معرفي امكانات و اطلاعات در مورد دانشگاههاي غيرانتفايي مشهد

مدیر انجمن: مهيار

ارسال پست
آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: معرفي امكانات و اطلاعات در مورد دانشگاههاي غيرانتفايي مشهد

پست توسط مهيار » چهارشنبه 14 مرداد 1388, 2:00 am

پارسال هین موقع ها بود که این تاپیکو زدم و هنوز هم مشخص نشده بود که کجا قبول میشم . اما حالا که خودم بر حسب شرایط و خواست خدا دارم سجاد درس میخونم میخوام اگر خدا یاری کرد تو چند تا پست اطلاعات کامل به دوستان بدم در مورد این موسسه ( البته در شرف دانشگاه شدنه ) و همچنین موسسه خیام که چند باری خودم به صورت حضوری بهش سر زدم . تا دوستان از الان برنامه ریزی کافی داشته باشند واسه انتخاب شهر .
بر میگردم bil:
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
hamed_kafshgiry
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hamed_kafshgiry » چهارشنبه 14 مرداد 1388, 10:45 am

سلام مهیار جان.
من امسال کنکور دادم و الان (هنوز جوابا نیومده) با توجه به کلید سؤالات که سایت گذاشته ( با تشکر از دوستان) ترازم دور و بر 1500 میشه. حالا با توجه به این تراز می خوام مشهد بزنم و فکر نکنم بتونم سجاد قبول شم.
اولاً: تو پستهای اول درباره مدرک اساتید موسسه خیام صحبت نکردی.
دوماً: دانشگاه خیام خوابگاه میده. می خوام بدونم 50 نفر رو می ریزن تو یه اتاق (حالا یه کم بیشتر یا یه کم کمتر) یا نه تو هر اتاقی 2 یا 3 نفر. اصلاً کلی چطوریاست؟
سوماً: من نقشه مشهد رو دانلود کردم( چقدر بزرگه ger: ) می خوام بدونم از دانشگاه تا حرم چقدر راهه؟
چهارماً: دانشگاه فضای سبزش چطوره؟ یه ساختمون وسط کلی زمین خاکی ( که ماله دانشگاهه) یا نه فضای سبز و کلاً محیط خوبی داره؟
پنجماً: .... ( زیاد پرسیدم.)
ممنون
* A real loser is someBody that so afraid of not winning *
* They don't even try *

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » چهارشنبه 14 مرداد 1388, 11:32 pm

من امسال کنکور دادم و الان (هنوز جوابا نیومده) با توجه به کلید سؤالات که سایت گذاشته ( با تشکر از دوستان) ترازم دور و بر 1500 میشه. حالا با توجه به این تراز می خوام مشهد بزنم و فکر نکنم بتونم سجاد قبول شم.
اولاً: تو پستهای اول درباره مدرک اساتید موسسه خیام صحبت نکردی.
دوماً: دانشگاه خیام خوابگاه میده. می خوام بدونم 50 نفر رو می ریزن تو یه اتاق (حالا یه کم بیشتر یا یه کم کمتر) یا نه تو هر اتاقی 2 یا 3 نفر. اصلاً کلی چطوریاست؟
سوماً: من نقشه مشهد رو دانلود کردم( چقدر بزرگه ) می خوام بدونم از دانشگاه تا حرم چقدر راهه؟
چهارماً: دانشگاه فضای سبزش چطوره؟ یه ساختمون وسط کلی زمین خاکی ( که ماله دانشگاهه) یا نه فضای سبز و کلاً محیط خوبی داره؟
سلام به شما

