معرفي امكانات و اطلاعات در مورد دانشگاههاي غيرانتفايي مشهد

مدیر انجمن: مهيار

ارسال پست
آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: معرفي امكانات و اطلاعات در مورد دانشگاههاي غيرانتفايي مشهد

پست توسط مهيار » پنج‌شنبه 28 شهریور 1387, 5:34 pm

r_12737 نوشته شده:مهیار عزیز ..

ممنونم از توجهتون مثل همیشه .. !

راستی .. اگر کسی از دوستان مشهدی هست راجع به محل این موسسه اطلاعاتی هم داره خواهشا" کمک کنه ..
آدرسش رو زدن بلوار 7 تیر .. بلوار 7 تیر کجای مشهد میشه ؟! شنیدم جای خوبه مشهده .. ؟!
عزيز جان بلوار هفت تير آدرس دقيقش ميشه => بلوار وكيل آباد - خيابان آب و برق
در مورد جاش هم تقريبا از نقاط مناسب از نظر امكانات و پيشرفت در سطح شهر مشهد محسوب ميشه . ضمن اينكه تو اين منطقه فكر نميكنم از نظر گرفتن خونه يا شبيه اين به مشكل بخوريد . البته اين منطقه تا حدودي از مركز شهر و حرم مطهر رضوي دوره (حدود 40 دقيقه )
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
r_12737
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط r_12737 » پنج‌شنبه 28 شهریور 1387, 5:48 pm

در مورد جاش هم تقريبا از نقاط مناسب از نظر امكانات و پيشرفت در سطح شهر مشهد محسوب ميشه . ضمن اينكه تو اين منطقه فكر نميكنم از نظر گرفتن خونه يا شبيه اين به مشكل بخوريد . البته اين منطقه تا حدودي از مركز شهر و حرم مطهر رضوي دوره (حدود 40 دقيقه)

مهیار عزیز ..

درسته ، خیابان آب و برق رو شنیدم جای خوبیه از نظر امکانات ..
پس جاش و مکانش خوبه .. حالا اینکه به مرکز شهر دور باشه مسئله ای نیست !
راستی یه سوال که فکر کنم فوضولی باشه ! شما مشهدی هستید که این اطلاعات کامل رو دارید ؟!
از بابت هزینه اجاره خونه اونجا چطوره ؟! خبر دارید ؟!
ببخشید من انقدر سوال پیچتون کردم !!

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » پنج‌شنبه 28 شهریور 1387, 6:30 pm

r_12737 نوشته شده:
در مورد جاش هم تقريبا از نقاط مناسب از نظر امكانات و پيشرفت در سطح شهر مشهد محسوب ميشه . ضمن اينكه تو اين منطقه فكر نميكنم از نظر گرفتن خونه يا شبيه اين به مشكل بخوريد . البته اين منطقه تا حدودي از مركز شهر و حرم مطهر رضوي دوره (حدود 40 دقيقه)

مهیار عزیز ..

درسته ، خیابان آب و برق رو شنیدم جای خوبیه از نظر امکانات ..
پس جاش و مکانش خوبه .. حالا اینکه به مرکز شهر دور باشه مسئله ای نیست !
راستی یه سوال که فکر کنم فوضولی باشه ! شما مشهدی هستید که این اطلاعات کامل رو دارید ؟!
از بابت هزینه اجاره خونه اونجا چطوره ؟! خبر دارید ؟!
ببخشید من انقدر سوال پیچتون کردم !!
عزيز - من مشهدي نيستم اما مشهد زندگي ميكنم bil: .
در مورد اجاره خونه اون منطقه اطلاعي ندارم اما اگر بگردي يه جا كه دانشجويي باهات كنار بيان پيدا ميكني .
ضمن اينكه من وظيفه خودم ميدونم كه اگه اطلاعاتي داشتم در خدمت همه دوستان قرار بدم همونطور كه همه اينكارو ميكنند .
خوشحال ميشم اگه بازهم كمكي از دست من بر ميومد مطرح كنيد .bil:

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
r_12737
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط r_12737 » جمعه 29 شهریور 1387, 12:13 am

عزيز - من مشهدي نيستم اما مشهد زندگي ميكنم .
در مورد اجاره خونه اون منطقه اطلاعي ندارم اما اگر بگردي يه جا كه دانشجويي باهات كنار بيان پيدا ميكني .
ضمن اينكه من وظيفه خودم ميدونم كه اگه اطلاعاتي داشتم در خدمت همه دوستان قرار بدم همونطور كه همه اينكارو ميكنند .
خوشحال ميشم اگه بازهم كمكي از دست من بر ميومد مطرح كنيد .

