نتایج آزمون علمی کاربردی 87

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
maryami

Re: نتایج آزمون علمی کاربردی 87

پست توسط maryami » جمعه 25 بهمن 1387, 1:15 am

homa67 نوشته شده:سلام به همه منم قبول شدم انتخاب اول هرند str:
به نظرتون خوبه؟//////
فکر کنم اگه انتخاب اولمو زده بودم جهاد قبول بودم چون خیلی خوب داده بودم امتحانو
ولی به هر حال میرم چون واقعا زحمت کشیدم هر کی هرند قبول شده بگه آخه من تنهام هیچکدوم از دوستام قبول نشدند
موفق باشید
سلام هما جون
قبوليتو بهت تبريك ميگم، همينطور به بقيه دوستان

منم هرند قبول شدم str:

براي همگيتون آرزوي موفقيت دارم bil:

smhzkk61
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط smhzkk61 » جمعه 25 بهمن 1387, 1:20 am

سلام به همه برو بچ همگي خسته نباشيد
من هم قبول شدم مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر جهاد دانشگاهي بابل
برام خيلي عالي شد چون تو شهر خودم قبول شدم دانشگاه آذاد رو با اختلاف 9 نفر رد شده بودم
اينجايي كه قبول شدم جايي هست كه كارداني مو تو همين دانشگاه علمي كاربردي بابل گرفتم قسمت شد تا دوباره تو دانشگاه خودم قبول شم ssb: str:
كسايي كه بابل قبول شدن تو پست هاتو ذكر كنيد تا همديگر رو بشناسيم

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » جمعه 25 بهمن 1387, 2:03 am

partovi64 نوشته شده:خیلی از کمکتون ممنون اگه بخوام برم ثبت نام کنم بعد کنکور 88 قبول بشم چطور میشه میتونم انصراف بدم بعد سراسری بخونم مشکل خدمت پیش نمی یاد من شنیدم که سر انصراف گیر میدن
خواهش ميكنم . بله اگر قبول شديد ميتونيد از علمي كاربردي انصراف بديد و بقيه رو سراسري بخونيد .ولي متاسفانه در مورد خدمت اطلاعي ندارم

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » جمعه 25 بهمن 1387, 2:36 am

بنده به تمام کسانی که تو این ازمون قبول شدند تبریک و ارزوی موفقیت می کنم امیدوارم در تمام مراحل نیز

موفق و سلامت باشین ولی برای اونهایی که قبول نشدند می خواهم که امیدشون به خدا باشه تلاش و مبارزه

برای رسیدن به هدف. تازه پیام نور 15 روزه دیگه ثبت نام می کنه میتونن بصورت دانش پذیر ثبت نام کنند و

برن کلاس اخه پیام نور امسال می خواد کلاس هاش رو تو خود دانشگاه بر گزار کنه و به شما 15 ال 18 واحد

خواهد داد منظورم کاردانی به کارشناسی پیام نور و تو دوره دانش پذیری 15 یا 18 واحد رو پاس کنید و از دوستان

خودتون عقب نیفتید و سراسری هم تو راهه بخونین وقت هم زیاده نگران نباشین. تلاش برای پیروزی
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

mina.n_88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mina.n_88 » جمعه 25 بهمن 1387, 6:42 am

سلام به همه
من هم انتخاب اولم جهاد دانشگاهي اصفهان قبول شدم2682
آزاد هم ثبت نام كردم
به همه اونايي كه قبول شدن تبريك ميگم
و اونايي هم كه نشدن نگران نباشن تجربه من نشون داده خواستن توانستن است فقط كافيه بخواهيد كه سراسري قبول بشيد و اراده كنيد.
من هر چي كنكور بوده تا جالا دادم سراسري -پيام نور-آزاد -علمي كاربردي .همه را هم قبول شدم....و غير انتفاهي دوست نداشتم برم.

دنبال بهترين هستم.

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » جمعه 25 بهمن 1387, 9:21 am

بچه ها به همتون تبریک میگم.
nimool و mina.n_88 و smhzkk61 و maryami و karaj_shabgard وhoma67 وpartovi64 و a_jf و vahidkargar و Milo و azad8787 و hadivosoghi و تمام عزیزانی که قبول شدند و من حضور ذهن ندارم و همگی موفق باشید.

