بحث و گفتگو درباره كنكور علمي كاربردي 89

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: بحث و گفتگو درباره كنكور علمي كاربردي 89

پست توسط Parsian » شنبه 23 بهمن 1389, 10:18 am

mohamad1157 نوشته شده:دوست عزیز من که پیام نورم باید انصراف بدم باسه علمی کاربردی تا ثبت نام کنم؟
سلام دوست عزیز هیچ نیازی به این کار ندارید ، دانشگاه پیام نور تنهای دانشگاهی هست که همزمان هم میشه خدمت رو انجام داد و هم درس برو خوند و هم این که همزمان در یک دانشگاه دیگه درس خوند .
یا علی bil:

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » شنبه 23 بهمن 1389, 10:20 am

آرام نوشته شده:می شه جواب بدین؟
من فکر کنم اشتباه کردم. آخه به من گفتن داده پردازی بهترینه تو تهران. منم انتخاب اول زدم.
اما حالا فکر کنم از اون بهترم هست آره؟
دوست عزیز شما از چه لحاظ دارید مراکز دانشگاهی رو با هم مقایسه میکنید ، که بهترین هستن یا خیر ؟
باید بگم که این مرکز هم یکی از مراکز معتبر و خوب در استان تهران هست .

mohamad1157
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohamad1157 » شنبه 23 بهمن 1389, 10:24 am

parsiangroup نوشته شده:
mohamad1157 نوشته شده:دوست عزیز من که پیام نورم باید انصراف بدم باسه علمی کاربردی تا ثبت نام کنم؟
سلام دوست عزیز هیچ نیازی به این کار ندارید ، دانشگاه پیام نور تنهای دانشگاهی هست که همزمان هم میشه خدمت رو انجام داد و هم درس برو خوند و هم این که همزمان در یک دانشگاه دیگه درس خوند .
یا علی bil:

مرسی دوست من خیالم راحت شد

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » شنبه 23 بهمن 1389, 10:25 am

mohamad1157 نوشته شده:
parsiangroup نوشته شده:
یا علی bil:

مرسی دوست من خیالم راحت شد
خواهش میکنم goll

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » شنبه 23 بهمن 1389, 10:30 am

محصلان دانشگاه علمی کاربردی "دانش‌ورز" نامیده می‌شوند.
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: از این پس داوطلبان ورود به دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان دانش ورز تا مقاطع عالی به تحصیل ادامه خواهند داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرسول پورعباس در نشست هم‌اندیشی مسئولان دانشگاه جامع علمی کاربردی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با اشاره به فعالیت‌های عملیاتی چند ماه اخیر در جهت اجرای نظام آموزش مهارتی در ایران افزود: با تصویب دوره های کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته پودمانی، یک ظرفیت عمده در دانشگاه جامع علمی کاربردی برای ادامه تحصیل فارغ التحصیلان هنرستان‌های صنعتی و کار و دانش و همچنین شاغلان بخش‌های مختلف ایجاد شده است.
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی ابراز امیدواری کرد: با تعامل کامل دانشگاه جامع علمی کاربردی وسازمان فنی و حرفه‌ای امکان ادامه تحصیل این افراد به نحو خوبی فراهم شود.
پورعباس در تشریح چگونگی تدوین نظام آموزش مهارتی در کشور گفت: شیوه آموزش مهارتی همزمان با ایران در سال 58 در استرالیا نیز مطرح شد و در حال حاضر آموزش های مهارتی 70 درصد بخش آموزش استرالیا را در برگرفته و 30 درصد آموزشهای آنها مجازی است.
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: آموزش‌های مهارتی در کشور مالزی در سال 68 آغاز شد. مالزی در حال حاضر به عنوان الگوی توسعه در سازمان کنفرانس اسلامی مطرح است و همه اینها مبتنی بر حرکت، تحول و انقلاب نظام آموزشی این کشورها در همان سالهاست.
وی با اشاره به توسعه کمی آموزشهای مهارتی در ایران، علت عدم توسعه در بخش کیفی را در سه رکن اصلی نظام آموزشی کشور دانست و گفت: علت آنکه ایران نتوانسته علی‌رغم طرح این نظام در برنامه‌های توسعه سالهای اخیر، در مسیر آموزش‌های مهارتی حرکت کند، این است که بستر این آموزش‌ها بستری اشتباه بوده است.
پورعباس خاطرنشان کرد: با طرح‌ ریزی شورای گسترش مستقل، شورای برنامه‌ریزی مستقل و طرح استانداردها، ضوابط و قوانین مهارتی و ویژه - و نه نظری - خواهیم توانست به سمت یک نظام آموزشی برویم که دارای 3 ویژگی استقلال، یکپارچگی و مبتنی بر پژوهش‌های فناورانه باشد.
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه نظام آموزش مهارتی ایران مبتنی بر دانش پایه و مهارت آموزی در محیط کار و کارگاه است، در تشریح تقاوتهای نظام‌های آموزشی مهارتی و نظری گفت: نظام آموزش مهارتی ایران منجر به تولید مهارت و ورزیدگی می‌شود، حال آنکه نظام آموزش نظری مبتنی بر دانش و آزمایش است و منجر به تولید علم می شود.

