نتایج تکمیل ظرفیت سال 1387

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
jessi2

Re: نتایج تکمیل ظرفیت سال 1387

پست توسط jessi2 » چهارشنبه 27 آذر 1387, 10:08 pm

کسی میدونه از کی میریم دانشگاه؟؟
وای من از خوشحالی دارم میمیرم
نکنه بگن به حد نسصاب نمیرسه؟؟

آواتار کاربر
hadi9623
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Esfahan

پست توسط hadi9623 » پنج‌شنبه 28 آذر 1387, 1:02 am

سلام به همه
منم با رتبه حدود 10300 >مطهر< مشهد قبول شدم.
>>>>>>>>>>>>>اما اصلا خوشحال نیستم<<<<<<<<<<<<<
یه سوال که دارم اینه که میشه جا به جایی داشته باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی هست که بخواهد جا به جا بکنه؟
من می خواهم اینجا را با >سپاهان< اصفهان یا جایی نزدیکتر به اصفهان جا به جا کنم.
فوقش اگه نشد اونایی که مطهر یا کلا مشهد قبول شدن و راهشون دوره و باید خونه بگیرند اعلام فرمایند.
ببینم چه خاکی باید بر ... .

(hadi9623@hotmail.com)

tin_tin

پست توسط tin_tin » پنج‌شنبه 28 آذر 1387, 8:46 am

سلام منم با رتبه 9426 موسسه غيرانتفاعي پارسا-بابلسر قبول شدم.اونجا چه جور جایی؟ کسی می دونه لطفا بگه!!!!!!

آواتار کاربر
hadi9623
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadi9623 » پنج‌شنبه 28 آذر 1387, 10:47 am

سلام

کسی خبر داره مطهر مشهد در چه وضعیتی قرار دارد.
شماره هاش که سازمان سنجش اعلام کرده مسدود می باشد.

یه سوال دیگه اینکه میشه از همون ترم اول انتقالی گرفت.

bohmiya

پست توسط bohmiya » پنج‌شنبه 28 آذر 1387, 11:24 am

سلام دوستان من هم با رتبه 3373 خاوران مشهد قبول شدم . به همه دوستانی که قبول شدند تبریک میگم

مهری

پست توسط مهری » پنج‌شنبه 28 آذر 1387, 12:03 pm

من هم با 9874 فردوس مشهد قبول شدم یکی از دوستام که بهار درس می خونه میگه ترمی 290 پول خوابگاه و ترمی 300-350 شهریه اش و فاصله اش تا حرم 15-25 دقیقه اس من اگه کسی باشه حاضرم با اصفهان – قم – یزد جابجایی کنم راستی هادی جان شما باید 1 ترم مرخصی بگیری یا اینکه حتما 1 ترم دانشگاه مبدا درس بخونی اگه هم میخوای ببینی که میتونی انتقالی بگیری یا نه ایین نامه نقل وانتقالات را از گوگل جستجو کن وبخون
lesiyantos@yahoo.com

amir101
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: rasht
تماس:

پست توسط amir101 » پنج‌شنبه 28 آذر 1387, 12:24 pm

سلاام ب همه
با کمک خدا من با رتبه 5500 انتخاب اولم یعنی استانه اشرفیه قبول شدم
طبق این اطلاعیه که تو سایت ستجش نوشته به ادرس http://www6.sanjesh.org/KarshNP/1387/870926_01.php باید روز های شنبه 7/10/87 ويكشنبه 8/10 /87 به دانشگاه مربوطه مراجعه کنیم
راستی بچه ها نمی خوام نا امیدتون کنم ولی یه جورایی دور انتقالی رو خط بکشید من خودم اقدام کردم با چند تا نامه از نماینده های مجلس حتی حاضر نشدن نامه ها رو بخونن گفتن باید یک سال اینجا بمونی و حداقل 24 واحد پاس کنی بعد تابستون سال بعد تازه ببینیم چی میشه ....
به هر حال همه موفق باشید
خیلی با حال بود من یک ساعت بعد خبر قبولیم نشستم درس خوندم می خوام علمی کاربردی هم امتحان بدم اگه تهران قبول شم میرم تهران فقطط حیف و صد حیف که ثبت نام خیلی زوده اگه تهرانم قبول شم باید ضرر کنم

آواتار کاربر
hadi9623
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadi9623 » پنج‌شنبه 28 آذر 1387, 5:30 pm

سلام
ممنون از مهری جان.
رفتم در اصلاحیه شماره تلفن های مطهر را پیدا کردم.
یه سوال دیگه اینکه مثلا دانشگاه گفته 13 نفر یا 7 نفر تکمیل ظرفیت می گیره کلاس چه جوری می خواهد برگزار کنه؟؟؟؟؟؟

