شهرهای انتخابی شما در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 1387

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
آواتار کاربر
DrXoX
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: تــهـران اسمم:محمد
تماس:

شهرهای انتخابی شما در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 1387

پست توسط DrXoX » جمعه 1 آذر 1387, 6:55 pm

سلام

دوستان عزیز به امید قبولی شما در شهر مورد علاقتون

اگر مایل بودین رتبه و شهرهای انتخابی خودتون در تکمیل ظرفیت را بنویسید

سوالات خود در مورد تکمیل ظرفیت را در تایپک زیر مطرح کنید

viewtopic.php?f=2&t=5615&start=150
ترجیح میدم با کفشهام راه برم و به خدا فکر کنم تا اینکه در مسجد بشینم و به کفشهام فکر کنم

آواتار کاربر
hadivosoghi
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: شهرهای انتخابی شما در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 1387

پست توسط hadivosoghi » جمعه 1 آذر 1387, 9:23 pm

------------------------------
لطفا رتبه هم بنویسید
------------------------------
رتبه 8856

آیندگان تنکابن
آستانه اشرفیه
امل
بابل
بابلسر
قائمشهر
ساری

bahi_ta

پست توسط bahi_ta » جمعه 1 آذر 1387, 10:23 pm

با سلام من رتبم 4080 شد موسسه صائب ابهر قبول شدم و الانم ترم یکم در تکمیل ظرفیت هم فقط غزالی قزوین رو زدم از موسسه صائب راضی نیستم تا رتبه 5900 دانشجو گرفته فقط 6 تا کلاس داره یه ساختمون که امنیت جانی نداریم نه کتاب خونه داره نه سلف داره دو تا سایت کوچک استادای بی سواد توی کلاسا غذا می خوریم با این وجود با دوستامون خوش می گذره البته به منا! کلاسامون 5شنبه و جمعه ست تنها مزیت پییشنهاد می کنم نزنین به امید خدا یا حق.

arash65

پست توسط arash65 » جمعه 1 آذر 1387, 11:27 pm

سلام خدمت همه دوستان و آرزوی موفقیت برای همگی در تکمیل ظرفیت :
من رتبم 13451 شده . البته نرم افزار و سخت افزار هم 7121 شده . تکمیل ظرفیت 35 انتخاب انجام دادم .
خواهشن نظرتونو بدین که چقدر احتمال قبولیم میره ؟
راستی سخت افزار قائمشهر آخرین رتبه قبولی 928 بود من 1132 بودم. 30 نفر دیگه میخواد احتمالش هست اونجا قبول شم . بومی هم هستم . ( مازندران )
ممنون میشم اگه جواب بدین .
آرزوی موفقیت همگی

ana

پست توسط ana » شنبه 2 آذر 1387, 9:15 pm

سلام منم با رتبه 9434 این انتخاب هامه

چون خرج تحصیلمو مامانم میده بیشتر شهر ها رو زدم چون آرزوم فقط قبول شدنه که مجبور نشم برم دانشگاه آزاد

ترتيب اولويت کد رشته محل رشته|| دانشگاه || دوره || (توضيحات از دفترچه مطالعه مي شود)

1 2878 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه نبی اکرم /تبريز || (غير انتفاعي)
2 2866 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه || (غير انتفاعي)
3 2868 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي غزالي -قزوين || (غير انتفاعي)
4 2845 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي روزبه -زنجان || (غير انتفاعي)
5 2867 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علوم وفناوري سپاهان -اصفهان || (غير انتفاعي)
6 2856 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي صائب ابهر || (غير انتفاعي)
7 2846 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي روزبهان -ساري || (غير انتفاعي)
8 8012 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || || (غير انتفاعي)
9 2859 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي صنعتي قائم -قائمشهر || (غير انتفاعي)
10 2870 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي فردوس مشهد || (غير انتفاعي)
11 2862 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي طبري -بابل || (غير انتفاعي)
12 2873 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كومش -سمنان || (غير انتفاعي)
13 2823 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي اقبال لاهوري -مشهد || (غير انتفاعي)
14 2821 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي اسرار-مشهد || (غير انتفاعي)
15 2875 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي مطهر-مشهد || (غير انتفاعي)
16 2820 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي اديبان -گرمسار || (غير انتفاعي)
17 2824 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي امل -امل || (غير انتفاعي)
18 2876 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي مهراستان -استانه اشرفيه || (غير انتفاعي)
19 2826 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي ايندگان -تنكابن || (غير انتفاعي)
20 2851 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي شاهرود-شاهرود || (غير انتفاعي)
21 2830 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي پارسا-بابلسر || (غير انتفاعي)
22 2874 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي لقمان حكيم -اق قلاگلستان || (غير انتفاعي)
23 2853 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي شمس گنبدكاووس || (غير انتفاعي)

