غیرانفاعی رشت

مدیر انجمن: مهيار

sima_n12

غیرانفاعی رشت

پست توسط sima_n12 » سه‌شنبه 5 شهریور 1387, 2:57 pm

کسی چیزی درباره جابربن حیان رشت میدونه؟با رتبه 2017 میشه قزوین قبول شد؟
آخرین ویرایش توسط sima_n12 در یک‌شنبه 9 اسفند 1388, 5:33 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
mona_k
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: غیرانفاعی رشت

پست توسط mona_k » شنبه 9 شهریور 1387, 10:05 pm

سلام دوست عزیز من کاردانیمو همون جا گرفتم باید بگم نسبت به خیلی از غیر انتفاعی ها واقعا خوبه امکاناتم داره اما مثل بقیه مشکل جا داره خودم قصد دارم یه تاپیک در موردش بزنم که به زودی این کارو میکنم و محاسن و کل ایراداشو میگم

الانم با این که رتبم 2375 باز اونجا انتخاب اولمه(البته به اصرار خانواده)اما پشیمون نیستم شمام فک نکنم بشی bil:

با رتبه شمام احتمال قبولی تو ابیک قزوین هست
با خدا باش و پادشاهی کن
بی خدا باش و هر چه خواهی کن

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

پست توسط SADRA » یک‌شنبه 10 شهریور 1387, 3:49 pm

سلام مونا جان

مكان دانشكاهش رو براي كارشناسي ها تغيير دادنها
ديگه 3 را گلايل نيست..
من از بچه هاي رشت شنيدم
مثل اسن كه رفته طرفاي فلكه گاز...
اما جدي خوب بود رشت؟
كجاش خوب بو؟؟؟

پلا كباباش؟؟
(من خودم اصالتا شمالي هستم ها)
انجمن علمی کامپبوتر دانشگاه آزاد لاهیجان1389

Science Computer Association of Lahijan
http://scal.orq.IR

آواتار کاربر
mona_k
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mona_k » سه‌شنبه 12 شهریور 1387, 11:08 am

سلام
منظورم خود دانشگاه بود وگرنه رشت که چیزی نداره البته نسبت به سایر شهرستانا خوبه ولی اگه کسی از تهران بره براش سخته تحمل یه محیط کوچیک

بینین نسبت به خیلی از غیر انتفاعی ها بهتره چون جاش کمه 3تا ساختمون داره ساختمون مرکزی که معماری و سایر رشته ها توشن دقیقا روبروش ساختمون سلفو کتابخونه داره کتابخونه قبلا خیلی بزرگ بود ولی حالا که رفته ساختمون روبرو کوچیک شده سلفم غذا با ژتون میده که 250تومنه برای کلیه غذاهاش(البته قسمت اقایونش یه اتاق کوچیکه khk:

ساختمون سوم مخصوص کامپیوتراس قبلا 4راه گلسار بود که همون طور که گفتید عوض شده ولی دو تا سایت داشت که کاملا سرتاسرش سیستم بود و یه ساعاتی هم به نت وصله

تمام کلاسها اسپیلت داره و صندلیهاشم از این میزای تک نفره چوبی (به جز 2/3تا کلاسش) نیست که اونم متاسفانه تو همین ساختمون سومه بقیهکلاسا صندلیهاش مثل صندلی های کامپیوتره که روش این میزهای مخصوص نوشتن نصبه کیفیتش خوبه yes:
جالب اینجاس که از دربون دم در تا رئیس دانشگاه همه با هم فامیلن ha:

وام دانشجوییشم برقراره بسیجو این حرفا خبری نیست کلن تا 6ماه پیش از این گروهو حزبو ... خبری نبود البته انگار داشتن یه کارایی میکردن his:

اساتیدم بد نیستن به جز یه استاد برنامه نویسی و یه استاد امار که حرفشو نزن 60 ساله تو راه کاناداس نمیره از دستش راحت شیم البته دکتره و بارشه اماااا khk:
برنامه کل ترمهام از روز اول در اختیارتون قرار میگیره و همه چیز مشخصه کامپیوتر رئیس گروه خوبی داره

