موسسه آموزش عالي علوم و فناوري سپاهان اصفهان(جهنم گمشده)

مدیر انجمن: مهيار

ارسال پست
آواتار کاربر
kft
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

موسسه آموزش عالي علوم و فناوري سپاهان اصفهان(جهنم گمشده)

پست توسط kft » جمعه 8 شهریور 1387, 2:05 am

با عرض سلام خدمت دوستان عزيز

تصویر

اين موسسه در رشته هاي زير در دو مقطع كارداني و كارشناسي دانشجو مي گيره:

كارشناسي پيوسته IT
كارشناسي پيوسته نرم افزار
كارشناسي مديريت صنعتي
كارداني نا پيوسته برق-الكترونيك
كارداني ناپيوسته نرم افزار كامپيوتر
كارداني ناپيوسته سخت افزار كامپيوتر
كارشناسي نا پيوسته برق-الكترونيك
كارشناسي ناپيوسته نرم افزار كامپيوتر

اين موسسه توسط چند تن از اساتيد دانشگاه اصفهان تاسيس شده كه سر دسته اونها دكتر توكلي هست كه ما فقط اون رو بيشتر مي ديديم كه آخر من نفهميدم چه رشته اي درس خونده فقط مي دونم از يكي از دانشگاههاي انگلستان مدرك داره و يكي از معروفترين اساتيد ايران هست.شخصي فوق العاده اقتصادي هست كه مو رو از ماست مي كشه بيرون. اما اصلا از اساتيد دانشگاه اصفهان و صنعتي اصفهان اينجا خبري نيست.اكثر اساتيد يا تازه فوق ليسانسشون رو گرفتند يا دانشجوي فوق هستند.

تصویر
ساختمان شماره 1 موسسه

اين موسسه داراي 3 ساختمانه 3 طبقه مي باشد.كه يكي از اونها در خيابان تعاون 2 قرار گرفته(عكس بالا) و دو تاي ديگري در فلكه شاهد سپا هان شهر اصفهان.
سلف غذاخوري ،آزمايشگاهها ،آموزش و به طور كلي اصل دانشگاه در ساختمان شماره 1 هست(تعاون 2 ) و در اون دو تا ساختمون كلاسها تشكيل مي شه.ارتباط بين اين دو ساختمون توسط دو ميني بوس برقراره كه 15 دقيقه يكبار حركت مي كنند(به صورت رايگان) البته به گفته مسئولين.چون تا ميني بوس تكميل نشه حركت نمي كنه!!!!!!!!وظيفه اصليشون بردن دانشجويان از ساختمون شماره 2 به ساختمون شماره 1 براي صرف ناهار هست.

از نظر علمي اين موسسه در سطح پاييني قرار داره يعني اصلا دنبال علم و دانش در اينجا نباشيد چون مورد تمسخر ديگران از جمله اساتيد قرار مي گيريد!!!!!!!!!!
80% اساتيد اينجا از روي كتاب هم بلد نيستند تدريس كنند تازه آخر سر هم همه كلاس رو مي اندازند!!!!!!!!!!!خودم شاهد حضور اساتيدي در اينجا بودم كه همه كلاس رو از دم انداخته بودند!!!!!!!!!!!!براي همين ترم تابستون دروس زيادي در اينجا تشكيل ميشه كه حتي دانشجويان اشرفي هم اينجا ترم تابستونه مي گيرند.
داراي سايت كامپيوتري داراي حدود 10 كامپيوتر در يك فضاي كوچك هست كه هزينه استفاده از اينترنت در اينجا ساعتي 300 تومان مي باشد.
البته يك كارگاه كامپيوتر كه داراي 20 – 30 كامپيوتر در يك فضاي كوچك است نيز مي باشد كه با توجه به ادغام و شلوغي كلاسها اصلا در چنين جايي هيچي ياد نمي گيريد.

وضعيت كلاسها هم كه در عكس ديده مي شند همينه.خودتون قضاوت كنيد.

تصویر
اينم از زاويهي ديگه!!!
تصویر
كلاسهاي درس موسسه

همچنين داراي يك كتابخونه كوچك با تعداد محدودي كتاب هست كه هر دانشجو مي تونه 2 تا كتاب بگيره و همچنين سالن مطالعه اي كه حرفي در موردش نزنم بهتره.در عكس زير مي بينيد.
تصویر
سالن مطالعه

داراي سلف غذا خوري كه در اين مورد هم مي تونم بگم كه گوشه اي از حياط رو مسقف كردند و چند تا صندلي و ميز پلاستيكي گذاشتند كه روش غذا بخوريد.اما بايد عادت كنيد كه ايستاده غذا ميل كنيد چون هميشه صندلي ها پر ميشن و جايي براي شما نيست كه غذا بخوريد!!!!!!!!!!!!البته اگر ژتون داشته باشيد والا تا ساعت 1 شما رو الاف مي كنند كه بعد از گرفتن غذا توسط كساني كه ژتون دارند به شما غذا مي ديم و در آخر با شكم گرسنه مي فرستندتون سر كلاس.

در عكس زير سلف غذاخوري آقايون مي بينيد كه البته اين صندلي چوبي ها رو براي امتحانات گذاشتند كه بعدا اون صندلي پلاستيكي ها رو جايگزينش مي كنند.

تصویر
سلف آقايون

تصویر
صندلي هاي محدود سلف آقايون

تصویر
مكان تحويل دادن غذا!!

