بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
marzyeh_sn
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

Re: بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

پست توسط marzyeh_sn » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 7:08 pm

mazi-jon نوشته شده:با سلام
آقايون من آزمون كارشناسي ناپيوسته آزاد 87 قبول شدم ضمن اينكه اين ترم كه گذشت ترم آخرم بود و با اساتيدم زنگ زدم اونا گفتن نمرات رو تا شنبه يكشنبه اعلام ميكنند امروز صبح دانشگاهي كه كارداني رو اونجا گذروندم رفتم از معاونت آموزشي سوال كردم گفتم كه گواهي موقت صادر مي كنيد گفت كه گواهي موقت يكي دو هفته طول ميكشه كه بياد گفت ما از طرف دانشگاه يك گواهي يا نامه ي مبني بر اينكه فارغ التحصيل شدي بهت ميديم ميتوني بري ثبت نام كني
حالا سوالي كه دارم اينكه كه من مي تونم با اين گواهي يا نامه موقتاً واحد دانشگاهي كه قبول شدم برم ثبت نام كنم يا نه؟
و اينكه ريز نمرات رو چطوري بايد بهشون بدم آيا دانشگاه برام صادر ميكنه؟
و گواهي موقت معمولاً بعد از چند مدت صادر ميشه؟
اگر بخواي منطقي هم فكر كني آخه همه كه فارغ التحصيل نبودند بعضي ها هم دانشجوي ترم آخر بودن و صد در صد هيچ دانشگاهي هنوز نمرات رو اعلام نكرده!!
ما بايد چكار كنيم؟؟؟
خواهش مي كنم عاجزانه جواب بديد
بله دوسته عزیز شما به راحتی می تونی ثبته نام کنی .فقط موقعه ثبته نام از شما یه تعهد کتبی می گیرن که تاریخه فارغ تحصیلیت (که توی گواهیه موقت درج میشه)حداکثر باید تا 30/11/87 باشه.
معمولا 10 روز تا 2 هفته طول میکشه تا گواهیه موقت برای شما صادر کنن که اصله مدرک رو هم 6 ماهه بعد بهت میدن.
در مورد ریز نمرات هم بستگی به دانشگاهت داره.من که کاردانیم رو غیر انتفاعی خوندم وقتی به مسئول آموزشمون گفتم که قبول شدم ریز نمرات رو داوطلبانه داد دسته خودم.اما مثله این که همه ی دانشگاهها این جوری نیستن و باید از دانشگاهه قبولیت نامه ببری برای دانشگاهه کاردانیت.
No pain ,No gain

آواتار کاربر
سکوت سحر
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط سکوت سحر » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 8:40 pm

سلام به مهندس های عزیز rgs rgs ssb: str:
و مهندس هایی که به امید خدا در ازمون های بعدی مهندس میشن rgs

من یکی از دوستام دانشگاه ازاد است میگه پول براشون خیلی مهم تره تا بقیه مسائل
البته مدارکو کامل ببرید که yes: ایرادی نگیرند اما کلا اول پول مهمه براشون tof:
درک ظرافت احساس آدمها مثل شنیدن صدای پای مورچه است از روی بام

هر که در این سرا در آید نانش دهید
واز ایمانش مپرسید
چه آنکس که به درگاه باریتعالی
بجان ارزد
البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد
. (ابوالحسن خرقانی)

dorche

پست توسط dorche » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 9:01 pm

سلام
چه جوری عکس میزارین تو سایت یه راهنمایی بکنین من هر چی اضافه کردن فایل رو میزنم نمیشه