=================================
اینم شرایط انتقالی
=================================
حذف شرط گذراندن واحد درسي براي انتقال ضرورت موافقت دانشگاه‌هاي مبدا و مقصد براي انتقال

معاون آموزشي وزارت علوم، با اشاره به راهكارهاي عمومي آيين نامه جديد نقل و انتقال دانشجويان، تصريح كرد: نقل و انتقال و مهمان شدن دانشجويان در ديگر دانشگاه‌ها، تنها با موافقت دانشگاه‌هاي مبدا و مقصد و فارغ از محدوديت تعداد واحد درسي، نيمسالهاي تحصيلي و گذراندن تعدادي از واحدها در دانشگاه مبدا انجام مي‌شود.

وي در عين حال افزود: براي جلوگيري از ايجاد مشكل در اين زمينه، هر يك از دانشگا‌ه ها بايد با توجه به اصل اين آيين نامه، ضوابط و شرايط خاص خود را براي پذيرش درخواستهاي انتقال و مهماني دانشجويان به عنوان واحد مبدا و يا مقصد تنظيم و اجرا کنند و در هر حال شرط گذراندن واحد درسي در دانشگاه مبدا در آيين نامه جديد حذف شده است.

چگونگي انتقال دانشجويان متاهل

دکتر خالقي در ادامه گفت وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران با اشاره به ساير بخشهاي اين آيين نامه‌ خاطر نشان كرد: انتقال دانشجوي دختر كه پس از قبولي در كنكور ازدواج كرده باشد به محل زندگي همسر، بدون هيچ محدوديتي انجام مي‌شود، البته اگر دانشگاه مقصد بنا به دلايلي با اين انتقال يا مهماني موافقت نكند، پرونده انتقالي دانشجو بنا به درخواست دانشجو در كميسيون موارد خاص وزارت علوم بررسي و تصميم گيري نهايي صورت مي گيرد.

وي افزود: انتقال دانشجوي دختر كه قبل از ورود به دانشگاه ازدواج كرده باشد نيز به استان محل زندگي همسر انجام مي‌شود.

همچنين انتقال دانشجويان پسر متاهل به محل زندگي همسر پس از بررسي تعداد متقاضيان در صورت امكان اجرايي مي‌شود.

راهكارهاي انتقال در دانشگاه‌هاي دولتي و غيرانتفاعي

دكتر خالقي در ادامه با اشاره به راهكارهاي خاص دانشگاه‌هاي دولتي و غيرانتفاعي آيين نامه نقل و انتقال تصريح كرد: به پذيرفته شدگان آزمون سراسري 84 اجازه داده شده است كه در صورت تمايل در يكي از انتخاب‌هاي بعدي در استان محل اقامت خود كه داراي حد نصاب قبولي هستند، به عنوان دانشجوي انتقالي ثبت نام كنند، البته اين امر در حالي اجرايي مي‌شود كه رشته مذكور در زمان انتخاب رشته توسط داوطلب انتخاب شده باشد.

وي افزود: متقاضيان مي توانند جهت اطلاع از رشته محلهاي قبولي استان محل اقامت به سايت سازمان سنجش مراجعه کنند.

امکان ارايه درخواست انتقال در طول ترم

دكتر خالقي همچنين با بيان اينكه فرصت انجام مراحل نقل و انتقال دانشجويان تا هفته سوم ابتداي سال تحصيلي مشخص شده است، گفت: درصورت موافقت دانشگاه مقصد، پس از اين مهلت نيز نقل و انتقال صورت مي‌گيرد ولي احتمالا داوطلب پس از ثبت نام از ترمهاي بعد در كلاس درس حاضر شود كه اين مسائل نيز قابل پيگيري است.

jessi2

پست توسط jessi2 » پنج‌شنبه 28 آذر 1387, 6:25 pm

یه سوال ؟خوب مثلا موسسه ای که 60 تا تکمیل ظرفیت اعلام کرده ممنکنه کلاس نشکیل نده و به حد نصاب نرسه؟

arvin1367
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arvin1367 » پنج‌شنبه 28 آذر 1387, 8:22 pm

سلام بچه ها
کسی در مورد موسسه غیرانتفاعی میرداماد گرگان (سخت افزار) اطلاعاتی داره؟
ممنون میشم اگه بگین
مثل خوابگاه
محیط دانشگاه
خود شهر گرگان و استادها
و آیا کسی که همش نرم افزار خونده گرایش سخت افزار براش سخت نیست؟
مرسی