من منظورتونو از تراز متوجه نمیشم . ظاهرا آزمون کارشناسی ناپیوسته ( دولتی ) تراز نداره و فقط یا نمره خام داره و یا رتبه . ضمن اینکه در مورد نرم افزار تا کلید اصلی نیاد و حتی تا موقعی که رتبه نیاد نمیشه قضاوت کرد در مورد قبولی و اینکه کجا باشه ( این مسئله چند سالی هست که داره اثبات میشه ) سال 86 آخرین رتبه قبولی موسسه سجاد 850 بود. سال 87 , آخرین رتبه 1350 بود ظاهرا و امسال ....
هنوز هیچی مشخص نیست بستگی به ظرفیتها و قبولی ها واینکه رتبه های پائین تر از شما کجا قبول بشن و کجا رو انتخاب کنن داره .
در مورد خوابگاه دانشگاه خیام باید بگم که خوابگاهی تا پارسال در کار نبود امسال هم فکر کنم به همین منوال باشه . ظاهرا خوابگاههای خودگردان دانشجویی معرفی می کنند . در مورد کیفیتشم در جریان نیستم ( به هر حال خوابگاه خوابگاهه دیگه مشکلات زیاد داره )
فاصله دانشگاه خیام تا حرم رضوی حدود 1 ساعت ( البته با احتساب ترافیک ) اما اگر از بزرگراه بری ( یعنی از تو جاده به قول مشهدی ها ) حدود 20 الی 30 دقیقه میشه .
از نظر فضای سبز دانشگاه خیام ( یا همون موسسه خودمون ) تقریبا فضای مناسبی داره . امکاناتشم تقریبا خوبه . محیطهای آموزشی مجهز و فوق العاده وسیعی داره ( حداقل نسبت به همه موسسات غیر انتفایی کل کشور ) . ضمن اینکه از کادر مدیریتی و اداری مجرب و کار راه اندازی هم بهر میبره . این چیزی بود که من شنیدمو دیدم . حالا تو پستهای بعدی سعی می کنم اطلاعات بیشتری در مورد موسسه بدم .

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
hamed_kafshgiry
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hamed_kafshgiry » پنج‌شنبه 15 مرداد 1388, 6:37 pm

خیلی خیلی ممنون از اطلاعاتت ( بابا اینفورمیشن (InFormation))
دقیقاً همونایی بود که می خواستم. یادم باشه خواستم برم حرم، حتماً از جاده برم :lol:
فقط در مورد استاداش نگفتی؟
منظورم از تراز همون رتبه بود ( عجب سوتی ای دادم)
می دونی با توجه به کارنامه های پارسال که توش نمره ها رو نوشته بود ( از جمله کارنامه خود شما) و همینطور رتبه هاتون، حساب کردم که هرکی یه نمره ای رو اوورده با توجه به نمره چه رتبه ای رو تو امتحان تونسته بیاره.
بعد با توجه به کلید سوالات ( همون جوابایی که خود سایت گذاشته) تونستم نمره ام رو بدست بیارم
نمره که بدست اومد، رتبه ام شد دور و بر 1500 و اینجور که شما میگی( منظورم سال 86 رتبه 836 و پارسال 1300 و ...) امکانش هست که سجاد قبول بشم str:
البته به قول شما باید منتظر بود تا جوابهای اصلی بیاد
در جمع .....
Thank You
* They don't even try *

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » یک‌شنبه 18 مرداد 1388, 12:25 am

خواهش میکنم

در مورد دانشگاه بلافاصله بعد همون پست من یه سری اطلاعات کامل رو دقیقا 1 ساعت تایپ میکردم یه چیزی در حدود 4 صفحه A4 تایپ کردم اما وقتی که دکمه ارسال رو زدم متاسفانه از تو آی دیم پریده بود بیرون و وقتی وارد شدم دیگه اون همه اطلاعات رو که یه ساعت تایپ کرده بودم نفرستاد . بعد دیگه تضعیف روحیه شدم نشد که با شور و علاقه دوباره تایپ کنم . ان شاء الله سر اولین فرصت مجدد همرو مینویسم .

موفق باشید

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » سه‌شنبه 20 مرداد 1388, 11:29 pm

بالاخره حسش دوباره اومد که بتونم مطالبیو که چند شب پیش بعد از یه ساعت تایپ به خاطر مشکل کاربری از دست دادم دوباره تایپ کنم . تو این پست میخوام از دید نزدیک موسسه غیر انتفایی سجاد مشهد ( نامبر وان مشهد ) رو بهتون معرفی کنم .

