دانشگاه آزاد اسلامی

مدیر انجمن: مهيار

آواتار کاربر
feri
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط feri » یک‌شنبه 16 تیر 1387, 7:39 pm

amir abbas نوشته شده:
feri نوشته شده:امير عباس جاسبي ؟ خوب شناختمتون نه؟ بچه چندمشي؟ به بابا سلام برسون:lol:
ببین تو نمیتونی حرف دهنت رو بفهمی؟اصلا از بچه های دیگه میخوام برن تو چند شرکت و بعنوان اینکه میخوان استخدام شن بپرسن که فرق آزاد و پیام نور چیه؟یا از اساتیدتون در مورد ادامه تحصیل سوال کنین بینین چی میگن.اونوقت معلوم میشه من پسر جاسبی ام یا این آقا پسره....شماها عین بچه ها وقتی کم میارین فحش میدین.ولی بدون بازم دانشگاه آزاد با پیام نور فرق امریکا وزیمبابوه رو دارن.پیام نور یک داهات تو زیمبابوه و آزاد واشنگتونه.شما چون آزاد قبول نشدین حالا دارین عقده گشایی میکنی
آخه شما ميخواي نظرت رو تحميل كني من دانشگاه آزاد كاردانيم رو گرفتم و كاملا باهاش آشنا هستم استادامون اكثرا دكتر بودن كه يه پاشون ايران بود يه پاشون خارج تا ميرسيدن دانشگاه ما زيرابي ميرفتن و با 6 جلسه ترم رو سر هم مياوردن. الان همش ميگم ايكاش آزاد نميرفتم .يك سال ميخوندم سراسري قبول ميشدم .چون تجربه شو داشتم گفتم . شما هم بهتره يه كم رعايت كني.

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » یک‌شنبه 16 تیر 1387, 8:27 pm

دوستان لطف کنید این پست های آخرتون رو ویرایش یا پاک کنید ، وگرنه با عرض پوزش تاپپک باید قفل بشه.

amir abbas
کاربر اخراجی
محل اقامت: تهران

پست توسط amir abbas » یک‌شنبه 16 تیر 1387, 8:48 pm

feri نوشته شده:
amir abbas نوشته شده:
feri نوشته شده:امير عباس جاسبي ؟ خوب شناختمتون نه؟ بچه چندمشي؟ به بابا سلام برسون:lol:
ببین تو نمیتونی حرف دهنت رو بفهمی؟اصلا از بچه های دیگه میخوام برن تو چند شرکت و بعنوان اینکه میخوان استخدام شن بپرسن که فرق آزاد و پیام نور چیه؟یا از اساتیدتون در مورد ادامه تحصیل سوال کنین بینین چی میگن.اونوقت معلوم میشه من پسر جاسبی ام یا این آقا پسره....شماها عین بچه ها وقتی کم میارین فحش میدین.ولی بدون بازم دانشگاه آزاد با پیام نور فرق امریکا وزیمبابوه رو دارن.پیام نور یک داهات تو زیمبابوه و آزاد واشنگتونه.شما چون آزاد قبول نشدین حالا دارین عقده گشایی میکنی
آخه شما ميخواي نظرت رو تحميل كني من دانشگاه آزاد كاردانيم رو گرفتم و كاملا باهاش آشنا هستم استادامون اكثرا دكتر بودن كه يه پاشون ايران بود يه پاشون خارج تا ميرسيدن دانشگاه ما زيرابي ميرفتن و با 6 جلسه ترم رو سر هم مياوردن. الان همش ميگم ايكاش آزاد نميرفتم .يك سال ميخوندم سراسري قبول ميشدم .چون تجربه شو داشتم گفتم . شما هم بهتره يه كم رعايت كني.
ببین شما نظرت رو میگی و من هم همینجور.این ایرادی نداره. من خودم ترم4 کاردانی پیوسته تهران شرق(قیام دشت)هستم.دوستان و بستگانی هم در دانشگاههای آزاد و سراسری و پیام نور و حتی علمی کاربردی دارم.من وقتی با اونا یا کسای دیگه صحبت کردم و یا به دانشگاهشون رفتم چیزی فراتر از دانشگاه آزاد ندیدم.من دانشگاه شما رو نمیدونم چجوری بود ولی دانشگاه ما از هر نظر ازش راضیم و استادای کیلویی نمره بده هم توش ندیدم.حتی من ترم پیش وسط امتحانات مادرم فوت کرد ولی به غیر از ساختمان داده که5/9 شدم بعد بهم 10 داد کسی به من نمره ای نداد.من هم نه پسر جاسبی ام و نه پول زیاد دارم که شهریه آزاد رو بدم.اگه میدیدم بدرد نمیخوره 100% واسه کرشناسی میرفتم پیام نور یا علمی کاربردی.ولی خدا شاهده انقدر از دانشگاهمون راضیم که چون قراره از امسال کارشناس بیاره من فقط اونجا رو میزنم.شما تو شریف هم اگه بری که من رفتم اساتید فقط کلیات رو میگن و میرن.پس چرا وقتی آزاد اینجوریه همه ناراحت میشن.من وقتی میبینم تو آزاد سر کلاس میرم- از کتابخونه جامع استفاده میکنم-اساتید همیشه پاسخگوی سوالاتم هستن دلیلی نمیبینم که بخوام جای دیگه برم.در ضمن دختر بازی و اعتیاد و کلا فساد همه جا یکسانه تقریبا.ولی آدمی که دنبال هدف خودش باشه بدون توجه به این مسایل ره خودش رو طی میکنه که خیلیا تو آزاد این راه رو رفتن و موفق هم شدن.منم تو آشنایان دانشجو آزاد دیدم که معتاد شه(سراسریش هم همینجور)و دانشجوی آزاد دیدم که تا دکترا تو آزاد درس خوند و الانم داره تو استرالیا تخصصش رو میگیره و میگه اگه بیام ایران 100% تو آزاد بازم درس میدم.اگه بی احترامی شد معذرت میخوام
به امید پایان تنهایی

