نتايج تكميل ظرفيت سراسري 89

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
آواتار کاربر
M@jid
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: نتايج تكميل ظرفيت سراسري 89

پست توسط M@jid » شنبه 16 بهمن 1389, 7:21 pm

با سلام خدمت دوستان

من هم با رتبه ي 235 در مرحله ي اول دانشگاه شهيد باهنر كرمان قبول شدم .
و در تكميل ظرفيت در دانشكده ي شهيد شمسي پور تهران.

اميدوارم به خواسته هايي كه داشتم برسم.. . goll
این گونه تقوا بورزید:
حضرت امیر(ع) می فرمایند: مانند کسی تقوا پیشه کنید که دامن همّت برای اطاعات خدا به کمر زده است و سخت تلاش می کند و در فاصله مرگ و زندگی چالاکانه راه می پوید و از ترس عذاب آخرت به درگاه خداوند استغفار می کند و در رفتن به عالم آخرت و عاقبت کارها به اندیشه می پردازد.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
خداوندا تماشا کن / در آن جایی که می گویند هر انسان/ به راه و سبک و فکر خویش آزاد است/ عدالت شاهِ ارزشهاست/ در آن جایی که مُلکش جای فرصتهاست/ یدِ منفورِ مخلوقی/ چنین گستاخ و بی شرمانه می سوزد کتابت را/ نمی دانند جای امنِ این آیات/ درونِ صفحه های خشکِ کاغذ نیست/ درختِ سبزِ عالم را نمی بینی ؟/ مگر هر شاخه اش الله اکبر نیست ؟/ زمین گريان شده انگار/ و من در گوشه ی تاریكی از افکار/ تنم بی روح و پر زنگار/ که چنگِ سرخِ بی مفتولِ عادت را/ چگونه ساز باید گفت/ و آیا می توان دلزخم ها را شست ؟/ از این عالمفریبی ترکِ عادت گفت ؟

آواتار کاربر
M@jid
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط M@jid » شنبه 16 بهمن 1389, 7:27 pm

MBSIT نوشته شده:با عرض سلام و خسته نباشید
دوستان من در تکمیل ظرفیت از باهنر شیراز قبول شدم
امروز که برای درخواست انتقالی رفتم به موسسه مون گفتن باید هزینه سه ترم باقیمانده پرداخت کنی بعنی سه تا شهریه ثابت.
پرسیدم گفتم این قانون وزرات علوم گفتن آره که من تو آیین نامه انتقالی و مهمانی ورزات علوم همچنین چیزی ندیدم
آیا همچنین وجود داره ؟ آیا همین مسله برای شما هم پیش اومد؟
لطفا جواب بدین که اگه اینطوری باشه من مجبورا بی خیال شیراز می شم و زود برم تا وقت انتخاب واحد تموم نشده در موسسه خودم انتخاب واحد کنم
فقط خیلی زود ممنون

سلام .. فكر نكنم همچين چيزي باشه ..

اميدوارم دوستان ديگر بتونن كمكتون كنن .. به ادمين سايت ايميل بزنيد خب !
این گونه تقوا بورزید:
حضرت امیر(ع) می فرمایند: مانند کسی تقوا پیشه کنید که دامن همّت برای اطاعات خدا به کمر زده است و سخت تلاش می کند و در فاصله مرگ و زندگی چالاکانه راه می پوید و از ترس عذاب آخرت به درگاه خداوند استغفار می کند و در رفتن به عالم آخرت و عاقبت کارها به اندیشه می پردازد.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
خداوندا تماشا کن / در آن جایی که می گویند هر انسان/ به راه و سبک و فکر خویش آزاد است/ عدالت شاهِ ارزشهاست/ در آن جایی که مُلکش جای فرصتهاست/ یدِ منفورِ مخلوقی/ چنین گستاخ و بی شرمانه می سوزد کتابت را/ نمی دانند جای امنِ این آیات/ درونِ صفحه های خشکِ کاغذ نیست/ درختِ سبزِ عالم را نمی بینی ؟/ مگر هر شاخه اش الله اکبر نیست ؟/ زمین گريان شده انگار/ و من در گوشه ی تاریكی از افکار/ تنم بی روح و پر زنگار/ که چنگِ سرخِ بی مفتولِ عادت را/ چگونه ساز باید گفت/ و آیا می توان دلزخم ها را شست ؟/ از این عالمفریبی ترکِ عادت گفت ؟

desatir7316
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط desatir7316 » شنبه 16 بهمن 1389, 8:58 pm