و اما ....

موسسه غیر انتفایی امام سجاد (ع) مشهد , تو خیابان جلال آل احمد( ایرج میرزا سابق ) قرار گرفته که تقریبا میشه گفت از مناطقیه که مرکزیت بخشی از شهر رو در بر گرفته و تقریبا میشه گفت از نظر امکانات رفاهی منطقه ای مناسب واسه زندگی دانشجویه . نزدیکی دانشگاه به پارک بزرگ ملت مشهد و بلوار وکیل آباد ( که منتهی میشه به مناطق ییلاقی شاندیز و طرقبه و ...) و همچنین در هاشیه بلواری که ختم میشه به مجموعه بزرگ آبی مشهد قرار گفته ( خواستم اول بهتون روحیه بدم کیف کنین :mrgreen: ) . فاصله دانشگاه تا حرم رضوی و مرکزیت اصلی شهر حدودا 20 الی 30 دقیقه است . از نظر جغرافیایی خدا رو شکر موسسه در بخشی احداث شده که واسه گسترشش زمین به اندازه کافی موجوده . سال گذشته زمین پشت دانشگاه خریداری شد و کار احداث ساختمان شماره 3 دانشگاه که شامل امکانات آموزشی و کارگاهی , سلف سرویس جدید و خوابگاه خواهران آغاز شد . پیش بینی میشه تو دو سال آینده کار بهره برداری از این ساختمان شروع بشه .

اما در مورد خود موسسه ...

موسسه سجاد از دو ساختمان مرکزی و یک مرکز پیشرفته تحقیقات تشکیل شده .

ساختمان شماره یک موسسه :

ساختمان شماره یک دانشگاه که از سال 70 کار خودشو شروع کرده و همه بخش اداری موسسه و تعدادی از کلاسهای درسی , بهمراه سایتها و آزمایشگاههای مجهز تو این ساختمون قرار گرفته .در طبقه همکف موسسه سایتهای کامپیوتر ( که تقریبا هم از نظر سیستماتیک مجهز و مناسبه کار دانشجویه ) قرار دارن . در مجاورت سایتهای کامپیوتر سایت اینترنت قرار گرفته که تقریبا سرعتش مناسبه واسه کار . انتهای طبقه همکف بخش تایپ و تکثیر و فتوکپی قرار گرفته . ضمن اینکه درب قدیمی موسسه و درب قدیمی سلف سرویس هم تو همین بخش بوده که در هر حال حاظر بسته شده . تو طبقه 1- یه سری آزمایشگاه های مربوط به رشته مخابرات و الکترونیک قرار گرفته به همراه بخش آموزش موسسه . همه کارمندان موسسه به جز یه نفر خانم هستند . مدیریت آموزش موسسه بر عهده خانم مهندس رحیمیه که امیدوارم خدا کار هیچ کس و گیر ایشون نندازه چون فوق العاده عصبی و ناراحته . به جز یکی دو نفر از این خانومها مابقی عجالتا از دماغ فیل افتاده تشریف دارند و فکر میکنند پشت میز یه اداره بزرگ دولتی قرار دارند . البته چند باری ادبشون کردم که نزدیک بود کار به حراست بکشه :mrgreen: حالا چی شد , بماند lat: اون یه نفر آقا که در موردش صحبت کردم آقای صادقیه که آدم خوبیه تقریبا همه کاره است و هیچ کاره . کار راه اندازه فقط خرجش یه باواریا یا رانیه :mrgreen: ( تست شده جواب نگرفتی بیا پولشو خودم میدم بهت bil: )

کلاسهای درس این ساختمون تو طبقه اول و دوم قرار گرفته . ضمن اینکه یه سری سایت , کارگاهها و آزمایشگاه در سالن سمت چپ قرار گرفته . کلاسهای طبقه اول خیلی بزرگ و مجهز به امکانات کمک آموزشی از جمله ویدئو پروژکشنه . ( ظرفیت هر کلاس حداقل 150 نفر ger: )

