چرا همه پسرها نسبت به عشق هیچ حسی ندارند؟

بحث در مورد مسائل روانشناسی
قفل شده
دختران آبی

چرا همه پسرها نسبت به عشق هیچ حسی ندارند؟

پست توسط دختران آبی » سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1391, 12:39 am

به نظرمن پسرها همه بی احساس هستند ما دخترا اونقدر عاشق پسرا میشیم که حتی یه لحظه دوریش برامون سخته ولی اونا چی تا یکی بهترازما گیرشون میاد ما رورها می کنن در حالی که ما اینقدر التماس می کنیم ولی به حرفمون گوش نمیدن و میرن شمارشونوهم عوض می کنن من واقعا قبول دارم بی احساسن پسرا.... ger ger ger

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: چرا همه پسرها نسبت به عشق هیچ حسی ندارند؟

پست توسط mehdi-dardesar » دوشنبه 19 تیر 1391, 2:51 am

خوب دلیل داره دیگه اگه پسرا دست پیش نگیرن دخترا میرن
اون التماسم که واسه دوس داشتن نیست دخترا میکنن واسه اینه که زورشون میاد ولشون کنن آخه دخترا هم دل دارن دیگه دوس دارن واسه یه بارم شده پسرو ول کنن ولی موفق نشدن تا حالا bale bale bale
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

آواتار کاربر
$ensieh
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: انديشه
تماس:

پست توسط $ensieh » پنج‌شنبه 22 تیر 1391, 9:16 pm

دختران آبی نوشته شده:به نظرمن پسرها همه بی احساس هستند ما دخترا اونقدر عاشق پسرا میشیم که حتی یه لحظه دوریش برامون سخته ولی اونا چی تا یکی بهترازما گیرشون میاد ما رورها می کنن در حالی که ما اینقدر التماس می کنیم ولی به حرفمون گوش نمیدن و میرن شمارشونوهم عوض می کنن من واقعا قبول دارم بی احساسن پسرا....
سلام
اتفاقا همه پسرا بي احساي نيستن و خيلي ها هم خيلي با احساسن فقط مشكل اينه كه بعد احساسي و نوع ابراز علاقشون كلا با هم متفاوته كه اگه تفاوت هاي همه بشناسن راحت با هم كنار ميان البته آدمهاي سالم
در ضمن آدمي كه راحت واست جايگزين مياره ارزش دوست داشتن و التماس و اين حرفارو نداره عزيزم
آدم بايد به مرور عاشق شخصيت و اخلاق و طرز فكر يكي بشه و مطمئن باشه كه عشقشو جاي درستي خرج كرده
mehdi-dardesar نوشته شده:خوب دلیل داره دیگه اگه پسرا دست پیش نگیرن دخترا میرن
اون التماسم که واسه دوس داشتن نیست دخترا میکنن واسه اینه که زورشون میاد ولشون کنن آخه دخترا هم دل دارن دیگه دوس دارن واسه یه بارم شده پسرو ول کنن ولی موفق نشدن تا حالا
دختري كه بخواد بره، با دست پيشو اين چيزا وانميسه.
خيلي هم موفق شدن كه خيلي ها رو ول كنن اما اصلا مگه مهمه؟!
وقتي كه رابطه به درد نميخوره و معلومه آدم همديگه نيستن بايد تموم شه اينكه از طرف كيه مهم نيست.
زماني واقعا زشته كه پسر از رو هوس و بي معرفتي و اين چيزا ميخواد بره كه اونم بهتر كه بره و شرشو كم كنه nar:
دلمان که میگیرد تاوان لحظاتیست که دل میبندیم...
چه سخت است دلتنگ قاصدک بودن در جاده ای که در آن هیچ بادی نیست!

آواتار کاربر
اشکان خان(2)
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط اشکان خان(2) » پنج‌شنبه 22 تیر 1391, 9:27 pm

آآآآخییی چییی شدههه؟؟ کی گفته پسرا احساس ندارن منو نگا از تو چشام احساس میپاچه مگه نه انسی؟؟ ddn: amuz: چشا رو حال میکنی؟؟نیگا: amuz: amuz:
خدايا

كسي را كه قسمتِ كسِ ديگريست

سرِ راهمان قرار نده!

تا شب هاي دلتنگيش براي ما باشد،

روزهاي خوشش براي ديگري..

✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿

خَستــــه ام....! امــــا تَحمـُـــل مـی کُنــم... خُــــدایـــا روزِگـــارت با من و احساسم بـَــد تـــا کـــرد...!
----------------------------
فال حافظ:
http://hamehchi.com/fal-hafez/fal.php

سکوت اتاقو داره میشکنه تیک تاکه ساعت رو دیوار

آواتار کاربر
Meysam91
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Meysam91 » جمعه 25 مرداد 1392, 8:04 am

سلام

با احساس بودن و داشتن یه قلب عاشق و یه عقل سالم به جنسیت هیچ ارتباطی نداره. شما هم شنیدین باور نکنین.
درسته که دخترا احساس محور فکرمیکنن و پسرا عقل محور(غالبا) اما دلیل نمیشه که از نیمه ی دوم بویی نبرده باشن . مطمئن باشید هم پسر بی احساس هست هم دختر بی احساس. مهم اینه که آدم بخواد چجوری زندگی کنه و هدفش چی باشه. چقدر برای خودش،خدای خودش و دیگران ارزش قائل باشه!
همونطور که دوستان گفتن رمز موفقیت و پایداری یه رابطه عاشقانه و صمیمی شناخت کافی و کنار اومدن با تفاوت های مردونه و زنونه ست. تا وقتی یکیشون گذشت نکنه و دیگری رو با خودش همراه نکنه رابطشون مثل دوتا ریل قطار میشه که هیچوقت به هم نزدیک نمیشن و شاید تغییر مسیر هم بدن
بهرحال این تصور درستی نیست. انسان بودن یه چیزی بالاتر از جنسیت و نژاد و فرهنگ و دین هست.
هرکسی میتونه یه انسان خوبی باشه . یه همسر خوب . و یک پدر یا مادر خوب

تصویر

گاهی گمان میکنی که نمی شود
گاهی نـمی شـود که نمی شــود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست
گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
گاهی گدای گدایی و بخـت نیـست
گاهی همه شهر گدای تو می شود

اللهم عجل لولیک الفرج

manoto1371
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط manoto1371 » شنبه 26 مرداد 1392, 12:07 pm

دختران آبی نوشته شده:به نظرمن پسرها همه بی احساس هستند ما دخترا اونقدر عاشق پسرا میشیم که حتی یه لحظه دوریش برامون سخته ولی اونا چی تا یکی بهترازما گیرشون میاد ما رورها می کنن در حالی که ما اینقدر التماس می کنیم ولی به حرفمون گوش نمیدن و میرن شمارشونوهم عوض می کنن من واقعا قبول دارم بی احساسن پسرا.... ger ger ger
با یاد خدا و با سلام
بهتره در مورد اینگونه موضوعات اجتماعی خیلی کلی قضاوت نکنیم (به اصطلاح کیلویی) ...
عشق با علاقه با عادت کردن بهم با ... خیلی تفاوت داره .
اگر بخواهید کلا جنس مذکر بد بدونید پس هر پسری هم میتونه با یک دلیل مثلا خودفروشی دختران اظهار نظر کنه و بگه تمام دختران مشکل دارند .
بهتر واقع بین باشم درست حرکت کنیم که صددرصد اینگونه مشکلات پیش نخواهد آمد.
نیا نیا گل نرگس ز رنجمان تو مکاه

کسی ز خلق و خلائق فدای راه تو نیست

اللهم عجل لولیک الفرج

آواتار کاربر
Meysam91
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Meysam91 » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 2:10 pm

manoto1371 نوشته شده:
دختران آبی نوشته شده:به نظرمن پسرها همه بی احساس هستند ما دخترا اونقدر عاشق پسرا میشیم که حتی یه لحظه دوریش برامون سخته ولی اونا چی تا یکی بهترازما گیرشون میاد ما رورها می کنن در حالی که ما اینقدر التماس می کنیم ولی به حرفمون گوش نمیدن و میرن شمارشونوهم عوض می کنن من واقعا قبول دارم بی احساسن پسرا.... ger ger ger
با یاد خدا و با سلام
بهتره در مورد اینگونه موضوعات اجتماعی خیلی کلی قضاوت نکنیم (به اصطلاح کیلویی) ...
عشق با علاقه با عادت کردن بهم با ... خیلی تفاوت داره .
اگر بخواهید کلا جنس مذکر بد بدونید پس هر پسری هم میتونه با یک دلیل مثلا خودفروشی دختران اظهار نظر کنه و بگه تمام دختران مشکل دارند .
بهتر واقع بین باشم درست حرکت کنیم که صددرصد اینگونه مشکلات پیش نخواهد آمد.
درسته منم همینو بهشون میگم. ولی فکرکنم چون خودشون این اتفاق براشون افتاده بدبین شدن

گاهی گمان میکنی که نمی شود
گاهی نـمی شـود که نمی شــود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست
گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
گاهی گدای گدایی و بخـت نیـست
گاهی همه شهر گدای تو می شود

اللهم عجل لولیک الفرج

mahmod
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ahwaz
تماس:

پست توسط mahmod » جمعه 1 شهریور 1392, 7:24 pm

جالب است.
..................................................... امضا نداریم .....................................................

