نتیجه نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1388

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
mohsen123

Re: نتیجه نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1388

پست توسط mohsen123 » یک‌شنبه 5 مهر 1388, 10:30 pm

afshinmu نوشته شده:
g123 نوشته شده:دوستان به نظر شما تا زمانی که ما بخوایم کاردانی به کارشناسی امتحان بدیم(2 سال دیگه) کنکور کاردانی به کارشناسی نسبت به الان اسان تر میشه یا سخت تر؟!(از نظر ظرفیت ها)
نوع دانشگاه هم برام فرقی نداره چه دولتی باشه چه ازاد چه علمی کاربردی و ...
سال به سال ظرفیت ها بیشتر میشه . پارسال تا 30 هزار مجاز شدند امسال تا 42 هزار تا دو سال دیگه که شما کنکور میدید همه مجاز میشن ( شاید یه خورده هم داوطلب کم بیارن ) !!!!!! در مورد قبولی هم که ظرفیت هرسال به طور قابل ملاحظه ای زیاد میشه ( غیر انتفاعی ) . ولی دولتی ها نه زیاد .
نه داداش این طور نیست.ممکنه سخت تر هم بشه و احتمالا میشه.دلیلش هم اینه که متاسفانه افزایش ظرفیت هادر کاردانی به کارشناسی بر اساس شرکت کنندگان نیست.(اصولی نیست)با توجه به مقدار شرکت کننده در کاردانی پیوسته ی امسال و افزایش ظرفیتی که ما خبر داریم کاردانی به کارشناسی 1390 یا 1391 سخت خواهد بود.(چون طی این 3 سال اخیر سیل عظیمی از دانش اموزان اول بیرستان فنی حرفه ای رو به عنوان شاخه ی تحصیلی خود انتخاب میکنند و خواهند کرد)

n20
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط n20 » دوشنبه 6 مهر 1388, 9:57 am

منم قبول شدم با رتبه 2456 روزبه زنجان

azimifarbehzad

پست توسط azimifarbehzad » دوشنبه 6 مهر 1388, 11:36 am

KeReMo نوشته شده:
nanimehr نوشته شده:توجه توجه !! خبر جدید از دانشگاه بیرجند
ول بذاارین جواب این دوستمون رو بدم تا بعدش بگم که این خبر خیلی دردناکه واسه ورودی های جدید دانشگاه بیرجند!
KeReMo نوشته شده:من با رتبه 448 نیمسال دوم دانشگاه بیرجند(روزانه) قبول شدم
ssb:
اولویت دومم بیرجند ، خب اولویت هامو خراب کردم khk:
اگه اولویت هامو خوب می زدم می تونستم این جاها قبول شم ؟؟؟
بناب، قوچان، تربت، سبزوار ، شیراز، و..
اگه کسی از وضعیت دانشگاه بیرجند خبر داره درمورد وضعیت اجاره مسکن و سطح علمی دانشگاه و آب و هوا و طریقه رفتن به اونجا (قطار، اتوبوس، هواپیما ) ما را هم باخبر کند.

اگه از کاربران سایت کسی اونجا قبول شده با رایانامه من در ارتباط باشه
m26.keshavarz@gmai.com
با سلام خدمت شما دوست عزیز

من خودم دانشجوی ترم 3 دانشگاه بیرجندم ؛ خود دانشگاه که خیلی بزرگه و اکثر کلاسای رشته نرم افزار تو دانشکده فنی و مهندسی {واقع در خیابان دانشگاه تو خود شهر} برگزار میشه و بعضا امکان داره بعضی از کلاسا نزدیک خوابگاه بچه ها توی قسمت پردیس شوکت آباد دانشگاه برگزار بشه. از لحاظ سلف سرویس هم مشکلی نیست چون هم توی پردیس یکی هست و هم توی دانشکده مهندسی. به لحاظ آب و هوا که خیالت راحت باشه اون جور که تصورش رو میکردی نیست ؛ صبح ها و شب های خنکی داره و شاید اواسط روز هوا کمی گرمتر به نظر بیاد و اونی که مهمه اینه که اینجا شهرداری فعالی داره و محیطش کاملا تمیزه و از لحاظ اماکن تفریحی و فضای سبز میشه گفت نسبتا خوبه، ولی اگه خواسته باشی خودت اینجا خونه بگیری بیشتر نقاط خوب شهر از لحاظ کرایه خونه با تهران برابری میکنه! ضمنا اینجا قطار نداره، باید با هواپیما بیای، در غیر اینصورت با اتوبوس!
یکی از دوستان بنده که دقیقا همون منابعی که ما سال گذشته واسه کنکور خوندیم رو بهش دادیم امسال با تلاش زیادی که خودشم کرد رتبش شد 17 که جا داره همینجا یه تبریک ویژه بهش بگم، و از همه مهمتر اینه که بدون اینکه با ماها مشورت کنه اولویت اولشو دانشگاه بیرجند زده، در حالی که هر دانشگاهی که میخواست میتونست قبول شه و الان اونم باهات همکلاسه!