کلاسهای تخصصی و کلاسهایی که نیاز به امکانات کمک آموزشی داره مثه شیوه ارائه مطالب تو این ساختمون برگذار میشه .تو طبقه سوم تاسیسات اداری دانشگاه قرار گرفته . از جمله دفتر مدیریت , دفتر معاونین , سالن جلسات و کنفرانسها , دفتر گروههای تدریسی , دفتر هیئات علمی , دفتر مدیر گروهها , امور مالی و حسابداری و تاسیسات تدارکاتی ( همون آبدار خونه خودمون cuf: ) . کتابخنونه و سالن مطالعه قدیمی موسسه جنب دفتر گروه تائید پروژه رشته های کامپیوتر که متشکل از اعضای هئیت علمی این رشته است قرار گرفته .
ضمن اینکه ساختمان شماره یک موسسه مجهز به آسانسور که البته هر کسی نمیتونه سوارش بشه . البته اگه کارت بین آموزش و امور مالی گره بخوره و بخوای 50 60 تا پله رو بالا پائین بری مجبوری که از آسانسور استفاده کنی و اونم راه داره که ازش استفاده کنی ( از اونجایی که آسانسور کارتیه هر کسی نمیتونه سوار شه :mrgreen: ) باید صبر کنی تا در باز شد یکی اومد بیرون سریع بپری تو ha: . خداییش خیلی کیف میده . حالا ایشاالله اومده یه دفعه سوار شی میفهمی چی میگم .
کم کم از این ساختمون بریم به ساختمون جدید ( شماره دو )

بعد از اینکه عرض محوطه حیات نسبتا سر سبز و قشنگ موسسه رد میشیم میرسیم به در ورودی ساختمون شماره دو . البته لازم نیست درو باز کنی چون خودش باز میشه ger: میگی چه جوری ؟؟ خوب چشم الکترونیکی داره دیگه ( به قول یه دوستم از اون خوباس :lol: ) . سمت چپ در ورودی ساختمون شماره دو , کتابخونه و سالن مطالعه جدید موسسه که انصافا هم بزرگه و هم مجهز قرار گرفته که همین امسال هم افتتاح شد . طبقه همکف این ساختمون به خاطر وسعتش معمولا نمایشگاه های مختلف تشکیل میشه هر چند وقت یه بار . ساختمون شماره دو موسسه سال 87 به بهره برداری رسید که از امکانات آموزشی و رفاهی مناسبی برخورداره شامل : کلاسهای بزرگ و مجهز به تجهیزات کمک آموزشی , سالن تربیت بدنی , آمفی تئاتر مجهز و بزرگ , کتابخونه و سالن مطالعه , کتابخونه اختتصاصی بچه های ارشد صنایع , امور دانشجویی , دفتر اساتید , سرویسهای جدید بهداشتی , سیستم تهویه مطبوع و آسانسور ( البته این یکی رو هنوز قسمت نشده سوار شم :mrgreen: ) .

در مورد ساختمون شماره 3 هم که صحبت شد و در حال ساخته.

حیات موسسه تقریبا سر سبز و مرکزیتشو یه حوض قشنگ چند طبقه مزین کرده و دور تا دورش درخت و نیمکت ( فلزی و سنگی ) . در ورودی سلف سرویس موسسه از تو حیاط که تقریبا غذاش بد نیست . اگر غذای سلف به مذاقتون خوش نیاد بوفه موسسه یه جایی که تقریبا همه چیز توش پیدا میشه و سرپرستیش با دارو دسته شخصیه به نام خانم جفایی که خیلی هم مهربونه و البته سیستم نوین فامیلیزم رو اونجا پیاده کرده ( از خواهر و دختر و بردار و همسر بگیر تا همسایه هاش :mrgreen: ) . زمستونها بعد از ظهر از ساعت 5 تا 6 هر روز یه چیز آماده میکنه میده . مثلا یه روز آش میده , یه روز خوراک لوبیاست یه روز عدسی ( البته من یه دفعه به اجبار آش خوردم که wc: )

نماز خونه موسسه هم که جدیدا مورد تعمیرات اساسی قرار گرفت و مجدد راه اندازی شد زیر سلف سرویس قرار گرفته .