زندگی
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط زندگی » یک‌شنبه 16 تیر 1387, 11:26 pm

با سلام

امیر جان دستت درد نکنه واقعا اطلاعات خوبی بود.بچه ها بخونین بعد در مورد دانشگاه آزاد نظر بدن

آقا امیر تبلیغات نمیکنه حقیقت رو میگه . متاسفانه ما از حقیقت فرار میکنیم .

دانشگاه آزاد فقط پول نیست. برید ببینید و بعد نظر بدید.با دلیل و منطق.

:P :P :P :P
پاییز همان بهاری است که عاشق شده است

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » جمعه 21 تیر 1387, 10:29 pm

تاپیک باز شد ، امیدوارم که ماجراهای قبلی دیگه تکرار نشه.

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » دوشنبه 31 تیر 1387, 3:19 am

اقا واقعا این دانشگاه ازاد گنده زده به علم و تحصیل جون میده فقط واسه دختر بازی این جور حرفها من خودم ازاد خوندم واقعا گند زدیم با این علم دانشگاه ازاد به زحمت بچه هایی که تو سایر دانشگاهها درس میخونن اقا این چه وضعیتیه داداش اینا در اوردند
دانشگاه ازاد ازاد ازادی بیکار و بی عار فقط بچرخ

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » سه‌شنبه 1 مرداد 1387, 1:14 am

وزیر علوم:
پیام نور قطب دانشگاه مجازی جهان اسلام می‌شود

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دولت و وزارت علوم با تاکید بر تقویت روز افزون پیام نور موجب شد عطش متقاضیان برای ورود به دانشگاه از بین برود و به نوعی سد کنکور برداشته شود.
به گزارش مرکز خبری امید، دکتر محمد مهدی زاهدی امروز در مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه پیام نور در دانشگاه پیام نور گفت: پیام نور قبل از این دولت آن طور که باید جا نیفتاده بود اما در این دولت هر کجا می رویم صحبت از پیام نور است. بی شک به دست آوردن این جایگاه مرهون تلاش های دکتر علی احمدی است. علی احمدی زندگیش را برای این دانشگاه گذاشته بود و به ویژه در سفرهای استانی برای اینکه بتواند سهم بیشتری را از دولت برای پیام نور بگیرد تلاش می کرد.

وی با بیان اینکه روحیه جهادی علی احمدی پیام نور را به این جایگاه رساند، گفت: از این رو سختی کار بر دوش دکتر حسینی به عنوان کسی که ریاست دانشگاه را از این پس بر عهده می گیرد است.

وزیر علوم اظهار داشت: در این سه سال شاهد بودیم که پیام نور از نظر جمعیت دانشجویی به بیش از دو برابر رسید و حدود 200 واحد جدید در این دانشگاه تاسیس شد.

وی اضافه کرد: دانشگاه پیام نور همچنین در بالا بردن تعداد اعضای هیئت علمی از طریق انتقال و ماموریت از سایر دانشگاه ها و استخدام موفق عمل کرد.

زاهدی با اشاره به سیاستهای آتی وزارت علوم در خصوص دانشگاه پیام نور گفت: پیام نور باید به این سمت حرکت کند که تمامی دانشجویان به این دانشگاه افتخار کنند برای این منظور توسعه کمی باید فراموش شود و کیفی سازی گسترش یابد.

وزیر علوم اظهار داشت: همچنین شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام باید در کشور راه اندازی شود و پیام نور قطب دانشگاه مجازی در جهان اسلام شود. این کار باید ظرف دو تا سه سال آینده اجرایی شود. شبکه دانشگاههای مجازی باید آن قدر قوی باشد که هر کسی در هر جایی از دنیای اسلام بتواند از طریق سیستم مجازی دانشگاه پیام نور تحصیل کند.

زاهدی اضافه کرد: درصورتی که سیستم مجازی دانشگاه پیام نور راه اندازی شود پیام نور می تواند جایگاه افتخار آمیزی را نه تنها در درون کشور بلکه در خارج از مرزها پیدا کند.