من واسه این دارم واسش تاسف میخورم که اولا دانشگاه بیرجند امسال نیم سال دوم گرفت در حالی که پارسال روزانه ها ورودی مهر بودند و بعدش با نظر آموزش حتی شبانه ها رو هم انداختن مهر، ثانیا ما هفته گذشته قسمت آموزش دانشگاه بودیم و گفتن از امسال به بعد محل تحصیل ورودی های جدید دانشگاه بیرجند آموزشکده قاین است حالا شما ها باید هر چه سریعتر بیاین بیرجند و شدیدا نسبت به این تصمیم اعتراض کنید، آخه اصلا عادلانه نیست، دانشگاه بیرجند با این وسعت کجا و آموزشکده قاین کجا!!

حتی ماها به مسئولین دانشگاه گفتیم که نمیتونین به ورودی های جدید بگین که برن قاین! چون اصلا تو دفترچه سنجش قید نشده بود که محل تحصیل قاین. اما با کمال تاسف گفتن ما به سازمان سنجش اعلام کردیم اما اونا یادشون رفته تو دفترچه قید کنن!!!!

واقعا دلم داره واسه ورودی های جدید دانشگاه بیرجند میسوزه ؛ سریعتر بیاین و حقتونو بگیرین!! نذارین شما رو ببرن آموزشکده قاین. lat:

اگه خواستین اطلاعات بیشتری کسب کنین بهم پیام خصوصی بدین.
ضمنا اینم پست الکترونیکی من:nanimehr@yahoo.com
با سلام خدمت هم دانشگاهی عزیز:
متشکر بایت اطلاعاتی که در اختیار من و بقیه قرار دادین

خب چی کار می تونیم بکنیم ger:
بریم برگه اعتراض نامه درست کنیم krn:
بریم سر و صدا راه بندازیم و شلوغ کنیم amuz:
بریم با رئیس دانشگاه مکاتبه داشته باشیم ktb:
بریم با رئیس دانشکده آقای نجفی حرفامونو بزنیم his:
بریم اعلامیه درست کنیم و توش بنویسیم بچه های مهندسی قراره این بلا به سرتون بیاد. his:
بریم دانشجویان بقیه رشته ها رو با خودمون همراه کنیم و یک اعتراض نامه توپ درست کنیم. cuf:
بریم .....

چطور بیایم اکثریت دانشجویان نیمسال دوم رو با خودمون همراه و همکلام کنیم؟
الآن که همه اومدن ثبت نام کردن و به همه هم گفته شده برین بهمن ماه بیاین هم بهتون خوابگاه میدیم هم امکانات رفاهی واسه زمستون سرد،
خب معلومه ظرفیت خوابگاه که همین الآن کم اومده ، اکثراً مجبور میشنبرن از سر گردنه خوابگاههای خودگردان بگذرند.( ترمی 200 هزار تومن ) با امکانات عالی ha: آخه امکانات عالی تو تهران یه معنی میده تو بیرجند یه معنی دیگه : تو بیرجندامکانات عالی یعنی گاز، آب، برق، آب صاف کن، ... تو تهران هم: سونا ، جکوزی، استخر، سرویس خوابگاهی و...
همیشه سر ما رو ( بچه های کارشناسی ناپیوسته) رو گول می مالند. هیچ کس هم توجهی نداره.
از میان بچه های سایت چند نفر بیرجند قبول شدن: یکی منم یکی شمایین ،دیگه کی هست. از این سایت چند نفر رو میتونیم آگاه کنیم.

همین طوری که پیش بره، بهمن ماه بهمون میگن خوابگاه ها رو مهر ماه به شوهر دادیم بیاین برین 200 تومن بدین خودگردان ها. میگن شما نیمسال دومی پس باید این واحد ، اون واحد ، اون یکی هم .... رو به عنوان پیش نیاز بگذرونی و واسه ترم اول هم 12 واحد بسه. ( سوتی اولو که بدیم باید تا آخر دوره کارشناسی هی سوتی بدیم ، امروز انتقالی به آموزشکده قائن ، فردا نبود خوابگاه،...)
هرچی سنگه پای لنگه.
پی بیایین از همین اول دانشجویی خشت اول رو محکم بزاریم.
من از تمام کسانی که دانشگاه بیرجند در نیمسال دوم 88 قبول شدند درخواست می کنم، کاری بکنید . الآن همه مارو هالو گیر آوردن . تو دفترچه نوشتن دانشگاه بیرجند، الآن دبه درآوردن. اگه راست میگن که سازمان رنجش اطلاعیه اونارو تو دفترچه قید نکرده پس چرا دانشگاه کرمان تازه میخواد بهمن ماه بره زرند تو دفترچه نوشتن. ger: ger: ger:

الآن 5-7-88 تو بیرجندم ، واسه خوابگاه قرار بوده شرط معدل و رتبه بذارن واسه نیمسال اولی ها و ظاهراً به حرفشون عمل کردند ولی به عینه دیدم فردی رو که با قول چماق بازی :evil: و سر صدای گوش خراش تونست حقی که نداشت رو بدست بیاره. مردم بیرجند خیلی آرام ولی بسیار مرموز اند
به نظر من هم راهش همینه!
اون اومد از یه مسافت نزدیک به دانشگاه ،حق نداشته اش رو گرفت. حالا ما که واقعاً حقمون نیست به این صورت مفتضحانه خوار بشیم. و حقی که داریم از ظالم نستانیم.