faraji

پست توسط faraji » شنبه 2 آذر 1387, 11:49 pm

با سلام به دوستان

مي خواستم ببينم اگر كسي در تكميل ظرفیت شركت كند و نرود ميتواند در همان دانشگاه قبلي خود بماند يا نه؟(من

غيرانتفاعي سينا درس ميخوانم و در تكميل ظرفیت شركت كردم و منصرف شدم) خواهش ميكنم هر چه سريع جواب بدهيد

___________________________________________________________________________________________

بهتر بود سوال خودت رو در تاپیک زیر مطرح می کردی

viewtopic.php?f=2&t=5615&start=150

هر چند قبلا چندین بار این سوال پرسیده شده ،( قبولی قبلی کم لن یکن خواهد

شد و شما فقط می تونید در دانشگاه جدیدی که قبول میشی ثبت نام کنی)

این پست به زودی حذف خواهد شد

arash65

پست توسط arash65 » شنبه 2 آذر 1387, 11:58 pm

كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي ايندگان -تنكابن || (غير انتفاعي)

كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي طبري -بابل || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي صنعتي قائم -قائمشهر || (غير انتفاعي)

كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي پارسا-بابلسر || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي روزبهان -ساري || (غير انتفاعي)

كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي امل -امل || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي صنعتي قائم -قائمشهر || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علامه محدث نوري -نور || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي ميرداماد-گرگان || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي شمس گنبدكاووس || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي مهراستان -استانه اشرفيه || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي اقبال لاهوري -مشهد || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي انديشه -جهرم || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي خاوران -مشهد || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي غزالي -قزوين || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علوم وفناوري سپاهان -اصفهان || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي -استان يزد || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علامه دهخدا-قزوين || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي فردوس مشهد || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي اسرار-مشهد || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي نبي اكرم /ص /تبريز || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي اديبان -گرمسار || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي صائب ابهر || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي مطهر-مشهد || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي روزبه -زنجان || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي هاتف -زاهدان || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي شاهرود-شاهرود || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي بعثت -كرمان || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كومش -سمنان || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي شهاب دانش -قم || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي لقمان حكيم -اق قلاگلستان || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر||موسسه غيرانتفاعي علامه جعفري -رفسنجان || (غير انتفاعي)
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي عرفان -كرمان || (غير انتفاعيv

رتبه نرم افزار من 13441 و سخت افزار 7121 .
خواهشن نظر بدین احتمال قبولیم هست یا نه . خواهشن نظر بدین . خواهشن دوستان . نظرتون برام ارزشمنده . ممنونم

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » یک‌شنبه 3 آذر 1387, 12:48 am

[quote="faraji"]با سلام به دوستان

مي خواستم ببينم اگر كسي در تكميل ظرفیت شركت كند و نرود ميتواند در همان دانشگاه قبلي خود بماند يا نه؟(من

غيرانتفاعي سينا درس ميخوانم و در تكميل ظرفیت شركت كردم و منصرف شدم) خواهش ميكنم هر چه سريع جواب بدهيد[/quote]
با سلام
دوست عزيز تا اونجا كه من ميدونم و خود سازمان سنجش تو اطلاعيه خودش نوشته اگر كسي تو تكميل ظرفيت قبول بشه قبول قبلي آنها كان لم يكن يا باطل ميشه

خود شما ميتونيد اينو تو سايت سنجش تو اطلاعيش بخونيد

تذكرات مهم:

1- آندسته از داوطلبان علاقه‌مند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي مندرج در اين اطلاعيه كه در رديف پذيرفتگان رشته‌هاي تحصيلي دوره‌هاي روزانه ، نوبت دوم (شبانه) و يا رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1387 قرار گرفته‌اند ، ""در صورت موفقيت در مرحله تكميل ظرفيت، قبولي قبلي آنان «كان‌لم‌يكن» تلقي مي‌گردد و اين دسته از داوطلبان لازم است منحصراً در رشته قبولي جديد خود ثبت‌نام نموده و ادامه تحصيل دهند."" ضمناً چنانچه قبولي قبلي داوطلبان علاقه‌مند به رشته‌هاي تحصيلي مندرج در اين اطلاعيه مربوط به دوره روزانه باشد، حتي با دادن انصراف از تحصيل نيز حق شركت در آزمون سال بعد (1388) را نخواهند داشت. لذا به كليه پذيرفتگان تاكيد مي‌شود براي ثبت‌نام و شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي مندرج در اين اطلاعيه دقت كافي مبذول دارند، در غير اينصورت هيچگونه اعتراضي قابل قبول نخواهد بود.

tin_tin

پست توسط tin_tin » یک‌شنبه 3 آذر 1387, 12:05 pm

سلام
منم با رتبه 9426 همه جاها رو زدم به ترتیب نزدیکی به تهران.
این رو هم بگم خیلی تنبلی دارم می کنم اصلاً درس نمی خونم برای آزاد. خیلی دل بستم به این ظرفیت تکمیلی.
تا اونجایی هم که من می دونم حدود 900 خورده ای ظرفیت اعلام کرده!!!

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » یک‌شنبه 3 آذر 1387, 9:36 pm

من نمیخواستم انتخاب هامو بگذارم اما اینم ماله من :

خاوران
اسرار
فردوس
مطهر
اقبال
سپاهان

5 تای اول مشهد ئه یکیه آخری اصفهان. رتبم هم اینه : 13068 :D

Jamshid--Safari

پست توسط Jamshid--Safari » یک‌شنبه 3 آذر 1387, 11:41 pm

سلام. من اخرش دلم رو زدم به دریا و با اینکه الان دارم ترم چهار رو می خونم انتخاب رشته کردم. و فقط دو جا رو زدم :

1.شبانه باهنر (همینجوری برای دل خوش خودم زدم)
2.استانه اشرفیه

رتبه:3730

البته اگر استانه قبول شم ترم اول رو مرخصی میگیرم تا برای سال بعد بخونم.اگر سال بعد بهتر قبول شدم که... و اگر نه استانه رو دارم.

bohmiya

پست توسط bohmiya » دوشنبه 4 آذر 1387, 12:14 am

با امید قبولی همه دوستان این هم انتخابهای من خاوران ، اقبال لاهوری ، فردوس، اسرار، مطهر با رتبه 3373

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » دوشنبه 4 آذر 1387, 12:23 am

[quote="Jamshid--Safari"]سلام. من اخرش دلم رو زدم به دریا و با اینکه الان دارم ترم چهار رو می خونم انتخاب رشته کردم. و فقط دو جا رو زدم :

1.شبانه باهنر (همینجوری برای دل خوش خودم زدم)
2.استانه اشرفیه

رتبه:3730

البته اگر استانه قبول شم ترم اول رو مرخصی میگیرم تا برای سال بعد بخونم.اگر سال بعد بهتر قبول شدم که... و اگر نه استانه رو دارم.[/quote]
دعا كن مرخصي بدن من هر چه سعي كردم مرخصي ندادن و يك امتياز بزرگ كه سربازي بود از دست دادم جاي خوبي افتاده بودم خواستم كه تا بهمن سربازي ادامه بدم بعدا برم دانشگاه
انشاالله هرچي ميخواهي همون بشه

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » دوشنبه 4 آذر 1387, 3:16 pm

سلام
اینم انتخاب های ما
1- شهاب دانش قم
2- ادیبان گرمسار
3- شاهرود
4- روزبهان ساری
5- آیندگان تنکابن

خوب انشالله که همه بچه های سایت کارشناسی امسال تو تکمیل ظرفیت قبولن

ابراهيم فتحي
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ابراهيم فتحي » شنبه 23 آذر 1387, 12:02 pm

با عرض سلام به دوستان عزيز لطفا اگر كسي از زمان اعلام نتايج خبر دارد اطلاع دهد...........
و درضمن آخرين رتبه كه در تكميل ظرفيت مي تواند قبول شود چه رتبه اي است

قفل شده