mazi-jon

پست توسط mazi-jon » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 9:26 pm

marzyeh_sn نوشته شده:
mazi-jon نوشته شده:با سلام
آقايون من آزمون كارشناسي ناپيوسته آزاد 87 قبول شدم ضمن اينكه اين ترم كه گذشت ترم آخرم بود و با اساتيدم زنگ زدم اونا گفتن نمرات رو تا شنبه يكشنبه اعلام ميكنند امروز صبح دانشگاهي كه كارداني رو اونجا گذروندم رفتم از معاونت آموزشي سوال كردم گفتم كه گواهي موقت صادر مي كنيد گفت كه گواهي موقت يكي دو هفته طول ميكشه كه بياد گفت ما از طرف دانشگاه يك گواهي يا نامه ي مبني بر اينكه فارغ التحصيل شدي بهت ميديم ميتوني بري ثبت نام كني
حالا سوالي كه دارم اينكه كه من مي تونم با اين گواهي يا نامه موقتاً واحد دانشگاهي كه قبول شدم برم ثبت نام كنم يا نه؟
و اينكه ريز نمرات رو چطوري بايد بهشون بدم آيا دانشگاه برام صادر ميكنه؟
و گواهي موقت معمولاً بعد از چند مدت صادر ميشه؟
اگر بخواي منطقي هم فكر كني آخه همه كه فارغ التحصيل نبودند بعضي ها هم دانشجوي ترم آخر بودن و صد در صد هيچ دانشگاهي هنوز نمرات رو اعلام نكرده!!
ما بايد چكار كنيم؟؟؟
خواهش مي كنم عاجزانه جواب بديد
بله دوسته عزیز شما به راحتی می تونی ثبته نام کنی .فقط موقعه ثبته نام از شما یه تعهد کتبی می گیرن که تاریخه فارغ تحصیلیت (که توی گواهیه موقت درج میشه)حداکثر باید تا 30/11/87 باشه.
معمولا 10 روز تا 2 هفته طول میکشه تا گواهیه موقت برای شما صادر کنن که اصله مدرک رو هم 6 ماهه بعد بهت میدن.
در مورد ریز نمرات هم بستگی به دانشگاهت داره.من که کاردانیم رو غیر انتفاعی خوندم وقتی به مسئول آموزشمون گفتم که قبول شدم ریز نمرات رو داوطلبانه داد دسته خودم.اما مثله این که همه ی دانشگاهها این جوری نیستن و باید از دانشگاهه قبولیت نامه ببری برای دانشگاهه کاردانیت.
دوست عزيز خيلي خيلي خيلي ممنون برعكس همين چند لحظه پيش هم يكي از دوستانم رو ديدم كه دقيقاً حرف شما رو زد ضمن اينكه در مورد ريز نمرات هم توي دفترچه ثبت نام نوشته بود حداكثر دو ماه بعد از ثبت نام بايد تحويل بدند. ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: str: str: str: str:
پس همه چي حل شد sanj: yes:
مهندسي كجايي من اومدم ha: ha: ha:

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران-تهرانپارس
تماس:

پست توسط engineer » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 9:52 pm

با سلام .
می رویم که ثبت نام دانشگاه نماییم و خیلی هم شاد می رویم . می رویم که نزدیک به یک میلیون زحمت را در یک حساب بانکی بریزیم و اگر درس نخوانیم باید مشروطی را به جان بخریم .
می رویم اما نمی دانیم که ساختمان گسسته در راه است ، نمی دانیم که باید معادلات دیفرانسیل بگذرانیم . می رویم اما آگاه نیستیم که چندین واحد پیشنیاز سرد و بی روح را جلوی رو داریم .
می رویم و همچنان می رویم .

بله متنی که خوندید رو از کتاب یکی از نویسندگان بزرگ انتخاب کردم . باشد که شما نیز بدانید و بدانید و بدانید .

یا حق
غم و شادي در يک خانه زندگي مي کنند به آهستگي شادي کن تا غم بيدار نشود
Ymsgr: er.engineer68

saeed_5min
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط saeed_5min » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 11:17 pm

engineer نوشته شده:با سلام .
می رویم که ثبت نام دانشگاه نماییم و خیلی هم شاد می رویم . می رویم که نزدیک به یک میلیون زحمت را در یک حساب بانکی بریزیم و اگر درس نخوانیم باید مشروطی را به جان بخریم .
می رویم اما نمی دانیم که ساختمان گسسته در راه است ، نمی دانیم که باید معادلات دیفرانسیل بگذرانیم . می رویم اما آگاه نیستیم که چندین واحد پیشنیاز سرد و بی روح را جلوی رو داریم .
می رویم و همچنان می رویم .

بله متنی که خوندید رو از کتاب یکی از نویسندگان بزرگ انتخاب کردم . باشد که شما نیز بدانید و بدانید و بدانید .

یا حق
احسان عزیزم متنی که گذاشتی عالی بود مرسی
بازم ازین کارا بکن

قبولی در راه بود...
زماني كه مي شنوي «نه» بپرس «چرا؟»
پيچيده كردن امور، ساده ، ولي ساده كردن آنها پيچيده است
saeed_5min@yahoo.com

آواتار کاربر
m2002k
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط m2002k » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 11:21 pm

dorche نوشته شده:سلام
چه جوری عکس میزارین تو سایت یه راهنمایی بکنین من هر چی اضافه کردن فایل رو میزنم نمیشه
فايل عكستون رو توي يه هاستي آپلود كنيد، بعدشم بذاريد داخل كد ايميج
تصویر

Santa_banta
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Santa_banta » جمعه 11 بهمن 1387, 2:00 am

سلام به همه دوستان عزیزم

در مورد دروس پیش نیاز باید بگم طبق قانونی که وزارت علوم به دانشگاه آزاد اعلام کرد تمام دانشجویان

کارشناسی پیوسته که از مهر 87 وارد دانشگاه ازاد شدند باید حدود 20 واحد پیشنیاز رو بگزرونند

در مورد شهریه هم باید بگم که تا پارسال ترمی 800 هزار تومن بود که امسال 10 درصد افزایش یافت که ترمی