معمولا خود بچه ها تور میذارن و هر جمعه یه جا میرن
در کل بد نیست

همون روز اول که ادرس دادید متوجه اصلیتتون شدم شما انتخابش کردید یا کلا نشستید واسه ازاد؟
با خدا باش و پادشاهی کن

mehrzadgh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehrzadgh » پنج‌شنبه 14 شهریور 1387, 3:22 am

کسی میتونه بمن بگه با رتبه 3417 مشه جابر حیان رشت یا روزبه زنجان یا غیرانتفاعی های قزوین قبول شد؟
اگه اینا نشد مهرآستان آستانه چطور؟ این جاهایی که گفتم تا چه رتبه هایی پذیرش داره؟ آیا شانسی دارم که رشت قبول بشم چون خیلی برام مهمه از همه مهمتر رشت.
تورو خدا هرکی اطلاعی داره کمکم کنه دارم میمیرم از استرس.

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط SADRA » پنج‌شنبه 21 شهریور 1387, 2:00 am

mehrzadgh نوشته شده:کسی میتونه بمن بگه با رتبه 3417 مشه جابر حیان رشت یا روزبه زنجان یا غیرانتفاعی های قزوین قبول شد؟
اگه اینا نشد مهرآستان آستانه چطور؟ این جاهایی که گفتم تا چه رتبه هایی پذیرش داره؟ آیا شانسی دارم که رشت قبول بشم چون خیلی برام مهمه از همه مهمتر رشت.
تورو خدا هرکی اطلاعی داره کمکم کنه دارم میمیرم از استرس.
قبول قبول...قبول
هر چي كه ميگي رو چششمم قبول..به خدا قسم قبول...

به ياد اسي و emrah

شما كه معين رشت درس خوندي غصت چيه خانوم....
يه نكته:من هم رشت درس خوندم و علامه بر اون يه نخ هاي فاميلي هم اونجا دارم(خونه سوممه)...اما هرگز دلم نميخواد برگردم...
چي چي اخه صبح تا شب تو فكر پسراش....دختراش...
واي اما اگه نا حالا رشت نبوديد فكر ميكنم خيلي براتون خوبه...
چشم و گوشتون باز ميشه..
استاداشم براتون لست كنم..همون استاداي خودمون بودن

1- مهندس اصغري
2-قويدل
3-آكوشيده
4-فنايي
5-رجب زاده
و . . .
كلا گيلان خيلي كوچيكه و استاداي كليه دانشگاهاي كارشناسي ناپيوسته و تا حدودي كارداني هاي مهمش مثل
چمران...معين...رشت
و آزاد لاهيجان يكي هستند..نمره هم خوب ميدند...
آخرين نكته كه تو اين دانشگاهها فقط جاي خوش گذروني و هيچ چيز ياد نميگيريد...

آواتار کاربر
mona_k
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mona_k » پنج‌شنبه 21 شهریور 1387, 10:51 am

من با این حرفتون بهیچ وجه موافق نیستم nar:
حداقل جابرابن حیان این طور نبود
از اون اساتیدی هم که گفتید فقط قویدل و رجب زاده مال ما بودن که انصافا هم خوب درس میدن

من تا اردیبهشت حتی نمیدونستم چه درسایی تو کنکور میاد فقطم 2 ماه درس خوندم اما تخصصی مو 0.33 زدم
اینم فقط به خاطر این بود که درسایی که رسیدن تو دانشگاه بهم یاد دادن واقعا خوب تدریس شده بود

تازه هر سال سختگیری روی اساتید برای ندادن نمره الکی بیشتر میشه اگه نخونی خیلی راحت میندازنت

بیشتر بچه های که این ترم بهار ترم اخرشون بوده با این که امتحانات ترم اخر خودشون بود و هیچ زمانی واسه خوندن نداشتن بین 4000تا5000شدن حالا اونا که بین 900/2000شدن بماند انگار 2تام رتبه 2رقمی داده.چون این دانشگاه سال 84 افتتاح شده این اولین سالی بوده که دانشجوهاش میتونستن کنکور شرکت کنن و نتیجه نسبتا خوبی هم گرفته
با خدا باش و پادشاهی کن

mehrzadgh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehrzadgh » پنج‌شنبه 21 شهریور 1387, 11:03 am

دادا صدرا مارو با کی اشتب زدی؟
اولا خانوم خودتی دوم دمت گرم که مارو امیدوار کردی
واقعا این استادا تو جابربن حیان درس میدن اینا که همشون تو دانشگاه آزاد استادم بودن ای ول اگه قبول بشم چی میشه.
صدرا حالا واقعا احتمال قبولی تو رشت هست یا بیخود امیدوارم کردی؟
اطلاع دقیق نداری تا رتبه چند می گیره؟ دمت گرم جوابمونو بده.