منبع : http://mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1212137

فتحی
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: sanandaj
تماس:

پست توسط فتحی » شنبه 23 بهمن 1389, 11:23 am

سلام به دوستان عزیز goli
یه سوال دارم
شنیدم کارمند ها و آزاد هر کدوم توی یک گروه مجزا هستن
و کارمندان روز های پنج شنبه وجمعه کلاس دارن
درسته؟ fekr

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » شنبه 23 بهمن 1389, 11:31 am

فتحی نوشته شده:سلام به دوستان عزیز goli
یه سوال دارم
شنیدم کارمند ها و آزاد هر کدوم توی یک گروه مجزا هستن
و کارمندان روز های پنج شنبه وجمعه کلاس دارن
درسته؟ fekr
سلام
چنین چیزی وجود نداره !!!
این بستگی به دانشگاه و اساتید و برنامه دانشگاه داره که تو چه روز هایی کلاس برگزار کنند .
یا علی bil:

parneyan_p
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط parneyan_p » شنبه 23 بهمن 1389, 12:45 pm

سلام. بچه ها اگه کسی خبر داره این سواله منو جواب بده.

من قبول شدم اما اول اسفند اعزامم میخواستم بدونم باید برگه اعزاممو اول ببرم نظام وظیفه که برام معافیت تحصیلی رد کنند یا اینکه لازم نیست و روز ثبت نام دانشگاه برام درستش میکنند.

آخه حسابشو بکنید من 1/12 اعزامم و ثبت نام دانشگاهم 27/11 اعلام شده.

لطف کنید اگه کسی اطلاعی داره به من بگه مرسی.

goll goll goll goll

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » شنبه 23 بهمن 1389, 12:52 pm

parneyan_p نوشته شده:سلام. بچه ها اگه کسی خبر داره این سواله منو جواب بده.

من قبول شدم اما اول اسفند اعزامم میخواستم بدونم باید برگه اعزاممو اول ببرم نظام وظیفه که برام معافیت تحصیلی رد کنند یا اینکه لازم نیست و روز ثبت نام دانشگاه برام درستش میکنند.

آخه حسابشو بکنید من 1/12 اعزامم و ثبت نام دانشگاهم 27/11 اعلام شده.

لطف کنید اگه کسی اطلاعی داره به من بگه مرسی.

goll goll goll goll
شما به هر دو صورت میتونید عمل کنید ، اما تا وقتی که شما دانشگاه براتون معافیت تحصیلی به نظام وظیفه ارسال نکنه ، دانشجو حساب نمیشید ، پس حواستون رو خوب جمع کنید تا وارد غیبت نشید .
با واحد آموزش دانشگاه تماس بگیرید . goll

آواتار کاربر
mojtaba4270
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: یه جایی زیر این اسمون آبی(البته شب ها زیر آسمون مشکی)
تماس:

پست توسط mojtaba4270 » شنبه 23 بهمن 1389, 12:57 pm

1-بچه ها کسی اطلاعاتی در مورد علمی کاربردی جهاد کشاورزی شیراز داره؟
2-رشته های کشاورزی شهریش نسبت به رشته های دیگه چطوریه؟(من رشته گیاهان دارویی قبول شدم) bale
آرامتر سکوت کن
صدای بی تفاوتی هایت آزارم میدهد . . .

f.nik
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: گیلان-لاهیجان
تماس:

پست توسط f.nik » شنبه 23 بهمن 1389, 1:29 pm

parsiangroup نوشته شده:
f.nik نوشته شده:میدونم سوالم مربوط به اینجا نیست
واسه قبول شدن تو غیرانتفاهی درصدها تا چه حد باشه میتونم انتخاب های بومی رو قبول بشم.؟؟؟؟؟؟
2 تا هم بیشتر تو استان خودمون ندارم
سلام دوست عزیز .
اولاً که استان خودتون رو بگید ( تراز تهران با زاهدان فرق میکنه !!)
شما میتونید از آرشیو نتایج امسال در همین سایت به نتیجه برسید ( البته عوامل زیادی این درصد ها رو بالا و پائین میکنن ، اگه خواستید بگید تا براتون بیشتر توضیح بدم )
یاعلی bil:

سلام
من استان گیلان هستم.
اگه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.چون خودم باید به چند نفر دیگه توضیح بدم
پرسپولیس سرور استقلاله

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » شنبه 23 بهمن 1389, 1:51 pm

f.nik نوشته شده:
parsiangroup نوشته شده:
f.nik نوشته شده:میدونم سوالم مربوط به اینجا نیست
واسه قبول شدن تو غیرانتفاهی درصدها تا چه حد باشه میتونم انتخاب های بومی رو قبول بشم.؟؟؟؟؟؟
2 تا هم بیشتر تو استان خودمون ندارم
سلام دوست عزیز .
اولاً که استان خودتون رو بگید ( تراز تهران با زاهدان فرق میکنه !!)
شما میتونید از آرشیو نتایج امسال در همین سایت به نتیجه برسید ( البته عوامل زیادی این درصد ها رو بالا و پائین میکنن ، اگه خواستید بگید تا براتون بیشتر توضیح بدم )
یاعلی bil:

سلام
من استان گیلان هستم.
اگه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.چون خودم باید به چند نفر دیگه توضیح بدم
سلام ،
ببینید در مورد قبولی در کنکور سراسری خیلی چیز ها دخیل هستند که ما تو ایجا فقط به چند مورد میپردازیم :
1- سطح سوالات کنکور : ببینید کنکور آسون در صد ها رو میبره بالا ، و کنکور سخت در صد ها رو میاره پایین ، این بالا و پایینی ها روی بچه هایی که زیاد خوندن تاثیر کمتری میزاره ، مثلا کنکور امسال واقعاً غیر استاندارد بود و سوالات چند جوابی و حتی اشتباه هم داشت ، این یعنی فاجه!!!
2- دانشگاه های انتخابی : ببینید شما مثلاً برای این که دانشگاه های استان تهران قبول بشید باید رتبتون بالا باشه ، یعنی در صد جواب ها تون بالا تر باشه ، نسبت به مثلاً یه دانشگاه تو فلان جا
3- شانـــــــس : واقعاً تو کنکور شانس دخیل هست : مثلاً اگه شانس داشته باشید سوال ها از همون جایی که خونده بودید بیاد ، و گر نه بهتون ستم میشه ، و از طرفی شما مثلاً میایید دانشگاه X رو انتخاب می کنید شانساً اون سال همه میان اون دانشگاه X رو انتخاب می کنن و این باعث میشه مثلاً اگر تراز این دانشگاه سال قبل تا رتبه 500 رو بر میداشته امسال بشه رتبه 300 ،
من در اینجا این 3 عامل مهم رو گفتم ، اگه سوال داشتید میتونید بپرسید .
یا علی bil:

mohamad1157
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohamad1157 » شنبه 23 بهمن 1389, 2:30 pm

راستی دوست عزیز ممکنه به ما که کاردانی داریم دروس کاردانیمونو قبول نکن بعضی از واحدها البته من رشته کاردانیم عمران کارشناسی عمران قبول شدم یا پیش نیاز بدن من تهران قبول شدم

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » شنبه 23 بهمن 1389, 2:37 pm

mohamad1157 نوشته شده:راستی دوست عزیز ممکنه به ما که کاردانی داریم دروس کاردانیمونو قبول نکن بعضی از واحدها البته من رشته کاردانیم عمران کارشناسی عمران قبول شدم یا پیش نیاز بدن من تهران قبول شدم

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز شما نیاز به گذروندن هیچ واحدد اضافی ندارید .
پیش نیاز برای شما ها نیست bil:

mohamad1157
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohamad1157 » شنبه 23 بهمن 1389, 2:44 pm

parsiangroup نوشته شده:
mohamad1157 نوشته شده:راستی دوست عزیز ممکنه به ما که کاردانی داریم دروس کاردانیمونو قبول نکن بعضی از واحدها البته من رشته کاردانیم عمران کارشناسی عمران قبول شدم یا پیش نیاز بدن من تهران قبول شدم

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز شما نیاز به گذروندن هیچ واحدد اضافی ندارید .
پیش نیاز برای شما ها نیست bil:
مرسی دوست من خیلی اذیتت کردم راستی اینا کارنامه بهمون نمیدن بدونیم چند درصد زدیم؟

قفل شده