بازم ممنونم از حسن نظرت مهیار عزیز ..

من مشهد 2 - 3 بار رفتم ، اما چند ساله که اصلا" نرفتم .. برای همین خبر ندارم از اوضاع و احوال شهر !
امیدوارم مایی که تهرانی هستیم بتونیم به خوبی بگذرونیم دوران تحصیلمون رو زیر سایه امام رضامون ..
بازم تشکر از بابت اطلاعاتتون ..

آواتار کاربر
Hamed_jon
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Hamed_jon » جمعه 29 شهریور 1387, 1:21 am

سلام
آقا مهیار و بقیه دوستان اطلاعاتی در مورد اقبال لاهوری مشهد ندارن؟؟؟
منظورم اطلاعات سایت نیست اونا رو خوندم و عکساشم دیدم منظورم حرف های دانشجویان اونجا در مورد وضعیتش.

راستی راستی مهیار جان چند تا سوال

1-وضعیت منطقه این دانشگاه چطوریاست؟؟؟
اینم آدرسش:بلوار پیروزی-بلوار سرافرازان-ابتدای خیابان رهایی

2-تو این منطقه اجاره خونه ها تو چه مایه هاست؟؟؟؟

و اطلاعاته دیگه ای که دارین.

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » جمعه 29 شهریور 1387, 1:10 pm

Hamed_jon نوشته شده:سلام
آقا مهیار و بقیه دوستان اطلاعاتی در مورد اقبال لاهوری مشهد ندارن؟؟؟
منظورم اطلاعات سایت نیست اونا رو خوندم و عکساشم دیدم منظورم حرف های دانشجویان اونجا در مورد وضعیتش.

راستی راستی مهیار جان چند تا سوال

1-وضعیت منطقه این دانشگاه چطوریاست؟؟؟
اینم آدرسش:بلوار پیروزی-بلوار سرافرازان-ابتدای خیابان رهایی

2-تو این منطقه اجاره خونه ها تو چه مایه هاست؟؟؟؟

و اطلاعاته دیگه ای که دارین.
والله من اين موسسه رو از نزديك ديدمش يعني چند دفعه گذري ديدم اونجارو چون خونه ي يكي از دوستام اونجاست . از نظر موقعيت جغرافيايش تو يه منطقه اي قرار گرفته كه در حال پيشرفته . در مورد اجاره خونه هم اونجا يكي از مناطقيه كه رو هر جاش كه دست بذاري خونه با قيمت مناسب دانشجويي پيدا ميكني . ضمن اينكه از نظر ساختمان آموزشي هم تقريبا مثه مابقيه غير انتفايي هاست .

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
Hamed_jon
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Hamed_jon » جمعه 29 شهریور 1387, 9:56 pm

مهیار جان واقعا ممنون

فقط عزیز من یه گیری دارم.

خوشبختانه من یک نفرو برای جابجایی از موسسه اقبال لاهوری مشهد به خاوران مشهد گیر آوردم.

دیگه مشکلی نداریم یا دانشگاه ها مشکلی ندارن؟؟

باید چی کار کنیم؟؟؟

آیا اینکار امکان پذیر هست یا نه؟؟؟؟

ممنون میشم. bil:

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » شنبه 30 شهریور 1387, 3:22 am

Hamed_jon نوشته شده:مهیار جان واقعا ممنون

فقط عزیز من یه گیری دارم.

خوشبختانه من یک نفرو برای جابجایی از موسسه اقبال لاهوری مشهد به خاوران مشهد گیر آوردم.