اما از هر چیز که بگذریم سخن استادش تقریبا شیرین و تلخه krn: ( همه جوره داره) که ان شاء الله تو پستهای بعدی در موردشون حرف خواهم زد .

هر سئوالی داشتین در مورد موسسات مشهد در خدمت هستم ( چون تو همه جا رفیق دارم sbl )

امیداورم موفق باشید و با هم , هم موسسه ای بشیم .

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
hamed_kafshgiry
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hamed_kafshgiry » شنبه 24 مرداد 1388, 10:51 am

ممنون مهیار جان
بازم مثله همیشه گل کاشتی پسر.... yes:
از اینکه تجربیاتت ( باواریا و آسانسور و آش و ... ) ha: رو در اختیار ما می ذاری، کمال تشکر رو داریم
ایشالاه یه روز بشه که با هم اینطوری rgs برقصیم.
قربونت
* They don't even try *

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » شنبه 24 مرداد 1388, 2:54 pm

ان شاء لله همینطور میشه ولی بگم که اولش فقط رقصه :mrgreen:

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
hamed_kafshgiry
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hamed_kafshgiry » سه‌شنبه 27 مرداد 1388, 11:59 am

مهیار جان یه سوأال دیگه هم از خدمتت داشتم
می خواستم بدونم که اونجا کار پیدا میشه؟
تدریس تو مؤسسه های خصوصی یا کار نیمه وقت که بشه باهاش 100 تومنی واسه پول تو جیبی در اوورد؟
یا هر کاری...... ( فکرت جای بد نره ها ddn: )
* They don't even try *

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » سه‌شنبه 27 مرداد 1388, 11:18 pm

hamed_kafshgiry نوشته شده:مهیار جان یه سوأال دیگه هم از خدمتت داشتم
می خواستم بدونم که اونجا کار پیدا میشه؟
تدریس تو مؤسسه های خصوصی یا کار نیمه وقت که بشه باهاش 100 تومنی واسه پول تو جیبی در اوورد؟
یا هر کاری...... ( فکرت جای بد نره ها ddn: )
کار که اینجا زیاد میشه پیدا کرد
به قوله تو واسه تفریح یا همون پول تو جیبی از این مدل کارها واسه آدم زرنگ و کار بلد به ویژه که تحصیل کرده هم باشه پیدا میشه . از این نظر ها مشکلی نیست .
بازم اگه سئوالی بود در خدمتم .
یه سری اطلاعات دیگه هم طی همین چند روز آینده میذارم ان شاء لله در مورد اساتید و کادر مدیریتی موسسه . bil:

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
hamed_kafshgiry
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hamed_kafshgiry » پنج‌شنبه 29 مرداد 1388, 9:54 am

hamed_kafshgiry نوشته شده:یه سری اطلاعات دیگه هم طی همین چند روز آینده میذارم ان شاء لله در مورد اساتید و کادر مدیریتی موسسه .
دستت درد نکنه
فقط مهیار جان، یه کم در مورد اینکه آیا میشه اونجا (چه خیام، چه سجاد) با تلاش و همینطور کمک استادان ( این خیلی مهمّه) به داشتن و تهیّه مقاله علمی ( یا ISA یا کنفرانس ها و ... ) فکر کرد، هم توضیح بده
ممنون
* They don't even try *