_-_Sina_-_

پست توسط _-_Sina_-_ » پنج‌شنبه 28 آذر 1387, 9:11 pm

من 9500 از فردوس مشهد قبول شدم برام خيلي دوره كه برم اونجا راستي كسي اطلاعاتي در مورد اين دانشگاه داره ؟ در ضمن ايا كسي ميدونه ثبت كي شروع ميشه و تا كي وقت داريم ؟

آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران (THR/OIII)

پست توسط shl_shrf » جمعه 29 آذر 1387, 12:40 pm

[quote="ali1234"]سلام

غيرانتفاعي غزالي -قزوين
رتبه 1636
بدلیل اینکه 30 بهمن فارغ التحصیل میشوم در اتخاب رشته فقط واحدهایی که نیم سال دوم را ارایه میکردند انتخاب کردم
و با توجه به ظرفیت خیلی کم این واحدها حدود 250 نفر پذیرفته نشدم که بحمد الله در تکمیل ظرفیت پذیرفته شدم[/quote]

منم با رتبه 4000 وضعیت شما رو داشتم . خوشحالم که هم دانشگاهی شدیم .

مهری

پست توسط مهری » جمعه 29 آذر 1387, 1:57 pm

من هم موسسه فردوس قبول شدم و توسط دوستم تونستم کلی اطلاعات به دست بیارم
فاصله این موسسه که کوچیک هست مثل تمام غیر انتفاعی ها تا حرم با اتوبوس 25-30 دقیقه و با تاکسی 15 دقیقه هست این موسسه خودش خوابگاه نداره ولی از خوابگاه های خصوصی که در سطح شهر هست استفاده می کنند که هر ترم 250-300 و هزینه هر ترم هم 300-350 هست .توی هر اتاق 4-5 نفر زندگی می کنند که بیشترشون از بچه های خراسان هستند که کنار اومدن باهاشون خیلی سخته ولی خوب ...کسایی که قبلا کاردانش یا فنی حرفه ای بودند باید 20 واحد اختیاری بیشتر از بقیه که ریاضی بودند پاس کنند البته این قانون درمورد تمام دانشگاه هاس0 دیگه اینکه یک وعده غذایی بیشتر بهتون ژتون داده نمی شه کل واحدها رو توی 4 ترم ارائه می دن که اگه جو شهر و ... شما رو نگیره میتونی 4 ترم پاس کنی و گرنه حالا حالا مهمون امام رضایی. اگه بچه خوبی باشی و نخوای خیلی خرج کنی ماه 100 -150 هزینه های متفرقه اس . در کل تمام غیر انتفاعی های مشهد خوبه البته میگفت تا دوست خوب پیدا نکنی که چند ماهی طول میکشه غربت بدی داره ولی به نظرم خیلی خیلی هم خوبه چون من سال گذشته ازاد بافق قبول شدم جهنم دره ای هست واسه خودش که از هر 100 نفر قبولی 20 تا هم ثبت نام نمیکنند ولی مشهد با همه دوریش دانشگاش توی شهره و خیلی هم عالیه راستی می گفت خیلی راحت انتقالی میدن البته اگه شرایط لازم رو داشته باشی یعنی اینکه یا ازدواج کرده باشی یا اینکه خدای ناکرده بیماری داشته باشی در مورد مهمانی هم هر دانشجویی 2 ترم میتونه بره شهر خودش و تابستون ها هم 100 درصد بهت مهمانی می دن ولی به نظرم حیفه از دست بدی چون شاید سال دیگه موقعیت درس خوندن نداشته باشی و همین جا هم قبول نشی ثبت نام هم شنبه یکشنبه 8 و 7 دیماه موفق باشی

مهری

پست توسط مهری » جمعه 29 آذر 1387, 9:14 pm

سلام بچه ها خیلی خوبه اگه هر کی میخواد جابجایی کنه توی تاپیک درخواست جابجایی ها بنویسه

من مشهد قبول شدم و حاضرم با دانشگاههای اصفهان گلپایگان کاشان قم قزوین شاهرود گرمسار سمنان شیراز جهرم یزد عوض کنم 09369045853

alihslc

پست توسط alihslc » جمعه 29 آذر 1387, 10:03 pm

به نام خدا
سلام و درود بر شما.

بنده در تکمیل ظرفیت شرکت کردم و در موسسه مهر آستان آستانه قبول شدم . ولی امروز هم در کنکور کارشناسی آزاد شرکت کردم.

به نظر شما موسسات غیر انتفاعی بهتر است یا دانشگاه آزاد.
از نظر اعتبار مدرک و شرایط استخدامی در آینده؟

قفل شده