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » جمعه 25 بهمن 1387, 9:27 am

سکوت سحر نوشته شده:علمی کاربردی خیلی کم پذیرش دانشجو کرده این انصاف نیست nar:
سحر خانم به شما هم بابت قبولی در دانشگاه آزاد تبریک میگم و انشالله شما هم موفق باشی.اتفاقا شهر همدان شهر خیلی خوبیه با مردم خوب و مهربان.
سحر خانم علمی کاربردی یا آزاد یا روزانه یا شبانه یا پیام نور یا غیر انتفاعی اینها فقط اسم هستند نه برتری و این خود دانشجویان اون مکان هستند که به اون اسم اعتبار میدهند نه مکان به دانشجویان البته ممکنه حالا هر کس اینو بخونه بگه حرفم بیخوده ولی ما برای دانشجویان آینده باید اون مکانی که داخلش تحصیل میکنیم رو نامی کنیم و حالا هر جا میخواد باشه.

sokoote mordab67
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sokoote mordab67 » جمعه 25 بهمن 1387, 9:48 am

سلام
به همه ی کسانی که قبول شده اند تبریک می گم.متاسفانه با اینکه درصدهای تخصصی بالای 50 درصد بود دو انتخاب اول اهواز قبول نشدم و انتخاب سوم جهاد دانشگاهی شهر کرد قبول شدم حالا نمی دونم چه کار کنم تازه 6 ماه معافیت تحصیلی هم شروع شده تا کنکور سراسری 88 اگر اون هم قبول نشم باید برم خدمت.1-حالا به نظر شما با توجه به اینکه خوابگاه ندارد اصلا مصرف از اهواز برم شهرکرد؟2-مشه ترم اول اونجا باشم، ترم دوم بهم انتقالی میدن به اهواز؟لطفا راهنمایی کنید شدیدا دو دلم.ممنون

آواتار کاربر
hadivosoghi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadivosoghi » جمعه 25 بهمن 1387, 9:55 am

سلام بچه های مه قبول نشدم نگران نباشن
فرصت دارن چیزی به سراسری 88 نمونده 5 و6 ماه شایدم تکمیل ظرفیت بدن
بچه من فکر میکنم که هم سراسری تکمیل ظرفیت بده (برای دومین بار)چون خوده من قبول شدم نرفتم میخوام برم علمی کاربردی
هم آزاد
البته احتمال اینکه علمی کاربردی تکمیل ظرفیت بده کمه ولی شایدم اونم داد

اصلا نگران نباشید خدا بزرگه

من امسال اولین بار قبول نشدم خیلی ناراحت بودم ولی توی تکمیل ظرفیت غیر انتفاعی قبول شدم

خدا بزرگه yes:
آرزوی موفقیت برای همه
sbl

آواتار کاربر
hadivosoghi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadivosoghi » جمعه 25 بهمن 1387, 10:01 am

sokoote mordab67 نوشته شده:سلام
به همه ی کسانی که قبول شده اند تبریک می گم.متاسفانه با اینکه درصدهای تخصصی بالای 50 درصد بود دو انتخاب اول اهواز قبول نشدم و انتخاب سوم جهاد دانشگاهی شهر کرد قبول شدم حالا نمی دونم چه کار کنم تازه 6 ماه معافیت تحصیلی هم شروع شده تا کنکور سراسری 88 اگر اون هم قبول نشم باید برم خدمت.1-حالا به نظر شما با توجه به اینکه خوابگاه ندارد اصلا مصرف از اهواز برم شهرکرد؟2-مشه ترم اول اونجا باشم، ترم دوم بهم انتقالی میدن به اهواز؟لطفا راهنمایی کنید شدیدا دو دلم.ممنون
اگه دوری راه مشکل نیست برات برو
ولی اگه از خدمت میترسی میخوای بری دانشگاه هرجا شد نه
اینکارو نکن بعدش پشیمون میشی
6ماه معافیت تحصیلی داری میتونی امتحان بدی جایی نزدیک و بهتر قبول شی
علمی کاربردی خیلی خیلی سخت انتقال میده مگر اینکه پارتی داشته باشی
درسته 6ماه معافیت داری ولی بیشتره چون 3 و 4 ماه طول میکشه تا ببرن سربازی
تا دفترچه پست کنی تا جوابش بیاد تا محل آموزش معلوم شه .....
الانم سرباز زیاده هی تمدید میکنن
بازم خودت تصمیم گیرنده ای
موفق باشی دوست عزیز bil:

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » جمعه 25 بهمن 1387, 10:03 am

از من میشنوی برو
احتمال انتقالی هم هست.نشد هم چهار ترم بیشتره ؟ تا چشم روی هم بزاری تموم شده و فقط خاطراتش باقی میمونه
...

karaj_shabgard
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط karaj_shabgard » جمعه 25 بهمن 1387, 10:19 am

سلام بچه ها
این آخرین پست من تو این تاپیک هستش

راسش رو بخواید من هم آزاد کرج قبول شدم و هم علمی کاربردی فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران.
ولی آزاد کرج رو انتخاب کردم.

گفتم شاید بخواید دلایلم رو بدونید......
اینم دلایل من که مورد آخرش تقریبا شبیه داستان هستش.

1.از اونجاییکه من هر دو تا کنکورم شرکت کردم متوجه شدم که آزاد هم تعداد درساش جامع تره هم کنکورش سخت تره و هم سر جلسه امکان تقلب کمتره.و عینا عکس همین مطلب رو تو آزمون علمی کاربردی دیدم.

2.تعداد واحد های آزاد هم 70 تا هستش نه 90 تا.