یاحق
کاربران محترم لطفا برای گفته هایتان یک منبع قابل ارجاع را هم ذکر کنید
اینکه یک کاربری از خودش میگه ما در آموزش شنیدیم که...اصلا قابل قبول نیست
من خودم یکشنبه اونجا بودم اصلا حرفی درباره این موضوع به من زده نشد اصلا اسم قائن شنیده نشد

آواتار کاربر
KeReMo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: فعلاً بیرجند

پست توسط KeReMo » دوشنبه 6 مهر 1388, 3:15 pm

KeReMo نوشته شده:
nanimehr نوشته شده:توجه توجه !! خبر جدید از دانشگاه بیرجند
ول بذاارین جواب این دوستمون رو بدم تا بعدش بگم که این خبر خیلی دردناکه واسه ورودی های جدید دانشگاه بیرجند!
KeReMo نوشته شده:من با رتبه 448 نیمسال دوم دانشگاه بیرجند(روزانه) قبول شدم
ssb:
اولویت دومم بیرجند ، خب اولویت هامو خراب کردم khk:
اگه اولویت هامو خوب می زدم می تونستم این جاها قبول شم ؟؟؟
بناب، قوچان، تربت، سبزوار ، شیراز، و..
اگه کسی از وضعیت دانشگاه بیرجند خبر داره درمورد وضعیت اجاره مسکن و سطح علمی دانشگاه و آب و هوا و طریقه رفتن به اونجا (قطار، اتوبوس، هواپیما ) ما را هم باخبر کند.

اگه از کاربران سایت کسی اونجا قبول شده با رایانامه من در ارتباط باشه
m26.keshavarz@gmai.com

من خودم دانشجوی ترم 3 دانشگاه بیرجندم ؛ خود دانشگاه که خیلی بزرگه و اکثر کلاسای رشته نرم افزار تو دانشکده فنی و مهندسی {واقع در خیابان دانشگاه تو خود شهر} برگزار میشه و بعضا امکان داره بعضی از کلاسا نزدیک خوابگاه بچه ها توی قسمت پردیس شوکت آباد دانشگاه برگزار بشه. از لحاظ سلف سرویس هم مشکلی نیست چون هم توی پردیس یکی هست و هم توی دانشکده مهندسی. به لحاظ آب و هوا که خیالت راحت باشه اون جور که تصورش رو میکردی نیست ؛ صبح ها و شب های خنکی داره و شاید اواسط روز هوا کمی گرمتر به نظر بیاد و اونی که مهمه اینه که اینجا شهرداری فعالی داره و محیطش کاملا تمیزه و از لحاظ اماکن تفریحی و فضای سبز میشه گفت نسبتا خوبه، ولی اگه خواسته باشی خودت اینجا خونه بگیری بیشتر نقاط خوب شهر از لحاظ کرایه خونه با تهران برابری میکنه! ضمنا اینجا قطار نداره، باید با هواپیما بیای، در غیر اینصورت با اتوبوس!
یکی از دوستان بنده که دقیقا همون منابعی که ما سال گذشته واسه کنکور خوندیم رو بهش دادیم امسال با تلاش زیادی که خودشم کرد رتبش شد 17 که جا داره همینجا یه تبریک ویژه بهش بگم، و از همه مهمتر اینه که بدون اینکه با ماها مشورت کنه اولویت اولشو دانشگاه بیرجند زده، در حالی که هر دانشگاهی که میخواست میتونست قبول شه و الان اونم باهات همکلاسه!

من واسه این دارم واسش تاسف میخورم که اولا دانشگاه بیرجند امسال نیم سال دوم گرفت در حالی که پارسال روزانه ها ورودی مهر بودند و بعدش با نظر آموزش حتی شبانه ها رو هم انداختن مهر، ثانیا ما هفته گذشته قسمت آموزش دانشگاه بودیم و گفتن از امسال به بعد محل تحصیل ورودی های جدید دانشگاه بیرجند آموزشکده قاین است حالا شما ها باید هر چه سریعتر بیاین بیرجند و شدیدا نسبت به این تصمیم اعتراض کنید، آخه اصلا عادلانه نیست، دانشگاه بیرجند با این وسعت کجا و آموزشکده قاین کجا!!

حتی ماها به مسئولین دانشگاه گفتیم که نمیتونین به ورودی های جدید بگین که برن قاین! چون اصلا تو دفترچه سنجش قید نشده بود که محل تحصیل قاین. اما با کمال تاسف گفتن ما به سازمان سنجش اعلام کردیم اما اونا یادشون رفته تو دفترچه قید کنن!!!!

واقعا دلم داره واسه ورودی های جدید دانشگاه بیرجند میسوزه ؛ سریعتر بیاین و حقتونو بگیرین!! نذارین شما رو ببرن آموزشکده قاین. lat:

اگه خواستین اطلاعات بیشتری کسب کنین بهم پیام خصوصی بدین.
ضمنا اینم پست الکترونیکی من:nanimehr@yahoo.com
با سلام خدمت هم دانشگاهی عزیز:
متشکر بایت اطلاعاتی که در اختیار من و بقیه قرار دادین

خب چی کار می تونیم بکنیم ger:
بریم اعلامیه درست کنیم و توش بنویسیم بچه های مهندسی قراره این بلا به سرتون بیاد.?!
بریم دانشجویان بقیه رشته ها رو با خودمون همراه کنیم و یک اعتراض نامه توپ درست کنیم. ?!
بریم .....