آواتار کاربر
mona_k
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mona_k » پنج‌شنبه 21 شهریور 1387, 1:07 pm

دوست عزیز
چون امسال سال اولشه حدود رتبش معلوم نیست
حتی من که 2هزار شدم همون جام درس خوندم وقتی زتگ زدم اموزش بهم گفتن چون سال اوله و معلوم نیست تا چند قبوله نمیتونن بهم بگن قبولم یا نه

ولی امکان قبولیتون 70%هست
انشا ا.. قبول شید
با خدا باش و پادشاهی کن

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط SADRA » جمعه 22 شهریور 1387, 1:39 am

mehrzadgh نوشته شده:دادا صدرا مارو با کی اشتب زدی؟
اولا خانوم خودتی دوم دمت گرم که مارو امیدوار کردی
واقعا این استادا تو جابربن حیان درس میدن اینا که همشون تو دانشگاه آزاد استادم بودن ای ول اگه قبول بشم چی میشه.
صدرا حالا واقعا احتمال قبولی تو رشت هست یا بیخود امیدوارم کردی؟
اطلاع دقیق نداری تا رتبه چند می گیره؟ دمت گرم جوابمونو بده.
يه..خيلي دلتم بخواد...ولي من منظورم به تو نبد...به كسي بود كه به من پيام خصوصي داده بود و من اينجا جوابش رو دادم...OK???
2 تا مطلب در هم قاطي شده بود..با نهايت تاسف
شما با رتبه اي كه آورديد به نظرم 99 درصد قبولي به توجه با پارسال كه5700 آستانه قبول شد.
مونا-ك لطفا به من نگو كه تو رشت چي ميگذره.گفتم بهت رشت خونه سوم منه.

چون همون خانم قويدلي كه ميگي ميشه...
يا مثلا آكوشيده كه دكتراي الكترونيك داره نيماد جابرحيان
بيخيال
و در ضمن من استاداي درجه 1 گيلان رو بهتر از تو ميشناسم
چون چمران رشت(سراسري)درس خوندم كه بابا بزرگ جابر حيان ميشهو اصلا جلوش مورچه هم نيست...
و 2 ترم هم كارشناسي ناپيوسته لاهيجان...
بهزم يه نظرم اونجا هر كي هر چي بلده خودش ياد گرفته و شما اونجا فقط ميتونيد به گرفتن مدرك اكتفا كنيد

آواتار کاربر
mona_k
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mona_k » جمعه 22 شهریور 1387, 11:53 am

همه میدونن اکثر غیر انتفاعی ها به جز 2/3تا از لحاظ سطح علمی در یه حدن و اگه کسی خیلی چبز یاد گرفتن و سطح علمی براش مهم باشه باید روزانه شبانه یا نهایت همون 2/3تا غیر انتفاعی درس بخونه و قید سایر غیر انتفاعی و ازادو... بزنه

سطح علمیه رشتم مثل بقیه غیر انتفاعی هاست.منم اگه همین انتخاب اولم قبول شم و برم رشت نهایت یه ترم اونجام وبعد از یک ترم به اونجایی که انتخاب دومم و میدونم قبولم بارشتم قابل مقایسه نیست میرم قبلا هم گفتم من به خاطر خانوادم رشتو زدم چون اونجا بودم خیالشون راحتتره اما الان موافقن هر جا خواستم برم پس دلیلی نداره سنگشو به سینه بزنم بگم فلانو بهمانه اگرم در مورد اساتیدو ایناش حرف زدم فقط واسه اینه که کسایی که بار اولشونه میرن اونجا خیلی هم سرسریش نگیرن و بدونن اونجا کویت نیست
با خدا باش و پادشاهی کن

mehrzadgh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehrzadgh » چهارشنبه 27 شهریور 1387, 9:08 am

سلام
این دانشگاه جابربن حیان دانشگاهش چجوریاست؟
بهش میشه گفت دانشگاه یا ازین خونه اجاره ای هاست.
البته برای من فرقی نداره ها فقط محض کنجکاوی پرسیدم
راسته که یه عدهای میگن دانشگاه مهرآستان آستانه از جابربن حیان هم دانشگاش بزرگتره هم باحالتره هم مدیریتش ازش بهتره یا شایعست؟
از کسایی که رشت خوندن کسی اطلاع بده چجوریاست؟
راستی مشخص شد کلاساش دقیقا کجاست؟
ممنون اگه جوابمو بدین.