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » جمعه 30 مرداد 1388, 5:32 pm

hamed_kafshgiry نوشته شده:
hamed_kafshgiry نوشته شده:یه سری اطلاعات دیگه هم طی همین چند روز آینده میذارم ان شاء لله در مورد اساتید و کادر مدیریتی موسسه .
دستت درد نکنه
فقط مهیار جان، یه کم در مورد اینکه آیا میشه اونجا (چه خیام، چه سجاد) با تلاش و همینطور کمک استادان ( این خیلی مهمّه) به داشتن و تهیّه مقاله علمی ( یا ISA یا کنفرانس ها و ... ) فکر کرد، هم توضیح بده
ممنون
از این نظر ها بیشتر باید به خودت اتکا کنی تا اساتید . البته انصافا از نظر علمی اساتید سطحشون بالاست اما اول خودتو باید بسنجی بعد به فکر کمک باشی . به عنوان مثال یکی از اساتیدی که اونجا هوش مصنوعی تدریس میکنن آقای دکتر امینیان هستند که فوق العاده کلاسهای درسشون شلوغ و با استقباله . یه چیزی بگم که مطمئنا بعد از نشستن سر کلاس درس ایشون کلا دیدت در مورد علم هوش مصنوعی تغییر میکنه و دیدگاه نوعی پیدا میکنی . یا آقای دکتر شمسائی . البته سطح تدریس ایشون به آقای امینیان نمیرسه و خیلی سطح بالا تدریس میکنه ( نه دانشجویی واسه کارشناسی سطح ارشدیه ) . یا آقای مهندس لاکی که در عین سخت گیری و این که هر ترم 60% از کلاس معماریش ریزش دارن اما یه آدم با دانش و با سوادیه به عنوان نمونه واسه اینکه این مسئله واستون قابل درک باشه همینقدر بگم که ایشون مجری طرح چراغ های راهنمایی هوشمند کنترل ترافیک هستند . یا حتی از دانشجوهای همین موسسه خودمون میشه آقای مهندس غم شکن رو اسم برد که یه نابغه برنامه نویسیه . نفر اول مسابقات acm کشوریه و حتی رتبه جهانی acm هم داره (که دیپلمه رتبه اش تو واحد کامپیوتر موسسه به همراه هم تیمش که یه خانمه نصب شده ) . ایشون همین امسال رتبه 9 هوش مصنوعی کشور رو آورد و دانشجوی دانشگاه فردوسی شد ( چرایی اینکه فردوسی رو انتخاب کرد ازش پرسیدم که گفت به خاطر اینکه تدریس میکنه ). متولد سال 66 .

اینارو گفتم که واست قابل لمس باشه خودت همت کنی میتونی رو کمک اساتید هم حساب کنی . اگه طرح جالب داشته باشی بهت امکانات هم میدن کافیه با دکتر حمید زاده, مدیر گروه , صحبت کنی در این باره .

از نظر مابقی اساتید همینقدر بگم که به عنوان مثال کادر دروس ریاضیش اکثرا بچه های دوره دکتری دانشگاه فردوسی هستند البته در کنار اساتید خیلی بزرگ این رشته مثه آقای دکتر بزرگنیا پدر علم آمار کشور که تو همین موسسه تدریس میکنن . ویا آقای دکتر عرفانیان( مولف کتاب معروف معادلات دیفرانسیل) و . یا آقای دکتر سالخورده ( مترجم کتاب اسمبلی دانشگاهی) . خیلی دیگه از اساتید که هر کدوم واسه خودشون یه صفحه توضیح نیاز دارن .

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » جمعه 30 مرداد 1388, 5:43 pm

فعالیتهای مرکز تحقیقات موسسه سجاد مشهد که به دست دانشجویان توانمند موسسه و با نظارت اساتید موسسه از سال 1368 تا 1385 به مرحله اجرایی رسیده است :

مرکز تحقیقات سجاد SRC
در این راستا گروهی از اساتید دانشگاه فردوسی (مشهد) با آگاهی به اهمیت این موضوع با بررسی‌های دقیق و همه جانبه اقدام به تاسیس مرکز تحقیقات و آموزش برق و الکترونیک سجاد (سهامی خاص) که اولین مرکز پژوهشی مستقل در زمینه‌ی مهندسی در استان خراسان می‌باشد نموده، با این امید که ضمن کمک به رفع مشکلات صنایع کشور بتوانند ارتباط لازم را بین محققین دانشگاهی و متخصصین صنایع گوناگون برقرار نمایند.