دیگه مشکلی نداریم یا دانشگاه ها مشکلی ندارن؟؟

باید چی کار کنیم؟؟؟

آیا اینکار امکان پذیر هست یا نه؟؟؟؟

ممنون میشم. bil:
دوست عزيز من قصد نا اميد كردن كسيو ندارم اما متاسفانه جابه جايي دانشجو بين دو موسسه غير انتفايي كه تو يه شهر هستند خيلي سخت انجام ميشه يعني هر دو طرف واسه انتقال سخت گيري ميكنند حتي اين جابه جايي واسه دو غير انتفايي هم كه تو دو شهر مختلف هستند خيلي سخت انجام ميشه (تجربه اين مسئله رو اثبات كرده ). اما اينو بگم كه يه دوست عزيز ديگه هم كه ميخواست همين كارو انجام بده اما تو يه شهر شمالي بهش توصيه كردم نهايت سعي و تلاششو بكنه حتي اگر 1% اميد داشته باشه به هر حال امتحان كردن شانس هيچ ضرري نداره . ضمن اينكه شما يه مزيتيم كه داري يه نفر جايگزين پيدا كردي و فقط ميمونه موافقت موسسه مبدا و مقصد كه كمي سخته و دوندگي داره .
به نكته كه بذهنم رسيد تا قبل از اين واسه گرفتن انتقالي يا همون جابه جايي تا قبل از اين يه تبصره اي همه دانشگاهها و موسسات غير انتفايي داشتند و اون اين بود كه واسه گرفتن انتقالي يا جا به جايي(حالا چه موقت و چه دائم ) حتما بايد يه ترم تو جايي كه قبول شدي بگذروني بعد اقدام كني البته همون موقع هم اگه يه پارتي بزرگ ميداشتي به راحتي ميتونستي و ناديده گرفتن اين تبصره كارتو درست كني همونطور كه چند تا از دوستان خودم اين كارو كردند (البته تهران واسه اين مسئله مستثناست چون به هيچ وجه انتقالي به تهران امكان پذير نيست ) . اما تو يه تاپيك خوندم ظاهرا يكي از دوستان پرسيده بود كه اين كار شدنيه(انتقالي يا جابه جايي ) حتي واسه ترم اول راستش من در جريان دقيق نيستم قانون اين بود كه گفتم حالا اگر عوض شده من در جريان نيستم .

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

rozita

پست توسط rozita » شنبه 30 شهریور 1387, 2:37 pm

با سلام خدمت دوستان عزیز
تو بخش نتایج نهایی کاردانی به کارشناسی دیدم بعضی از دوستان درباره بهتر بودن دانشگاه آزاد نسبت به غیرانتفایی ها گفتن.راستش من کاردانیم رو علمی کاربردی مشهد گرفتم که تمام اساتید من یا از دانشگاه آزاد بودن یا فردوسی مشهد.هیچ ربطی نداره که کدوم بهتره.معمولا اساتید مشترکن.
خیلی از بچه ها رو دیدم که با رتبه 5000 یا 5000 و خورده ای تو اولویت ها بهار رو زدن و قبول شدن.من چند تا از دوستام بهار خونن چند تایی هم توس.از دانشگاه بهار راضی بودن ولی می گفتن مدیر گروه و اکثر اساتید اونجا رشتشون برقه.حتی مدیر گروه اونجا رو می شناسم.فوق لیسانس برقه! ولی توس چون هیئت امناش اساتید دانشگاه فردوسی هستن تمام یا بشتر اساتید رو از دانشگاه فردوسی می یارن.دوستام خیلی خیلی راضی بودن.حالا این دوستان اولویت ها رو چرا اینجوری زدن نمی دونم؟؟؟؟؟؟؟
با این تفاسیر صحبت دوستان درمورد بهتر بودن آزاد به غیرانتفاعی کلا منتفیه.

در اینجا باید باز هم از دوست خوبمون مهیار جان تشکر کنم به خاطر اطلاعات خوبی که درباره دانشگاهها بهمون دادن و بهشون تبریک بگم به خاطر قبولیشون.

با آرزوی موفقیت برای ایشون و دیگر دوستان.