چطور بیایم اکثریت دانشجویان نیمسال دوم رو با خودمون همراه و همکلام کنیم؟

از میان بچه های سایت چند نفر بیرجند قبول شدن: یکی منم یکی شمایین ،دیگه کی هست. از این سایت چند نفر رو میتونیم آگاه کنیم.

هرچی سنگه پای لنگه.
یاحق

azimifarbehzad نوشته :
کاربران محترم لطفا برای گفته هایتان یک منبع قابل ارجاع را هم ذکر کنید
اینکه یک کاربری از خودش میگه ما در آموزش شنیدیم که...اصلا قابل قبول نیست
من خودم یکشنبه اونجا بودم اصلا حرفی درباره این موضوع به من زده نشد اصلا اسم قائن شنیده نشد

پاسخ KeReMo:
بله اين چيزي كه nanimehr گفته 100 درصد نادرسته.
و من هم گول حرفاي رفيق مطمئنمونو خوردم. ( صرفا به خاطر اطمينان )
من خودم شخصاً رفتم و از مسئول آموزش دانشگاه " آقاي خسروي" جريان رو پرسيدم.
نتيجه اينكه: اين بلايي كه ما فكر مي كرديم مي خواست بر سر كارشناسي ناپيوسته نازل بشه! حالا قراره رو بچه هاي كارداني نازل بشه.
خب البته فك كنم اونها چيزي رو از دست ندهند. چون آموزشكده فني قائن كه مدرك كارداني ميده نسبت به بقيه آموزشكده هاي استان هاي خراسان شمالي و خراسان رضوي و خراسان جنوبي يه سرو گردن بالاتره. و امكانات اون آموزشكده براي دانشجويان كارداني عاليه ولي واسه كارشناسي كمه.

مثل اينكه داخل دفترچه بچه هاي كارداني هم ذكر شده " دانشگاه بيرجند: آموزشكده فني قائن" يعني از قبل خبر داشتند و اينكه اون آموزكده هم زير نظر دانشگاه بيرجنده و احتمالاً مدركش رو هم وزارت علوم ميده كه واقعاً واسه بچه هاي كارداني عاليه.

من واسه بدست آوردن اطلاعات درست و حسابي داشت كارم به .... مي كشيد.

ان جاهدوا فينا لنهدينهم سبلنا : اگر در كاري كه مي كنيد جهاد و تلاش (جهاد) داشته باشيد؛ اين خداست كه راهي برايتان باز خواهد كرد.

تذكر دوباره اينكه سه چيز كوچك آبروي انسان را مي بره:
خرده پول ؛
خرده دانش ؛
خرده خرد ؛

احتمالا دوست عزيزمون nanimehr از عارضه "خرده دانش" رنج مي برند . كه براي ايشان تفكر و تامل و تلاش در جمع آوري اطلاعات موثق را تجويز مي كنيم.

ان شاء ا... هرچه زودتر بهبود پيدا كنند.

دانشگاه بيرجند:
خوابگاه فراوان ( خود دانشگاه و خودگردان و استيجاري) تا دلت بخواد
محيط شهر = دانشجو + نظامي + اندكي مردم بومي
سرويس خوابگاه رايگان
غذا هميشه 7 روز اول ترم اون هم به خاطر دانشجويان جديدالورود خوبه؛ بقيه سال غذاش عارضه منده.
سطح علمي بسيار خوب.
رفتار مردمش هم خوبه.

ياحق
همه چیز را همگان دانند.

mohsen123

پست توسط mohsen123 » دوشنبه 6 مهر 1388, 3:46 pm

afshinmu نوشته شده:
g123 نوشته شده:دوستان به نظر شما تا زمانی که ما بخوایم کاردانی به کارشناسی امتحان بدیم(2 سال دیگه) کنکور کاردانی به کارشناسی نسبت به الان اسان تر میشه یا سخت تر؟!(از نظر ظرفیت ها)
نوع دانشگاه هم برام فرقی نداره چه دولتی باشه چه ازاد چه علمی کاربردی و ...
سال به سال ظرفیت ها بیشتر میشه . پارسال تا 30 هزار مجاز شدند امسال تا 42 هزار تا دو سال دیگه که شما کنکور میدید همه مجاز میشن ( شاید یه خورده هم داوطلب کم بیارن ) !!!!!! در مورد قبولی هم که ظرفیت هرسال به طور قابل ملاحظه ای زیاد میشه ( غیر انتفاعی ) . ولی دولتی ها نه زیاد .
نه داداش این طور نیست.ممکنه سخت تر هم بشه و احتمالا میشه.دلیلش هم اینه که متاسفانه افزایش ظرفیت هادر کاردانی به کارشناسی بر اساس شرکت کنندگان نیست.(اصولی نیست)با توجه به مقدار شرکت کننده در کاردانی پیوسته ی امسال و افزایش ظرفیتی که ما خبر داریم کاردانی به کارشناسی 1390 یا 1391 سخت خواهد بود.(چون طی این 3 سال اخیر سیل عظیمی از دانش اموزان اول بیرستان فنی حرفه ای رو به عنوان شاخه ی تحصیلی خود انتخاب میکنند و خواهند کرد)...