گستره فعالیتهای این مرکز عبارتند از:

اجرای پروژه های تحقیقاتی کاربردی و توسعه ای، ارائه طرح ها و روش های اجرایی جدید با هدف افزایش بازدهی، جایگزینی تجهیزات موجود با سیستم های مدرن ارائه طریق برای رفع مشکلات تکنیکی موجود در صنایع.

تعریف پروژه‌های تحقیقاتی مناسب برای مراکز صنعتی با توجه به دانش فنی مورد نیاز به صورت تکنولوژی ساخت و طراحی کامل. بدیهی است دراینگونه موارد از دانش و تجربه‌ی مشاورین و متخصصین دانشگاهی و صنعتی که همواره ارتباط نزدیکی با این مرکز داشته و از نیروهای بالقوه مرکز به شمار می‌آیند بهره‌گیری خواهد شد.
ارائه دوره‌های مختلف کوتاه مدت و درازمدت آموزشی جهت بازآموزی و ارتقا سطح دانش مدیران اجرایی و کارشناسان صنایع با توجه به پیشرفت‌ها و ره‌آوردهای علمی در سال‌های اخیر.
ارائه خدمات آزمایشگاهی در زمینه‌های برق، الکترونیک، و مخابرات و صنایع.
برنامه‌ریزی و مشاوره در زمینه‌ی بهبود گسترش و ارائه دوره‌های مختلف آموزشی شامل تعیین مواد درسی، تدوین برنامه‌های آموزشی و ...
تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه‌های مختلف برای سازمان‌ها و مراکز آموزشی.
شایان ذکر است که گستره فعالیت‌های این مرکز محدود به زمینه‌های مهندسی برق نبود

وبا توجه به شناخت و همکاری مستمر با متخصصین مجرب در سایر رشته‌های مهندسی نیز فعالیت دارد.