سلام دوستان
من با رتیه 248 مرحله اول دانشگاه غیر انتفاعی شمال قبول شدم
الان هم توی تکمیل ظرفیت باهنر شیراز قبول شدم
برای همه هم آرزوی موفقیت می کنم

mahtabb

پست توسط mahtabb » شنبه 16 بهمن 1389, 10:16 pm

atiga نوشته شده:
mahtabb نوشته شده:سلام
دوست من MBSIT , من شریعتی قبولیدم اما وقتی با موسسه که ترم پیش بودم صحبت کردم حرفی بابت پرداخت شهریه ثابت نکرد !
ممنون به خاطر اینکه جواب دادید.
من به وزارت علوم زنگ زدم کارشناس مسائل غیرانتفاعی گفت که نمیتونن ازتون هیچ گونه وج اضاقی دریافت کنن. اینو به ریس موسسه کقتم اما اینا که حرف حساب حالیشو نمیشه.
حالا نمیدونم چی کار کنم.
از مدیران سایت می خوام که در این مورد منو راهنمایی کنن

دوست من تو چیکار به موسسه ای که هستی داری!
به لطفشون که واحدامونو تطبیق نمیدن که , فقط میمونه مدرکت که اونم دانشگات باید به این موسسه درخواست بزنه که اونا هم مجبور هستن بفرستن.
شما با خیال راحت برو ثبت نام

DANESHJOO-ONLINE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط DANESHJOO-ONLINE » یک‌شنبه 17 بهمن 1389, 6:12 pm

با سلام و عرض ارزوی موفقیت برای تمامی پذیرفتگان شهرستانی نرکده باهنر:باید حضور تمام بچه های شهرستانی(غیر شیرازی)که در این نرکده قبول شدند عرض کنم با توجه به اطلاعات واصله از منابع معتبر کسب اطلاع شد که مسیولین این مرکز قصد دارند انحصارا به دانشجویان کارشناسی خوابگاه ندهند که این هم برمیگرده به همون قضایای قبلی که هنوز هم گریبان گیر ماست!!!

لذا به تمامی دانشجویان ورودی بهمن جهت برگزاری یک اعتراض گروهی در همان بدو ورود به نرکده اعلام میشه که امادگی لازم رو داشته باشند!!!

دوستان عزیز رشته کامپیوتر اونجا برای هماهنگی بیشتر ابتدا یک صلاح مشورت با هم انجام خواهیم داد!!!!البته این اقدام گستاخانه هنوز قطعی نشده ولی در صورت قطعی شدن تاریخ و چگونگی برگزاری اعتراض به اطلاع همه میرسه!
یادتون باشه ما نسل جدید ورودیهای کارشناسی هستیم و دیگه نباید جلوی هیچ اقدام این به اصطلاح مسیولا کوتاه بیایم!!!!
برای هماهنگی بیشتر با من فقط از طریق پیامک در ارتباط باشین!!!
..........

bshamlo

پست توسط bshamlo » یک‌شنبه 17 بهمن 1389, 11:39 pm

با سلام خدمت دوستان خوب
من کنکور کاردانی به کارشناسی امسال شرکت کردم سخت افزار دانشگاه کوثر قزوین قبول شدم ولی سرباز بودم نتونستم برم دادشم اسممو توی تکمیل ظرفیت ثبت کرده بود ولی تمامی کد کاربری رهگیری و هر چی رمز بوده رو گم کرده حالا باید چی کار کنم.
میشه کمکم کنید.