سلف غذاخوري بانوان كه البته بعدا يك چادر جلوش ميكشن!!!
تصویر

قيمت ژتون غذا در اينجا 300 تومان است كه اوايل بعضي از غذاهاشون مثل ماكاروني و عدس پلو 250 بود و بعضي ديگر مثل چلو كباب و چلو مرغ 300 كه بعد ديدن 2*2=5 مي شه و تمام غذاها رو 300 كردند!!!!!!!!!!!كه فقط يك وعده غذا مي دند و بايد بگم كه غذاشون اصلا كيفيت نداره به طوري كه اكثر اساتيد خوردن چيپس و پفيلا!!!!!! رو به خوردن اين غذاها ترجيح مي دند.توي غذا زياد كافور مي ريزن به طوري كه اكثر بچه هاي كلاس بعد از خوردن ناهار خوابشون مي بره و سر كلاس يا بيرون از اون چرت مي زنند!!!!!!!!!!در اينجا فقط روز دانشجو غذاي خوبي مي دن.

از نظر امكانات ورزشي هم 2 تا ميز پينگ پنگ داره كه بايد ساعتها منتظر بموني تا كسي كه بازي مي كنه خسته بشه و راكت رو بده به شما!!!!!!!!!

موسسه داراي يك پزشك هست كه روزهاي چهارشنبه در موسسه حضور داره البته به گفته مسئولين، چون من ايشون رو چند بار بيشتر در موسسه نديدم!!!!!!!!!!!!
بسيج دانشجويي ضعيفي داره كه اعضاي اصلي اون فقط بلدن تو اتاق بشينند و همديگه رو نگاه كنند!!!!
كه اردوهاي كمي مي ذارند تقريبا يك اردو در سال اون هم مناطق جنگي جنوب قبل از عيد.

از اتفاقات عجيب غريب اين موسسه اين بود كه اون اوايل چيزي به نام حذف اضطراري وجود نداشت يعني به اين صورت بود كه دانشجو امتحان پايان ترم رو مي داد و مي ديد كه افتاده، مي رفت برگه حذف اضطراري رو مي گرفت و استاد درس هم امضا مي كرد و مي برد آموزش حذف مي كرد!!!!!!!!!! البته ديگه از اين كارها اينجا نمي شه كرد.
و هزاران اتفاق عجيب و غريب ديگر كه در موردشون صحبت نكنم بهتره.

چند عكس ديگر از تجهيزات موسسه!!!!!!!!!!!!!!

تصویر
آب خوري موسسه

تصویر
جايي براي وضو گرفتن!!

تصویر
دستشويي موسسه

تصویر
سالنهاي موسسه

تصویر
محل نشستن مدير موسسه آقاي توكلي(معروف به آلونك)

موفق باشيد.
هوشمند احمق موضوع را بزرگتر،پيچيده تر و سخت تر مي كند ولي نابغه با شهامت خود خلاف آن عمل مي كند. آلبرت انشتين

bahar_bahar

Re: موسسه آموزش عالي علوم و فناوري سپاهان اصفهان(جهنم گمشده)

پست توسط bahar_bahar » چهارشنبه 27 شهریور 1387, 11:55 am

میخواستم بگم من تازه قبول شدم کارشناسی ناپیوسته و با این تعریفایی که کردید از این موسسه واقعا پشیمون شدم :(
اگه میشه راجع به جو بچه هاش هم یکم بگید

آواتار کاربر
kft
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

پست توسط kft » چهارشنبه 27 شهریور 1387, 12:28 pm

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامي

البته اين چيزهايي كه در بالا خونديد كاملا بيطرفانه نوشته شده بود چون اينجا از اون موسسه هايي هست كه بايد حقتون رو گدايي كنيد!!!!
مديريت خيلي ضعيف داره ، اكثر اساتيد و مسئولين نسبت فاميلي با هم دارند!! sanj:
در مورد جو دانشجويان هم بگم در كل جو خوبي داره مخصوصا بچه هاي كارشناسي كه يادم پارسال خيلي از بچه ها با رتبه هاي زير 1000 گول خورده بودند و اين موسسه رو انتخاب كرده بودند.اين نوشته ها هم صرفا براي امثال اين افراد نوشتم كه واقعا حيف شدند با اون رتبه هاي خوب اومدند اينجا درس خوندند!!!!
يادم مياد همشون اول كه اومده بودند فقط براي اينكه ليسانس رو بگيرند و در مقطع فوق ليسانس در يك دانشگاه خوب درس بخونند ثبت نام كردند كه در آخر هم همون ليسانس رو به زور گرفتند و رفتند دنبال سرنوشتشون در زندگي!!!

اگه سوال ديگه اي داشتيد بپرسيد

موفق باشيد bil:
هوشمند احمق موضوع را بزرگتر،پيچيده تر و سخت تر مي كند ولي نابغه با شهامت خود خلاف آن عمل مي كند. آلبرت انشتين

zendegi_withyou

پست توسط zendegi_withyou » جمعه 27 آذر 1388, 7:30 pm

سلام آقا اساسی بات موافقم که گند تر از این دانشگاه فکر نکنم باشه استادا که پخمه مسئولین گند و بیخود یعنی به معنای واقعی آبرو بردن ما که ترم اولیم واسه کاردانی به کارشناسی از هرچی درس خوندنه متنفر شدیم khk: من به شخصه قصد دارم چنان زیرآبه این دانشگاهو بزنم که حالشو ببرن ha: :lol:

minoo177

پست توسط minoo177 » پنج‌شنبه 12 آبان 1390, 10:15 pm

str: ولی از سال پیش تا حالا این موسسه واقعا پیشرفت کرده.اساتید واقعا خوب و محیط و ساختمون خیلی بهتر

من که واقعا از این موسسه راضیم goli

ارسال پست