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » شنبه 30 شهریور 1387, 6:12 pm

rozita نوشته شده:با سلام خدمت دوستان عزیز
تو بخش نتایج نهایی کاردانی به کارشناسی دیدم بعضی از دوستان درباره بهتر بودن دانشگاه آزاد نسبت به غیرانتفایی ها گفتن.راستش من کاردانیم رو علمی کاربردی مشهد گرفتم که تمام اساتید من یا از دانشگاه آزاد بودن یا فردوسی مشهد.هیچ ربطی نداره که کدوم بهتره.معمولا اساتید مشترکن.
خیلی از بچه ها رو دیدم که با رتبه 5000 یا 5000 و خورده ای تو اولویت ها بهار رو زدن و قبول شدن.من چند تا از دوستام بهار خونن چند تایی هم توس.از دانشگاه بهار راضی بودن ولی می گفتن مدیر گروه و اکثر اساتید اونجا رشتشون برقه.حتی مدیر گروه اونجا رو می شناسم.فوق لیسانس برقه! ولی توس چون هیئت امناش اساتید دانشگاه فردوسی هستن تمام یا بشتر اساتید رو از دانشگاه فردوسی می یارن.دوستام خیلی خیلی راضی بودن.حالا این دوستان اولویت ها رو چرا اینجوری زدن نمی دونم؟؟؟؟؟؟؟
با این تفاسیر صحبت دوستان درمورد بهتر بودن آزاد به غیرانتفاعی کلا منتفیه.

در اینجا باید باز هم از دوست خوبمون مهیار جان تشکر کنم به خاطر اطلاعات خوبی که درباره دانشگاهها بهمون دادن و بهشون تبریک بگم به خاطر قبولیشون.

با آرزوی موفقیت برای ایشون و دیگر دوستان.
دوست عزيز اين فقط پيشنهاد منه اگه توجه كرده باشيد من خودم همونجا گفتم بعد از سجاد و خيام تقريبا همه موسسات مشهد در يه سطحند .
من خودم از نزديك موسسه توس رو ديدم حتي داخل اين موسسه هم رفتم و داخل موسسه رو هم ديدم . يه ساختمون دو طبقه داره و نمونه بارز يه خونه است كه شده موسسه غير انتفايي حتي يه تابلو نداره كه مشخص بشه اين موسسه اسمش چيه فقط يه چيزي زدن به ديوار موسسه در ابعاد 30*40 سانتيمتر كه روش نوشته موسسه غير انتفايي توس . اين موسسه در مجوع 3 يا 4 رشته فعال بيشتر نداره . اما همونطور كه خودتون هم گفتيد از نظر اساتيد , سطحش واقعا از بهار و چند موسسه ديگه بالاتره و اكثرا اساتيد دانشگاه فردوسي اونجا تدريس ميكنند .
در مورد بهتر بودن آزاد علمي كاربردي و غير انتفايي هم هيچ صحبتي نميكنم چون اصلا به موضوع تاپيك مربوط نميشه و باعث انحراف بحث ميشه .
موفق باشيد

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
Hamed_jon
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Hamed_jon » دوشنبه 1 مهر 1387, 5:39 pm

سلام مهیار جان

عزیز من متاسفانه دیروز از مشهد میام و با معاونت آموزشی خاوران صحبت کردم گفت اصلا نمیشه مگر اینکه یه ترم بگذره تا ببینیم چی میشه.

راستی دوستانی که دانشگاه خاوران مشهد قبول شدن ثبت نام 2 و 3 میباشد و شروع کلاسها 6 میباشد.نگین نگفتم. bil:

راستی مهیار جان میشه به ما بگی من که اقبال هستم و دوستم که خاوران هست کجا خونه بگیریم که هردو با یه خط اتوبوس بتونیم بریم دانشگاه. فقط یک خط.

طرفای بلوار دانشجو و اونورا نباشه که قیمتاش سرسام آوره.

خیلی گیر کردیم مهیار چه کنیم به نظرت؟ kis:

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » دوشنبه 1 مهر 1387, 8:18 pm

Hamed_jon نوشته شده:سلام مهیار جان

عزیز من متاسفانه دیروز از مشهد میام و با معاونت آموزشی خاوران صحبت کردم گفت اصلا نمیشه مگر اینکه یه ترم بگذره تا ببینیم چی میشه.

راستی دوستانی که دانشگاه خاوران مشهد قبول شدن ثبت نام 2 و 3 میباشد و شروع کلاسها 6 میباشد.نگین نگفتم. bil:

راستی مهیار جان میشه به ما بگی من که اقبال هستم و دوستم که خاوران هست کجا خونه بگیریم که هردو با یه خط اتوبوس بتونیم بریم دانشگاه. فقط یک خط.