111000

پست توسط 111000 » سه‌شنبه 19 بهمن 1389, 11:37 pm

MBSIT نوشته شده:با عرض سلام و خسته نباشید
دوستان من در تکمیل ظرفیت از باهنر شیراز قبول شدم
امروز که برای درخواست انتقالی رفتم به موسسه مون گفتن باید هزینه سه ترم باقیمانده پرداخت کنی بعنی سه تا شهریه ثابت.
پرسیدم گفتم این قانون وزرات علوم گفتن آره که من تو آیین نامه انتقالی و مهمانی ورزات علوم همچنین چیزی ندیدم
آیا همچنین وجود داره ؟ آیا همین مسله برای شما هم پیش اومد؟
لطفا جواب بدین که اگه اینطوری باشه من مجبورا بی خیال شیراز می شم و زود برم تا وقت انتخاب واحد تموم نشده در موسسه خودم انتخاب واحد کنم
فقط خیلی زود ممنون

من اولش 2900 قدرت فیض کاشان
تکمیل ظرفیت 1700 کنترل شهاب دانش shd: str:
MBSIT عزیز و تمام کسانی که این نامردی در حقشون میشه
مثلا از MBSIT میخوان پول 3 ترم رو بگیرن و از من پول یک ترم و اگه این قانون وزارت خونه باشه چرا از من یک ترم و از دیگری پول 3 ترم ؟ ==> پس این قانون نیست و فقط پول زور هست
من رفتم سازمان سنجش ( 18/11/89 ) و موضوع رو مطرح کردم و بهم گفتن که داشتن فرم تسویه حساب جزو مدارکی که موقع ثبت نام لازم هست، نیست و فقط شما باید یک گواهی اشتغال به تحصیل تو همون نیم سالی که درس میخوندی داشته باشی ( راست میگفت شما الان برو تو سایت شهاب دانش و حرفی از داشتن برگه تسویه حساب موقع ثبت نام نزده و فقط یک گواهی میخواد ) بعد بهم گفت 2-3 هفته بعد از ثبت نامتون ما ( سازمان سنجش ) یه نامه به همه دانشگاههای غیر انتفاعی میزنیم و ازشون میخواهیم که مدارک اونایی که تو تکمیل ظرفیت قبول شدن رو به دانشگاه جدیدشون ارسال کنند
بعد رفتم وزارت علوم ( همون روز ) و رفتم پیش مسئول مربوطه
بهش موضوع رو گفتم و اون هم به صراحت گفت این کار کاملا خلاف قانون هست و دستش درد نکنه چون یه کپی از بخشنامه ای که در این مورد بود بهم داد و گفت برو نشونشون بده و اگه برات امضا نکردن برو طبقه اول و ازشون شکایت کن bale
شماره بخش نامه : 24/12/1473
تاریخ : 80/5/28
این هم تصویر بخش نامه فقط ببخشید اگه یه کم کیفیتش پایینه آخه با موبایل عکس گرفتم شما هم یه پرینت ازش بگیر و ببر نشونشون بده اما مطمئن باش که خودشون همه این بخش نامه ها رو دارن ولی چون به نفعشون نیست رو نمیکنن
نهایتش اینه که قبل از تاریخ ثبت نام ( 24/11/89 ) همومن با هم قرار میذاریم و میریم سازمان سنجش یا وزارت علوم و اعتراض میکنیم تا حقمون رو بگیریم
ببخشید قبل از اینکه عکس رو ببینید این رو دقت کنید که تو بخش نامه نوشته اگه دانشجو تو امتحان پایان ترم شرکت نکنه و جواب تکمیل ظرفیتش هم اومده باشه دانشگاه موظفه که همه پولش رو مسترد کنه str:
این بند 5 بخش نامه ای هست که تو عکس پایین درباره اش صحبت شده ( و شبهات رو درباره این بند برطرف کرده )
5- موسسه مبدا میتواند از دانشجویان متقاضی انتقال شهریه ثابت و متغییر تا سقف 16 واحد یک نیمسال تحصیلی را اخذ کند
((( به من فقط همین بند 5 رو نشون میدادن و میگفتن پول بده ))) looc nar:

تصویر

قفل شده