دانشگاه خوبیه اما سخت گیرن دیگه

moien_mza

پست توسط moien_mza » شنبه 28 تیر 1393, 2:02 pm

سلام دوستان
من دانشجوی عمران منتظری هستم و باید بگم سطح علمی دانشکده خیلی بالاست، البته فشار زیادی هم روی دانشجو برای درس خوندن هست ger
استادا تقریبا همشون عالی هستن و خیلی خوب درس میدن، من تا الان که دارم وارد ترم 3 میشم، به شدت از شرایط راضیم. dan

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”