پروژه های مخابراتی:
سیستم کنترل و نظارت تلویزیونی تعمیرگاه مرکزی اتوبوسرانی مشهد شامل :
انجام مطالعات اولیه طرح
اجرای شبکه محلی به صورت کابلی
جانمایی محل نصب دوربینها به تعداد 10 نقطه
اجرای فونداسیون و نصب دکل های تلسکوپی تا ارتفاع 9 متر با کلیه تجهیزات ایمنی
طراحی و اجرای اتاق کنترل مرکزی
سیستم کنترل و نظارت تلویزیونی پایانه مسافربری مشهد شامل:
انجام مطالعات اولیه طرح
اجرای شبکه محلی به صورت کابلی
جانمایی محل نصب دوربینها به تعداد 25 نقطه
اجرای فونداسیون و نصب دکلهای تلسکوپی تا ارتفاع 18 متر با کلیه تجهیزات ایمنی
طراحی و اجرای اتاق کنترل مرکزی
نصب و راه اندازی سیستم کنترل از راه دور از طریق خط تلفن
بهینه سازی و بهسازی ایستگاههای مخابراتی موبایل در خراسان شمالیو جنوبی و رضوی
سیستم نظارت تلویزیونی میدان امام حسین(ع) مشهد به صورت دیجیتال و برای اولین بار در ایران شامل:
انجام مطالعات اولیه طرح در خصوص سیستمهای دیجیتال فرستنده و گیرنده تصویر و دیتا مایکروویو
جانمایی محل نصب فرستنده و گیرنده
جانمایی محل نصب دوربین
اجرای فونداسیون و نصب دکل تلسکوپی تا ارتفاع 18 مترمجهز به بالابر دستی با کلیه تجهیزات ایمنی
اجرای فونداسیون و نصب دکل مهاری تا ارتفاع 42 متر جهت نصب فرستنده و گیرنده با کلیه تجهیزات ایمنی
سیستم کنترل و نظارت بزرگراههای مشهد 5 نقطه به صورت شبکه سلولی بیسیم برای اولین بار در ایران شامل:
انجام مطالعات اولیه طرح در خصوص سیستمهای دیجیتال فرستنده و گیرنده تصویر و دیتا مایکروویو به صورت سلولی و Point to Multipoint
طراحی و محاسبات مربوط به دید به دید بودن آنتنها
جانمایی محل نصب فرستنده ها و گیرنده ها و ریپیترها
جانمایی محل نصب دوربین ها
طراحی نقشه فرکانسی
طراحی یک نوع دکل مناسب جهت نصب همزمان سیستمهای مخابراتی و نظارتی (دوربین)
اجرای فونداسیون و نصب دکل تلسکوپی با نقشه منحصر به فرد برای اولین بار و تا ارتفاع 25 مترمجهز با کلیه تجهیزات ایمنی و مخابراتی
سیستم کنترل و نظارت تلویزیونی پارک علم و فناوری خراسان شامل:
انجام مطالعات اولیه طرح
جانمایی محل نصب دوربینها و ویدئو سرورها
نصب و راه اندازی پیشرفته ترین تجهیزات ویدئویی بر روی شبکه LAN و WLAN به صورت IP
نصب و راه اندازی قوی ترین نرم افزار مدیریت و نگهداری تصاویر ویدئویی بر روی شبکه LANو WLAN
خدمات مشاوره ای قطار شهری مشهد
طراحی و مصالعات اولیه سیستمها ی تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی
اولین مشاور سازمان حمل و نقل مشهد جهت مذاکره با طرف آلمانی طرح
پروژه های دیگر الکترونیکی :
طراحی و ساخت رله حفاظتی برق با تولید نیمه انبوه
طراحی و ساخت ترازوی الکترونیکی
دستگاه اتوماتیک جوش رینگ خودرو
سیستم کنترل کیفیت ترانسفورماتور
شیر اتوماتیک هوشمند گاز خانگی
سیستم کنترل دور موتور DC
دستگاه کنترل دما و رطوبت میکروپروسسوری
سیستم کنترل کیفیت و توزین مواد
طراحی و تولید مجموعه آزمایشگاهی ماشینهای الکتریکی
طراحی و تولید مجموعه سروو کنترل آزمایشگاه کنترل
طراحی و تولید مجموعه آزمایشگاهی کنترل صنعتی بوسیله PLC

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » جمعه 30 مرداد 1388, 5:50 pm

آدرس وب پیج دکتر حائریان ریاست و از موسسین موسسه سجاد

http://profsite.um.ac.ir/~haerian/

و به همراه لیستی از مقالات و کتب منتشر شده بین المللی توسط دانشجویان و اساتید موسسه

http://www.sadjad.ac.ir/UserFiles/Files/Table1.doc

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
hamed_kafshgiry
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hamed_kafshgiry » شنبه 31 مرداد 1388, 12:03 am

وای خدای من ger:
یعنی من جداً می تونم همچین دانشگاهی قبول بشم...........
این جوابها هم نمیاد که، ثانیه ها مثل یه عمر شده
بابا حالا من یه چیزی گفتم، اگه یه وقتی خیام قبول شدم چی؟
اونجا آمارشو نداری ( دقت کردی خیلی سوال می پرسم)
اساتیدش، دانشگاهش، بچه هاش، همین ISA خودمون
------------------------
یه چیز دیگه، آخه می دونی، من آدمی ام که اگه راهو نشونم بدن، تا آخرش میرم. امّا الان که نمی دونم مقاله چی هست، درباره چی باید بنویسم، چطوری شروع کنم؛ چطوری رو بندازم به استاد؟
( با توجه به اینکه کاردانی رو یه جای .... گذروندم. جایی که استاداش تو همین C++ خودمون هم گیر کرده بودن)
مهیار جان فردا این موقع جواب ها میاد، خیلی زحمت می کشی. اگه یه وقتی رتبه ام خوب نشد ( سنجش هیچی ش معلوم نیست) یه وقت نگی این یارو قبول نمی شد فقط جو گرفته بودش هااا
نوکرتم
* They don't even try *

ارسال پست