bahar.naranj
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: شیراز

پست توسط bahar.naranj » یک‌شنبه 31 شهریور 1392, 12:38 pm

نمیدونم هرکی یه نظر داره ونظر همه شما محترم ولی یه چیز که تو مدتی از عمرم که خیلی خوب فهمیدم ودرکش کردم عشق جنس مخالفم(پسر) بوده!!!
به نظر من پسرا دیرتر از دخترا عاشق میشن وسخت تر اما وقتی عاشق شدن ویکی دوست داشته باشن معذرت میخوام از سگ وفادار تر میشن!!!و اما...
واما دخترها!اوایل ارتباط حس خوبی دارن که اسمش میذارن عشق!
ولی فقط یه حس خوبه.حس دوست داشتن ودوست داشته شدن یه مدت که بگذره حسه از بین میره چون توی ذهنشون از پسره یه اسطوره میسازن بعد از یه مدت میفهمن اشتباه فکر کردن و به قول خودشون سگ خونمون هم حسابش نمیکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نگید پسر عشق حالیش نیست.هست اما اونا دنبال یه عشق واقعی هستن کسی که اونا رو همونجوری که هستن بخواد.
خودم دختر هستما ولی اینا رو یاد گرفتم از کسی که بعد از نبودش تازه فهمیدم اون حس خوبی که بهش داشتم فقط حس نبود تبدیل به واژه عشق شده بود و من خیلی دیر اینو فهمیدم که اون واقعا منو میخواست اما درک نکردم.
پسر میفهمه عشق چیه ودرک میکنه حتی در بیشتر مواقع بیشتر از دختر................
پ

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » یک‌شنبه 31 شهریور 1392, 9:28 pm

با سلام
کلا من مفهوم عشق رو به طوری که دوستان فرمودن، نمیدونم و نمی فهمم
به نظرم عشق واقعی دو تا است : عشق مادر به فرزند و عشق و حب بنده ی خالص به خدا یا بالعکس اینو خوب نمیدونم متاسفانه
goll
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
nasim1
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط nasim1 » یک‌شنبه 5 آبان 1392, 3:33 pm

dan بیخیال بابا دخترو پسر ک نداره کلا در حال حاضر عشق وجود نداره شاید 1 درصد شاااااااااااااااااااااااااااید :grin:
همه دنیا در حکم یه دوربین عکاسی است، لطفالبخند بزنید !!

آواتار کاربر
s.mahmood
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران-مینی سیتی
تماس:

پست توسط s.mahmood » یک‌شنبه 5 آبان 1392, 5:07 pm

خوب آخه چرا یه طرفه حر میزنی؟
چرا اینقدر وابسته میشی که ایتجوری بشه؟ هدفت از رابطه چیه؟
یه چیزی که تو این سریال های شبکه cbs به وضوح پیداست اینه که تا جایی تو رابطه پیش برین که طرفتون پیش رفته. نه کم نه بیشتر و با توافق هم و با توجه به شرایط آروم آروم برید مرحله های جدید تو رابطه تا کسی ذربه نبینه.
مطمئن باشید هم پسرا احساس دارن هم دخدرا و البته جمع بستن و به یه چشم نگاه کردن کار پسندیده ای نیست...
cuf: back to paygah dade
آنقدر شکست می‌خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم
می خوام برم..... خدا کنه قبول کنه

آواتار کاربر
Ali.powerElectricity
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: شیــــــــــــــــــــراز
تماس:

پست توسط Ali.powerElectricity » پنج‌شنبه 30 آبان 1392, 11:50 am

bahar.naranj نوشته شده:نمیدونم هرکی یه نظر داره ونظر همه شما محترم ولی یه چیز که تو مدتی از عمرم که خیلی خوب فهمیدم ودرکش کردم عشق جنس مخالفم(پسر) بوده!!!
به نظر من پسرا دیرتر از دخترا عاشق میشن وسخت تر اما وقتی عاشق شدن ویکی دوست داشته باشن معذرت میخوام از سگ وفادار تر میشن!!!و اما...
واما دخترها!اوایل ارتباط حس خوبی دارن که اسمش میذارن عشق!
ولی فقط یه حس خوبه.حس دوست داشتن ودوست داشته شدن یه مدت که بگذره حسه از بین میره چون توی ذهنشون از پسره یه اسطوره میسازن بعد از یه مدت میفهمن اشتباه فکر کردن و به قول خودشون سگ خونمون هم حسابش نمیکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نگید پسر عشق حالیش نیست.هست اما اونا دنبال یه عشق واقعی هستن کسی که اونا رو همونجوری که هستن بخواد.
خودم دختر هستما ولی اینا رو یاد گرفتم از کسی که بعد از نبودش تازه فهمیدم اون حس خوبی که بهش داشتم فقط حس نبود تبدیل به واژه عشق شده بود و من خیلی دیر اینو فهمیدم که اون واقعا منو میخواست اما درک نکردم.
پسر میفهمه عشق چیه ودرک میکنه حتی در بیشتر مواقع بیشتر از دختر................
دقیقا با حرف بهار موافقم! bale
کاش همه مثه تو فکر میکردند! danesh sbl
سه چیز را با احتیاط بردار : قدم ، قلم ، قسم !
سه چیز را پاک نگه دار : جسم ، لباس ،خیال !
از سه چیز کار بگیر : عقل ، همت ، صبر !
از سه چیز خود را دور نگهدار: افسوس ، فریاد ، نفرین !
سه چیز را آلوده نکن : قلب ، زبان ، چشم !
اما سه چیز را هیچ گاه فراموش نکن : خدا ، مرگ و دوست …

قفل شده