طرفای بلوار دانشجو و اونورا نباشه که قیمتاش سرسام آوره.

خیلی گیر کردیم مهیار چه کنیم به نظرت؟ kis:
دوست عزيز والله چي بگم اين دو دانشگاه كلا تو دو منطقه جدا از هم قرار دارند يعني خاوران قاسم آباد و اقبال بلورا پيروزي(يا همون سرافرازان ) خيلي سخت بشه يه خونه بگيري كه با يه خط اتوبوس برين دانشگاه حداقل شايد من اطلاع نداشته باشم . اما به نظر من شايد بشه تو بلوار كوثر يا بلوارهاي فرعي داخل بلوار وكيل آباد يه خونه مناسب پيدا كنيد . والله تو اين يه زمينه نميتونم به درستي راهنمايتون كنم چون اصلا تو اين ضمينه اطلاع درست حسابي ندارم اما به نظر من اگه يكمي بگردي حتما اون چيزي كه ايده آلت باشه پيدا ميكني .
اميدوارم هر دو شما تو مشهد موفق باشيد .

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

jessi2

پست توسط jessi2 » شنبه 25 آبان 1387, 9:13 pm

سلام آقا مهیار .
من چندتا سوال داشتم .ممنون میشم مثل همیشه راهنمایی کنین dd: .
میخوام بدونم موسسه اقبال لاهوری بهتره(بهتر از نظر دانشگاهش وسطحش و امکاناتش و حتی بزرگیش) یا موسسه اسرار یا فردوس؟
من شنیدم فردوس یک موسسه خیلی کوچیک هست و سال اوله که کامپیوتر میذاره و اسرار از اونجا بهتره؟درسته؟مکان موسسات واسم مهم نیست چون همشون تقریبا" نقاط خوب مشهد هستن.
کدوم یکی از این 3 تا موسسه بهتر هستش ؟ go:
مطهر هم که از رده خارجه.خیلی بده.
khk:

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » سه‌شنبه 28 آبان 1387, 7:46 pm

jessi2 نوشته شده:سلام آقا مهیار .
من چندتا سوال داشتم .ممنون میشم مثل همیشه راهنمایی کنین dd: .
میخوام بدونم موسسه اقبال لاهوری بهتره(بهتر از نظر دانشگاهش وسطحش و امکاناتش و حتی بزرگیش) یا موسسه اسرار یا فردوس؟
من شنیدم فردوس یک موسسه خیلی کوچیک هست و سال اوله که کامپیوتر میذاره و اسرار از اونجا بهتره؟درسته؟مکان موسسات واسم مهم نیست چون همشون تقریبا" نقاط خوب مشهد هستن.
کدوم یکی از این 3 تا موسسه بهتر هستش ؟ go:
مطهر هم که از رده خارجه.خیلی بده.
khk:
دوست عزيز اول ازتون عذر خواهي كنم بابت تاخيري كه در پاسخ به سئوالتون به وجود اومد اينو بذاريد پايه گرفتاري درسي و كاري .

در مورد سئوال اولتون بايد بگم حق با شماست اقبال به مراتب از اون دو مورد ديگه بهتر چه از نظر امكانات و چه از نظر اساتيد (و هيئت موسس كه اكثرا از اعضا هيئت علمي دانشگاه فردوسي مشهد هستند ) . در مورد فردوس و اسرار هم از اونجايي كه تازه تاسيسند من اطلاعات دقيقي ندارم كه راهنمايتون كنم با توجه به حرف خودتون تو اين موسساتي كه واسه تكميل ظرفيت اعلام آمادگي كردن اول خاوران - اقبال لاهوري - اسرار - فردوس - مطهر ( در مورد 3 موسسه آخر فكر ميكنم هر سه تو يه سطح باشند من در مورد اين 3 تا موسسه اطلاعات دقيق و مدوني ندارم كه در اختيارتون بذارم ).
اميدوارم حرفهايه من مفيد واقع شده باشه .
موفق باشيد

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

jessi2

پست توسط jessi2 » چهارشنبه 29 آبان 1387, 4:02 pm

ممنونم از شما مهیار جان.
خواهش میکنم.میدونم درسا زیاده.
شرمنده..ممنون. bil:

ارسال پست