حدودا 880 هزار تومن میشه

آواتار کاربر
hadiabc
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadiabc » جمعه 11 بهمن 1387, 11:00 am

سلام دوستان
نتایج پذیرش بدون آزمون چه موقع اعلام میشه(منظورم روزشه) ؟
کسی خبر داره اگر کسی معدلش بالای 18 باشد ممکن که قبول نشه؟

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 11 بهمن 1387, 11:05 am

hadiabc نوشته شده:سلام دوستان
نتایج پذیرش بدون آزمون چه موقع اعلام میشه(منظورم روزشه) ؟
کسی خبر داره اگر کسی معدلش بالای 18 باشد ممکن که قبول نشه؟
درصدش كمه ولي مشكلي كه وجود داره اين واحدها نام يكي سرس رو ميفرستن تهران اسم يكسري رو نميفرستن بايد از واحد خودتون پرس و جو بكنين كه فرستادن تهران يا نه البته مركز آزمون چون ميبينين تو خود تهران هم مثلا واحد تهران شمال نفرستاده اسم شمارو به مركز آزمون
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
hadiabc
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadiabc » جمعه 11 بهمن 1387, 11:19 am

سلام دوستان
از دوست خوبم برای جوابش ممنون
ولی اگر در یک شهری باشی که رشته نرم افزار را نداشته باشه چی ؟
امسال در خود دفترچه نوشته بود که هیچ گونه مدرک یا هرچیز دیگری نباید به آزمون بفرستی و خودشان پیگیری میکنند وکافی فارغ التحصیل شده باشید و ثبت نام بدون آزمون هم انجام داده باشی درسته؟

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » جمعه 11 بهمن 1387, 11:25 am

hadiabc نوشته شده:سلام دوستان
از دوست خوبم برای جوابش ممنون
ولی اگر در یک شهری باشی که رشته نرم افزار را نداشته باشه چی ؟
امسال در خود دفترچه نوشته بود که هیچ گونه مدرک یا هرچیز دیگری نباید به آزمون بفرستی و خودشان پیگیری میکنند وکافی فارغ التحصیل شده باشید و ثبت نام بدون آزمون هم انجام داده باشی درسته؟
با سلام
آره آره راست ميگين امسال قانون عوض شده من فراموش كردم ببخشين اين تا سال 86 بود الان قانون عوض شده
آره راست ميگين حق با شماست امسال يه قانون گذاشتن هر كسي كه ثبت نام كنه از بين اونا انتخاب ميكنن هر دانشگاهي يه درصدي از امسال اختصاص داده مثلا 10 معدل بالا به ترتيب از بالا به پايين بر ميداره نه مثلا فقط 18 به بالا
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

آواتار کاربر
hadiabc
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadiabc » جمعه 11 بهمن 1387, 11:37 am

با سلام
کسی خبر داره که جه دانشگاهی از چه معدلی به بالا برمیداره؟

mina.n_88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mina.n_88 » جمعه 11 بهمن 1387, 3:59 pm

سلام بچه ها عنوان رشته مون كه عوض شده ...درسها و واحدها هم عوض شده....ميشه بگيد كم شده يا زياد؟؟؟؟تو دروس ارائه شده واحدي كه من قبول شدم؛يه درسايي واسه تكنولوژي كامپيوتر گذاشتند كه انگار رشته مون شده رياضي!!!مثلا آمار واحتمالات مهندسي ، معادلات ديفرانسيل، رياضي گسسته واسمبلي و مهندسي نرم افزار كه 2 تاي آخر را هم تو كارداني گدرانيديم آيا امكان داره تطبيق بدن؟؟؟...همش 12 تا واحد ميشه!!

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » جمعه 11 بهمن 1387, 4:10 pm

mina.n_88 نوشته شده:سلام بچه ها عنوان رشته مون كه عوض شده ...درسها و واحدها هم عوض شده....ميشه بگيد كم شده يا زياد؟؟؟؟تو دروس ارائه شده واحدي كه من قبول شدم؛يه درسايي واسه تكنولوژي كامپيوتر گذاشتند كه انگار رشته مون شده رياضي!!!مثلا آمار واحتمالات مهندسي ، معادلات ديفرانسيل، رياضي گسسته واسمبلي و مهندسي نرم افزار كه 2 تاي آخر را هم تو كارداني گدرانيديم آيا امكان داره تطبيق بدن؟؟؟...همش 12 تا واحد ميشه!!
با سلام
نه دوست عزيز درست دادن همشون اونا هستن در تمام دانشگاه اونا تدريس ميشن ترم اول فكر كنم يكيش زبان تخصصي باشه بله اين درسهاي اسمبلي و مهندسي نرم افزار و زبان تخصصي و آمار (كه اسمش فقط شده آمار مهندسي همون مباحث دوره كارداني هستش)رو تو دوره كارداني گذروندين ولي دوباره بايد خونده بشن amuz:
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

قفل شده