آواتار کاربر
freedom_fighter
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط freedom_fighter » دوشنبه 6 مهر 1388, 5:30 pm

سلام

بچه ها تورو خدا کمکم کنید. من غیر انتفاعی گرگان قبول شدم می خواستم ببینم کسی ار استانهای شمال کشور به خصوص گلستان یا مازندران هست که رشته ی مهندسی کامپیوتر تکنولوژی نرم افزار ( غیر انتفاعی یا جهاد دانشگاهی ) در کرمانشاه یا همدان قبول شده باشه و بخواد با من جابه جا بشه ؟ حساب کردم دیدم بخوام برم گرگان ترمی 1/000/000 تومان باید پول بدم خداییش توان مالیمون اجازه ی این کارو نمیده اگه دانشگاه نرم باید برم سربازی !
خواهش میکنم اگه کسی هست با این شماره تماس بگیره : 09188378091
! Are You Hot Enough For Campus Teaser
URL : http://www.freedomfighter.free-site-host.com

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کویر
تماس:

پست توسط nanimehr » دوشنبه 6 مهر 1388, 6:52 pm

KeReMo نوشته شده:
نتيجه اينكه: اين بلايي كه ما فكر مي كرديم مي خواست بر سر كارشناسي ناپيوسته نازل بشه! حالا قراره رو بچه هاي كارداني نازل بشه.
خب البته فك كنم اونها چيزي رو از دست ندهند. چون آموزشكده فني قائن كه مدرك كارداني ميده نسبت به بقيه آموزشكده هاي استان هاي خراسان شمالي و خراسان رضوي و خراسان جنوبي يه سرو گردن بالاتره. و امكانات اون آموزشكده براي دانشجويان كارداني عاليه ولي واسه كارشناسي كمه.

ان جاهدوا فينا لنهدينهم سبلنا : اگر در كاري كه مي كنيد جهاد و تلاش (جهاد) داشته باشيد؛ اين خداست كه راهي برايتان باز خواهد كرد.

دانشگاه بيرجند:
سرويس خوابگاه رايگان
غذا هميشه 7 روز اول ترم اون هم به خاطر دانشجويان جديدالورود خوبه؛ بقيه سال غذاش عارضه منده.
سطح علمي بسيار خوب.
رفتار مردمش هم خوبه.

ياحق
پسر گلم اگه قراره شما رو بیرجند نگه دارن ما که حسود نیستیم واسه ماها هم خیلی بهتره . دیگه مشکل ضعف هیئت علمی دانشگاه هم اینجوری برطرف خواهد شد!! آخه دانشگاه بیرجند کارشناسی پیوسته گرفته و مسئولین آموزش داخل خود مهندسی به بنده گفتن حالا چون پیوسته گرفتیم ؛کارشناسی ناپیوسته رو قراره ببریم قاین.

حالا ضمن عرض پوزش از مسئولین محترم سایت سوتی های این دوست عزیزمون رو بیان میکنم:

1- آخه پسر گلم آقای خسروی استاد درس هوش مصنوعیه دانشگاهه ؛ نه رییس آموزش. رییس آموزش دانشگاه بیرجند جناب آقای دکترخطیبه و معاونت آموزشی هم بر عهده جناب آقای دکتر کاردان می باشد. آقای خسروی که شما ایشون رو دیدین توی قسمت معاونت امور آموزشی دانشگاه هم مشغول به کار هستن نه ریاست آموزش!!

2- پسر گلم اینو میدونستی دانشگاه بیرجند تو کارت های دانشجویی بچه ها هنوز مینویسه کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نه مهندسی تکنولوژی!! بنده و چند تن از دوستان عزیز 2 ترمه داریم این مسئله رو با تهران و رییس آموزش یعنی جناب دکتر خطیب درمیون میذاریم تا بشه اول از هر چیز این مدرکمون رو درست کنیم.

3-پسر گلم یه ذره تحقیق کن تا کسی فکر نکنه تو احیانا بیسوادی؛ آخه عزیزم کاردانی کامپیوتر که از قبل هم آموزشکده قاین بوده و اصلا اینجا بچه های کاردانی رو راه نمیدن.