وزیر علوم در مورد شاخص عضو هیئت علمی به دانشجو در دانشگاه پیام نور گفت: شاخص مطلوب برای نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه پیام نور یک به 250 است که در حال حاضر به طور میانگین به این شاخص مطلوب دست یافته ایم اما باید به سرعت به این سمت حرکت کرد که هرم اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور تغییر کند و ارتقا یابد به طوری که تا چهار یا پنج سال آینده این دانشگاه دارای هرم هیئت علمی استادیار به بالا باشد.

sogand
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اصفهان
تماس:

Re: دانشگاه آزاد اسلامی

پست توسط sogand » یک‌شنبه 20 مرداد 1387, 9:18 am

سلام
من خودم مدرک کاردانيم دانشگاه آزاد کاشان گرفتم . اما خبري از نمره هاي کيلويي نبود . همه چيز بستگي به سعي و تلاش خود دانشجو داشت . ktb: اما الان چون سره کار ميرم ترجيح ميدم علمي کاربردي قبول بشم چون شرايطش براي کارمندا بهتره .
kis: kis: kis: الانم ديگه آتش بس همۀ دانشگاه‌ها خوبند اما مهم خوده دانشجو و شرايط اون
تا عمر ما با شد به دنيا ما رفيقيم ....
ترس از آن دارم بميرم حس كني ما نا رفيقيم

[

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

پست توسط SADRA » دوشنبه 28 مرداد 1387, 4:08 pm

ذوستان دانشگاه آزادي من يه تايژيك در رابطه با منابع و تراز ها زده شده قدم رنجه كنيد اطلاعاتتونو در اختيار ما فرار بدبن ممنون ميشم...

صدرا... nar:
انجمن علمی کامپبوتر دانشگاه آزاد لاهیجان1389

Science Computer Association of Lahijan
http://scal.orq.IR

kamelia

پست توسط kamelia » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 12:06 am

شما اطلاعات غلط راجع به تراز شهرستان ها میدید چرا؟؟؟؟؟
dd:
کسی به حرفاش توجه نکنه

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کویر
تماس:

پست توسط nanimehr » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 3:22 pm

دوستان راجع به صحت یه مطلب تمام تلاشتون رو بکنید و بعد اونو مطرح کنید.
ممنون cuf:
----------------------------------------------------------------------------
در دنیایی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند، تو به دنبال نگاه زیبا باش. دکتر علی شریعتی
----------------------------------------------------------------------------
میگن با یک گل بهار نمیشه ، اما ما یه گل داریم که با اومدنش تموم دنیا بهار میشه؛ جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات.

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

پست توسط SADRA » جمعه 8 شهریور 1387, 3:48 am

از تراز هاي دانشگاههاي آزاد براي سال 87 چقدر ميدونيد؟
ميشه در اختيار بگذاري؟هرچي رو كه ميدونيد؟
انجمن علمی کامپبوتر دانشگاه آزاد لاهیجان1389

Science Computer Association of Lahijan
http://scal.orq.IR

amir20087j
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط amir20087j » یک‌شنبه 24 شهریور 1387, 9:08 am

سلام
حالا که داریم نزدیک میشیم به ثبت نام دانشگاه ازاد دوستان یه لطفی کنن یه سری اطلاعات جامع درباره شهریه کارشناسی نایوسته ازاد بدن که اگه جواب دانشگاه سراسری اومد و شهرستان قبول شدیم بدونیم وضعیت شهریه ها چطوریه چون اگه بریم شهرستان با خرج کرایه خونه و غیره ذالک همین خرج دانشگاه ازاد تو تهرون در میاد(البته من حدود 1 ماهی هست شروع کردم خوندن و اگه سراسری شهرستان دور بول بشم نمیرم و برای همین دانشگاه ازاد تهران می خونم)
پس نتیجه کلی بحث اینکه شهریه دانشگاه ازاد حداقل و حداکثر ترمی چقدر برای نرم افزار در می یاد. tof: ktb:

sale2000
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sale2000 » دوشنبه 29 مهر 1387, 7:45 pm

سلام
من که نخونده ازاد قبول میشم!این نشون میده پول مهمه اینم نشون میده که فقط پول مهمه خود این نشون میده که فقط پول مهمه ما میخونیم دولتی قبول شدیم که شدیم نشدیم که باید بشیم ولی در هر صورت دانشگاه ازاد اصلا باب میل هیشکی نیست حتی در مقابل بقال سر کوچه هم نمیتونم افه بیام چون قصه سر دراز دارد ما هم که بی کار نیستیم amuz: amuz: amuz: من برم سر درس و مشق در ضمن این ترازهای قلابی رو نگین مارو مشکوک نکنین اون ترازهایی که برا دولتی میگین که جاش اینجا نیست ازاد هم نمیشه قبول شد بفرمایید چای داغ اگه باشه bil: bil: bil: bil: bil:

آواتار کاربر
RasoolKarimi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط RasoolKarimi » جمعه 11 بهمن 1387, 8:55 pm

تراز واحد اهواز

در نیمسال اول، 150 نفر در این دانشگاه پذیرفته شدند (کاردانی پیوسته) که تراز نفر 150 ، 5506 بود.

cuf:

ارسال پست