3.این دلیل آخر یه کم طولانی هستش ولی پیشنهاد میکنم بخونیدش بد نیست. راستش رو بخواهید من از اول شهریور با یکی از دوستای صمیمی و بچه محل خودم شروع کردم واسه درس خوندن.تعداد ساعات مطالعه و کتابامون هم یکی بود.ما واسه دانشگاه آزاد دفترچه هامون رو پشت سرهم خریدیم و با یه آی پی هم ثبت نام کردیم به امید اینکه کنار هم بیفتیم.عین همین مساله رو هم واسه علمی کاربردی انجام دادیم.حالا به نظرتون چه اتفاقی افتاد؟ تو کنکور آزاد کنار هم نیفتادیم و فقط من تونستم قبول بشم. توی کنکور علمی کاربردی ما دقیقا پشت سر هم افتادیم و من هر تستی که زده بودم به دوستم گفتم که بیچاره نره خدمت. تمام جوابامون عین هم بود.هر دوتامون هم قبول شدیم و منم خوشحال از اینکه یه کاری واسه دوستم کردم.

راستی به بچه های هم که شاید بگن ما با اینکارمون حق اونارو ضایع کردیم میگم که ناراحت نباشید فقط اون میره و جای من خالیه واسه تکمیل ظرفیت.در حقیقت من جام رو دادم به اون....

همتون موفق باشید دوستای گلم............
bil:

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » جمعه 25 بهمن 1387, 10:31 am

ببین همشهری عزیز :mrgreen: تو شهرمون اهواز 2تا مرکز علمی کاربردی هستش یکی مجتمع آموزشی پژوهشی وزارت نیرو و یکی دیگه هم جهاد دانشگاهی اهواز هستش و تا اونجایی که در خاطرم هست تو شهرکرد هم جهاد دانشگاهی شهرکرد پذیرش داشته پس اگز شما در جهاد دانشگاهی شهرکرد قبول شده باشید میتونید در ترم دوم به جهاد دانشگاهی اهواز انتقالی بگیرید و با توجه به اینکه هر دو مرکز مربوط به جهاد دانشگاهی کشوری هستند امکانش زیاده که شما رو برای انتقالی به اهواز بپذیره چون هر چی باشه مربوط به جهاد دانشگاهیه و جای دوری نمیره ولی در مورد مجتمع وزارت نیرو فکر کنم اصلا قبول نمی کنند.
یه چیز دیگه : یادمه یکی از بچه ها تو دوره کاردانی همین مشکل شما رو داشت و از جهاد دانشگاهی مشهد انتقالی به جهاد دانشگاهی اهواز گرفت البته با یک تبصره خاص و اون تبصره این بود که باید معدل ترم اول از 17 به بالا بشه تا انتقالی صورت بگیره.
حالا میتونی بری جهاد دانشگاهی اهواز و با آقای نقاش دزفولی مدیر آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی صحبت کنی و از ایشون راهنمایی بگیرید.

homa67
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط homa67 » جمعه 25 بهمن 1387, 10:45 am

جواب دوست عزیزمون آقای karaj:
آره خوب بابای شما حتما پولدار هست کا ترمی 900 تومان تو جیب دانشگاه آزاد کنه آخرش هم چی؟
دوست عزیز من هم دانشگاه آزاد نجف آبادو قبول شدم ولی نرفتم چون کاردانیمو اونجا بودم و واقعا میگم که بی خودی ترین داگاه ممکنه هست باورکنید چرا؟
1- از نظر اساتید واقعا فقط 2یا3تاشون خوب بودندفقط
2- ازنظرکادراداری واقعا یه مشت آدمی که فقط کارشون .... fud:
fud: fud: شاید دوره کارشناسیش فرق داشته باشه اونم شاید ولی مطمئنم که اینطوری هم نیست
یکی از بهترین دوستان من که دولتی بو کاردانی شو کارشناسی آزاد قبول شد ورفت پارسال باور کنید نمی خوام ازش تعریف کنم ولی مخ برنامه نویسی بود عالی بودترم اول مشروط شد به همین راحتی تو نجف آباد نمی خوام ناامید کنم دوستانی رو که آزاد قبل شدند اونجا ولی همچین آش دهن سوزی هم نیست اینو من نمیگم فقط همه دوستام میگند و همه همکلاسیام
موفق باشید

sokoote mordab67
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sokoote mordab67 » جمعه 25 بهمن 1387, 10:53 am

ممنون از راهنمایی که کردید
یعنی شما می فرمایید ریسک نکنم و کنکور سراسری ندم.
1-این قضیه درست است برای انتقالی باید یکی پیدا بشه در اهواز که جاش را با من عوض کنه تا انتقالی انجام بشه؟
2- کلا اطلاعاتی از جهاد دانشگاهی شهر کرد دارید سطح علمیش و اساتید انجا؟
اگر خوابگاه داشت خیلی عالی بود مشکل من هم همین است.

قفل شده