در آخر از شما دوست عزیز و هر کس دیگه از دوستان شما که از حرفای بنده احیانا ناراحت شده ؛ عذر خواهی میکنم و ازت میخوام اینجا تو سایت خواهشن با من جر و بحث نکنی و اگه هنوز تو با دوستان عزیزتون تو بیرجندین با بنده هماهنگ کن تا با هم بریم پیش دکتر خطیب تا هم از وضعیت مدرک آگاه بشیم و ببینیم به کجا رسید و هم تموم اون مسئولینی که این حرفا رو به من زدن نشونت بدم ، حالا شما با اونا جر و بحث کن که چرا چنین چیزی رو گفتن نه با من. چون من هر چی شنیدم از اونا بوده نه از خودم.
منتظر تماس شما دوست عزیز هستم اینم شماره تماسم:09151636067

ضمنا باز هم از مدیریت سایت عذر خواهی میکنم چون خود آقا پیمان میدونه من هیچ حرفی رو تا به حال بی ربط و بدون مدرک نزدم و الانم این دوستمون رو اگه حاضر بشه باهام بیاد تا دفتر ریاست آموزش دانشگاه همراهی کرده و نتیجه نهایی رو حتما به اطلاع دوستان عزیز میرسونم. bil:
----------------------------------------------------------------------------
در دنیایی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند، تو به دنبال نگاه زیبا باش. دکتر علی شریعتی
----------------------------------------------------------------------------
میگن با یک گل بهار نمیشه ، اما ما یه گل داریم که با اومدنش تموم دنیا بهار میشه؛ جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات.

mtu
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mtu » دوشنبه 6 مهر 1388, 7:16 pm

دوستان به نظر شما کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری و ازاد سال 1390 نسبت به 88 اسان تر خواهد شد یا سخت تر؟!!!

saeed_213
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط saeed_213 » دوشنبه 6 مهر 1388, 7:41 pm

salam dostan
rotbe man 2524
mahal e ghaboli shomal amol

badrang
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط badrang » دوشنبه 6 مهر 1388, 8:52 pm

بچه ها تکمیل ظرفیت کیه؟ نتایجش کی میاد؟
اصلاً داره یا مثل دانشگاه آزاد امسال میگن نداره؟؟؟
هر کسی راجع به تکمیل ظرفیت امسال خبری داره ما را هم در جریان بذاره

azimifarbehzad

پست توسط azimifarbehzad » سه‌شنبه 7 مهر 1388, 6:21 am

لطفا تاپیکی در مورد مسائل دانشگاه ها(مربوط به ثبت نام امسال و مسائل حاشیه ای) بذارید تا مبحث از بحث خود منحرف نشود. bil:
آخرین ویرایش توسط azimifarbehzad در سه‌شنبه 7 مهر 1388, 6:37 am، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

azimifarbehzad

پست توسط azimifarbehzad » سه‌شنبه 7 مهر 1388, 6:29 am

azimifarbehzad نوشته شده:
nanimehr نوشته شده:
KeReMo نوشته شده:

دانشگاه بيرجند:
سرويس خوابگاه رايگان
سطح علمي بسيار خوب.
رفتار مردمش هم خوبه.

ياحق
پسر گلم اگه قراره شما رو بیرجند نگه دارن ما که حسود نیستیم واسه ماها هم خیلی بهتره . دیگه مشکل ضعف هیئت علمی دانشگاه هم اینجوری برطرف خواهد شد!! آخه دانشگاه بیرجند کارشناسی پیوسته گرفته و مسئولین آموزش داخل خود مهندسی به بنده گفتن حالا چون پیوسته گرفتیم ؛کارشناسی ناپیوسته رو قراره ببریم قاین.

حالا ضمن عرض پوزش از مسئولین محترم سایت سوتی های این دوست عزیزمون رو بیان میکنم:

1- آخه پسر گلم آقای خسروی استاد درس هوش مصنوعیه دانشگاهه ؛ نه رییس آموزش. رییس آموزش دانشگاه بیرجند جناب آقای دکترخطیبه و معاونت آموزشی هم بر عهده جناب آقای دکتر کاردان می باشد. آقای خسروی که شما ایشون رو دیدین توی قسمت معاونت امور آموزشی دانشگاه هم مشغول به کار هستن نه ریاست آموزش!!

2- پسر گلم اینو میدونستی دانشگاه بیرجند تو کارت های دانشجویی بچه ها هنوز مینویسه کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نه مهندسی تکنولوژی!! بنده و چند تن از دوستان عزیز 2 ترمه داریم این مسئله رو با تهران و رییس آموزش یعنی جناب دکتر خطیب درمیون میذاریم تا بشه اول از هر چیز این مدرکمون رو درست کنیم.

3-پسر گلم یه ذره تحقیق کن تا کسی فکر نکنه تو احیانا بیسوادی؛ آخه عزیزم کاردانی کامپیوتر که از قبل هم آموزشکده قاین بوده و اصلا اینجا بچه های کاردانی رو راه نمیدن.

در آخر از شما دوست عزیز و هر کس دیگه از دوستان شما که از حرفای بنده احیانا ناراحت شده ؛ عذر خواهی میکنم و ازت میخوام اینجا تو سایت خواهشن با من جر و بحث نکنی و اگه هنوز تو با دوستان عزیزتون تو بیرجندین با بنده هماهنگ کن تا با هم بریم پیش دکتر خطیب تا هم از وضعیت مدرک آگاه بشیم و ببینیم به کجا رسید و هم تموم اون مسئولینی که این حرفا رو به من زدن نشونت بدم ، حالا شما با اونا جر و بحث کن که چرا چنین چیزی رو گفتن نه با من. چون من هر چی شنیدم از اونا بوده نه از خودم.