آواتار کاربر
mona_k
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mona_k » چهارشنبه 27 شهریور 1387, 10:58 am

استانه یه دانشگاه بزرگه یعنی همه چیز داخل خودش متمرکز شده ولی از نظر سطح علمی تفاوت چندانی ندارن تمام ماها اونجا قبول بودیم این دانشجوهان که سطح و میسازن حیانم امسال سال اول کارشناسی اخرین رتبه ای که من دیدم توش قبول شده تا الان 4000بوده و استانه رتبه های بالاترم داره
مدیریت حیان خوبه تا دلتونم بخاد ادم کله گندهو پولداریه حسابیم خرش میره بعد 2سال تاسیسش بهش کارشناسی دادن خداییم چیزی کم نم داره امکانات کلاسو استاداش خوبن ولی مشکل جاست که موسسه متمرکز نیست و این واقعا یه ایراده یه سری اساتیدش خوب نبودن که ما موش ازمایشگاهی بودیمو عوض شدن از سه تا ساختمون تشکیل شده2تا تو خیابون سعدی که اولی ساختمان مرکزی دومی سلفو کتابخونه
و ساختمان سوم که مال نرم افزاره قرار بود جاش عوض شه که نشد همون 4راه گلساره

استانه توی یه شهر خیلی کوچیکه من خودم نمیتونم برم شهر کوچیک نمیدونم شما اهل کجایین ولی واسه من خیلی سخته از تهران برم اونجا .اما خوب از نظر سابقه و در نتیجه تجربه بالاتره اما یکبارم پست یکی از دوستان و در موردش خوندم که چندان راضی نبود

خودم تا دیروز ناراحت بودم ولی الان خوشحالم str:
اما خوب ایرادای خودشم داره که انشا ا.. تشریف میارین خودتون از نزدیک باش اشنا میشین tof:
با خدا باش و پادشاهی کن

mehrzadgh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehrzadgh » پنج‌شنبه 28 شهریور 1387, 6:17 am

مرثی mona_k از اطلاعاتی که همیشه میدی هر چی باشه رشت مرکز استان از آستانه فکر کنم بهتر باشه
راستی فقط استاد ساجدی که نداره این دانشگاه چون اگه داره بدبخت شدم رفت
مهندس اصغر نیا یا برادران یمقانی و مهندس ابراهیمی اینا چطور؟
اینا همه استادام تو دانشگاه آزاد بودن یعنی اینجا هم هستن؟ فقط امیدوارم ساجدی نباشه.
استادای سختگیرش کیا هستن؟
مرثی که جواب میدی. بازم ممنون.

آواتار کاربر
mona_k
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mona_k » پنج‌شنبه 28 شهریور 1387, 12:22 pm

سلام
خواهش میکنم خوشحال میشم کمک کنم yes:

توی کاردانی این اساتیدی که گفتید نبودن فقط یه استاد بد داشتیم که اونم برنامه نویسی درس میداد(اکباتانی)خدا نصیب نکنه هرچی بیشتر درس میداد کمتر می فهمیدی که فک نمیکنم دیگه ما با ایشون سرو کار داشته باشیم
اساتید خدا کنه که همون اساتید ترم اخر باشن چون گلچین شده بودن خانومها عشقی و قویدل اقایان مهدوی و عرفانی احمدی فر(ایشون رئیس گروهن فوق العاده مودب و اقان اگه کاریم از دستش بر میا د واسه ادم میکنه این جناب اکباتانی یه ترم که همهرو انداخته بود ترم بعدشم طوری سوال داد که همه باز میافتادن با ایشون صحبتکردیم و اعتراض که خودشون مسئله رو حل کردن)
خلاصه خدا کنه همین اساتید باشن چون ما هرچی عقده ای و بد بود انداختیم اون موقع بیرون
با خدا باش و پادشاهی کن

ارسال پست