ضمنا باز هم از مدیریت سایت عذر خواهی میکنم چون خود آقا پیمان میدونه من هیچ حرفی رو تا به حال بی ربط و بدون مدرک نزدم و الانم این دوستمون رو اگه حاضر بشه باهام بیاد تا دفتر ریاست آموزش دانشگاه همراهی کرده و نتیجه نهایی رو حتما به اطلاع دوستان عزیز میرسونم. bil:
در مورد مدرک خودم به همون مسئولین ثبت نام گفتم گفتند که اصلا جای نگرانی نیست
تو مدرکتون مهندسی تکنولوژی نرم افزار قید میشه نه علمی کاربردی.
در مورد جریان قائن که اصلا به ماچیزی گفته نشد حتی به ما گواهی دادند که برید برای سلف و خوابگاه اقدام کنید خیلی جالبه خوابگاه مون دانشگاه بیرجند باشه و محل تحصیل قائن.
در مورد اینکه که دانشگاه بیرجند کاردانی نمیگیره در کنکور سراسری (ریاضی)جذب میکنه .
آقای KeReMo نوشته مسئول آموزش نه رئیس (روبروی اتاق111)
ضمنا ادبیات شما(سوتی و بیسوادو...)اصلا مناسب سایت نیست
البته منم مطمئن نیستم ولی چون توی دفترچه نزدن اصلا نمی تونند این کار رو بکنند دیگه اینقدر هم بی حساب کتاب نیست
اینم کد جذب کاردانی دانشگاه بیرجند که دردفترچه موجود میباشد.
1099 کاردانی علمی-کاربردی نرم افزار 30
اگه خبر جدیدی شد لطفا به من پیام بزنید خیلی ممنون
09370398827
آخرین ویرایش توسط azimifarbehzad در سه‌شنبه 7 مهر 1388, 10:47 am، در مجموع 6 بار ویرایش شده است.

BLUE WATER
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط BLUE WATER » سه‌شنبه 7 مهر 1388, 8:50 am

badrang نوشته شده:بچه ها تکمیل ظرفیت کیه؟ نتایجش کی میاد؟
اصلاً داره یا مثل دانشگاه آزاد امسال میگن نداره؟؟؟
هر کسی راجع به تکمیل ظرفیت امسال خبری داره ما را هم در جریان بذاره
دوست خوبم من دیروز سازمان سنجش ب.دم و همین سوال را کردم
گفتند باید بعد ازثبت نام فعلی دانشگاهای اعلام کنند که چقدر کم دارند بعد اعلام میکنند
گفتند اواخر مهر یا اوایل آبان ماه اعلام میشود
البته امیدوارم که مثل همه حرهایشان تاخیر نداشته باشد :P

امیدوارم که امثال شما و من قبول بشویم bil:

goli

پست توسط goli » سه‌شنبه 7 مهر 1388, 9:06 am

سلام من یه سوال دارم.خواهش می کتم زود جواب بدید.من با رتبه 255شریعتی تهران نیمه دوم قبول شدم احتمال زیاد روزانه بناب ام میاوردم ولی بعد از این انتخاب کردم اگه کارنامه انتخاب رشته بیاد و معلوم بشه اخرین رتبه قبولی رتبه اش از من کمتره می تونم برم بناب ثبت نام کنم.از کسایی که بناب درس می خونن خواهش می کنم از مسئولین دانشگاه بناب سوال بپرسن.راستی بناب خوابگاه داره؟؟؟؟؟؟؟؟

آواتار کاربر
KeReMo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: فعلاً بیرجند

پست توسط KeReMo » سه‌شنبه 7 مهر 1388, 2:46 pm

azimifarbehzad نوشته شده:
nanimehr نوشته شده:
KeReMo نوشته شده:
KeReMo نوشته

دانشگاه بيرجند:
سرويس خوابگاه رايگان
سطح علمي بسيار خوب.
رفتار مردمش هم خوبه.

ياحق

در مورد مدرک خودم به همون مسئولین ثبت نام گفتم گفتند که اصلا جای نگرانی نیست
تو مدرکتون مهندسی تکنولوژی نرم افزار قید میشه نه علمی کاربردی.
در مورد جریان قائن که اصلا به ماچیزی گفته نشد حتی به ما گواهی دادند که برید برای سلف و خوابگاه اقدام کنید خیلی جالبه خوابگاه مون دانشگاه بیرجند باشه و محل تحصیل قائن.

در مورد اینکه که دانشگاه بیرجند کاردانی نمیگیره در کنکور سراسری (ریاضی)جذب میکنه .
آقای KeReMo نوشته مسئول آموزش نه رئیس (روبروی اتاق111)
ضمنا ادبیات شما(سوتی و بیسوادو...)اصلا مناسب سایت نیست
البته منم مطمئن نیستم ولی چون توی دفترچه نزدن اصلا نمی تونند این کار رو بکنند دیگه اینقدر هم بی حساب کتاب نیست
اینم کد جذب کاردانی دانشگاه بیرجند که دردفترچه موجود میباشد.
1099 کاردانی علمی-کاربردی نرم افزار 30
اگه خبر جدیدی شد لطفا به من پیام بزنید خیلی ممنون
09370398827

KeReMo نوشته :

جدید ترین اطلاعات در مورد اقدام نابخردانه دانشگاه بیرجند
امروز 7-7-88 رفتم پیش مدیر دانشجویی " آقای فارس..." واسه اقدامات اولیه سلف سرویس و خوابگاه سوالتی بپرسم.
گفتم من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته ورودی بهمن 88 ام. می خواستم بدونم واسه سلف و خوابگاه باید چی کار کنم (واسه بهمن ماه) در جواب گفت:
مگه دانشگاه بیرجند رشته کارشناسی پیوسته کامپیوتر هم داره و من سریع کارت دانشجویی موقتم رو بهش نشون دادم( کنف شد).
گفت: بله تو جلسه ای که داشتیم به همه مدیریت ها و کارکنان و مسئولین این مسئله ابلاغ شده
و ما"امور رفاه دانشجویی" حق دادن برگه معرفی به خوابگاه و معرفی به سلف سرویس رو واسه قبول شدگان کارشناسی ناپیوسته نداریم.
گفتم یعنی چی؟!
گفت: دانشگاه بیرجند کارشناسی کامپیوتر می گیره و ساختمونش هم تازه تاسیسه "واقع در پردیس دانشگاه". ترم قبل کلاسهای یکسری از اونا تو دانشکده مهندسی "داخل شهر" بوده ولی از این ترم "مهر88" همه دارن تو همین ساختمون درس می خونن. و تقریباً برای همه خوابگاه مقرر شده. ولی ما واسه دانشجویان قبولی کارشناسی ناپیوسته هیچ تعهدی نداریم!!
گفتم: خب ما الان چی کار کنیم؟
گفت: شما باید بهمن ماه بیایین اینجا ما براتون کارهای اداری " تشکیل پرونده و کاغذ بازی مرسوم" رو انجام بدیم و شما را بفرستیم آموزشکده قائن!!!!!!! ger: :shock: ger:
از فرط عصبانیت دیگه سماجت به خرج ندادم "چون قبلا هم از مسئول دیگه ای این حرف رو شنیده بودم ولی اطمینان نداشتم" بدون خداحافظی زدم بیرون.
قبلا از این که پیش یکی از مسئولا رفته بودم : آنقدر فرق کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته که ماها باشیم رو بطور تحقیر کننده و رقت باری برام تکرار کرد که از آنجا هم زدم بیرون. :evil:
یکی از مسئولین هم با طعنه گفته بود: تا بوده همین بوده، تصمیمات رو من و شما نمی گیریم. تا الآن هم هیچ دانشگاهی تو دفترچه ننوشته "انتقالی از دانشگاه به آموزشکده "چون کسی ثبت نام نمی کرد و اگر رقبت کم بشه سطح علمی دانشجویان مورد سئوال قرار می گیره. تراز دانشگاه پایین میاد و... در ثانی تا الآن هم هیچ شکایت و اعتراضی نشده که ما بررسی کنیم ger: و مطمئن باش بهمن ماه همه میان با جان و دل میرن آموزشده قائن درس میخونن ger: . برو خدا رو شکر کن روزانه قبول شدی خوابگاه خصوصی هم تا دلت بخواد تو قائن هست. (ترمی 200 نومن) سطح علمی هم باید خودتون تلاش کنین ببرین بالا....

مخلص کلام اینکه:
عزیزان رشته کامپیوتر که دانشگاه بیرجند در سال 88 قبول شدند چهار دسته اند:
1- بچه های کاردانی با کد داخل دفترچه: 1099 کاردانی علمی-کاربردی نرم افزار 30
2- بچه های کارشناسی "سراسری:رشته های نظری"
3-بچه های کارشناسی ناپیوسته
4- بچه های کارشناسی ارشد

سیاست دانشگاه بیرجند در قبال این 4 دسته :

کارشناسی "سراسری" و کارشناسی ارشد رو رو تخم چشماش نگه می داره." خوابگاه سرو پردیس، سلف سرویس، دانشکده مهندسی تازه تاسیس پردیس دانشگاه، سهمیه اینرنت پرسرعت ترمی و..."

بچه های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته رو میفرسته آموزشکده فنی قائن
آخه یکی نیست بگه بدور از وضعیت نامعلوم خوابگاه ، سلف، امکانات رفاهی دیگر سطح علمی آموزشکده کجا و سطع علمی دانشگاه کجا.

از دوست عزیزم ninamehr معذرت خواهی می کنم بابت زود قضاوت کردنم. :oops:
و از بچه های فروم هم بخاطر پر نویسی هایم و شلوغ شدن فروم. :oops:
هدف و نیتم خیر بوده " برگرداندن حیثیت از دست رفته" و "ستاندن حق 100 درصد و قطعی بچه های کارشناسی ناپیوسته"
همین جا از تمام کسانی که این خبر را خوانده اند می خواهم اگر از دوستان و آشنایان و همکلاسی هایتان در این دانشگاه قبول شده اند(با خیال واهی) بخواهید بیایند و نظرات خود را در رابطه با این عمل شیطانی مسئولین دانشگاه بیرجند بدهند و در این میان روی یک راه حل به توافق برسیم.

صبح نزدیک است.
[/quote]
همه چیز را همگان دانند.

قفل شده